PDA

View Full Version : Kullanıcıyı Sıfırlamak...

Alicanfmfan
17.Mayıs.2007, 07:09
Evet Sevgili arkadaşlarım Merhabalar.Size bir sorum olucak.Fm 08 ile İlgili;
Mesela ben G.Saray ile kariyer açtım ve 2 sene üst üste şampiyon oldum,Uefa'da yarı finaL oynadım ve baya bir başarı kazandım ondan sonra Hall of Family (Tam yazamamıs olabilirim)Burada Başarılı teknik direktörler sıralanıyor.1-Fatih Terim, 2-Çoşkun Özarı gibi ve bende bu listede varım 3. olarak.Yeni bir kariyer açtım ve o kariyerdede şampiyon oldum, başarılar kazandım oradada liste çıktı ve benim adım 3. sırada yer aldı ve yeni kariyerdeki ben 4. sırada yer aldım yani toplam 2 tane Alican Listede yer aldı bu Listeyi yani kullanıcıyı sıfırlamak baştan kullanıcı açmak istiyorum.Oyunu silmeden ama :)

Okudugunuz için teşekkür ederim ;
Alicanfmfan

KaPaLı
17.Mayıs.2007, 07:11
Alican benim bildiğim oyunu yeniden kurman lazm benimde öyle derdim var sürekli yeni kariyer açtğm için ilk 10 'n hepsi benim :n:

Alicanfmfan
17.Mayıs.2007, 08:04
İsmail abi oyunu silmeden sıfırlanamanın yolu lazım bana :)

Fernando Gago
17.Mayıs.2007, 08:07
Alicn güzel bir nokaya değinmiş bende rahatsız oluyorm bu konudan listede 7 8 tane Deniz Özmen var :) inş. bir çaresi vardır ...

murat taşlı
17.Mayıs.2007, 17:46
oyunu yeniden kurdum gene çıkıyor ismim

El Comandante
17.Mayıs.2007, 18:13
Acikcasi ben de bu konudan sikayetciyim,ama bir cözümü yok galiba.

MaTRaKaN
17.Mayıs.2007, 18:14
Türkiye En Başarılı 10 menejer benim :D:D

Alicanfmfan
17.Mayıs.2007, 18:48
Herkes bu durumdan şikayetçi :)
Galiba oyunun herşeyini silmekten başka çare kalmıyor :(

KaPaLı
17.Mayıs.2007, 19:31
Oyun yeniden kurarken C>Program Fİles>Sports İnteractive> Football Manager 2008 klasörünü silin.

Alicanfmfan
17.Mayıs.2007, 19:32
Neyse oyunu silmeyelim belki çaresini bilen kişi çıkar :)

dj kolpa
17.Mayıs.2007, 20:29
bence yeni kariyere başlama yaşını fm modifierden yaşını küçült...

KaPaLı
17.Mayıs.2007, 20:40
bence yeni kariyere başlama yaşını fm modifierden yaşını küçült...

Sorun o değil :) yeni kariyer açtığında ve başarılı olduğnda sürekli ülkenin en iyileri listesinde oluyosn bunu çözmek istiyoruz :)

SiR ToMaSRoSiCkY1
17.Mayıs.2007, 20:57
Oyun yeniden kurarken C>Program Fİles>Sports İnteractive> Football Manager 2008 klasörünü silin.

Klasörü silin.Bende işe yaramıştı.

Universal
18.Mayıs.2007, 02:27
Çözümü var:

Başlat=>Ara=>Dosya ya da Klasörler.

Buraya girdikten sonra arama seçeneklerinden gizli dosyalarıda ara seçeneğini seçiyoruz.

Oraya Hall of Fame yazıyoruz. Karşımıza çıkan dosyaları siliyoruz ve oyuna girdiğimizde en iyilerin temizlendiği görüyoruz.

NOT: Dosyaları silerken FM ile ilgili bir dosya olduğuna dikkat ediniz.

KaPaLı
18.Mayıs.2007, 02:35
C:\Documents and Settings\All Users\Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2008 bu dosyanın içinde Batuhanın söylediği dosya.

Alicanfmfan
18.Mayıs.2007, 02:37
Çok teşekkür ederim arkadaşlar yaşayın varolun bu listeyi silinince sadece ben olan kullanıcı siliniyor demi yoksa bütün liste bütün tek.dir.'ler mi siliniyor.

Universal
18.Mayıs.2007, 03:15
Çok teşekkür ederim arkadaşlar yaşayın varolun bu listeyi silinince sadece ben olan kullanıcı siliniyor demi yoksa bütün liste bütün tek.dir.'ler mi siliniyor.

Liste ilk haline dönüyor.

Aykan19o3
18.Mayıs.2007, 03:22
Çözümü var:

Başlat=>Ara=>Dosya ya da Klasörler.

Buraya girdikten sonra arama seçeneklerinden gizli dosyalarıda ara seçeneğini seçiyoruz.

Oraya Hall of Fame yazıyoruz. Karşımıza çıkan dosyaları siliyoruz ve oyuna girdiğimizde en iyilerin temizlendiği görüyoruz.

NOT: Dosyaları silerken FM ile ilgili bir dosya olduğuna dikkat ediniz.

Çok saol gerçekten kafama takılan bir konuydu(::)

cemir05
18.Mayıs.2007, 17:22
Documents and Settings klasörünü izceleyin ve fm ile ilgili dosyalarını silin. isterseniz arattırın daha kolay olur. orayı silince olacağını sanıyorum

El Barto
18.Mayıs.2007, 19:31
Batuhan'a teşekkür eder kilidi kapıya vururuz. :)