PDA

View Full Version : Rosicky Yok

gerrrard
14.Mayıs.2007, 05:34
Avrupa şampiyonası öncesi Çek Cumhuriyeti kan ağlıyor! Milli Takımımızın EURO 2008'de A grubundaki rakiplerinden olan Çek Cumhuriyeti'nin kaptanı Tomas Rosicky Ocak ayından beri devam eden sakatlığında önemli bir gelişme olmadığını ve EURO 2008'de yer almayacağı açıkladı. Turnuva öncesi sakatlıklar Çek Cumhuriyeti'nin başını fazlasıyla ağrıtıyor.

Arsenal'de forma giyen 27 yaşındaki yetenekli futbolcu yaptığı açıklamada, "Avrupa Futbol Şampiyonası'na yetişemiyorum. Sakatlığım malesef bir operasyon daha istiyor. Önümüzdeki hafta bir kez daha bıçak altına yatacağım. Kariyerimin en kötü, üzgün günlerini geçiriyorum. Arsenal'de sezonun çoğunu zaten kaybetmiştim, EURO 2008 umutları taşıyordum ama..." dedi.

Başarılı oyuncunun takıma geri dönmesi beklenirken oluşan bu gelişme Çek cephesini şoka uğrattı. Öte yandan bazı Çek gazeteleri Milli Takımı bıraktığını açıklayan Pavel Nedved'in takıma geri dönmesi için kampanya düzenliyorlar

Alicanfmfan
14.Mayıs.2007, 07:43
Ne diyelim bizim maçlara yetişemez İnşallah :)

Ilhan
14.Mayıs.2007, 08:24
Geçen turnuvada da Koller sakatlanmıştı ilk maçta. Sanırım kötü etkileyecek takımı.

Fernando Gago
14.Mayıs.2007, 14:37
Çek Cumhuriyeti için büyü bir eksik ama Çekler sistemli oyunuyla bu eksikliği kapatabilirler ...

Varonil
14.Mayıs.2007, 16:04
Çekler için kötü oldu Rosicky'nin sakatlığı,kötü etkileyecektir takımı ..

BaFraLı
14.Mayıs.2007, 16:22
tabiki Çekleri kötü etkileyecekttir bu sakatlık ama İnşallahda bizim maçta oynamaz :)

yunusgs
14.Mayıs.2007, 16:43
Büyük bir eksiklik.Rosicky takımın en önemli isimlerinden birisi.İnşallah bizim maçta oynamaz.

a.arıcı-11
14.Mayıs.2007, 21:22
Bizim için Alex neyse Çek milli takımı içinde Rosicky o.Onun için büyük kayıp.:zuhaha

Wesley Sneijder
15.Mayıs.2007, 00:40
Bizim maçlara yetişemeyecek. 2 ay sakat...

anilton
15.Mayıs.2007, 01:26
Rosicky önemli eksik Çekler için,çok arayacaklar...

RaSenGan
15.Mayıs.2007, 04:11
Rosicky'siz Çekler'in işi zor.Bakalım kiminle kapatıcaklar o açığı.

GeNç KaRTaL
15.Mayıs.2007, 16:45
Çekler turnuvalarda hep sakatlık konusunda şansızlık yaşıyorlar.Geçen turnuvadada forvetleri sakatlanmıştı turnuva devam ederken.Rosicky gibi bir oyuncunun olmaması bizim için iyi bir haber tabii ama bir futbolsever olarak üzülüyorum böyle oyuncuları seyredemeyecek olmama tıpkı Eduardo'ya üzüldüğüm gibi..

ThersoN
19.Mayıs.2007, 20:35
Bizim için Alex neyse Çek milli takımı içinde Rosicky o.Onun için büyük kayıp.:zuhaha
bu çok güzel bir tanımlama olmuş :D katılıyorum