PDA

View Full Version : Özhan Canaydın Galatasaray'ın 92. Dönem Başkanı Seçildi

Koray Düşova
18.Mart.2004, 14:03
-YENİ DÖNEM BAŞKANI BELİRLENECEK-

Galatasaray'ı, gelecek 2 yıl için yönetecek kulüp başkanı ve yönetim kurulu 20 mart 2004 cumartesi günü belirlenecek.

20 mart cumartesi günü Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda saat 10.30'da başlayacak Genel Kurul toplantısıyla birlikte kulüp yeni yönetimi seçilecek.

Seçim Genel Kurul Toplantısı'na katılmak için son aidat yatırma tarihi ise 12 Şubat Perşembe günü saat 17.00 olarak açıklandı.

Kongreye Doğru: Başkan adayları renk seçimi yaptı

13-20 Mart 2004 tarihlerinde yapılacak olan Seçim Genel Kurul Toplantısı çerçevesinde Tüzüğümüz’ün 93. maddesine göre Başkan adaylarının kullanacakları oy pusulalarının renklerinin ad çekme sureti ile saptanmasına ilişkin toplantı Galatasaray Spor Kulübü Merkez Binası Toplantı Salonu’nda yapıldı. Seçim Genel Kurulu'nda Galatasaray Spor Kulübü Başkanlığı'na adaylığını koyan Özhan Canaydın, Mehmet Cansun, Turgay Kıran, Yılmaz Toköz ve Alp Yalman oy pusulaları için renk seçimi yaptı. Toplantıda Mehmet Cansun'u vekaleten Eren Talu yer aldı.

http://www.galatasaray.org/images/haber/kongre_0503.jpg

Seçim Genel Kurulu'nda Oy Pusulaları

Özhan CANAYDIN: Kırmızı
Mehmet CANSUN: Yeşil
Yılmaz TOKÖZ: Gri

Galatasaray klübü nün 4 başkan adayından sizce hangisi Galatasaray'a başkan olmalıdır?

Koray Düşova
18.Mart.2004, 14:10
Galatasaray'da büyük barış

Seçime iki gün kala adaylar 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin gecesinde buluştu.

1905 GSYİAD’ın gecesinde dört başkan adayı biraraya geldi. Dostluk rüzgarlarının estiği yemekte, Canaydın ve Cansun öpüşerek ayrıldı

Seçime iki gün kala dört başkan adayı 1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin gecesinde biraraya geldi. Dedeman Otel’deki yemekte, Canaydın’la Cansun arasındaki gerginlik son buldu, ikilinin öpüşmesi alkış aldı. Dernek Başkanı Ulvi Süvarioğlu, “Başkan adaylarını birarada görmek istiyoruz” çağrısı yaptı. Ardından kıdem sırasına göre Yılmaz Toköz, Özhan Canaydın, Mehmet Cansun ve Turgay Kıran kürsüye çıktı.

Toköz, yönetim ve teknik heyeti protesto amacıyla aday olduğunu ifade etti. Canaydın, “Son günlerde basında birbirimizi yıpratan kötü beyanatlar var ama biz yanyanayız. Kollarım açık herkesi bekliyorum” derken; Cansun, “Kazanamayanlar, kazananın en büyük yardımcısı olacaktır. Galatasaray’ı çok iyi günler bekliyor” dedi. Turgay Kıran ise, “Hepimizin yüzü gülüyor. İnanıyorum ki, 100. yıl da böyle olacak” ifadesini kullandı.

Koray Düşova
19.Mart.2004, 10:53
Ve Turgay Kıran, Canaydın'ın ekibinde!

Seçime doğru ikinci birleşme dün gerçekleşti. Mehmet Cansun - Alp Yalman ikilisinden sonra, başkan adaylarından Turgay Kıran da Başkan Özhan Canaydın’ın listesine girdi. Fikirlerinin Canaydın’la paralellikler gösterdiğini kaydeden Kıran, son dakikada Başkan’ın ekibine dahil olmayı kabul etti. Canaydın, bu birliktelikten büyük mutluluk duyduğunu açıkladı.

Canaydın’ın ekibini oluşturma çalışmaları da son aşamada. Galatasaray Sporcular Derneği Başkanı ve Kadıköy Eski Belediye Başkanı Cengiz Özyalçın, BDDK Eski Başkanı Engin Akçakoca ve kürek şubesi kaptanı Fatih Gökşen de listeye girecek. Ergun Gürsoy ve Refik Arkan da banko isimler. Canaydın, bugün 19.00’da Ritz Carlton’da ekibini tanıtacak.

Koray Düşova
19.Mart.2004, 10:55
Başkan adayları 3'e inmiştir.

Özhan Canaydın

Mehmet Cansun

Yılmaz Toköz

Koray Düşova
20.Mart.2004, 11:32
http://www.galatasaray.org/images/haber/517.jpg

Özhan Canaydın Yönetim Kurulu Aday Listesini Açıkladı

20 Mart 2004 Cumartesi günü yapılacak olan Seçimli Olağan Genel Kurul’da Başkan adayı olan Özhan Canaydın, Ritz Carlton Oteli’nde düzenlediği basın toplantısında yönetim kurulu aday listesini açıkladı:

Turgay Kıran
Ergun Gürsoy
Fatih Gökşen
Derya Taşdelenler
Ahmet Raif Ünüvar
Niyazi Yelkencioğlu
Şükrü Ergün
Refik Arkan
Ahmet Özdoğan
Mehmet Helvacı
Yalçın Orhan
Adnan Öztürk
Ali Gürsoy
Cengiz Özyalçın
Emel Çabukoğlu

Canaydın'ın, Ritz Carlton Oteli'nde düzenlediği basın toplantısında açıkladığı 15 kişilik listesinde, mevcut yönetimden sadece Şükrü Ergün, Refik Arkan, Niyazi Yelkencioğlu, Derya Taşdelenler ve Ahmet Raif Ünüvar bulunuyor.

Canaydın'ın listesindeki Ahmet Özdoğan, Cengiz Özyalçın ve Emel Çabukoğlu'nun, başkan adaylığından Canaydın lehine dün çekilen Turgay Kıran'ın listesinde yer alan isimler olduğu belirtildi.

Koray Düşova
20.Mart.2004, 11:34
http://www.galatasaray.org/images/haber/505.jpg

Mehmet Cansun Yönetim Kurulu Aday Listesini Açıkladı

20 Mart 2004 Cumartesi günü yapılacak olan Seçimli Olağan Genel Kurul’da Başkan adayı olan Mehmet Cansun, Ritz Carlton Oteli’nde yapılan tanıtım toplantısında aday listesini üyelik sicil numaralarına göre şöyle açıkladı:

Alp Yalman (3660)
Eren Talu (6239)
Haluk Hamurculu (6485)
Tuncer Hunca (6656)
İbrahim Tekin (7018)
Eşref Hamamcıoğlu (7202)
Özcan Çetinsoy (7719)
Sedat Doğan (8204)
Jerfi Fıratlı (8747)
Abdurrahim Albayrak (9047)
Cem Ataç (9497)
Alper Üner (9695)
Yiğit Şardan (9798)
Serol Acarkan (9899)
Mümtaz Tahincioğlu (10617)

Toplantıda basın mensuplarının çeşitli sorularını da yanıtlayan Cansun, seçildikleri takdirde arkadaşlarıyla birlikte Galatasaray’ın tüm sorunlarını çözmek için sistemli ve yoğun bir çalışma içine gireceklerini ifade etti. Galatasaray’ın tüm sorunlarına hakim olduklarını belirten Cansun, hizmet yarışının adil ve dostluk için geçmesi için çaba gösterdiklerini, son kararın kongre üyelerine ait olduğunu söyledi.

Koray Düşova
20.Mart.2004, 11:36
http://www.galatasaray.org/images/haber/519.jpg

Yılmaz Toköz Yönetim Kurulu Aday Listesini Açıkladı

20 Mart Cumartesi günüyapılacak Olağan Genel Kurul Toplantısı öncesi, başkan adaylarından Yılmaz Toköz de listesini açıkladı.

Yılmaz Toköz, Divan Oteli'nde duzenlediği basın toplantısında aday yonetim kurulu listesinin şu isimlerden oluştuğunu söyledi.:

Muammer Ekonom
Çetin Kumbasar
Esen Bolak
Remzi Tan
Süleyman Bodur
Hayri Dökmecibaşı
Ahmet Özal
Yılmaz Büyükuncu
Cüneyt Tanman
Vedat İrdelt

10_Osmanozc
20.Mart.2004, 15:15
Özahn Canaydın (a)

Cfksanal
20.Mart.2004, 21:06
Özahn Canaydın (a)

Aynen :mrgreen:

snoopfb
20.Mart.2004, 22:19
ve Ozhan Canaydin tekrar baskan oldu Allah Galatasaraylilara sabir versin..

10_Osmanozc
21.Mart.2004, 00:35
Özhan Başkan Galatasaray Şampuan :)

Koray Düşova
22.Mart.2004, 13:02
http://www.galatasaray.org/images/haber/canaydin_2412_.jpg92. dönem başkanı Özhan Canaydın

Bugün, Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu'nda yapılan Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda 2598 geçerli oyun 1353'ünü alan Özhan Canaydın 2. kez başkanlığa seçildi.

Sabah saat 10:30'da başkan adayları Yılmaz Toköz, Mehmet Cansun ve Özhan Canaydın'ın kongre üyelerine yaptıkları konuşmalarla başlayan Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda saat 11:00'de oy verme işlemine geçildi. Harcını yatıran 2606 üye 10 ayrı sandıkta oylarını kullandı. Özhan Canaydın'ın kırmızı, Mehmet Cansun'un yeşil ve Yılmaz Toköz'ün gri renkli oy pusulaları ile yarıştıkları Seçim Genel Kurulun'da oy verme işlemi saat 15:00'te sona erdi. Oy verme süresinin dolmasıyla birlikte sandık sırası gözetilmeksizin oyların sayılmasına başlandı.

Saat 20:15 itibarıyla sayım işlemi sona erdi ve 2598 geçerli oyun 1353'ünü alan Özhan Canaydın, Galatasaray Spor Kulübü'nün 92. dönem başkanı oldu. Özhan Canaydın'ın başkan sıfatıyla katıldığı seçimde, adaylardan Mehmet Cansun 1175 oy alırken, Yılmaz Toköz ise 38 oyda kaldı. 12 oy geçersiz sayılırken, 11 oy da boş çıktı. Beyaz listeden 53 oy çıkarken, bunların 30'unu Özhan Canaydın ve 23'ünü ise Mehmet Cansun aldı.

Toplam geçerli oy: 2598
Boş: 11
Geçersiz: 12

Özhan CANAYDIN: 1323
Beyaz Liste: 30
Toplam: 1353

Mehmet CANSUN: 1152
Beyaz Liste: 23
Toplam: 1175

Yılmaz TOKÖZ: 38

e_mali
22.Mart.2004, 17:32
İşin kötü tarafı GS için sadece iki seçenek olması idi.
Sonuçta Özhan Canaydın'da, Mehmet Cansun'da çok başarılı değiller.
Daha iyi bir aday ne yazık ki kongrede yoktu.

Cfksanal
23.Mart.2004, 11:33
ve Ozhan Canaydin tekrar baskan oldu Allah Galatasaraylilara sabir versin..

+1
Artık Gsliler intihar mı etsin ne yapsın. Çektikleri işkence bitmeyecek galiba...

Koray Düşova
23.Mart.2004, 12:14
Özhan Canaydın 'ın Galatasaray taraftarı ile arası açık sanıyordum fakat Fenerbahçe taraftarı bir kısım la da arası açık herhalde,100. Yıl için Özhan Canaydın geçtiğimiz 2 dönemdeki sportif hatalarını tekrarlayamaz.

Cengo
25.Mart.2004, 09:05
Hagi 3 ay sonra kovulur.Buraya da yazıyorum işte ..

3 ay sonra kongre de olur olağanüstü.canaydın falan kalmaz daha ..

GS de gidişat kötü,GSli lere sabır versin Allah ..

Bu kıskançlık değil,gerçekleri yazmak :!: İster beğen,ister beğenme ..

Koray Düşova
25.Mart.2004, 10:46
Çok iddialı bir yazı,Hagi 3 ay sonra kovulmaz 100. yılda takımın başında kalır ayrıca olağanüstü kongre filan olmaz ,Özhan Canaydın 2 yıl başkan kalır.

PhotoGrapher
02.Mayıs.2004, 17:36
Ben başarının geleceğine inanıyorum.