PDA

View Full Version : Beşiktaş Transfer Haberleri

Pages : [1] 2 3

goosfraba
19.Mayıs.2007, 23:43
Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya koyup, burayı sohbet alanına çevirmeyin lütfen.

fenerbahce_1907
20.Mayıs.2007, 00:05
Fatih Tekke yarışına Beşiktaş da katıldı

Zenit'te mutsuz olan Fatih Tekke için F.Bahçe ve G.Saray'dan sonra sürpriz bir şekilde Beşiktaş da devreye girdi. Siyah-beyazlı ekip, yıldız futbolcuyu kaparak ezeli rakiplerine çalım atmak istiyor.

Tekke sürprizi

Siyah-beyazlılar, "Bonservis sorunumu çözsünler, Beşiktaş'a seve seve gelirim" diyen Fatih Tekke için Rus ekibiyle masaya oturuyor.

Transfer dönemine hızlı bir giriş yapan Beşiktaş, Zenit'te forma giyen Fatih Tekke'yi yakın takibe aldı. F.Bahçe ve G.Saray'ın da transfer listesinin ilk sırasında bulunan yıldız futbolcunun geçtiğimiz günlerde yaptığı, "Zenit formasıyla UEFA Kupası'nı kaldırma mutluluğunu yaşadım ancak burada daha fazla kalmayı

düşünmüyorum" açıklamasının
ardından harekete geçen
siyah-beyazlıların, önümüzdeki günlerde Rus ekibiyle masaya oturmayı planladığı öğrenildi.

BAŞKAN ONAY VERDİ
Yönetimin, ezeli rakipler F.Bahçe ve G.Saray'ın Fatih'i alarak güçlenmelerini engellemek için hemen harekete geçeceği ifade edildi. Ancak Zenit Başkanı Dukov'un, milli futbolcu için 7 milyon euro bonservis bedeli istemesi, siyah-beyazlıların keyfini kaçırdı. Fatih'in yakın çevresine yaptığı, "Bonservis sorunumu çözsünler, Beşiktaş'ta seve seve oynarım" açıklamasının ardından başkan Demirören'in, "Ruslarla temasa geçin" talimatı verdiği belirtildi.

Fotomaç

eXcitinG
20.Mayıs.2007, 00:55
Tekke ye ihtiyacımız oLmadığı gibi böyLe birşeyde söz konusu değiLdir bence.

Onun dışında Sivok ve Zapatocny iLe bir an evveL anLaşmamız gerek yoksa Avrupa Şampiyonasından sonra işimiz zor oLacak.

goosfraba
20.Mayıs.2007, 00:58
Tekke ye ihtiyacımız oLmadığı gibi böyLe birşeyde söz konusu değiLdir bence.

Onun dışında Sivok ve Zapatocny iLe bir an evveL anLaşmamız gerek yoksa Avrupa Şampiyonasından sonra işimiz zor oLacak.

Abi Sinan Engin açıklama yapmış sanırım Sivok ve Zapatocny ile anlaştık diye. Bütün ajanslarda geçti haber :)

BlackEagle19o3
20.Mayıs.2007, 01:23
Zapotocny'yi ne yapcaksak.Fm 2008de jumping 8 verilmiş.1.81 boy.Dünya üzerinde jumpingi 10'dan düşük olan kaç tane defans oyuncusu vardır acaba.Sivok ise kaliteli bir isim.Yerinde transfer;)Fatih Tekke'ye ihtiyacımız yok.

eXcitinG
20.Mayıs.2007, 01:39
Keremcim, ben Zapatocny i izLedim. ÖyLe FM de veriLdiği değer gibi bir zıpLamaya sahip oLması vs durumu yok. Gerçekten çok kaLiteLi bir stoper. Sivok için söyLenecek birşey yok, yeni Guintimiz oLur.

goosfraba
20.Mayıs.2007, 01:50
Kartal'da Giray harekatı !..

Beşiktaş, stoper üstüne stoper transfer etmeye çalışırken, gündeme gelen son ismin Gençlerbirliği Oftaş'ın başarılı oyuncusu Giray olduğu ortaya çıktı.
Udinese'den iki Çek stoper Tomas Sivok ve Tomas Zapotocny ile prensip anlaşmasına varan, Gençlerbirliği'nden stoper Tuna ile de 3 yıllık sözleşme imzalayan Siyah - Beyazlılar'ın Giray için de Gençlerbirliği Oftaş'ın kapısını çaldıkları belirtildi.
Yapılan ilk görüşmede ise anlaşma sağlanamadı. Başkent kulübünün Giray için 5 trilyon lira bonservis bedeli istediği, bunun üzerine de siyah- beyazlıların transferi askıya aldıkları öğrenildi.

Ligtv.com

eXcitinG
20.Mayıs.2007, 01:52
İyi de Sivok stoper değiLki :D

BlackEagle19o3
20.Mayıs.2007, 02:00
İyi de Sivok stoper değiLki :D

Ben de dm olarak biliyorum.Ama stoper de oynayabiliyormuş.Mesela Çek Milli Takımında stoper oynuyormuş.Zapotocny konusunda ise sen izlediysen sorun yok abi:DStoper ikilimiz uyumlu olsun diye ikisi de Çek olarak alınmış galiba.Yalnız boylarının kısa olması beni düşündürüyor biraz;)Zaten biz Cisse'yi göndermezsek yabancı ön libero almayız.Uğur İnceman veya Selçuk İnan alınır.Fahri Tatan da takıma geri dönecek.

bjk_melo_151
20.Mayıs.2007, 02:22
Zapotocny,İbrahim Toraman gibi hızlı,saldırgan,iyi sıçrayan bir oyuncu ayrıca ileride de oynuyor.

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 07:05
Zapotocny ve Sivok için bonservislerini elinde bulunduran Udinese ile anlaştık.Yaklaşık 7 milyon avroya anlaşmışız diye duydum.İyi para valla.Ama geçen sezon anladıkki az paraya kötü oyuncu yerine çok paraya iyi oyuncu almalıyız.Yalnız Sivok'u henüz ikna edemedik sanırım.Zapotocny gelirim demiş.İnşallah 2 side biter.Sırada sol bek Kadlec var.Geçtiğimiz sezon bekler yüzünden acayip zorlandık.Özellikle sol bek mevkisinde.Kadlec'i alırsak oraya ilaç gibi gelecektir.İlk ismi çıktığında basında bu kim ya triplerine girmiştim bir çok Beşiktaş'lı gibi.Ama duyduğuma göre bu adamda cevher var.Kulübü ile bonservis konusunda henüz anlaşamamışız.İnşallah alırız..

Kadlec,Sivok ve Zapotocny gelirse yabancı oyuncu sayımız 10 olacak.Gordon,Zapo,Kadlec,Tello,Cisse,Sivok,Delgad o,Higuain,Bobo ve Holosko.Gordon ve Higuain mutlaka gönderileceklerdir.Kalan yabancılar 6+2 ye uygun ama bunların hepside yedekliği kabul edecek adamlar değil.Bobo'ya iyi bir teklif gelirse gönderilecektir diye düşünüyorum.Ve ekstradan gidecek isiminde Cisse olduğunu düşünüyorum.Yerine türk oyuncular alınabilir.Uğur İnceman,Selçuk İnan gibi.Hatta orada Fahri'de kullanılabilinir..

Şöyle düşününce kafa taslak bişiler yaptım.Daha güzel bir kadroda oluşturabilinir.Ertuğrul hocanın kafasındakileri bilmiyoruz.Sivok'u acaba stoper mi yoksa önlibero mu düşünüyor.3 çek gelirse yabancı sorunu ne olacak.Bobo gidecek mi? Yerli transferler kimler olacak.Bunların cevaplarını zamanla alacağız..

-------------Rüştü-------------------

S.Kurtuluş----------Zapo----Toraman--------Kadlec

---------------Sivok-----------Transfer------------

S.Özkan--------------Delgado--------------Tello

---------------Holosko-----------------------

Bu arada Giray haberi için 5 milyon gerçekten çok para.Eğer yabancı stoper alacaksak hiç gerek yok böyle pahalı yerli transferine.Zaten Tuna'da maliyeti düşük olduğu için tercih edildi sanırsam..

Emurafu
20.Mayıs.2007, 07:20
Tigana daha önce psg küme düsmesse gelirim diye anlasmış..Şimdi Psg ile sözlesme imzalayacakmış sanırım..Gökhan Zan'da büyük ihtimal Psg'ye transfer olacakmış..Tigana Serdar'ıda istiyormuş

Kaynak:Radyospor

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 07:30
Gökhan Zan gidebilir çünkü yönetimin teklif ettiği miktardan pek hoşnut değilmiş.Açıkcası o giderse pek üzülmem ama Serdar mutlaka takımda kalmal..

Del Piero_10
20.Mayıs.2007, 07:41
Zapotocny

20 Maç / 1458 dakika oynamış.

Sivok

2 maç / 101 dakika ? Belkide sakattı.

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 07:44
Zapotocny

20 Maç / 1458 dakika oynamış.

Sivok

2 maç / 101 dakika ? Belkide sakattı.

Sivok'un Udinese'de oynadığı süre mi bu Özgür abi?

Del Piero_10
20.Mayıs.2007, 07:45
Evet, 2007 ocakta transfer olmuş.Bu sezon toplam 2 maçta 101 dakika oynamış.

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 07:48
Sanırm bunun sebebi S.Prag'a kiralanmış olması.Bu arada senin Zapotocny hakkında olumlu ya da olumsuz bir fikrin var mı? Seyrettin mi hiç tv den canlı olarak?

Del Piero_10
20.Mayıs.2007, 08:01
Çek cumhuriyetinden defans almak doğru bir iş.Fazla izleme şansım olmadı ama Udinese gibi kalbur üstü bir takımda forma giyebilmişse burada da iyi iş yapar.

Yalnız ikisi için 7 milyon avro doğru ise biraz fazla kaçmış.Udinese bu ikisini daha ucuza kapatmıştı.

YusufT
20.Mayıs.2007, 08:10
Sivok düsüste, belki eski formuna BJK'da geri dönebilir.

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 08:25
Çek cumhuriyetinden defans almak doğru bir iş.Fazla izleme şansım olmadı ama Udinese gibi kalbur üstü bir takımda forma giyebilmişse burada da iyi iş yapar.

Yalnız ikisi için 7 milyon avro doğru ise biraz fazla kaçmış.Udinese bu ikisini daha ucuza kapatmıştı.

Evet abi savunmada çek ekolü oluşturma düşüncesi bence güzel bir hamle.7 milyon banada biraz fazla geldi ama indirim yapmıyor sanırsam Udinese.

Sivok düsüste, belki eski formuna BJK'da geri dönebilir.

Takip etmiyorum Sivok'u.Bu yüzden S.Prag'a kiralanmış olabilir ama çek milli takımına seçilmesi bence kendisini toparladığını gösteriyor.Alabilirsek çok iyi transfer olacağı kanısındayım.

YusufT
20.Mayıs.2007, 08:31
Sivok yönlü oldugundanda milli takima secilmis olabilir?

Ama iyi transfer, nokta!

Aykan19o3
20.Mayıs.2007, 08:50
Beşiktaş için Saviola iddiası

http://www.sporx.com/images/1/29/6853_B_Saviola011.jpg

Yeni sezon için kadrosunu büyük oranda değiştirmeye hazırlanan Beşiktaş’ta her gün yeni bir yıldız gündeme geliyor. Bobo’nun takımdan ayrılması ihtimaline karşılık forvet arayışlarını sürdüren Siyah-Beyazlılar’a Werder Bremen’in Hırvat golcüsü Ivan Klasnic’ten sonra Real Madrid’den ayrılması beklenen Javier Saviola da menacerler tarafından teklif edildi.

Fanatik gazetesinin 19 Mayıs 20087 tarihli baskısında yer alan habere göre, 27 yaşındaki 1.68’lik Tangocu, Barcelona’dan ayrılıp, geldiği Eflatun-Beyazlı ekipte lig şampiyonluğu yaşamasına karşın teknik direktör Bernd Schuster’in tercih etmediği bir isim olması dolayısıyla ayrılmak istiyor. Saviola’nın menaceri Alfredo Cabrera’nın Beşiktaş Yönetimi’ne haber gönderip, 5 milyon Euro’luk bonservis bedelinde Real Madrid’in indirim yapması için aracı olabileceğini bildirdiği ifade edildi. Arjantinli yıldız konusunda son sözü teknik heyetin söyleyeceği belirtildi.

19.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Fanatik

--

Kalın yazılan bölümler bana göre bu transferin doğruluk ve gerçekleştirme önemini arttıran maddeler bence :)

Varonil
20.Mayıs.2007, 15:54
Saviola büyük ihtimalle Real Madrid'ten ayrılacak gibi.Beşiktaş alırsa Holosko ile birlikte süper bir ikili olurlar.

BlackEagle19o3
20.Mayıs.2007, 15:59
Kadlec,Sivok ve Zapotocny gelirse yabancı oyuncu sayımız 10 olacak.Gordon,Zapo,Kadlec,Tello,Cisse,Sivok,Delgad o,Higuain,Bobo ve Holosko.Gordon ve Higuain mutlaka gönderileceklerdir.Kalan yabancılar 6+2 ye uygun ama bunların hepside yedekliği kabul edecek adamlar değil.Bobo'ya iyi bir teklif gelirse gönderilecektir diye düşünüyorum.Ve ekstradan gidecek isiminde Cisse olduğunu düşünüyorum.Yerine türk oyuncular alınabilir.Uğur İnceman,Selçuk İnan gibi.Hatta orada Fahri'de kullanılabilinir..

Şöyle düşününce kafa taslak bişiler yaptım.Daha güzel bir kadroda oluşturabilinir.Ertuğrul hocanın kafasındakileri bilmiyoruz.Sivok'u acaba stoper mi yoksa önlibero mu düşünüyor.3 çek gelirse yabancı sorunu ne olacak.Bobo gidecek mi? Yerli transferler kimler olacak.Bunların cevaplarını zamanla alacağız..

Bence Sivok dc olarak transfer edildi.Savunma uyumu açısından Kadlec de alınacaktır.Gordon ve Higuain gönderilip,Bobo ve Cisse takımda tutulur.Yabancı transferini böylece kapatırız.Ama Sivok ön libero olarak alındıysa Cisse'yi gönderip yabancı bir stoper de düşünülebilir.Bobo mutlaka kal-ma-lı!Daha iyisini alamayacağımızdan adım gibi eminim.Mesela bizim basında Klasnic,Webo,Saviola isimleri geçiyor;Bizim beceriksiz yönetim alamaz bunları.Türk oyunculardan Cisse'nin yanına bir ön libero şart.Selçuk İnan veya Uğur İnceman alınacaktır kanımca;)Fahri Tatan da dönecek zaten.Alınırsa rotasyon açısında, sağ açık,sol bek vs mevkilere genç Türk oyuncular getirilebilir.Mesela sağ açık için Cem atan,sol bek içinde Ekrem Dağ ile anlaşmışız sanırım.Bu oyuncular alternatif olarak alınacaktır....Mehmet Topuz alamayacağız büyük ihtimal,bunun için yeni sezonda yine Serdar ilk 11 olacaktır.Şimdi gelelim yedek olacak 2 yabancıya ve muhtemel kadro dizilişine;
Senin kadrona göre yorumluyorum:)Delgado yedek kalmalı Bobo-Holosko önlü arkalı oynamalı diye düşünüyorum.Delgado oyunu kitlendiğinde,kilidi açmak için oyuna alınabilir.Diğer yedek kalacak oyuncu Zapotocny veya Sivok olabilir.O zaman diziliş şöyle olur.''Rüştü,S.Kurtuluş,Toraman,Sivok,Kadlec,Cisse ,U.İnceman,Tello,S.Özkan,Holosko,Bobo''

Delgado,Zapotocny,Nobre,Aydın,Fahri gibi de kaliteli yedeklerimiz olur;)

Ben böyle düşünmüştüm.Tabi kadro yapmak için biraz erken,bizim yönetimin de sağı sollu belli olmaz.Neyse hayırlısı olsun!...

nerazzuri
20.Mayıs.2007, 16:35
Beşiktaş Yönetimi’ne haber gönderip, 5 milyon Euro’luk bonservis bedelinde Real Madrid’in indirim yapması için aracı olabileceğini bildirdiği ifade edildi.

Saviola gibi golcüyü 5 milyon € ya bulmuşsun bide indirim istiyor. Kusura bakmayın ama harbiden komik yahu.

:zuhaha

Haber büyük ihtimal balon. Saviola'yı 5 m € ya havada kaparlar.

a.arıcı-11
20.Mayıs.2007, 16:41
Hakikaten ocak ayında Mehmet Topuz'a 12 Milyon € veren yönetim koskoca Saviola'ya 5 Milyon € çokmu görecek.

Yalan haber.

DeNiZ_1903
20.Mayıs.2007, 16:50
Zapatocny ve Sivok Beşiktaş'ta diye yeni bir haber gördüm bu sabah , hayırlı olsun Sivok'u az çok tanıyorum , yararlı olabilir..

KaPaLı
20.Mayıs.2007, 18:35
Ne demiş Mr. Sinan Engin

Luca Modric'i beklediği kadar iyi bulmadığını anlatan Sinan Engin'in, önümüzdeki sezon için Tottenham'a çoktan imza atmış olan bu oyuncunun üzerinde neden bu kadar durduğu ise anlaşılamadı.

Sırf bu sözü söyledi diye bu adamdan artık şüphe etmeye başladım. Yıldız alcz diyodu inşallah Sinan engin'in yıldız dediği zapotacny-sivok-kadlec-tuna-bebbe değildir

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 20:52
Kerem Zapotocny veya Sivok alınırsa yedek olması için alınmaz kanımca.İşte bundan dolayı dedim akıllarında ne var bilmiyoruz diye.Bekleyip görecez..

Ayrıca Bobo giderse Klasnic için uğraşmalıyız.Bonservis bedeli yok.Saviola pahalı olur.O zaman Bobo'yu satmanın bi manası olmaz..

Varonil
20.Mayıs.2007, 21:30
Necati'den Beşiktaş'a mesaj!
Bonservisi Galatasaray’da bulunan Necati Ateş’ten, Beşiktaş’a mesaj... Sezon başında Feldkamp’ın isteğiyle gönderilen ve önce Ankaraspor’a, sonra Belediye’ye kiralanan golcü oyuncu gelecek yıl Beşiktaş’ta oynayabileceğini belirtti.

Siyah-Beyazlılar, bonservis sorununu çözmesi durumunda transferin gerçekleşebileceğini Necati’ye iletti. Yıldız futbolcunun Adnan Sezgin’den bu konuda randevu aldığı bildirildi. Özellikle Sinan Engin’in çok beğendiği Necati Ateş, Belediyespor-Beşiktaş maçında attığı golle Siyah-Beyazlılar’a şampiyonluk yolunda ağır yara vermişti.
20.05.2008

KaPaLı
20.Mayıs.2007, 21:35
Necati Ateş, Belediyespor-Beşiktaş maçında attığı golle Siyah-Beyazlılar’a şampiyonluk yolunda ağır yara vermişti.

Eğer bu yüzden alacaksa 5-6 yıl önceki Fenerbahçeye döner. Bizde o dönemler bize gol atan her oyuncuyu alıyoduk. ama ne işimize yaradı hiçbirşeye. Sadece boşu boşuna para döktü oyunculara Aziz Yıldırım

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 21:37
Necati hikaye yav.Yönetimin özellikle Yozgatlı'dan sonra rakiplerin istemediği adamları alacağını sanmıyorum.Arkadaşlar lütfen böyle haberler koymayalım.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
TRANSFERDE KADER GÜNÜ PERŞEMBE!..

Beşiktaş'ta, transferin kaderi perşembe günü belli oluyor.

Mattersburg'da forma giyen Cem Atan'ın transferi için Avusturya'da bulunan siyah beyazlı takımın menajeri Sinan Engin, perşembe günü Milano'ya geçerek, Udineseli Sivok ve Zapotocny ile bir araya gelecek. Udinesi ile iki futbolcunun bonservisi için 7 milyon Euro'ya el sıkışan Engin'in bu iki oyuncuyu ikna etmeye çalışacağı öğrenildi.

Transferle ilgili MARATON.COM.TR'ye konuşan Engin, "İki oyuncunun kulübüyle ilgili problem yok. İş sadece futbolcuları iknaya kaldı. Zapotocny bize gelmek istiyor. Sivok da gelmek istiyor ancak yine de Euro 2008'den sonra son kararını vermek amacında. Açıkçası bu bizim işimize gelmediği için Avrupa Şampiyonası'ndan önce bu transferleri bitirmek istiyoruz" dedi.

CEM ATAN TRANSFERİ ZORA GİRDİ!..

Sinan Engin, Avusturya'nın Mattersburg takımında forma giyen Cem Atan'ın transferinden ise yüksek bonservis bedeli nedeniyle vazgeçebileceklerini belirterek, "Cem Atan'ı da almak istiyoruz ancak kulübü bu futbolcuyu vermeye yanaşmıyor ve yüksek bonservis bedeli istiyor. Bu transferden vazgeçebiliriz" şeklinde konuştu.

COULIBALY'DEN VAZGEÇİLDİ...

Bu arada Beşiktaş'ın transfer listesinde yer Adama Coulibaly'den de vazgeçilmek üzere olunduğu öğrenildi. Malili oyuncunun beğenilmesine ve fiyatının da 2 milyon Euro'ya düşmesine rağmen, takımı Lens'in Fransa 1. Ligi'nde bu sezon küme düşmesi nedeniyle gelecek eleştirilerden çekinildiği için Coulibaly'den vazgeçildiği gelen haberler arasında.

MARATON.COM.TR ÖZEL

anil luque
20.Mayıs.2007, 23:08
ne coulibaly si yahu adam gibi oyuncu alalım artık sivok gelsin gerisi boşş

anilton
21.Mayıs.2007, 00:01
Sivok,Zapatocny ve adam gibi bir sol bek alalım transferi kapatalım...

UlquioRRa
21.Mayıs.2007, 00:05
Beşiktaş için Saviola iddiası

http://www.sporx.com/images/1/29/6853_B_Saviola011.jpg

Yeni sezon için kadrosunu büyük oranda değiştirmeye hazırlanan Beşiktaş’ta her gün yeni bir yıldız gündeme geliyor. Bobo’nun takımdan ayrılması ihtimaline karşılık forvet arayışlarını sürdüren Siyah-Beyazlılar’a Werder Bremen’in Hırvat golcüsü Ivan Klasnic’ten sonra Real Madrid’den ayrılması beklenen Javier Saviola da menacerler tarafından teklif edildi.

Fanatik gazetesinin 19 Mayıs 20087 tarihli baskısında yer alan habere göre, 27 yaşındaki 1.68’lik Tangocu, Barcelona’dan ayrılıp, geldiği Eflatun-Beyazlı ekipte lig şampiyonluğu yaşamasına karşın teknik direktör Bernd Schuster’in tercih etmediği bir isim olması dolayısıyla ayrılmak istiyor. Saviola’nın menaceri Alfredo Cabrera’nın Beşiktaş Yönetimi’ne haber gönderip, 5 milyon Euro’luk bonservis bedelinde Real Madrid’in indirim yapması için aracı olabileceğini bildirdiği ifade edildi. Arjantinli yıldız konusunda son sözü teknik heyetin söyleyeceği belirtildi.

19.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif

--

Kalın yazılan bölümler bana göre bu transferin doğruluk ve gerçekleştirme önemini arttıran maddeler bence :)

Kaynak Fanatik'se kesin balon haberdir.:D

LaigLeNoiR
21.Mayıs.2007, 00:14
Zapatocny ve Sivok ile anlaşıldı zaten.

Saviola haberi de bir çok kaynakta var ancak inandırıcı gelmiyor.

yunusgs
21.Mayıs.2007, 17:03
Zapotocny ve Sivok Masaya!

http://img228.imageshack.us/img228/7214/721260121fan9sivokby280yg1.jpg (http://imageshack.us)

Sinan Engin, Udineseli iki futbolcu ile Milano'da bir araya geliyor.
21.5.2008

Sorun sadece birinde
Beşiktaş, Udineseli Sivok ve Zapotocny’nin transferlerini bitirmek için girişimlerini sürdürüyor. Sinan Engin, kulüpleri ile anlaştığı iki futbolcu ile bugün Milano’da bir araya gelecek. Kulüple bir sorun olmadığını söyleyen Sinan Engin, “İş futbolcuları ikna etmeye kaldı. Zapotocny gelmek istiyor. Sivok da öyle... Ancak Sivok, Euro 2008’den sonra son kararını vermek amacında. Açıkçası bu bizim işimize gelmediği için Avrupa Şampiyonası’ndan önce bu transferleri bitirmek istiyoruz” dedi.

Mehmet Topuz’da gelişme
Kayserispor, Mehmet Topuz’a karşılık, 4 milyon Euro’nun yanı sıra Mehmet Sedef ile kaleci Hakan Arıkan’ı bonservisleriyle öneren Beşiktaş’ın teklifine ‘karşı bir teklif’ getirdi. Sarı-Kırmızılı ekip, Topuz’a karşılık paranın yanında futbolcu olarak Siyah-Beyazlı kulüpten Serdar Özkan’ı istedi. Böylece bu transfer askıya alındı. Bir başka hayal kırıklığı da Cem Atan’da yaşandı. Avusturya’da Mattersburg’un forması giyen 22 yaşındaki oyuncunun transferi, kulübünün yüksek bonservis istemesiyle olmadı.

KAYNAK:FANATİK

bjk_melo_151
21.Mayıs.2007, 18:48
Kadlec ve Pudil'le de görüşülüyormuş.Umarım doğrudur.

anilton
21.Mayıs.2007, 23:42
Yabancıda İlk İmza...

Beşiktaş’ın bir süredir peşinde olduğu Udinese’li Çek stoper Zapotocny ile her konuda anlaştığı ve Beşiktaş menajeri Sinan Engin'in bu futbolcu ile ön protokol imzaladığı önümüzdeki günlerde Zapotocny'nin Türkiye'ye geleceği öğrenildi.

Bu arada bir başka Udineseli futbolcu Sivok ise EURO 2008’ den sonra Beşiktaş kulübüyle masaya oturma konusunda kararlı olduğu ve bu transferinde UERO 2008’den sonra gerçekleşeceği belirtildi.

Öte yandan Beşiktaş’ın eski teknik direktörü Tigana’nın büyük ölçüde bu sene son haftada kümede kalan Fransa’nın köklü kulüplerinden Paris Saint Germain’in yeni teknik direktörü olacağı edindiğimiz bilgiler arasında.

Bu transfer gerçekleşirse Beşiktaş’ı bekleyen tehlike ise Tigana’nın Gökhan Zan’a hiçbir yere imza atma ve beni bekle demesi.

MARATON.COM.TR/ ÖZEL

anil luque
22.Mayıs.2007, 02:18
hayırlısı olsun ınsallah sıvok da gelır cok kalıtelı bır oyuncu ve adas senın de dedıgın gıbı dogru duzgun bır sol acık veya bek alıp kapatalım transferı tercıhım sol acık..

anilton
22.Mayıs.2007, 02:27
hayırlısı olsun ınsallah sıvok da gelır cok kalıtelı bır oyuncu ve adas senın de dedıgın gıbı dogru duzgun bır sol acık veya bek alıp kapatalım transferı tercıhım sol acık..

Tello ve Aydın Karabulut varken sol açığa gerek yok,sağlam bir sol bek aldık mı tamadır...

LaigLeNoiR
22.Mayıs.2007, 02:28
Zapatocny'i izledim son maçta Udinese'de fena bir oyuncu değil.Tipi falan da hoşuma gitti :D:D

GeNç KaRTaL
22.Mayıs.2007, 05:18
Zapotocny hayırlı olsun kulübümüze.İnşallah Sivok'ta bir pürüz çıkmaz ve o da imzayı atar er yada geç..

Sol beke Kadlec'ide alabilirsek çok iyi olacak.Sonrasında kadroyu güçlendirmek adına 1-2 yerli alır kapatırız transferi..

Addolorato
22.Mayıs.2007, 05:27
bence sivok a ağırlık verilmesi lazım çünkü fm2007 de sivok bomba adamdı yahu:D

bjk_melo_151
22.Mayıs.2007, 16:38
Zapatocny'i izledim son maçta Udinese'de fena bir oyuncu değil.Tipi falan da hoşuma gitti :D:D
eski Trabzonspor'lu Eul-Yong Lee'ye benziyor:)

anilton
22.Mayıs.2007, 21:52
eski Trabzonspor'lu Eul-Yong Lee'ye benziyor:)

Karpin'e benziyor...

http://www.worldfootballers.com/images/Galleries/Karpin.jpghttp://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_21262_2007_2.jpg

DeNiZ_1903
22.Mayıs.2007, 22:33
İyi bir adam gibi , Diatta ve Gordon'dan farklı , gerçi her transferde şu şundan farklı diyoruz ama ... Ayakta sağlam kalabilen bir oyuncu ise tam bize göre..

bjk_melo_151
22.Mayıs.2007, 23:34
Karpin'e benziyor...

http://www.worldfootballers.com/images/Galleries/Karpin.jpghttp://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_21262_2007_2.jpg
Gözü çekik olduğundan benzettim

uAmurat91
22.Mayıs.2007, 23:38
Saviola transferi bence imkansız gibi birşey, Türkiye için söylüyorum..

Zapotocny alındıysa hayırlı olsun, iyi oyuncu bence..

fenerbahce_1907
22.Mayıs.2007, 23:38
"Kobiashvili ile görüşüyoruz"
Gelecek sezon güçlü bir kadro kurmayı planlayan Beşiktaş'ta transfer çalışmaları sürerken, futbol takımı genel menajeri Sinan Engin de Çek oyuncular Tomas Zapotocny ve Tomas Sivok'un transferi için İtalya'da girişimlerini sürdürüyor.

Bir yandan Zapotocny ve Sivok'u renklerine bağlamaya çalışan siyah-beyazlı takımın, diğer yandan oyuncu arayışlarını sürdürdüğü ve bu çalışmalar doğrultusunda Gürcü oyuncu Levan Kobiashvili ile de görüşüldüğü açıklandı.

Sinan Engin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Zapotocny ve Sivok ile bir sorun olmadığını belirterek, ''Udinese kulübüyle görüşmeler devam ediyor. Bonservisleri konusunda bazı detaylar var. Onları gidermeye çalışıyoruz'' dedi.

Transferde görüştükleri 5-6 futbolcunun bulunduğunu kaydeden Engin, ''Avusturya'nın Mattersburg takımında forma giyen Cem Atan görüştüğümüz oyunculardan biri. Bunun yanında Almanya'nın Schalke 04 takımında forma giyen Gürcü orta saha oyuncusu Levan Kobiashvili de görüştüğümüz oyunculardan bir diğeri'' diye konuştu.

Almanya'nın (Bundesliga) takımlarından Schalke'ye 2003 yılında gelen Kobiashvili'nin 2010 yılında kadar sözleşmesi bulunuyor. Bundesliga'da 260 maça çıkan Gürcü oyuncu, futbola ülkesinin Avaza Tiflis takımında başladı. Tecrübeli oyuncu, Gürcistan'ın Metalurg Rustawi ve Dinamo Tiflis takımlarında forma giydikten sonra Rusya'ya transfer oldu ve Alania Wladikawkas takımında forma giydi. Almanya kariyerine Freiburg'da başlayan Levan Kobiashvili, 2003 yılında ise Schalke 04'e geçti.

anil luque
23.Mayıs.2007, 00:00
adaş ben üzülmezi kadrodan cıkartıp yerıne tello'yu koymak ve yerıne transfer yapmak manasında soyledım aydın tek basına goturemez butun sezon..

anilton
23.Mayıs.2007, 00:07
BESIKTAS, Announces Transfer List To Istanbul Stock Exchange

Turkish club Besiktas have just released their summer transfer list to the Istanbul Stock Exchange. According to the announcement sent to the ISE, Besiktas have opened negotiations with Udinese for Andrea Coda and Tomas Sivok, Lazio for Guglielmo Stenardo, Lens for Adama Coulibaly, SV Mattersburg for Cem Atan, Schalke 04 for Marcelo Bordan and Levan Kobiashvili and Panathinaikos for Anthony Seric.

*Since Besiktas is a publicly traded company the club must make official announcements to the ISE when transfer negotiations begin.

http://www.transfermarketweb.com/?action=read&idsel=16728

Haberin kaynağı İMKB.Kulüp bu futbolcularla görüşme aşamasında olduklarını bildirmiş borsaya...

***BJKAS*** Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Italya futbol takimlarindan Udinese'de forma giyen Andrea Coda ve Tomas Sivok ile; Lazio'da forma giyen Guglielmo Stendardo'nun transferleri konusunda kendileri ve Kulupleri ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:20)

***BJKAS*** Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Fransa futbol takimlarindan Racing Club de Lens'in oyuncusu Adama Coulibaly'in transferi konusunda kendisi ve Kulubu ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:22)

***BJKAS*** Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Avusturya futbol takimlarindan SV Mattersburg'da forma giyen Cem Atan'in transferi konusunda kendisi ve Kulubu ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:49)

***BJKAS*** Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Almanya futbol takimlarindan Schalke 04'de forma giyen Marcelo Bordan ve Levan Kobiashvili'nin transferleri konusunda kendileri ve Schalke 04 klubu ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:51)

***BJKAS*** Besiktas Futbol Yatirimlari Sanayi ve Ticaret A.S.'nden gelen yazi: Sirketimiz, Yunanistan futbol takimlarindan Panathinaikosun oyuncusu Anthony Seric'in transferi konusunda kendisi ve Kulubu ile gorusmelere baslamistir. ***BJKAS*** (22/05/2008 - 15:21:54)
Andrea Coda

85 doğumlu genç bir oyuncu,Empoli alt yapısından tetişip,Udinese'ye transfer olmuş.Mevkii stoper.İtalya Ümit Milli takımında 5 kez forma giymiş...

Anthony Seric

Brescia,Parma,Lazio formalarını giymiş,şuanda Panathinaikos'ta top koşturmakta.29 yaşında,mevkii sol bek.18 kez Hırvatistan milli takımı forması giymiş...

Diğer isimleri biliyoruz zaten...

Özellikle Bordon,Kobiashvili,Stendardo,Sivok isimlerinden iki tanesi gelirse çok iyi olur...

GeNç KaRTaL
23.Mayıs.2007, 01:42
Bir tanede yabancı sol bek alacaz herhalde.Bu kesinleşti gibi bir şey.Sol bek şart zaten.İsmi geçen isimlerin çoğu iyi oyuncular.En hayırlısı hangileri olacaksa onlar gelir inşallah.

Bu yabancı kontenjanı olayı nasıl olacak onu çok merak ediyorum.Gordon,Higuain'in gideceğini varsayarsak gelecek 3 yabancı ile birlikte 8 yabancı olacak kadroda.Bakalım Ertuğrul hocanın kafasında ne gibi bir sistem var..

Bu arada bu sezon görüştüğümüz tüm oyuncuları,tüm gelişmeleri tutturuyor medya.Masa başı haberler hariç..

bjk_melo_151
23.Mayıs.2007, 01:54
Seriç beş para etmez bir oyuncu tıpkı Biscan gibi

anilton
23.Mayıs.2007, 01:54
"Satış yetkisi Beşiktaş'ta"

Beşiktaş'ın ana sponsoru Ülker Grubu, basında Delgado ile ilgili çıkan haberlerle ilgili olarak bir açıklama yaptı.

Arjantinli futbolcu Mathias Emilio Delgado'nun transferiyle ilgili bütün kararları Beşiktaş Kulübü'nün vereceğini belirtilen açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

"Ana Sponsoru olmaktan gurur duyduğumuz Beşiktaş Kulübü'müzün yıldız oyuncusu Mathias Emilio Delgado ile ilgili yazılı ve görsel medyamızda Grubumuz isminin de anıldığı bazı haberler yer almaktadır. Söz konusu oyuncunun tüm transfer yetkisi kararı değerli Beşiktaş Kulübümüze ait olup, Ülker Grubu'nun asla bir müdahalesi söz konusu olmamış ve olmayacaktır. Bu sebeple, bu yönde çıkan ve önümüzdeki dönemde çıkabilecek haberlerin gerçekleri yansıtmayacağını bildirmek isteriz."

22.05.2008

Kaynak : DHA

Bu çok iyi oldu işte...

bjk_melo_151
23.Mayıs.2007, 02:01
Bu arada Anıl ben öyle bir yazı görmedim İMKB'de en son Tuna Üzümcü'yle anlaştıklarını bildirmişler.

anilton
23.Mayıs.2007, 02:12
Bu arada Anıl ben öyle bir yazı görmedim İMKB'de en son Tuna Üzümcü'yle anlaştıklarını bildirmişler.

Bugün ki şirket haberleri;

http://www.ntvmsnbc.com/modules/parapiyasa/HisseDetay.asp?Sembol=BJKAS

GeNç KaRTaL
23.Mayıs.2007, 02:21
İngiliz basınında Arsenal'in Delgado ile ilgilendiği haberleri çıktı.Daha öncede böyle haberler çıkmıştı.Valla bu haber için ateş olmayan yerden duman çıkmaz diye düşünüyorum.İngiliz basını durduk yere neden Beşiktaş'tan Delgado'nun haberini yapsın.

Ama Delgado için gerçekten kararsızım.Genç ve yetenekli.Ama saha içinde daha fazla sorumluluk alması lazım.Bunu gelecekte belki yapabilir ama bizimde artık sabrımız kaldı.Eğer gerçekten iyi para (5 m Euro'nun Ülker'e gideceğini göz önünde bulundurarak) verirlerse satılabilir diye düşünüyorum.Ama yerine ondan daha iyisini bulabilirmiyiz şüphelerim var açıkcası..

BlackEagle19o3
23.Mayıs.2007, 03:58
Kobiashvili sol bek olarak alınmalı.Stoper olarak da Bordon ve Stendardo kaliteli oyuncular.Coda da genç ve kaliteli bir oyuncu hayır demem.Ama Coulibaly'yi istemiyorum;)

BeeTLeJuiCe
23.Mayıs.2007, 04:24
Kobiashvili çok yönlü bir oyuncu.

Sol bek, önlibero, sol kanat, oyun kurucu. Bu mevkilerin hepsinde oynayabiliyor. Sevdiğim oyunculardan biri. Beşiktaşta da olsa Türkiye'de oynarsa mutlu olurum :)

anilton
23.Mayıs.2007, 06:36
Zapotocny finisce a Istanbul

Il Besiktas ha le mani su Tomas Zapotocny, il difensore ceco dell'Udinese, che concluderà dopo una sola stagione la sua non felicissima avventura in bianconero e in Italia, almeno per ora.

Il centrale di Pribram, 28 anni a settembre, cresciuto nel Dukla, club della sua città natale, e poi passato al Petra Drnovice, si è rivelato allo Slovan Liberec, meteora a sensazione delle coppe europee, per approdare in Friuli nell'estate del 2007. Ora continuerà, salvo sorprese, il suo personale giro d'Europa in Turchia.

http://www.sportal.it/news/news682819.html

Bu transfer kesin olarak bitmiştir.Hayırlı olsun...

Onurap
23.Mayıs.2007, 06:39
önceki alınan oyunculara göre iyi transfer hayırlı olsun tecrübeli bi isim..

bjk_melo_151
23.Mayıs.2007, 08:05
benim anlamadığım neden yabancılardan öğrendiğimiz.Bir tane Türkiye'den gazete yazamıyor mu?

shamur1
23.Mayıs.2007, 19:29
Kartal'a Hırvat Sol Bek !

Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; Beşiktaş, Zapotocny ve Sivok'un ardından bir yabancının daha transferini bitirdi. Panathinaikos'ta oynayan Hırvat sol bek Seric ile anlaşma sağlandı..

Beşiktaş sol kanat için yeni bir isimle prensip anlaşmasına vardı. Kadlec'den yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçen siyah-beyazlı yöneticiler, Panathinaikos'un Hırvat sol beki Anthony Seric ile anlaştı. Lazio başta olmak üzere bir çok takımda oynayan Seric'in bonservisinin elinde olması bu transferi kolaylaştırdı. 29 yaşındaki futbolcuya yaklaşık 1 milyon euro ödeneceği ve resmi imza için son görüşmelerin yapıldığı belirtildi.

SİVOK DA İKNA EDİLDİ

Beşiktaş, uzun zamandır pazarlık halinde olduğu Çek futbolcu Sivok ile de sonunda anlaştı. İki haftadır süren pazarlıklar dün mutlu sonla noktalandı. Engin, EURO 2008 sonrası imza atmak isteyen Sivok'un menajerlerini, "Sivok'un bonservisini Udinese'den aldık. Önce ya da sonra imza atmak hiçbir şeyi değiştirmez" diyerek ikna etti. Engin, "Sivok ile yıllık 800 bin euroya anlaştık. Menajerlik ücreti ve ödeme şartlarına dair küçük problemler kaldı. Zapotocny transferinde sorun yok. Her şey yolunda" ifadesini kullandı.

LaigLeNoiR
23.Mayıs.2007, 19:58
Zapotocny ve Sivok bitti!

Beşiktaş, önümüzdeki sezon kadrosuna katmak istediği Çek defans oyuncuları Tomas Zapatocny ve Tomas Sivok'in transferini bitirdi.
DHA'nın haberine göre; Bu iki oyuncu için yaklaşık 1 haftadır İtalya'da olan menajer Sinan Engin, Çek oyuncuların menajerleri ve kulüpleriyle her konuda anlaşmaya vardı. Futbolcuların bonservislerinin bu akşama kadar kulübe ulaşması beklenirken, ödenecek bedeller hakkında açıklama yapılmadı. Engin, futbolcuların kendisine ve kulüplerine ödenecek miktarları şimdilik bildirmeyeceklerini ifade ederken, iki oyuncuyu da uygun şartlarda Beşiktaş'a kazandırdıklarının altını çizdi. Öte yandan Sinan Engin'in 3. bir defans oyuncusunu da sürpriz bir şekilde kadroya kattığı öğrenildi. Sol bek mevkiinde oynayan ve Panathinaıkos'ta forma giyen Anthony Seric'in de beşiktaş'a evet dediği belirtildi. Hırvat oyuncunun bonservis bedelinin elinde olması bu transferiin gerçekleşmesbini sağlayacak en önemli etkenlerden biri. Sinan Engin'in yarın İstansbul'a döneceği ve transfer döneminin resmen açılmasıyla birlikte, 3 futbolcunun da resmi sözleşmeleri imzalayacakları öğrenildi.

23.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif

Universal
23.Mayıs.2007, 21:47
Sinan Engin bu iki isme çok güveniyor. Umarım bu güven Beşiktaş'ı yanıtlmaz. Uyum sorunu olabileceği için ilk maçlarda aksaklıklar olabilir. Beşiktaş'a hayırlı uğurlu olsun.

eXcitinG
23.Mayıs.2007, 21:53
Üç tane nokta tabiri transfer. Bu sezona iyi başLadık hadi hayırLısı bakaLım. Üçü de çok kaLiteLi sistem oyuncuLarı.

goosfraba
23.Mayıs.2007, 22:19
Az önce Ligtv'de gördüm, aynen aktarıyorum.

Sinan Engin, İstanbul'a dönüyor. Engin, "Boş boş gezmedim. Elimde üç imzayla geliyorum" dedi.

BlackEagle19o3
23.Mayıs.2007, 22:59
Bu 3.isim Seric değildir umarım...

bjk_melo_151
23.Mayıs.2007, 23:00
umarım Kadlec'tir

anilton
23.Mayıs.2007, 23:07
Arkadaşlar Seric büyük ihtimalle ve bonservisi elinde olduğu için alınmıştır.Kadlec için 5 milyon euro istiyorlardı çünkü...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Sağlam transferleri doğruladı

Beşiktaş teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Çek defans oyuncuları Tomas Zapatocny ve Tomas Sivok'un transferlerini doğrularken, Panathinaıkos'ta forma giyen Anthony Seric'in transferinde sona yaklaşıldığını söyledi.
Genç teknik adam, bir okulun panelinde basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, bu iki oyuncunun büyük ihtimalle siyah-beyazlı formayı giyeceğini ifade etti. Sağlam ayrıca; Panathinaıkos'un sol kanat oyuncusu Seric'in transferinde sona yaklaşıldığını, aksilik olmazsa bu oyuncuyu da alacaklarını söyledi.

Ertuğrul Sağlam çok fazla transfer yapmayacaklarını ifade ederken, "Çok oyuncu alıp kadromuzu şişirmeyeceğiz. Bu transferlerden sonra belki orta sahaya da bir oyuncu alıp transferi noktalayacağız" diyerek siyah-Beyazlı kulübün transfer politikasını da dile getirmiş oldu.

23.05.2008

GeNç KaRTaL
24.Mayıs.2007, 01:43
Sivok'u ikna edebilmiş olmamız güzel.Sevindim bu transferin bitmesine.Sol bek içinde Seric ile anlaşmışız.Sanırım Kadlec için istenen fiyat pahalı geldi.Keşke onu alabilseydik ama kısmet değilmiş.Seric hakkında fazla bir fikrim yok.Daha önceden İtalya'da oynamış olduğunu öğrendim.Bu iyi bir referans sayılabilir.Bonservisinin elinde olması iyi ama Panathinaikos'un sözleşme yenilememiş olması düşündürücü açıkcası.Bu 3 transferde hayırlı olsun kulübümüze.

Sanırım bu 3 isimle yabancı transferi kapamış olduk.Transferde böyle ne yaptığını bilerek hareket etmek (bu sezon 50 tane adamın peşinden koşup en son isteneni almadık en azından) ve erkenden bitirmek güzel ama oyuncular özellikle Zapo ve Seric kapalu kutu.İnşallah yararlı olurlar..

Gordon ve Higuain kesin gönderilecek.6+2 den dolayı bakalım ilerleyen günlerde bir gelişme olacak mı? Cisse ve Bobo belki satılabilirler.Kulübümüz için hayırlısı neyse o olur inşallah.

Fm'de Seric

http://img357.imageshack.us/img357/5818/sericrp8.jpg (http://imageshack.us)
http://img357.imageshack.us/img357/5818/sericrp8.a1080ef736.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=357&i=sericrp8.jpg)

anil luque
24.Mayıs.2007, 01:47
sivok kesinlikle harika oldu ilaç gibi gelecek umarım diğer transferler de en az onun kadar kaliteli olurlar.. hayırlısı olsn

uAmurat91
24.Mayıs.2007, 01:51
Sivok ve Zapotocny kaliteli futbolcular. Beşiktaş iyi iş yaptı ve savunmadaki sıkıntısını büyük ölçüde çözdü. Hayırlı olsun..

DeNiZ_1903
24.Mayıs.2007, 01:57
Güzel transferler yaparak savunma sorunumuzu büyük ölçüde çözmüşüz , umarım sonları diğerlerininkine benzemez..

BlackEagle19o3
24.Mayıs.2007, 02:05
Seric'i pek beğenmedim.120 ca Beşiktaş sol beki için düşük bir değer;)Neyse hayırlı olsun...

GeNç KaRTaL
24.Mayıs.2007, 02:15
Seric'i pek beğenmedim.120 ca Beşiktaş sol beki için düşük bir değer;)Neyse hayırlı olsun...

Kerem sanırsam Tello'da geldiğinde fm deki özellikleri pek iyi değildi.Bekleyip göreceğiz..

anilton
24.Mayıs.2007, 02:23
Panathinaikos taraftarlarının çoğunluğu Seric'in takımlarından gittiği için memnunlar...

Aslında geçmişi kötü sayılmaz,Parma ve Lazio'da oynamış 18 kez Hırvat milli olmuş.Ama Panalı taraftarların pek beğenmediği bir oyuncuymuş.Aynen Tello ve Cisse içinde böyle yorumlar olmuştu Lizbon ve Psg forumlarında.Sonuçta bu bir aşı meselesi,X takımda tutmayan oyuncu Y takımda da tutmaz diye bir yargı olamaz.İzleyip göreceğiz,umarım faydalı olur.Ayrıca Üzülmez'den iyi olacağı kesindir...:)

Zapotocny ve Sivok ise olumlu transferler.Özellikle Sivok çok kaliteli bir futbolcu,ilaç olacak bize...

Varonil
24.Mayıs.2007, 03:01
Sivok ve Zapatocny nokta transferler oldu Beşiktaş için, Seric ise tam bir kapalı kutu. 18 kez Hırvat Milli takımına çağrılmış, Tello gibi bir çıkış yakalarsa o da katkı sağlayacaktır Beşiktaş'a.

BlackEagle19o3
24.Mayıs.2007, 03:10
Kerem sanırsam Tello'da geldiğinde fm deki özellikleri pek iyi değildi.Bekleyip göreceğiz..

O her zaman olmaz Şemsi daha kaliteli transferler yapmalıyız.Mesela Kobiashvili alsak çok iyi olurdu;)Kadlec bile iyidir bu adamdan Çek Cumhuriyeti'nin 2008 kadrosunda ve 23 yaşında...

goosfraba
24.Mayıs.2007, 03:17
Kadlec için 5 mn istiyorlarmış, Seriç'in bonservisi elindeydi ondan tercih edildi sanırım.

GeNç KaRTaL
24.Mayıs.2007, 03:24
Kadlec bile değil Kerem.Keşke Kadlec'i alabilseydik.Ama çok para istemişler.Bence Seric bonservisinden dolayı tercih edildi.Ama dediğinde yinede haklısın.Hazır paraya kıymışken şöyle kaliteli bir sol bek alsaydık iyi olurdu.Bakalım ne olacak seneye.Merakla bekliyorum..

DeNiZ_1903
24.Mayıs.2007, 03:48
Sivok çok kaliteli , Zapotocny'i bekleyip göreceğiz ama Seric benim içime sinmedi , Holosko'da da böyle düşünmüştüm ama büyük ölçüde yanıldım , inşallah yine aynısı olur..

anilton
24.Mayıs.2007, 04:05
Kartal'dan sola takviye

Transferin hızlı takımı Beşiktaş, Çek futbolcular Sivok ve Zapotocny'nin ardından Anthony Seric'le de imza aşamasına geldi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, Panathinaikos'un Hırvat sol kanat oyuncusunu kadrolarına katmak üzere olduklarını söyledi.

Sol bek ve orta sahanın solunda görev yapan Seric'in bonservis bedelinin elinde olması ise bu transferin gerçekleşmesini sağlayacak en önemli etkenlerden biri. Hafta sonunda İstanbul'a dönecek olan Sinan Engin'in transfer döneminin açılmasıyla bu üç futbolcuyu İstanbul'a davet edeceği öğrenildi.

Son 3 sezondur Panathinaikos forması giyen Anthony Seric, 3 sezonda Yunan ekibiyle 68 maça çıkarken 1 gol kaydetti. Yunanistan'a gelmeden önce İtalya'da Verona, Brescia, Parma ve Lazio takımlarının formasını giyen Seric, 5 yıllık İtalya serüveninde ise 111 maça çıktı.

1998, 2002 ve 2006 Dünya Kupası'nda Hırvatistan Milli Takımı kadrolarına da çağrılan 29 yaşındaki oyuncu, teknik direktör Slaven Bilic ile yaşadığı tartışma nedeniyle EURO 2008 kadrosuna alınmadı

NTVSpor.net

YusufT
24.Mayıs.2007, 06:25
Seric iyi transfer bana göre. Italyada oynadigi zamanlar cok iyi bir oyuncuydu ve burada 6 yil kalmis, buda bos oyuncu olmadigini gösteriyor.

Seric hizli cikislari ile ünlendi Veronada, belki yaslanmis olabilir ama yinede hucuma katkisi iyidir.
Defansif anlamdada iyi. Milli takimda 16 maci var ama Australia milli takiminida secebilirdi..

eXcitinG
24.Mayıs.2007, 06:41
Seric çok iyi bir transfer, en azından İbo dan iyidir. Seric İbo kadar hızLı iLeri çıkamasada nadirende oLsa iLeri çıkışLarında tehLike yaratan soL ayağını İbo gibi sadece saLLama kuLLanmayan bir oyuncu, iyi de orta açabiLiyor. Ben yararLı oLacağını düşünüyorum takımımıza.

yunusgs
24.Mayıs.2007, 16:40
http://img355.imageshack.us/img355/3206/721319523fan9sericby280oe9.jpg (http://imageshack.us)

Beşiktaş, Sivok ve Zapotocny´den sonra Anthony Seriç´in transferini de bitirdi. Hırvat sol kanat oyuncusu 3+1 yıllık sözleşme imzaladı.
24.5.2008

Geçen sezon savunmasında yaşadığı sıkıntılar nedeniyle defansına yabancı takviyesi yapmayı planlayan Beşiktaş, hedefine ulaştı. Savunmanın ortası için Udinese’de top koşturan Tomas Zapotocny ile Tomas Sivok’u bitiren Kara Kartal, sol çizgide İbrahim Üzülmez’in yerine de Hırvat bir ismi renklerine bağladı.... İsmi İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na bildirilen ve bonservisi elinde bulunan Anthony Seriç’le her konuda anlaşmaya varan Beşiktaş’ın Hırvat sol kanat oyuncusuna 3+1 yıllık sözleşme imzalattığı bildirildi. Siyah-Beyazlı ekibin tecrübeli oyuncuya yıllık 700 bin Euro vereceği bildirilirken, Panathinaikos’ta oynayan futbolcunun mukavelesi istenirse uzatılabilicek.

Sivok&Zapotocny Neden İmza Atmıyor?

http://img355.imageshack.us/img355/3957/9213196sc4b0vok280qy6.jpg (http://imageshack.us)

Bir süre önce kulüpleriyle kesin anlaşmaya varılan Çek savunma oyuncuları Tomas Sivok ile Tomas Zapotocny’nin resmi imza atmamasının arkasındaki sır perdesi de aralandı. İki futbolcunun menacerinin, Udinese’deki şartlarda kontrat yapılmasını talep etmesi nedeniyle görüşmelerin kilitlendiği bildirildi. Sinan Engin’in yürüttüğü görüşmelerde anlaşma sağlandığı ve iki futbolcunun da gelecek sezon Siyah-Beyazlı formayı giyeceği kaydedildi.

Biri 700, diğeri 800 bin euro

Siyah-Beyazlı ekibin uzun uğraşlar sonunda ikna ettiği iki yıldız oyuncunun fiyatlarının çok makul olduğu kaydedildi. Beşiktaş Yönetimi Zapatocny’ye yıllık 700 bin euro ücret öderken, Sivok’a ise yıllık 800 bin euro ödeyecek. Euro 2008 sonrasında imza atmak istiyen Sivok’un şampiyonada iyi bir futbol sergilemesenin ardından fiyatının artmasından çekinen Siyah-Beyazlı yönetim böylece bu tehlikenin de önüne geçmiş oldu. Her iki oyuncunun da tekliften memnun olduğu bildirildi.

Gözler Türkiye’ye Çevrilecek

http://img355.imageshack.us/img355/3078/12213197c4b0nceman280aj9.jpg (http://imageshack.us)

Savunmadaki krizi yabancılarla çözen Siyah-Beyazlılar, Sinan Engin’in Türkiye’ye dönmesiyle birlikte gözünü Türkiye’deki futbolculara çevirecek. Devre arasından bu yana ismi Beşiktaş ile anılan Uğur İnceman için Manisaspor’la bir görüşme daha yapılacak. Ayrıca Kara Kartal’ın teklifine sıcak bakan Ekrem Dağ konusunda da Gaziantepsporlu yetkililerle toplantı düzenlenecek. Teknik direktör Sağlam’ın istediği Ekrem’e karşılık Mehmet Yozgatlı teklif edilecek.

anilton
24.Mayıs.2007, 16:47
Türkiye'den Uğur İnceman,Ekrem Dağ alınırsa çok iyi olur...

Uğur o.saha için mükemmel bir alternaif olur.Ekrem ise hem kanatlarda hem de forvette oynayabildiği için çok yönüyle takıma katkı sağlar.Sonuçta sakatlıklardan ve cezalardan çok canımız yandı geçen sene,alternatifli bir kadro oluşturmalıyız.Ben birde sağ beke Kayseri'den Koray Çölgeçen'i istiyorum...

Varonil
24.Mayıs.2007, 17:24
Uğur İnceman ve Ekrem Dağ iyi transferler olur Beşiktaş için ..

DeNiZ_1903
24.Mayıs.2007, 20:29
İbrahim Üzülmez'in artık klüpte personel olarak çalışması gerekir veya oynamaması gerekir diye düşünüyorum .. Hareketli bir sezon alacağımız oyuncular Zago , Ronaldo ve Guinti üçlüsünü aratmaz umarım..

RoNNiE91
24.Mayıs.2007, 21:00
Higuain'e Sağlam Destek

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam´ın, Bobo giderse, Higuain´i geri çağırabiliriz dediği, yöneticilerin ise bu görüşe karşı çıktığı öğrenildi
23.5.2008

'Kendini kanıtlar’
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Bobo’nun takımdan ayrılması durumunda sıkıntı yaşamamak için Higuain’in şimdilik kadroda tutulmasını istedi. Genç çalıştırıcının, yönetimle yapılan görüşmede, “Higuain Meksika’da tecrübe kazandı. Kadro içinde bir forvetimiz ayrılırsa, sorun yaşamayız. Ayrıca kendini kanıtlayıp, bizi ekonomik yönden rahatlatabilir” diye görüş bildirdi.
‘Yıldız almalıyız’
Sağlam'ın, Higuain’in yedek kalmayı sorun etmeyecek bir yapıda olduğunu da söylediği belirtildi. Ancak yöneticiler bu düşünceye karşı çıkıp, “Böyle transferler nedeniyle başımız çok ağrıdı... Bobo giderse, dünya çapında bir yıldız almalıyız” yanıtını verdiği ve Higuain’in önünü kapadığı dile getirildi. Arjantinli futbolcu, Meksika’nın America takımında kiralık olarak forma giyiyor.

eXcitinG
24.Mayıs.2007, 21:10
Zaten bu üçLü iLe Zago, RonaLdo ve Guinti üçgenine geri döndük :)

fenerbahce_1907
24.Mayıs.2007, 23:02
Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın, bir dönem Galatasaray'da da forma giyen Florin Bratu'ya talip olduğu iddia edildi!..

İtalyanlar'ın ünlü transfer sitesi Tuttomercatoweb.com'da yer alan habere göre; Dinamo Bükreş'te forma giyen 28 yaşındaki forvet oyuncusuna, siyah beyazlıların yanı sıra Avrupa'dan pek çok takım da talip. Bratu, Feyenoord, Olympiakos, Nantes ve PSG'nin de transfer listesinde yer alıyor.

Florin Bratu, Romanya'nın Euro 2008 kadrosunda da yer alıyor. 1.85 boyundaki golcü futbolcu, bu sezon 20 maçta 8 kez fileleri havalandırdı.

MARATON.COM.TR ÖZEL

anilton
24.Mayıs.2007, 23:09
Bir kere bizim forvete ihtiyacımız yok bu 1,yabancı kontenjanı zaten fazlasıyla doldu bu 2,bu haber gerçek dışı bu da 3...:)

GeNç KaRTaL
24.Mayıs.2007, 23:23
Bratu çok iyi hatırlıyorum Gs'deyken inanılmaz goller kaçırıyordu.Haber hakkında yapabileceğim tek yorum bu.Haberin gerçek olmadığı ortada..

KaPaLı
25.Mayıs.2007, 00:04
Tamas'ı da unutmamak lazım.:D

Tamas Romen milli takımında as oyuncu ve Auxerre'de bütün maçlarda forma giydi + beğenmeyip gönderilen Petre Steaue ortasahasında her maçta oynuyo

Beşiktaş Bratuyu alırsa 2 maçta yollar o adam gol kaçırma ustası :icon_smile:

aysem
25.Mayıs.2007, 02:56
Schildenfeld de gitti !..

Gelecek sezon için güclü bir kadro kurmayı hedefleyen ve özelilkle defans bölgesine ciddi transferler yapmaya hazırlanan Beşiktaş'ta, Baki ve Mehmet Yozgatlı'ın ardından Schildenfeld de yollar ayrıldı.

Ertuğrul Sağlam, Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde düzenlenen ''futbol şenliği'' etkinliklerine katılmak üzere geldiği Beyçayırı Stadı'nda, gazetecilere yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın gelecek sezon çok fazla transfer yapmayacağını söyledi.
Gordon Schildenfeld ile konuşarak yollarını ayırdıklarını belirten Sağlam, Delgado ve Bobo ile ilgili ciddi sorunlarının bulunmadığını, her 2 futbolcudan da memnun olduklarını kaydetti.

anilton
25.Mayıs.2007, 03:00
Ali Tandoğan'da gitseydi bir hayırlısıyla...

GeNç KaRTaL
25.Mayıs.2007, 04:26
Gordon için ödenen parada uçmuş oldu.Bu sezonda transferler kötü çıkarsa vay yönetimin haline..

Addolorato
25.Mayıs.2007, 04:33
sanırım bu schildenfeld denen adama bjk 2 million euro bonservis ödemişti

shamur1
25.Mayıs.2007, 04:53
İşte kötü bir Başkan ve yönetimin koskoca Beşiktaşa verdiği zarar . Devre arasında Drpic'i alacam diye git Gordon'u kakalasınlar. Ve o oyuncuyada 2 M Avro ödeyerek alıyorsun şimdi de yollar ayrılmış. Bu zarar ne Yıldırım Demirören'den ne de yönetimden çıkacak olan Beşiktaş'a olacak . Ziya Doğan ve Nuri Albayrak ile Yıldırım Demirören ve yönetimi arasında hiçbir fark göremiyorum. 2 Tarafta kulübüne birşey kazandırmaktan çok daha da zarar veriyorlar.

Universal
25.Mayıs.2007, 04:57
http://www.sporx.com/images/1/29/3129_B_ErtugrulSaglam152.jpg

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, gelecek sezon çok fazla oyuncu transferi yapmayacaklarını belirterek, şu ana kadar 3 yabancı oyuncu aldıklarını, içeride de 1 veya 2 yerli oyuncu transferi yaparak transferi noktalayacaklarını söyledi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde düzenlenen 'Futbol Şenliği' etkinliklerine katıldı. Beşiktaş'ın gelecek sezon çok fazla transfer yapmayacağını belirten Sağlam, "3 yabancı oyuncuyla anlaşmaya vardık. İçeride de 1 veya 2 yerli oyuncu alarak transferi noktalamak istiyoruz" diye konuştu.

Gordon Schildenfeld ile karşılıklı konuşarak yollarını ayırdıklarını belirten Sağlam, Delgado ve Bobo ile ilgili ciddi sorunlarının bulunmadığını, her iki futbolcudan da memnun olduklarını kaydetti. Delgado ve Bobo ile ilgili Siyah-beyazlı kulübe gelen ciddi bir teklif olmadığını belirten Sağlam, "Delgado ve Bobo ile ilgili kulübe gelen ciddi bir teklif yok. İki oyuncumuzdan da çok memnunuz. Çok astronomik, Beşiktaş'ın menfaatleri doğrultusunda bir teklif gelirse değerlendiririz, ancak şu anda hiçbir oyuncumuzu bırakmayı düşünmüyoruz" dedi.

A Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Şampiyonası'ndaki şansıyla ilgili soruya ise Sağlam, "Milli Takım, şu anda iyi durumda ve iyi bir kadroya sahip, ayrıca başında da çok tecrübeli ve çok sevdiğimiz bir antrenör var. Dolayısıyla Milli Takım'dan beklentilerimiz çok fazla. Avrupa Şampiyonası'na katılacak milli takımımızın ülkesine en son dönen takım olmasını umut ediyorum" şeklinde cevap verdi.

Gençlere de tavsiyelerde bulunan Sağlam, "İyi bir sporcu olmak çok önemli belki, ama ondan daha önemlisi örnek sporcu olabilmek. Ben bunun yolunun eğitimden geçtiğine inanıyorum. İyi sporcu akıllı insandan olur. Akıllı insan da eğitimli insandan olur. Sporcu olacağım diye sakın eğitim ve öğretim hayatınızdan taviz vermeyin. Eğer iyi birer sporcu olmak istiyorsanız, okulunuzda da çok başarılı olmak zorundasınız" dedi.

Bu arada şenliğe katılan FIFA kokartlı eski hakemlerden Cem Papila'yı konuşma yaptığı sırada Trabzonspor bayrağını açan bazı taraftarlar protesto etti. Taraftarların aleyhinde tezahüratlarına rağman konuşmasını sürdüren Cem Papila'ya tribünde bulunan diğer vatandaşlar ise destek verdi. Papila konuşmasında, "Biz yıllardan beri sahalarda küfrü önlemeye, ahlaklı ve düzgün sporcular yetiştirmeye çalışıyoruz. Evet yapmış olduğum işten dolayı ve hakemlik mesleğinde de hata kaçınılmaz sonuç olduğu için, bu yörenin bölgenin insanı olmama, hatta kökenim biraz da Trabzon'a dayanmasına rağmen böyle tepkiler görüyorum" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Cem Papila'ya destek vererek, "Bu olaylar, sporun içerisinde hiç olmasını istemediğimiz görüntüler, umut ediyorum ki o hareketleri yapanlar da kendilerinden utanmışlardır. İnşallah bundan sonra olmaz" dedi. Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve Cem Papila, daha sonra taraftarların forma, şapka ve defterlerini imzaladı.

Kaynak: İHA

bjk_melo_151
25.Mayıs.2007, 07:12
Bekir İrtegün,Mehmet Çakır,Yaser Yıldız,Doğa Kaya,Güven Varol alınsa çok iyi olur aslında;)

anilton
25.Mayıs.2007, 07:23
Bende Türkiye'den alınabilecek yerli futbolcular olarak Uğur İnceman,Koray Çölgeçen,Ergün Teber,Orhan Şam,Özer Hurmacı,Serkan Atak,Erman Kılıç,Barbaros Barut,Veli Acar'ı görüyorum...

Bu isimlerden bir kaçı alınırsa çok sevinirim...:)

RoNNiE91
25.Mayıs.2007, 07:35
Özer Hurmacı,Serkan Atak,Erman Kılıç ve Koray Çölgeçen iyi gider cidden.

LaigLeNoiR
25.Mayıs.2007, 18:42
Gordon'da gitmiş.Hayırlısı olsun.

Umarım alınan veya alınacak oyuncular sıkıntı çekmez takıma alışmak için.

eXcitinG
26.Mayıs.2007, 04:24
ErtuğruL sağLam Bobo ve DeLgado nun kesinLikLe Astronomik ücret geLmemesi durumunda takımda kaLacağını söyLedi ki böyLe birşey oLmayacağına göre de ikiside geLecek yıL takımda oLmaya devam edicekLer.

yunusgs
26.Mayıs.2007, 04:37
Gordon'un gitmesi BJK için çok iyi oldu Baki'den farksızdı.

goosfraba
26.Mayıs.2007, 04:45
Ben olsam Gordon'a tahammül ederdim ama 6+2 de işleri bozuyor açıkçası. 2 milyona yazık oldu :)

anilton
26.Mayıs.2007, 19:53
"Bordon ve Kobiashvili'yi istiyorlar"

Alman spor dergisi Kicker, Beşiktaş'ın, Almanya birinci Futbol Ligi'nde (Bundesliga) FC Schalke 04'te oynayan Marcelo Bordon (32) ve Levan Kobiashvili'yi istediğini yazdı.

Derginin haberinde, Kobiashvili'nin FC Schalke 04'ten başka bir kulübe transfer olma olasılığının bulunduğu, ancak kulübün Bordon'u bırakmak niyetinde olmadığı ifade edildi.

Bordon'un danışmanı Roger Wittmann, oyuncunun herhangi bir kulübe transferinin şu an mümkün görünmediğini belirtirken, FC Schalke 04'ün kulüp başkanı Jupp Schnusenberg de bu oyuncunun ve takımın isteğinin, Bordon'un bir kaç yıl sonra kariyerini Schalke'de sonlandırması olduğunu kaydetti.

26.05.2008

Kaynak : AA

Burak Duran
26.Mayıs.2007, 21:13
Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı iddia edilen Seric'in takımdan ayrılışı Panathinaikos forumlarında coşkuyla karşılandı.
Haberturk.com'un haberine göre Panathinaikos taraftarları, Anthony Seric'in takımdan ayrılmasından dolayı mutlu oldu. Hırvat futbolcu hakkında Yunan ekibinin taraftar forumundaki esprili yaklaşımlar dikakti çekti.

Seric hakkındaki en ilginç yorumlar şöyle:

* Seric futbolcu değil. Onu takımınıza katmanız sol tarafınızda büyük bir boşluğa ya da bir kişi eksik oynamanıza neden olur.

* Seric dünyanın en iyi futbolcusu ama karşı takımlar için.

* Gerçekten iyi oyuncular vardır, bir de iyi oyuncular. Onlardan sonra izlemeye dayanabildiğiniz oyuncular gelir, ardından da gerçekten kötü oyuncular. Son olarak ise Seric vardır.

* Seric dünyanın en iyi oyuncusu. Onu lütfen vakit kaybetmeden transfer edin.

* Onu havaalanında vurun. Böylece iyi bir sezon geçirirsiniz.

eXcitinG
26.Mayıs.2007, 21:19
YunanLıLar adamLarını aLdık diye ne yapacakLarını şaşırdıLar sanırım. Adamın geçmişi beLLi, kariyeri beLLi bu kadar zaman oynarken neredeyLermiş ? Diğer İtaLya da oynadığı takımLarda böyLe tepki aLmış mı ?

Zaten sebep Beşiktaş ise Medya ne kadar kıL olay varsa iLLa buLur çıkarır ortaya. Ben bir Beşiktaş taraftarı oLarak güLüyorum böyLe şeyLere sadece :)

Onurap
26.Mayıs.2007, 21:19

* Gerçekten iyi oyuncular vardır, bir de iyi oyuncular. Onlardan sonra izlemeye dayanabildiğiniz oyuncular gelir, ardından da gerçekten kötü oyuncular. Son olarak ise Seric vardır.

Bunlar güzel :D
Bjk aynı hamam aynı tas.İ.üzülmezle rekabet edebilecek biri çıktı :icon_smile:

anilton
26.Mayıs.2007, 21:22
Beşiktaş'ın anlaşmaya vardığı iddia edilen Seric'in takımdan ayrılışı Panathinaikos forumlarında coşkuyla karşılandı.
Haberturk.com'un haberine göre Panathinaikos taraftarları, Anthony Seric'in takımdan ayrılmasından dolayı mutlu oldu. Hırvat futbolcu hakkında Yunan ekibinin taraftar forumundaki esprili yaklaşımlar dikakti çekti.

Seric hakkındaki en ilginç yorumlar şöyle:

* Seric futbolcu değil. Onu takımınıza katmanız sol tarafınızda büyük bir boşluğa ya da bir kişi eksik oynamanıza neden olur.

* Seric dünyanın en iyi oyuncusu. Onu lütfen vakit kaybetmeden transfer edin.

Beşiktaş'ın Panathinaikos'tan transfer ettiği Seric hakkında çıkan olumsuz yorumlara siyah beyazlı takımın menajeri Sinan Engin'den sert yanıt geldi!..

Seric'in Beşiktaş'la anlaşması sonrası Panathinaikos'un taraftar forumlarında adeta bayram havası yaşanırken, forumlardaki görüşlerin Türk basınına yansıması üzerine Sinan Engin, MARATON.COM.TR'ye çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Seric'in haksız eleştirildiğini savunan Sinan Engin, "Gordon ile kıyaslarsak Maradona'yı transfer ettik" dedi. İşte Engin'in MARATON.COM.TR'ye yaptığı özel açıklama:

"Gordon ile kıyaslarsak Maradona'yı transfer ettik. Aldığımız oyuncunun arkasındayız. Ona sallayanlar önce Seric'in kariyerine baksınlar. İtalya'da ne kadar oynamış, kaç kere milli olmuş onu bir araştırsınlar. Seri A'da bu kadar oynayıp, bu kadar milli olan böyle bir oyuncunun, daha Beşiktaş'ta oynamadan bu şekilde eleştirilere maruz kalması doğru değil"

MARATON.COM.TR ÖZEL

Ayrıca bu bir aşı meselesi,oyuncunun Panathinaikos'ta iyi bir performans gösterememesi,Beşiktaş'ta kötü olacak anlamına gelmez.Bu tür yorumlar daha önce Lizbon ve PSG forumlarında Tello ve Cisse içinde yazılmıştı...

Oraya uyum sağlayamamıştır,sisteme ayak uyduramamıştır,oynanılan futbol ona uygun değildir,taraftarla arası iyi değildir vs.vs...

Bir Carrusca'nın,bir Maldonado'nun,bir Barusso'nun,bir M.Yozgatlı'nın başka bir takıma gidip parlayamayacağını,çok iyi oynamayacağını kim garanti eder...

Nitekim bu futbolcular geldikleri takımda mükemmel performans göstermişlerdi,ama ayak uyduramadılar buraya,bu onların kötü futbolcu olduğunu göstermez....

Romanya milli takımının iki önemli ismi olan Petre ve Bratu için G.Saray'lı taraftarların gittikleri için kurban kesmediği kaldı ama iki oyuncuda Euro 2008 kadrosundalar...

Bu örnekler dahada çoğaltılabilir...

eXcitinG
26.Mayıs.2007, 21:34
Sinan Engin bu araLar gözüme giriyor. Hem çok bomba LafLar iLe medyaya gereken cevabı veriyor, hemde transferLerde akıLcı.

YusufT
26.Mayıs.2007, 22:01
Carrusca ispanyada olsa ortaligi dagitir, begenmediginiz Barusso gelecek sezon Romada as olarak oynacak gibi.

Seric bence cok iyi transfer.

Onurap
26.Mayıs.2007, 22:14
Gordon içinde böyle diyodu başlarda..Yusuf sende carruscayı çok şişiriyosun..

shamur1
26.Mayıs.2007, 22:30
MARATON.COM.TR:

Beşiktaş'ın Yeni Transferi Tuna Üzümcü'nün Röportajından Alıntı

Muhabir - GENÇLERBİRLİĞİ’NDE ZAMAN ZAMAN FORVET OYNADIĞIN DOĞRU MU PEKİ?

Tuna ÜZÜMCÜ: Doğru evet. Ailton ve Tümer’in gol attıkları ve Beşiktaş’a 2-0 yenildiğimiz bir maç vardı. O maçta ben santrafor oynamıştım mesela. Ziya Doğan vardı o zaman hocamız olarak. Bir topum da direkten dönmüştü hatta son dakikalarda. Hatta Baki Mercimek çıkarmıştı topu bana. Sol ayakla vurmuştum 30 metreden top direkten dönmüştü.

Teknik Direktör : Ziya Doğan :D

GeNç KaRTaL
26.Mayıs.2007, 23:50
Valla Sinan Engin Gordon içinde çok iyi oyuncu diyordu ama sonuç ortada.Bu sene transferler yine kötü çıkarlarsa valla yönetimin işi gerçekten çok zor.İnşallah böyle bir şey olmaz..

Tuna sanırsam Galatasaray'a gol atmıştı bu sezon.Bobo giderse yerine alternatif olabilir.:D

El Comandante
26.Mayıs.2007, 23:53
Gordon ve Diatta icin ödenilen paralarla süper bir stoper alabilirdi Besiktas.
Gecen sene transferde baya fiyasko yasadilar,bakalim bu sene bunlari düzeltebilecekler mi ?

Besiktas bu sene de bu transferlerden basarisiz cikarsa,ligde basarisiz olursa biriken borclarla cok kötü günler,kriz yasarlar.

shamur1
26.Mayıs.2007, 23:59
Valla Sinan Engin Gordon içinde çok iyi oyuncu diyordu ama sonuç ortada.Bu sene transferler yine kötü çıkarlarsa valla yönetimin işi gerçekten çok zor.İnşallah böyle bir şey olmaz..

Tuna sanırsam Galatasaray'a gol atmıştı bu sezon.Bobo giderse yerine alternatif olabilir.:D

Tuna'nın gol atabilmesi için Beşiktaş'ın başında Ziya Doğan'ın olması gerekiyor. Yoksa hangi teknik adam defanstan forvet , forvet arkasından sol açık , sağ bekten sol bek yapabilir bu ülkede :) Geçen sene de Çağdaş'ı forvet oynatmıştı bir maç çok iyi hatırlıyorum.

Onurap
27.Mayıs.2007, 05:51
Ziya doğan efsane sataşmayın.. :rolleyes:

Addolorato
27.Mayıs.2007, 05:55
Sinan Enginin şu sözüne gülermisiniz ağlarmısınız bilmem artık:

Muhabir Seric Hakkındaki görüşleriniz ne diye soruyo?

Sinan Enginin cevabı kısa ve net Gordonla kıyasladığımızda Maradonayı aldık:D

GeNç KaRTaL
27.Mayıs.2007, 20:02
Beşiktaş Hürriyet'in peşinde

http://www.ntvspor.net/Images/30869.jpg

Geçen sezon istediğini bulamayan ve bu sezon transferde hareketli günler yaşayan Beşiktaş'ın Ankaraspor'un kaptanı orta saha oyuncusu Hürriyet ile görüştüğü öğrenildi.

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş'ın, Ankaraspor takımının kaptanı Hürriyet Güçer ile ilgilendiği belirtildi.

Beşiktaş Kulübü Menajeri Sinan Engin'in uzun süredir tanıdığı 27 yaşındaki orta saha futbolcusunu siyah-beyazlı takıma transfer etmek için harekete geçtiği ve Hürriyet ile de bir görüşme yaptığı bildirildi.

Şu ana kadar 17 kez genç milli, 1 kez ümit milli ve 5 kez de A2 milli takım formasını giyen Hürriyet'in transfer teklifine sıcak baktığı ve iki kulübün anlaşması halinde Beşiktaş'a gidebileceği öğrenildi.

NTVSPOR ve Ajanslar

------------------------------------------------------------------------------------------------------

YABANCILAR TAMAM AMA...

Yabancı oyuncu transferini büyük ölçüde tamamlayan Beşiktaş, yurt içi transferinde çıkmaza girdi!..

Gazinabtepspor'un sağ kanat oyuncusu Ekrem Dağ ve Vestel Manisaspor'un ön liberosu Uğur İnceman'ın peşinde olan siyah beyazlılar, bu futbolcuların yüksek maliyetleri nedeniyle geri adım attılar...

Ekrem ve Uğur için 1 milyon YTL'lik bir bütçe ayıran Beşiktaş Yönetimi, kırmızı siyahlıların Ekrem'e karşılık 2 milyon Euro bonservis bedeli istemesi nedeniyle bu transferi beklemeye aldı. Siyah beyazlıların Ekrem için 250 bin YTL'den fazla bir bonservis bedeli ödemeyi düşünmediği öğrenildi. Beşiktaş’ın Uğur İnceman içinse 750 bin YTL ayırdığı ve Manisaspor kulübüyle önümüzdeki günlerde görüşüleceği belirtildi.

Beşiktaş Yönetimi'nde Ekrem ve Uğur için "İyi futbolcular ancak 2 milyon Euro da etmezler. Beşiktaş'a gelecek olan futbolcu fedakarlık yapmak zorunda ve kulüplerini ikna etmek zorundalar" düşüncesinin hakim olduğu gelen haberler arasında.

SİNAN ENGİN'DEN YALANLAMA...

Bu arada Maraton.Com.Tr'ye konuşan Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, bugün basında çıkan Ankarasporlu Hürriyet ile ilgilendikleri yönünde çıkan haberleri yalanladı. Engin, bu futbolcu ile ilgilenmediklerini söyledi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

anilton
27.Mayıs.2007, 22:13
Sinan Engin’den Açıklama
27.05.2008 13:09

Futbol Takımımız’ın Genel Menajeri Sinan Engin, bugün bazı internet sitelerinde yer alan Ankaraspor’lu oyuncu Hürriyet Güçer ile görüştüğü yolundaki haberleri yalanladı:
“Haberlerde adı geçen oyuncu ile asla bir görüşmemiz olmadığı gibi, kendisi transfer listemizde de yer almamaktadır.

Kulübümüz’ün resmi sitesinde yayınlanmadığı sürece basında yer alan oyuncu isimlerini Camiamız’ın dikkate almamasını rica eder, kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.”

Sinan Engin
Futbol Takımı
Genel Menajeri

GeNç KaRTaL
27.Mayıs.2007, 22:23
Zapotocny ve Seric ile 4 yıllık sözleşme yapmışız.Sivok ile 2 yıllık kira anlaşması yapmışız.Satın alma hakkı bizdeymiş.

yunusgs
28.Mayıs.2007, 02:40
Hayırlı olsun transferler defans baştan aşağıya yenilendi.

bjk_melo_151
28.Mayıs.2007, 18:01
Gaziantepspor'dan Bekir'i alsak çok iyi olacak:D

anilton
30.Mayıs.2007, 17:59
Gurbetçi Cem Atan Beşiktaş yolunda

Beşiktaş yönetimi, gurbetçi Cem Atan'ın transferi için Avusturya ekibi Mattersburg ile bonservis konusunda anlaşma sağladı.

Siyah-beyazlılar, prensipte anlaştığı sağ kanat oyuncusu Cem Atan'dan sonra, kulübü Mattersburg ile de bonservis görüşmelerinde uzlaşma sağladı.

Avusturya ligi takımlarından Mattersburg, bir milyon euro olarak açıkladığı bonservis ücretini 700 bin euroya kadar indirdi. Beşiktaş'ın 23 yaşındaki Cem Atan ile uzun süreli bir sözleşme yapması bekleniyor.

Beşiktaş, sağ kanat futbolcusu AliTandoğan'ın sözleşmesini de bir yıl uzattı.

Genel menajer Sinan Engin, siyah-beyazlı kulüple sözleşmesi 31 Mayıs'ta sona erecek olan Ali Tandoğan'ın mukavelesini bir yıl daha uzattıklarını açıkladı

Cnnturk

Uzun süredir uğraşıyordu S.Engin bonservis konusunda indirim yapabilmek için.Sonunda başarmış heralde.İnşallah doğrudur bu haber...

Cem atan ofansif sağ kanat ve forvet oynayabiliyor.Çok süratli ve güçlü bir futbolcu.Fiziğide çok iyi.Özellikle uzaktan attığı golleri ve frikikleri dikkat çekiyor...

BeeTLeJuiCe
30.Mayıs.2007, 21:10
Cisse giderse yerini Roger dolduracak

Beşiktaş, Cisse'yi satarsa, yabancı hakkını, Legia Varşova'nın ön liberosu Roger Guerreiro ile kullanacak. 26 yaşındaki Roger, Polonya Milli Takımı'nın da formasını giyiyor.

Roger hamlesi

Polonya basını, Beşiktaş'ın Roger Guerreiro'yu yakın takibe aldığını yazdı. Siyah beyazlılar, Cisse'nin gitme ihtimaline karşılık, 26'lık yıldızı listeye dahil etti.

Üç yabancı oyuncu alarak kadrosunu güçlendiren Beşiktaş, arayışlarını sürdürüyor. Geçen sezon özellikle orta sahada büyük sıkıntı çeken siyah-beyazlılar, aynı sorunu tekrar yaşamamak için şimdiden kolları sıvadı. Cisse'nin geçirdiği sakatlık ve formsuzluk nedeniyle bekleneni veremediği için ön libero bulmakta zorlanan Beşiktaş teknik
kadrosu, Polonya Milli Takımı'nda da görev yapan Roger Guerreiro ile temasa geçti.

SAĞLAM DA ONAY VERDİ
Polonya basınında çıkan haberde, Beşiktaş'ın Legia Varşova takımında görev yapan 26 yaşındaki solak yıldız için girişimde bulunduğu ifade edildi. Hem ön liberoda, hem de orta sahanın solunda hücuma yönelik olarak görev yapabilen Roger Guerreiro için siyah-beyazlılar, Cisse'nin durumuna göre karar verecekler. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın, "Kaliteli bir ön liberoya asla hayır demem" dediği öğrenildi.

RogerGuerreiro KiMDiR?
* Doğum tarihi: 25 Mayıs 1982
* Doğum yeri: Brezilya
* Boy: 1.86 m
* Kilo: 79 kg
* Mevki: Ofansif orta saha
* Kariyeri: 139 maç / 19 gol
* Milli takım: 1 maç
* Sözleşme bitiş tarihi: 2009
Çağdaş DOĞAN

Kaynak: Fotomaç

anilton
30.Mayıs.2007, 21:56
Keşke bu Roger haberi doğru olsa.Roger Brezilya asıllı mükemmel bir yetenek,ancak önlibero değil.Orta sahanın ortası(mc) ve sol orta saha(ml) olarak görev yapıyor.Çok teknik ve driblingi çok iyi.Polonya'nın Euro 2008 kadrosunda en çok dikkat edilmesi ve izlenmesi gereken isimlerden biri...

Keşke gelse,Sivok-Roger mükemmel olur...

bjk_melo_151
30.Mayıs.2007, 21:59
Roger doğru haber.Yaklaşık bir ay önce Polanyalı bir arkadaşım sormuştu.Beşiktaş'ın ilgilendiği doğru mu diye.Ben de şaşırmıştım.Cisse'nin gitmesini istemiyorum.Roger gelse de yok demem ama Roger ileriye dönük bir oyuncu.Savunmadan çok hücumu düşünen bir oyuncu

mitat
31.Mayıs.2007, 02:19
defans baya salamlasmıs bu yıl gecen yılkı gıbı hayal kırıklığı olmasa bağrı

GeNç KaRTaL
31.Mayıs.2007, 07:09
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_5r_GorkemGork01.jpg

Beşiktaş Görkem'i istedi !..

Çayur Rizespor Başkanı Abdülkadir Çakır, savunma oyuncuları Ahmet Görkem Görk'ü Beşiktaş'ın transfer etmek istediğini, ancak siyah-beyazlı kulübe olumsuz yanıt verdiklerini söyledi.

Çakır, yaptığı açıklamada, Yıldırım Demirören'in transfer için kendisini aradığını belirterek, ''Bu teklif bizi mutlu etti. Fakat biz bu sezon yeniden Turkcell Süper Lig'e yükselmek istiyoruz. Görkem de bu mücadelemizde en çok güvendiğimiz futbolcularımızdan bir tanesi. Bu nedenle Demirören'e teklifi için teşekkür ederek, bu transferin gerçekleşemeyeceğini bildirdik'' dedi. Hedeflerinin güçlü bir kadro kurmak olduğunu ifade eden Çakır, ''Maalesef geçen yıl talihsizlikler yaşayarak ligden düştük. Kente hiç hak etmediği bir üzüntü yaşattık. Bu üzüntüyü ortadan kaldırmak boynumuzun borcu. Yeniden Süper Lig'e yükselerek bu borcumuzu ödemek zorundayız'' diye konuştu.

GÖRKEM: ''KARARI BAŞKANIM VERİR''
Çaykur Rizespor'un defans oyuncusu Görkem, Beşiktaş'tan aldığı transfer teklifinin kendisini mutlu ettiğini ifade etti. Görkem, şunları söyledi: ''Tabii herkese böyle bir teklif nasip olmaz. Herkes dört büyük takımdan birinde oynamak ister. Beşiktaş, büyük bir camia. Fakat, Çaykur Rizespor da çok büyük bir camia. Ben Rize'de olmaktan son derece mutluyum. Şu anda takımımın başarısından başka bir şey düşünmüyorum. Transfer konusunda konuşmak bana düşmez. Benimle ilgili kararı başkanım Abdülkadir Çakır verir. Her iki camia için hayırlısı ne ise, başkanım ne derse o olur.''

Çaykur Rizespor'da kalıcı başarılara imza atamamanın üzüntüsünü yaşadığını belirten Görkem, ''Maalesef geçen yıl formumun en üst seviyesindeyken Saffet Susiç'in isteğiyle ayrılmak zorunda kaldım. Kiralık olarak gittiğim Boluspor'da iyi işler yaptığıma inanıyorum. Play off finalinde yenilerek Bolu halkına Süper Lig sevinci yaşatamadık. İnşallah bu sezon benim de gayretlerimle bu sevinci Rizeliler'e yaşatır, Çaykur Rizespor'u yeniden hak ettiği Süper Lig'e taşırız'' dedi.

Ahmet Görkem Görk, geçtiğimiz sezon Çaykur Rizespor'da Samet Aybaba'nın teknik direktörlük yaptığı ilk iki maçta, ilk 11'de sahaya çıkarak 180 dakika görev yapmıştı. Samet Aybaba'nın görevi bırakmasının ardından Saffet Susiç döneminde kadroya giremeyen Görkem, devre arasında Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'a kiralanmıştı. Boluspor'da iyi bir grafik yakalayan Görkem, 16 maçta, bin 436 dakika sahada kalarak 6 gol atmış 4 kez sarı kart görmüştü.

Kaynak:LigTv

Emurafu
31.Mayıs.2007, 07:17
Yahu şu görkem öyle kafa golleri attıki..Ligin son haftasını hiç unutmam..eses bolu'ya 1-0 yenilmişdi..Malum ordusporumuz için bu maç bizi ilgilendiriyordu..Ordulu arkadaslarla konusuyorduk..Forumda aynen söyle yazmışdım..Bolu gol atarsa ya karambole atar yada kafa ile görkem atar demişdim..Nitekim 10 dakika sonra görkem kafa ile topu aglara göndermişdi..Görkem havadan çok iyi yanlız yerden biraz agır;)

GeNç KaRTaL
31.Mayıs.2007, 07:21
Sinan Engin net konuştu
Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Ankarasporlu Hürriyet ile Çaykur Rizesporlu Görkem'in siyah-beyazlı takımın gündeminde olduğu ve Seric'i Schildenfeld ile karşılaştırarak, Maradona'ya benzettiği yönünde çıkan haberleri yalanladı. Sinan Engin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öncelikle bugün ve geçen günlerde yazılı ve görsel basında Beşiktaş'a transfer edildiği söylenen birçok futbolcunun konuşulmakta olduğunu belirterek, ''Ankarasporlu Hürriyet, Çaykur Rizesporlu Görkem ve basında diğer çıkan isimlerle ilgili bugüne kadar herhangi bir çalışmamız olmadığı gibi, transfer listemizde yer almayan bu oyuncularla bundan sonra da herhangi bir temasımız olmayacaktır'' dedi.

Engin, bunun yanı sıra birkaç gündür medyada kendisine atfedilerek yeni transfer Seric ile Schildenfeld'i karşılaştırdığı ve Seric'i, Schildenfeld'e oranla Maradona'ya benzettiği yönündeki haberlerin de gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Genel menajer Engin, basında yer alan Seric-Schildenfeld kıyaslamasıyla ilgili şunları kaydetti: ''Ben hiçbir basın organına böyle bir kıyaslama yapmadığım gibi, Seric ile ilgili Maradona benzetmesinde de bulunmadım. Bugünden sonra Anadolu Ajansı ve kulübümüzün resmi internet sitesi dışında benim adıma çıkan haberlere taraftarlarımızın ve camiamızın itibar etmemesini önemle rica ediyorum. Ayrıca benim açıklamalarım haricinde, Beşiktaş Kulübü dışındaki başka kişilerin yapacağı açıklamalar da kulübümüzü bağlamamaktadır.''

30.05.2008

Bu haberi yeni gördüm.Daha önce görseydim koymazdım Görkem haberini..

Sheriff
31.Mayıs.2007, 07:48
Roger kanat oyuncusu değilmi yahu.. Çok teknik bir oyuncu, eğer alınırsa keyifle izlerim..

fmsmyrna
31.Mayıs.2007, 08:24
Sinan Enginin şu sözüne gülermisiniz ağlarmısınız bilmem artık:

Muhabir Seric Hakkındaki görüşleriniz ne diye soruyo?

Sinan Enginin cevabı kısa ve net Gordonla kıyasladığımızda Maradonayı aldık:D

Bu lafı ediceksen Gordon'u niye alıyorsun?Bu sezonki yabancılarda iş yapmazsa artık Sinan Engin'in üstüne kalır.

BlackEagle19o3
31.Mayıs.2007, 08:34
Böyle bir laf etmemiş Sinan Engin.Her zamanki gibi kolpa basın!;)

bjk_melo_151
31.Mayıs.2007, 16:37
Roger kanat oyuncusu değilmi yahu.. Çok teknik bir oyuncu, eğer alınırsa keyifle izlerim..
Roger,İleriye Dönük Ortasaha(AM).Polonya'ya geldiğinden beri sol tarafta oynatıldı.Tıpkı Tuncay gibi Tuncay da Sakaryaspor'da ileride oynuyordu.Fenerbahçe'de Daum onu sol açıkta oynattı.

yunusgs
31.Mayıs.2007, 17:30
Gökhan Zan Rus Takibinde

http://img81.imageshack.us/img81/500/7214332zan280wq5.jpg (http://imageshack.us)

Zenit Teknik Direktörü Dick Advocaat, Türkiye-Finlandiya maçında milli futbolcuyu mercek altına aldı. Menaceri Ceylan Çalışkan´la bir görüşme yapan Gökhan Zan kararsız...
31.5.2008

Menaceriyle izledi

Beşiktaş'la sözleşmesi sona eren Gökhan Zan’ın geleceği konusunda her geçen gün ilginç gelişmeler yaşanıyor. Daha önce Sinan Engin’le bir görüşme yapan milli futbolcu, Beşiktaş’ta kalmak istediğini belirtmiş ve iki taraf Avrupa Futbol Şampiyonası sonrasında sözleşme yenileme konusunda karar kılmışlardı. Ancak önceki gün oynanan Türkiye-Finlandiya karşılaşmasını Zenit Teknik Direktörü Dick Advocaat, Gökhan Zan’ın menaceri Ceylan Çalışkan’la birlikte izledi.

http://img81.imageshack.us/img81/286/9214333zanekib9.jpg (http://imageshack.us)

Tekke’nin takımı

Maç genelinde başarılı bir görüntü çizen Gökhan Zan’ı beğenen Dick Advocaat’ın yıldız futbolcu için kesenin ağzını açacağı öğrenildi. Beşiktaş’a söz veren milli futbolcu ise son kararını henüz vermiş değil... Maç bitiminde menaceri Ceylan Çalışkan’la bir görüşme yapan başarılı savunma oyuncusunun Türkiye’de kalmak istediği ancak Ruslar’ın cömert teklifi nedeniyle aklının karıştığı bildirildi. UEFA Kupası’nı kaldıran Zenit’te Fatih Tekke de forma giyiyor.

Burak Duran
31.Mayıs.2007, 18:45
Azerilerin Abramovich'i olarak tanınan petrol milyarderi Beşiktaş sempatizanı Mubariz Mansimov, yakın dostu İhsan Kalkavan'a müthiş bir teklif yaptı: "Beşiktaş'a başkan ol, Shevchenko'yu sana hediye edeyim."

Fotomaç'ın haberine göre, koyu Beşiktaşlı olan Mansimov, Kalkavan'a "Beşiktaş'a başkan ol, Shevchenko'yu sana hediye edeyim" dedi Azerbaycanlı petrol milyarderi Mubariz Mansimov, yakın dostu İhsan Kalkavan'a müthiş bir teklif yaptı.

Beşiktaş'a Azerbaycan'dan tarihi bir teklif geldi... Azerbaycan'ın Hazar Lankeren kulübünün petrol milyarderi Mubariz Mansimov'un yakın dostu İhsan Kalkavan'ı arayarak inanılmaz bir öneri getirdiği öğrenildi. G.Saray'ın gözden çıkardığı Hakan Şükür ile de anlaştığı iddia edilen Mansimov'un, Kalkavan ile yaptığı görüşmede, "Beşiktaş'a başkan ol, ben de sana Shevchenko'yu hediye edeyim" dediği ifade edildi.

PUTİN'İN DE DOSTU
Siyah-beyazlı kulübün eski yöneticilerinden İhsan Kalkavan'ın iyi dostu olan petrol milyarderinin, Beşiktaş'a başkan olması durumunda Kalkavan'a dünyaca ünlü yıldız Shevchenko'yu hediye edeceğini söylemesi bomba etkisi yarattı. "Yakında Türk futboluna giren bir ışık olacağım" yorumunu yapan Mansimov'un, Rusya eski Devlet Başkanı Putin ve ünlü Rus işadamı Roman Abramovich'in de yakın arkadaşı olduğu belirtildi.

kaynak:internetspor

inanmasamda koyayim dedim :)

BlackEagle19o3
31.Mayıs.2007, 18:54
İhsan Kalkavan başkan olarak görmek istediğim ilk isimleden biri ama biz bu Y.D belasından kurtulamayacağız gibi duruyor.Zaten haberin de yalan olma ihtimali baya yüksek...

Burak Duran
31.Mayıs.2007, 18:56
Kalkavan gelmek istese bile kulubun demirorene olan borcu zor odenir

anilton
31.Mayıs.2007, 18:57
Mubariz Mansimov haberleri daha öncede çıkmıştı.En büyük hayalim Beşiktaş Başkan'ı olmak falan demişti.Ama zor görünüyor...

lastchaos
31.Mayıs.2007, 21:20
Dış basında şok Beşiktaş iddiası

http://www.internetspor.com/images/news/17441.jpg

İspanya'da yayınlanan El Mundo Deportivo gazetesi, Beşiktaş'ın Barcelona'dan Eto'o'yu istediğini yazdı.

“Eto’o için Türkiye’nin iki dev kulübü birbirine girdi” başlığını kullanan gazete, Fenerbahçe’nin hep kıyıdan götürdüğü Kamerunlu golcü için Beşiktaş’ın daha ciddi bir teklifle masaya oturmaya çalıştığını savundu. Kamerunlu futbolcunun İtalya’nın Inter takımından ciddi bir teklif almaması halinde bu golcünün siyah-beyazlıları seçeceğini yazan gazete, Eto’o’nun Katalan kulübüyle ilişkisini keseceğini de duyurdu.

El Mundo Deportivo, Eto’o transferinin sürprizlere açık olduğunun altını çizerek, “Inter istiyor ama onu Türkler ve İngilizler de çok istiyor” yorumunu yaptı.

Kaynak: İnternetspor

GeNç KaRTaL
31.Mayıs.2007, 21:27
Eto'o ve biz:İmkansız..

uAmurat91
31.Mayıs.2007, 21:29
Eto'o yu istemek normaldir. Ama almak imkansızdır.

eXcitinG
31.Mayıs.2007, 21:30
Çok canımızı sıkarLarsa Henry iLe beraber getiririz.

anilton
31.Mayıs.2007, 21:32
Fenerbahçe'nin 2000-2001 sezonunda kazandığı Süper Lig şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan ve o sezon 4-3 kazanılan Gaziantepspor maçında attığı 2 golle taraftarın gönlünde taht kuran , Milan Rapajic MARATON.COM.TR'ye konuştu.

''SERİÇ BÜYÜK TRANSFER''

Milan Rapajic, Beşiktaş'ın trasfer ettiği, Hırvat Milli takımından arkadaşı olan Anthony Seriç ile ilgili olarak ''Seriç'in Beşiktaş'a transfer edilmesi büyük başarı, ona karşı ön yargılı olmamak lazım. İlk önce seyretsinler, kariyerine baksınlar, öyle karar versinler. Bir-iki maç oynasın, nasıl bir futbolcu olduğunu herkes görecek'' ifadelerini kullandı.

Rapaic, ''Sol ayağı müthiç bir oyuncu, Biz Seric ile Hırvat Milli takımında yıllarca arkalı önlü oynadık, ,iyi işler başardık. 'Beşiktaş Seric'i transfer ederek büyük iş yaptı.'' diyerek eski takım arkadaşına adeta övgüler yağdırdı.

Fenerbahçe'yi ve Türkiye'yi hiçbir zaman unutmadığını da belirten Rapajic, ''Benim kariyerimde ve kalbimde Fenerbahçe'nin yeri, önemi çok büyük. Bu sene Avrupa'da büyük başarılara imza attılar. Fenerbahçe takımını yakından takip ediyorum ve başarılı olmalarını gönülden istiyorum. Günün birinde Türkiye'ye yeniden döneceğim, oyuncu ya da teknik adam olarak onu bilmiyorum ama bu ülkeyi çok seviyorum'' diye konuştu. Hırvat oyuncu 2 yı daha futbol oynamak istediğini ifade ederek şu an Hadjuk Spilt ve bazı İtalyan takımlarından teklif aldığını da belirtti.

MARATON.COM.TR / ÖZEL

ayrıca;

Beşiktaş’ın tecrübeli kaptanı İbrahim Üzülmez, Beşiktaş’ın yeni transferi Anthony Seric’e yapılan eleştirileri haksız bulduğunu ve ona kefil olduğunu söyledi.

MARATON.COM.TR'ye konuşan Kaptan, Seric’in daha önce birçok maçını izlediğini ve beğendiğini belirtti ve Seric için: “Beşiktaş’a çok faydalı olabilecek çok kaliteli bir oyuncu” dedi.

Seric, Beşiktaş’a Yunanistan’ın Panathinaikos takımından transfer edilmişti. Hırvat Seric 29 yaşında ve 1.81 boyunda.

MARATON.COM.TR ÖZEL

uAmurat91
31.Mayıs.2007, 21:37
Çok canımızı sıkarLarsa Henry iLe beraber getiririz.
Abi o daha da imkansız. Türkiye'ye gelmez bu adamlar.. :)

anil luque
31.Mayıs.2007, 23:22
inşallah rapaic'in dedıklerı dogrudur sayet bu saatten sonra taraftar sabretmeyebılır hersey daha da kotulesebılır sivok konusunda zaten kımsenın suphesı yok.. kulübümüz adına hayırlısı olsun

BlackEagle19o3
01.Haziran.2007, 01:01
Eto'o ve biz:İmkansız..

Eto ve Türkiye imkansız:)

bjk_melo_151
01.Haziran.2007, 02:52
Stefan Radu,Michal Kadlec dururken Seriç bence iyi değil ne yapalım buna da şükür umarım yanıltır beni

nekop
01.Haziran.2007, 03:06
Seriç'i 3-4 maç izledim.İbrahim kadar mücadeleci degil ama teknik anlamda İbrahim'den kat kat daha iyi bir oyuncu Türkiye şartlarında standartın üstünde bir sol bek oyuncusu...

anilton
01.Haziran.2007, 04:05
Bonservisi Udinese'de bulunan Tomas Sivok'un bugün kendisini Beşitaşlı yapan sözleşmeyi imzaladığı öğrenildi. Çek Milli Takımı'nda da forma giyen futbolcunun resmi imza töreni Euro 2008 sonrası İstanbul'da yapılacak.

Daha evvel yapılan pazarlıklarda Tomas Sivok, imzayı Euro 2008 sonrası atmak istedigini bildirmişti...

Beşiktaş'ın yeni transferi Sivok, siyah beyazlı takımın formasını giyerek poz verdi.

Not: Fotoğraflar, haber1903.com'dan alınmıştır.

http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/46037_2_080531201706.jpg
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/46037_3_080531201706.jpg

Varonil
01.Haziran.2007, 04:08
Sivok'a yakışmış Beşiktaş forması. Bütün Beşiktaş camiasına hayırlı olsun ..

Addolorato
01.Haziran.2007, 04:12
Sivok gerçekten iyi bir futbolcu umarım beşiktaşa katkı sağlar

Cyzio
01.Haziran.2007, 04:31
Sivok'un Beşiktaş'a yararlı olacağı düşüncesindeyim.Hayırlı olsun...

SAİT71
01.Haziran.2007, 10:51
Zan Zenıt'e çok yakın

http://www.sporx.com/images/1/29/4875_B_gokhan019.jpg

Beşiktaş ile sözleşmesi biten tecrübeli savunma oyuncusu Gökhan Zan yuvadan uçmaya çok yakın. Siyah-beyazlı ekip tarafından yeni sözleşme için teklif edilen rakamı az bulan Gökhan Zan'ı UEFA şampiyonu Zenit yakın takibe aldı.

Rus ekibinin teknik direktörü Dick Advocaat, yardımcısının Milli Takım'ın Uruguay ile yaptığı hazırlık maçında verdiği olumlu rapor üzerine bu kez kendisi Gökhan'ı izledi. Zan'ın menajeri Ceylan Çalışkan ile Türkiye-Finlandiya maçını takip eden Advocaat, milli futbolcuyu çok beğendiğini açıkladı.

TRANSFER ETMEYİ İSTİYORUZ

Karşılaşma boyunca sürekli not tuttuğu gözlenen Advocaat maç sonrası, "Gökhan Zan'ı izlemek için geldim. Türkiye'nin çok değerli futbolcuları var. Gökhan başarılı bir oyuncu. Şartlar oluşursa transfer etmeyi istiyoruz" diye konuştu. Tecrübeli çalıştırıcı, Zenit'te oynayan Fatih Tekke ile ilgili olarak ise "Milli takımda olmamasına şaşırdım. Zenit'te huzurlu değil. Kalma konusunda istekli olmadığını görüyoruz" dedi.

31.05.2008
Kaynak : Sabah

Gökhan Zan'da son durum

http://www.sporx.com/images/1/29/835_B_gokhan027.jpg

2007-2008 sezonun ardından Beşiktaş ile mukavelesi biten ve bugüne kadar Siyah-Beyazlı kulüp ile yeni bir anlaşma imzalamayan Gökhan Zan'ın, önümüzdeki sezon hangi takımda oynayacağı Beşiktaş Kulübü ile yapacağı son görüşmenin ardından netlik kazanacak. (A) Milli futbol takımının Avrupa Şampiyonası kadrosunda bulunan Gökhan Zan için bir süredir temaslarını sürdüren son UEFA Kupası şampiyonu Zenit Saint Petersburg kulübü Türkiye ile Finlandiya arasında oynanan hazırlık maçında milli futbolcuyu bir kez daha izledi. Rus takımının teknik direktörü Dick Advocaat'ın oyuncunun menajeri Ceylan Çalışkan ile izlediği maç sonrası kesin bir karara varmadığı ve Avrupa Şampiyonası'nda oynanacak karşılaşmalarda bu futbolcuyu izlemeye devam edeceklerini söyledi. Öte yandan Gökhan Zan'ı transfer etmek isteyen Fransız Kulübü Bordeaux'un da, oyuncunun menajeri ile görüşmeleri sürdürdüğünü ve şartlarda anlaşılması durumunda Zan'ı kadrolarına katabileceği öğrenildi.
Yaşanan bu gelişmeler üzerine bir açıklama yapan Gökhan Zan'ın menajeri Ceylan Çalışkan, milli oyuncuya gelen teklifleri ve görüşmeleri doğruladı. Çalışkan, konu ile ilgili şunları söyledi: "Gökhan Zan için başta Zenit Petersburg olmak üzere 4-5 kulüple daha temas halindeyiz. Ancak bugünden netlik kazanan bir anlaşma yok. Biz Avrupa Şampiyonasının ardından kesin kararımızı vereceğiz. Ancak Gökhan için Beşiktaş Kulübü ile son bir kez daha görüşeceğiz. Eğer Beşiktaş ile anlaşmaya varamazsak diğer teklifleri değerlendireceğiz" dedi.

31.05.2008

bjk_melo_151
01.Haziran.2007, 19:37
güle güle...

GeNç KaRTaL
01.Haziran.2007, 19:47
Gökhan Zan büyük ihtimal gidici..Valla ben gitsin mi kalsın mı kararsızım..

Ilhan
01.Haziran.2007, 20:15
Stefan Radu,Michal Kadlec dururken Seriç bence iyi değil ne yapalım buna da şükür umarım yanıltır beni

Radu'yu Lazio vermez. Seric'in tekniğine Beşiktaş'ın ihtiyacı var.

SAİT71
02.Haziran.2007, 00:36
Kartal resmen talip
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/5/7_214550_eto0106bb.jpgBeşiktaş'ta flaş gelişme... Yönetim, bir Dünya yıldızının peşine düştü.
1.6.2008

Beşiktaş’ta flaş gelişme... Şu ana kadar Sivok, Zapotocny ve Seriç’i transfer eden, ancak bu isimlerle taraftarını yeteri kadar tatmin edemeyen yönetim, bir Dünya yıldızının peşine düştü. İspanya’da Barcelona Kulübü’ne yakınlığıyla bilinen El Mundo Deportivo gazetesi, Kartal’ın Samuel Eto’o için harekete geçtiğini yazdı. Beşiktaş’ın Fenerbahçe’den çok daha cazip bir teklifle Kamerunlu yıldızın kapısını çaldığını vurgulayan gazete, “İnter ile anlaşamazsa İstanbul’a gidebilir. Çünkü Beşiktaş’ın kararlı ve cazip teklifi aklını çelebilir” yorumunu yaptı. Yıllık 6.5 milyon Euro kazanan Eto’o’yu Tottenham’ın da istediği vurgulandı.

Fanatik

Addolorato
02.Haziran.2007, 01:20
Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya koyup....:D

anil luque
02.Haziran.2007, 01:23
Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya koyup....:D
hahahahaahha koptum yahu..!
tottenham varken bıze gelecegıne ınanmıyorum pek. yalnız sivok'a forma cok yakısmıs :)

SAİT71
02.Haziran.2007, 01:32
Baktılar Fener'e olmuyacak Eto'o bjk ye alalım demiş Fanatik :D

Cyzio
02.Haziran.2007, 01:33
Fanatik 10 yıl sonranın haberini yapmış..

Since-1907
02.Haziran.2007, 03:06
Fanatik yine haber bulamamış :)

ShevAnil
02.Haziran.2007, 03:07
Normal Fanatik'in Haber Yapamaması Emre Transfer Olunca :D

yunusgs
02.Haziran.2007, 06:01
Gerçekten böyle birşey olmaz akıl var mantık var adam Türkiye'ye gelmiyeceğim diyor ama Fanatik hala haber yapıyor.

ShevAnil
02.Haziran.2007, 06:21
http://maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/46069_1_080601141431.jpg
Beşiktaş’ın Brezilyalı forvet oyuncusu Bobo için daha önce de girişimlerde bulunan Fransa’nın Marsilya takımının Bobo aşkı bitmiyor!..

Ligt Tv'nin haberine göre, Beşiktaş’a Bobo için bir teklif daha sunan mavi-beyazlı ekip daha önce 10 Milyon Euro fiyat biçtiği oyuncu için 11 Milyon Euro’ya kadar çıktı.

Marsilya’nın Bobo ile yıllığı 3 Milyon EURO’dan 3 senelik anlaştığı ve Bobo’ya imza attırmak için Beşiktaş’tan yanıt beklediği öğrenildi. Beşiktaş’ınsa Marsiya’dan süre istediği ve bu hafta yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında bu konuyu karar bağlayacakları da belirtiliyor.

Bobo’nun Beşiktaş’tan ayrılması halinde daha önce ilgilenilen ancak İstanbul Büyükşehir Belediyespor’la imzalarıdı protokolden dolayı dondurulan Bebbe transferi yeniden gündeme taşınacak.

Öte yandan Fransa’nın Soxhaoux takımında geçtiğimiz sezon 11 gol kaydederek Milli Takıma kadar yükselen Mevlüt için Beşiktaş’ın devrede olduğu ve Mevlüt’ün takımına 2 Milyon Euro teklif ettiği de gelen haberler arasında. Soxhaoux ise bu transfer için 4 Milyon EURO’da ısrarcı.

Addolorato
02.Haziran.2007, 06:26
bobo mevlüt takasına ne dersiniz?

YusufT
02.Haziran.2007, 06:32
Sochaux'un parasi yok :D Bobo 10 milyon diyorlar, Mevlüt 4..

anilton
02.Haziran.2007, 07:43
'Beşiktaş Rodriguez'e talip'

Portekiz basını Beşiktaş'ın, Benfica'da oynayan Uruguaylı Cristian Rodriguez'e transfer teklifinde bulunduğunu öne sürdü.

NTVSPOR ve Ajanslar

Portekiz spor gazeteleri, Benfica takımında oynayan Uruguaylı orta saha oyuncusu Cristian Rodriguez'e Beşiktaş'ın talip olduğunu iddia etti.

Beşiktaş'tan sezon başına 3 milyon Euro gibi yüksek bir teklif aldığı belirtilen 23 yaşındaki Rodriguez'in henüz kararını vermese de ''Geleceğinin daha da belirsizleştiği'' yorumu yapıldı.

Benfica ve başka kulüplerle de görüştüğü kaydedilen Rodriguez'in, Uruguay'da tatilde olduğu belirtildi.

Buda İtalyan basınından;

Benfica Besiktas corteggia Rodriguez

Cristian Rodriguez è seguito con interesse dai turchi del Besiktas, l'uruguagio nell'ultima stagione ha giocato con il Benfica
http://www.calciomercato.com/index.ph****=all&a=83189

Bobo büyük ihtimalle gidecek,o yüzden bu transfer olabilirlik kazanıyor...

Bu arada kendi duyumum,Cem Atan'la büyük olasılıkla anlaştık...

LaigLeNoiR
02.Haziran.2007, 18:10
Beşiktaş Mevlüt Erdinç'i istiyor

Beşiktaş, dış transfer çalışmalarında sürpriz bir isimle temasa geçti. Siyah-Beyazlılar, Fransa’nın Sochaux takımında forma giyen ve sezonu 11 golle kapatarak Fatih Terim’in gözüne giren Mevlüt’ü transfer edebilmek için kesenin ağzını açtı.
Beşiktaş, Türk futbolcunun bonservisi için Fransız kulübüne 2 milyon euro teklif etti. Fransızlar ise yıldız adayları arasında gösterilen Mevlüt için 4 milyon euro’da ısrarlı. Hafta içinde yapılacak görüşmelerde Mevlüt’ün durumu netleşecek.
CEM ATAN PAZARLIĞI
Genel Menajer Sinan Engin, bugün Avusturya’ya giderek Cem Atan’ın kulübü Mattersburg ile masaya oturacak. Engin, gurbetçi futbolcunun 2 milyon euro olan bonservisini ilk etapta 1 buçuk milyon euro’ya indiren Avusturya kulübüne, “1 milyon euro’ya verirseniz Cem Atan’ı alırız” diyecek. Daha önce Cem Atan ile görüşerek, “Eğer kulübümü ikna ederseniz gelecek sezon Beşiktaş’ta forma giymek isterim” sözü alan Beşiktaş’ın son teklifini yaptıktan sonra gelişmeleri beklemeye başlayacağı kaydedildi.

02.06.2008

Kaynak : Akşam

Almanlar Nobre'nin peşinde!

Brezilya asıllı Türk futbolcuyla, Bundesliga’nın Eintracht Frankfurt, Bayer Leverkusen ve Köln takımlarının ilgilendiği ve Nobre’nin menajeriyle temasa geçtiği belirtildi.
Oyuncunun bu tekliflere henüz cevap vermediği öğrenilirken, Köln’ün başında Daum’un olması nedeniyle bu transferi zora düşüreceği iddia edildi. Daum’un, Nobre’yi daha önceden Fenerbahçe’den göndermiş olması nedeniyle Sambacı’nın Köln’e soğuk baktığı bildirildi. Beşiktaş ile yollarını ayıran Baki’nin de Köln ile görüştüğü açıklandı.

02.06.2008

Kaynak : Milliyet

Bobo Beşiktaş'ta kalıyor gibi

Beşiktaş’ın durumu yılan hikayesine dönen Bebbe’nin transferinden vazgeçtiği, Bobo’yu ise çok uygun bir teklif gelmemesi halinde kadroda tutma kararı aldığı bildirildi.
Ankaragücü’nün, sözleşmesini bir yıl uzattığını ileri sürdüğü, İstanbul Büyükşehir Belediyespor’un ise peşinat vererek imza attırdığını açıkladığı Bebbe ile ilgili uyuşmazlığın kısa sürede çözümlenmeyeceğini dikkate alan siyah-beyazlı kulübün bu oyuncuyu transfer listesinden çıkardığı kaydedildi.
Bebbe’nin Kamerun Milli Takım kampında olması ve forma giymesi halinde Türk statüsünden çıkacağı riskinin de söz konusu kararda etkili olduğu vurgulandı.

Talibi çoktu

Bir süredir çeşitli transfer teklifleri olan Beşiktaş’ın golcüsü Bobo’yu göndermeme düşüncesinin ise Bebbe’den vazgeçilmesi kararının rol oynadığı ifade edildi. Beşiktaş Menajeri Sinan Engin’in Brezilyalı oyuncuya çok yüksek miktarda bir teklif gelmemesi halinde satmaktan vazgeçtiğini söylediği öğrenildi.
Bilindiği gibi Bobo’ya, Fransa’nın Marsilya, Monaco, St. Etienne ve Rusya’nın CSKA Moskova takımlarının talip olduğu ileri sürülmüş, ancak siyah-beyazlı kulübe resmi bir teklif iletilmemişti.

02.06.2008

Kaynak : Milliyet

"Bobo'yu satma lüksümüz yok"

Beşiktaş Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu Zapotocny, Sivok ve Seriç’in Beşiktaş’ın yeni sezondaki yeni yabancıları olacağını söyledi.
Başka bir transfer daha düşünmediklerini belirten Soğancıoğlu, “Artı transfer ancak Bobo ya da Cisse’nin iyi bir teklif ile takımdan ayrılmasına bağlı. Medyada yazıldığı gibi Bobo ve Cisse’ye süper teklifler almadık. Elimizdeki yıldızları satmak gibi bir düşüncemiz yok. Bobo’ya bugüne kadar gelen iki teklif var ama önerilen rakam 3 buçuk ile 4 milyon euro’yu geçmiyor. Bizim de bu şartlarda Bobo’yu satmak gibi bir lüksümüz olamaz” diye konuştu.

EMRE’Yİ BİZE DE ÖNERDİLER

Yıldız transfer yapacak durumda olmadıklarını da belirten Soğancıoğlu, “Serdar Bilgili döneminden sonra teknik heyet ve futbolcu yapısının tamamen değişmesi gerektiğini düşündük. 40’ın üzerinde transfer yaptık ve bunların yanlış olduğunu anladık. Bu yıldan itibaren özellikle de Fenerbahçe ve Galatasaray’dan futbolcu almamaya karar verdik. Emre Belezoğlu’nu bize de önerdiler ama aldığımız bu karar sebebiyle Emre’yi almayı düşünmedik bile” dedi.

02.06.2008

"Bobo'yu satma lüksümüz yok"

Beşiktaş Asbaşkanı Ertunç Soğancıoğlu Zapotocny, Sivok ve Seriç’in Beşiktaş’ın yeni sezondaki yeni yabancıları olacağını söyledi.
Başka bir transfer daha düşünmediklerini belirten Soğancıoğlu, “Artı transfer ancak Bobo ya da Cisse’nin iyi bir teklif ile takımdan ayrılmasına bağlı. Medyada yazıldığı gibi Bobo ve Cisse’ye süper teklifler almadık. Elimizdeki yıldızları satmak gibi bir düşüncemiz yok. Bobo’ya bugüne kadar gelen iki teklif var ama önerilen rakam 3 buçuk ile 4 milyon euro’yu geçmiyor. Bizim de bu şartlarda Bobo’yu satmak gibi bir lüksümüz olamaz” diye konuştu.

EMRE’Yİ BİZE DE ÖNERDİLER

Yıldız transfer yapacak durumda olmadıklarını da belirten Soğancıoğlu, “Serdar Bilgili döneminden sonra teknik heyet ve futbolcu yapısının tamamen değişmesi gerektiğini düşündük. 40’ın üzerinde transfer yaptık ve bunların yanlış olduğunu anladık. Bu yıldan itibaren özellikle de Fenerbahçe ve Galatasaray’dan futbolcu almamaya karar verdik. Emre Belezoğlu’nu bize de önerdiler ama aldığımız bu karar sebebiyle Emre’yi almayı düşünmedik bile” dedi.

02.06.2008

yunusgs
02.Haziran.2007, 18:32
Bobo iyi bir fiyata satılırsa bu transfer gerçekleşebilir bugün Fanatikte Marsilya'nın 11 milyon euro vereceği yazıyordu böyle iyi paralara satılabilir Bobo

ShevAnil
02.Haziran.2007, 18:37
Bobo iyi bir fiyata satılırsa bu transfer gerçekleşebilir bugün Fanatikte Marsilya'nın 11 milyon euro vereceği yazıyordu böyle iyi paralara satılabilir Bobo
Onu Dün Gece Ben Yazdım Benden Almışlar :p

bjk_melo_151
02.Haziran.2007, 19:10
ya kim giderse gitsin yerine adam gibi oyuncu alınırsa oyuncu adları önemsiz.

ShevAnil
02.Haziran.2007, 19:33
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, İtalya'nın Udinese takımından transfer edilen Çek futbolcu Tomas Sivok ile ilgili İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na açıklamada bulundu.
http://maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/46133_1_080602121554.jpg

Yapılan açıklamada, Sivok ile 4 artı 1 yıl opsiyonlu anlaşma sağlandığı ve futbolcuya 4 sezon için her sezon 800 bin Avro garanti para ödeneceği bildirildi. Ayrıca siyah-beyazlılar, Sivok'un bonservisi için Udinese Kulübü'ne 4 taksitte, 2011 yılına dek toplam 4 milyon 700 bin Avro ödeyecek.

Siyah-beyazlıların Borsa'ya gönderdiği yazı şöyle:

''Şirketimiz, Udinese Calcio'da forma giyen Tomas Sivok'un transferi konusunda kendisi ve kulübü ile aşağıdaki şartlarda 4 yıl 1 yıl opsiyonlu olmak üzere anlaşma sağlamıştır. Futbolcuya opsiyonlu yıla kadar olan 4 sezon için her sezon 800 bin Avro garanti para, ayrıca bir defaya mahsus olmak üzere sezon içinde ilk 11'de 10 resmi maç oynarsa 50 bin Avro, 20 Resmi maç oynarsa ayrıca 50 bin Avro ücret ödeyecektir. Opsiyonlu yıl olan 2012-2013 sezonu için ise futbolcuya 1 milyon 200 bin Avro garanti ücret ödenecektir.

Anlaşma karşılığında Udinese Calcio'ya sözleşme fesih bedeli olarak 1 Temmuz 2008 tarihinde 300 bin Avro, 30 Haziran 2009 tarihinde 1 milyon 450 bin Avro, 30 Haziran 2010 tarihinde 1 milyon 450 bin Avro ve 30 Haziran 2011 tarihinde 1 milyon 500 bin Avro ödenecektir.''

LaigLeNoiR
02.Haziran.2007, 19:49
SİVOK İMKB'ye bildirilmiş :)

Hayırlısı olsun.

bjk_melo_151
03.Haziran.2007, 01:21
Çok iyi oldu umarım yanına iyi bir oyuncu alırız:P

yunusgs
03.Haziran.2007, 01:49
4 Milyon 700.000 Euro baya iyi bir para ama 2011 e kadar taksitle ödenecek olması işi kolaylaştırır.

ShevAnil
03.Haziran.2007, 02:02
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, Hırvat asıllı Avustralyalı futbolcu Anthony Seric ile 2 artı 1 yıllık anlaşma sağlandığını açıkladı.

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na Seriç için yapılan açıklamada, şöyle denildi:

''Şirketimiz ile Avustralyalı futbolcu Anthony Seric, aşağıdaki şartlarda 2 yıl 1 yıl opsiyonlu olmak üzere anlaşma sağlamıştır. Futbolcuya ilk yıl, 2008-09 sezonu için 200 bin Avro imza parası ve 750 bin Avro garanti para 10 eşit taksitle, 2009-2010 sezonu için 700 bin Avro garanti para ücreti 10 eşit taksitle ve opsiyonlu yıl olan 2010-2011 sezonu içinse 600 bin Avro garanti para ücreti de 10 eşit taksitle ödenecektir''

KaPaLı
03.Haziran.2007, 02:03
Avustralyamı Hırvat olmasın

anilton
03.Haziran.2007, 02:05

Avustralya doğumlu,çift vatandaşlığı var,demek ki böyle yazılmasını istemiş kendisi:)

ShevAnil
03.Haziran.2007, 02:05
Bilmiyorum ne Yazıyorsa Onu Geçirdim.

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 05:42
Sivok için verdiğimiz para baya iyiymiş.İnşallah karşılığını verir.Ben umutluyum açıkcası ondan.

Seric'te kulübümüze hayırlı olsun.Umarım oda katkı sağlar kulübümüze..

Bu arada Zapotocny'den hiç haber yok.Yönetim onu hiç borsaya bildirmedi.Neden acaba çok merak ediyorum.Gökhan Zan'ın durumun kesinleşmesini bekliyor olabilirler.Zaten yabancı kontenjanında sıkıntımız var.Ya da daha iyi bir stoperle anlaşma ihtimaline karşı yedekte tutuluyor.Hayırlısı olsun..

Bide Cristian Rodriguez'e fm de baktım.Özellikleri çok iyi,yaşı daha genç 21 yaşında ama şöyle bir sorun var.Adam sol açık.:D Bobo'nun yerine olmaz Tello'nun yerine olur..

yunusgs
03.Haziran.2007, 17:53
Zapotocny Nerede?

http://img210.imageshack.us/img210/3100/7214820zpo280ta1.jpg (http://imageshack.us)

İMKB´ye 8 isim bildirildi, Sivok ve Seriç´le imza atıldı. Herkesin ?Anlaştık´ dediği Zapotocny konusunda ise çıt yok!
3.6.2008

Bu iş bitti’ diyorlar

Transferin hızlı takımı Beşiktaş’ta ilginç bir ikilem yaşanıyor... Başkan Yıldırım Demirören, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve transfer görüşmelerini yürüten Sinan Engin’in doğruladığı Tomas Zapotocny’yle hala imza atılmadı. Yapılan tüm transfer girişimlerini İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na bildirme zorunluluğu bulunan Kara Kartallar, resmi ağızlardan ‘Tamam’ derken, Zapotocny’nin ismini borsaya açıklamıyor.

Borsanın haberi yok

Schalke'den Bordon ile Kobiashvili, Udinese’den Coda ile Sivok, Juventus’tan Stendardo, Mattersburg’tan Cem Atan, Lens’ten Adama Coulibaly’yle görüştüklerini doğrulayan Siyah-Beyazlılar, ayrıca Panathinaikos’tan Anthony Seriç’le de temasa geçtiğini İMKB’ye bildirmişti. Transfer döneminin açılmasıyla birlikte Sivok ve Seriç’e imza attıran Beşiktaş’ta Tomas Zapotocny konusundaki gelişmeler merakla bekleniyor.

fenerbahce_1907
03.Haziran.2007, 19:33
Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, bir süredir peşinde olduğu Gaziantepspor'un orta saha oyuncusu Ekrem Dağ ile anlaştı.

Ekrem ile 3 yıllık anlaşma sağlandığı öğrenilirken, gurbetçi oyuncunun yıllık 300 bin YTL'nin yanı sıra maç başına da 30 bin YTL para alacağı belirtildi. 28 yaşındaki oyuncunun bonservisi bedeline ise 700 bin Euro ödeneceği gelen haberler arasında.

Ekrem Dağ'ın bugün Ümraniye Tesislerine gelmesi bekleniyor.

Sol ve sağ kanatta oynayabilen 28 yaşındaki oyuncu, futbola Avusturya'nın Leibnitz takımında başladı. Gaziantepspor'a Strum Graz'dan gelen Ekrem, geçtiğimiz sezon 33 lig maçında forma giydi ve 4 gol attı.

Siyah beyazlı yönetim daha önce de Tuna, Sivok ve Seric ile de anlaştığına resmi olarak açıklamıştı.

MARATON.COM.TR ÖZEL

GeNç KaRTaL
03.Haziran.2007, 19:51
Cem Atan için yapılan görüşmeler olumlu sonuçlanamadı herhalde.Ekrem Dağ hakkında fazla bir fikrim yok.Serdar Özkan'a alternatif bir oyuncu diye düşünülüyor herhalde.Hayırlı olsun..

Zapotocny'ide kiralamışız.Daha önce basında Sivok'u kiraladık diye haber geçmişti ama tam tersiymiş.Bu yöntem hoşuma gitti.Yönetim akıllanmış gözüküyor.Zapotocny'de kulübümüze hayırlı olsun..

Zapotocny kiralandı

Beşiktaşımız, Çek futbolcu Tomas Zapotocny'i kiralık olarak renklerine kattı. Siyah beyazlı kulübümüz, transfer döneminin resmi olarak başlamasının ardından Tomas Sivok ve Anthony Seric ile kesin olarak anlaşıldığını açıkladı.

Yabancı transferine hızlı giren ve bu iki oyuncuyu siyah beyazlı formaya bağlayan, mukavele şartlarını da kamuoyu ile paylaşan kulübümüzün, transferini gerçekleştirdiği Tomas Zapotocny'i ise kiralık olarak renklerine kattığı öğrenildi. Udinese'de forma giyen Çek futbolcunun ikinci yılı opsiyonlu olmak üzere iki yıllığına kiralandığı ve 900 bin Euro yıllık ücret alacağı öğrenildi. Kiralık olarak anlaşma sağlanan bu futbolcu ile ilgili resmi bilgilerin önümüzdeki günlerde açıklanacağı da kaydedildi.

Kaynak: DHA

Ekrem Dağ ile anlaştık

Kulübümüz G.Antepsporlu sağ kanat oyuncusu Ekrem Dağ'ı renklerine bağladı

Beşiktaşımız, yabancı transferlerin ardından yerli transferde de çalışmalarını sürdürüyor. Kulübümüz, Gençlerbirliği'nden alınan Tuna'nın ardından Gaziantepspor'da forma giyen 28 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Ekrem Dağ'ı 3 yıllığına renklerine bağladı. Bir süredir Gaziantepspor Kulübü ile görüşme halinde olan yönetimimiz, bu transferi bonservis bedeli ödeyerek tamamladı. Kırmızı-siyahlı kulübün, Ekrem için istediği 2 milyon Euro'luk bonservis bedelinde indirim yapması sonucu gerçekleşen transferin resmi açıklamasının önümüzdeki günlerde yapılması bekleniyor.

Öte yandan Gaziantepspor'un, kulübümüzün önerdiği Higuain ve Mehmet Sedef'i kabul etmemesi nedeniyle takasta kullanılmayacağı öğrenildi.

Kaynak: DHA

goosfraba
03.Haziran.2007, 22:13
Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Gaziantepsporlu futbolcu Ekrem Dağ ile anlaşmaya vardı.
3.6.2008

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, yaptığı açıklamada, Ekrem ile 3 artı 1 yıllık anlaşmaya vardıklarını söyledi. Engin, geçen sezonki kadrolarını büyük oranda koruduklarını ve takviyeler yaparak bu kadroyu güçlendirdiklerini ifade etti.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Engin, 2-3 oyuncu daha transfer edebileceklerini söyledi.

fanatik

Onurap
03.Haziran.2007, 23:48
ekrem dağ iyi oyuncu bence avusturya milli takındada oynamıştı sanırım..

yunusgs
04.Haziran.2007, 00:39
Ekrem iyi oyuncu sol kanatta Tello'nun alternatifi ya da as olarak oynayacaktır.

anilton
04.Haziran.2007, 01:00
Ekrem Dağ çok yönlü bir futbolcu.Orta sahanın sağında ve solunda,forvette oynayabilme kabiliyetine sahip.Süratli,birebirde etkili ve kısa boylu olmasına rağmen güçlü bir fiziğe sahip.Zaten geçen sene cezalılar ve sakatlardan dolayı ne kadar zarar gördüğümüz ortada.Sonuçta alternatifli bir kadro kurmak zorundayız.Ekrem'de bu doğrultuda,zaman zaman 11'de zaman zaman ise sonradan şans bulacaktır.Şuna eminim ki mutlaka faydası olacaktır takıma...

Bu arada;

Beşiktaş forum sitelerinden aldığınız haberle,başkalarının ağzından okuduğunuz yorumlarla,bir adamı oynamadan yerden yere vurdunuz(Seric)

Hadi bu haberide manşet yapın,Beşiktaş'ın çok iyi bir tarnsfer yaptığını belirtin,görelim bakalım;

Yeni Kartal Tomas Sivok hakkında yabancı internet sitelerinde yazılan yorumlar, siyah beyazlı yönetimin, transferde bu kez turnayı gözünden vurduğunu gösteriyor!..

"ÇOK YÖNLÜ BİR FUTBOLCU"

İngiliz skysports.com sitesinde Sivok hakkında yer alan yorumda Çek futbolcudan övgüyle söz edilirken, "Kendi sahasında defansta veya daha ileri uçta bir kesici rolündeki bu adamın kötü denebilecek maç sayısı oldukça azdır" denildi. Haberde, "Çok yönlülük ve beceriklilik, özellikle büyük şampiyonalar için hayati önem arz eden bir denge unsuru olabilmektedir" ifadesi kullanılırken, Tomas Sivok'un bu nedenle Çek Cumhuriyeti Milli Takımı Teknik Direktörü Karel Brückner'in gözünde çok önemli bir görev adamı olarak görüldüğü vurgulandı. Defansif orta saha oyuncusunun, Euro 2008'de Çek Milli Takımı'nın tamamlayıcı bir oyuncusu vasfını taşıdığı da kaydedildi.

DEVLER O'NUN PEŞİNDEYDİ!..

Bu arada Sivok için 3 yılda ödenecek 4.7 milyon Euro'luk bonservis bedeli nedeniyle siyah beyazlı yönetim eleştirilere maruz kalırken, Çek oyuncunun Avrupa'nın pek çok önemli kulübünün de transfer listesinde olduğu ortaya çıktı.

Skysports.com'da yer alan yazıda; bir dönem Milan'ın da transfer etmek istediği bilinen ancak sakatlığı nedeniyle İtalyan takımına gidemeyen Sivok'u; Everton, Blackburn Rovers ve Celtic gibi takımların da mercek altına aldıkları belirtilirken, Çek oyuncunun menajeri David Nehoda aralarında Everton'un da bulunduğu bir çok klübün oyuncuyu transfer etmek için talepte bulunduğunu doğruladı. Bayren Münih, Hamburg, Lens ve Anderlecht'in de Sparta Prag takımı kaptanının ilerleyişini yakından takip ettikleri ileri sürüldü.

Geçirmiş olduğu ciddi diz sakatlığının ardından geçtiğimiz yıl tekrar sahalara dönen Sivok, tekrardan Çek sahnesinde en çok istenen oyunculardan biri haline gelirken, siyah beyazlı yönetimin Çek oyuncuyu yüklü bir meblağ ödeyerek renklerine katmayı başarması Sivok'tan beklentileri arttırıyor.

Bakalım Tomas Sivok, Beşiktaş'ta nasıl bir performans ortaya koyacak? Bu sorunun yanıtını önümüzdeki sezon hep birlikte öğreneceğiz...

MARATON.COM.TR ÖZEL

Aşk-ı Şehir
04.Haziran.2007, 02:24
Ekrem iyi oyuncu sol kanatta Tello'nun alternatifi ya da as olarak oynayacaktır.

Sağ kanat değil mi Ekrem yahu? Güzel transfer. Lig iyice coşacak bu sene. Ama 4 büyükler ile anadolu takımları arasında ki uçurum artmaz umarım.

Seric'i bende araştırdım biraz. Çok teknik bir oyuncuymuş. Ve topu oyuna iyi sokmasıyla ayrıca çok iyi top saklamasıyla tanınıyor.

GeNç KaRTaL
04.Haziran.2007, 03:11
Seric'in tekniği iyiymiş umarım kademesi felanda iyidir.Bu sene İ.Üzülmez'in savunmadaki bıraktığı boşluklardan dolayı savunmamız çok zorlanmıştı..

KaPaLı
04.Haziran.2007, 03:35
Vallahi Seric hakkında Fanatik Pana taraftarı olan arkadaşım vardı ona sordum Thank you besiktas, Seric is terrible dedi ve bayadaa saydı medyadaki yorumları falanda okuyunca bu oyuncu hakkında negatif düşüncelere sahip oldum. Tello gibi önde - geride oynaması güzel ama iştee görüşler hep negatif. Sadece Rapajic çok iyi demişti

Sekopej
04.Haziran.2007, 04:29
Transferler hayırlı olsun, daha gelmeden, gelip forma giymeden, fora giyip oynamadan hemen kötü damgası vurmayın oyunculara. Elinizde verilerle desteklediğiniz düşünceleriniz varsa buyrun ama daha görmeden kötü demek hoş olmuyor.

KaPaLı
04.Haziran.2007, 04:40
yok sekopej kötü demedim zaten kapalı kutu şu anda, izlemediğim oyuncu hakkında yorm yapmam ama herkesin öyle demesi soru işareti bıraktı kafamda

Sekopej
04.Haziran.2007, 04:43
yok sekopej kötü demedim zaten kapalı kutu şu anda, izlemediğim oyuncu hakkında yorm yapmam ama herkesin öyle demesi soru işareti bıraktı kafamda

Sana özel bir durum değil, genel bir uyarıydı, tüm gelecek oyuncular hakkında.

GeNç KaRTaL
04.Haziran.2007, 04:57
Ertuğrul Sağlan transferi 1 yerli oyuncu daha alarak kapatacağız dedi.Sanırım o oyuncu ortasaha orta olacak.Orayada iyi bir alternatif olursak iyi bir kadro oluşturmuş olacağız bence.Umarım Bobo'da kadroda kalır takımımızda.O zaman daha güçlü bir kadro ile bu seneki zorlu yarışa katılırız.İnşallah yeni transferlerde takımı uyum sağlarlar ve katkıda bulunurlar..

krapinovic
04.Haziran.2007, 07:22
Ekrem transferi, tüm Beşiktaş'lılara hayırlı olsun... Büyük takımda Ekrem'in de performansı artacaktır, buna eminim...

yunusgs
04.Haziran.2007, 21:02
Av Sezonu

http://img151.imageshack.us/img151/3246/7215052inceman0406bbzd6.jpg (http://imageshack.us)

Uğur İnceman ile anlaşan Beşiktaş yönetimi, Manisa'yı iknaya çalışıyor. Antepli Ekrem bu hafta 4 yıllık resmi imzayı atıyor, gurbetçi Cem Atan da gündemdeki yerini koruyor.
4.6.2008

Rota Manisaspor...

Yabancı oyuncu transferinde kadrosunu şu ana kadar üç yeni isimle takviye eden Beşiktaş’ta rota artık yerli futbolculara kaydı... Siyah-Beyazlı ekibin idarecilerinin Uğur İnceman ile her konuda anlaşmaya varıldığı ve artık Manisaspor’un ikna edilmesi için düğmeye basıldığı öğrenildi. Kara Kartal’ın bir diğer rotası da yurt dışındaki gurbetçi futbolcular. Bir süredir adı Beşiktaş ile anılan Cem Atan’da da olumlu gelişmeler yaşandığı belirtildi.

Cem Atan ‘Tamam’ dedi

Avusturya'nın Mattersburg ekibinde forma giyen sağ kanat oyuncusuyla orta yolun bulunduğu en kısa zamanda kulübünden de onay çıkacağı dile getirildi. Beşiktaş’ın Almanya’nın Offenbach takımında top koşturan Güngör Bayrak’ı da listesine dahil ettiği vurgulandı. Bu arada bir süredir görüşmelerin sürdüğü Gaziantepsporlu Ekrem Dağ’ın bu hafta arasında 4 yıllık (3+1 yıllık) imzayı atarak resmen Beşiktaşlı olacağı bildirildi.

KAYNAK:FANATİK (Orhan YILDIRIM)

anilton
04.Haziran.2007, 21:39
Ekrem Dağ geldi,Cem Atan'a eğer yüksek meblağlar verilecekse gerek olduğunu düşünmüyorum,ama olursa da ekstra alternatif olur.Ucuz rakama kapatılırsada çok iyi olur...

Uğur İnceman orta sahanın ortası için Türkiye'de alınabilecek bir kaç oyuncudan birisi,gelmesini istiyorum,umarım gerçekleşir bu transfer...

Mr.CordiaL
04.Haziran.2007, 22:23
Ekrem yerine daha genç, gelecek vaad eden bir isim alınsaydı daha iyi olurdu ...

Bordo61Mavi
04.Haziran.2007, 22:54
Ekrem transferi biraz gereksiz gibi gozukuyor, ama ins beni yaniltir ve Bjk ye buyuk katkilar saglar

anilton
04.Haziran.2007, 23:01
Ekrem transferi biraz gereksiz gibi gozukuyor, ama ins beni yaniltir ve Bjk ye buyuk katkilar saglar

Bence gereksiz değil.Örneğin; S.Özkan sakat ve ya cezalı olsa sağ açık yok.Aynı zamanda sol açık ve forvette oynayabiliyor...

Alternatifli bir kadro kurulmak zorunda.Kadro yetersizliğinden ve darlığından geçen sezon çok çektik.Bir sürü sakat ve cezalı futbolcumuzun yerini dolduramadık.Bu doğrultuda iyi bir transfer bence...

KaF KeF
05.Haziran.2007, 00:38
İnceman askıya alındı!

Beşiktaş ısrarla istediği Vestel Manisaspor'un kaptanı Uğur İnceman'ın transferinde zorlanmaya başladı. Siyah-Beyazlıların bonservisi için 750 bin euro teklif ettikleri genç futbolcu için Vestel Manisaspor'un 2 milyon Euro istediği ve Başkanı Kenan Yaralı'nın yönetim kurulundaki arkadaşlarına, "Beşiktaş bu transferi neredeyse bedavaya getirmeye çalışıyor. Bizim 750 bin euroya verecek kaptanımız yok ve bu paraya satacak oyuncumuz yok" dediği iddia edildi.

Bu gelişme üzerine Beşiktaş'ın fiyat yükseltmeyi düşünmediği ve bu transferi beklemeye aldığı öğrenildi. Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören, kulübün dergisine yaptığı açıklamada transferle ilgili görüşlerini belirtti ve haziran ayının Beşiktaş için çok önemli bir ay olduğunu ifade etti. Demirören "Önce takımımızın eksik yerleri için titiz bir çalışma ile belirlenen ve ön anlaşmaları yapılan yabancı ve yerli oyuncuları takıma katacağız, ardından da ay sonunda her zamanki hedefimiz olan şampiyonluk için yeni sezon çalışmalarına başlayacağız"
dedi.

ShevAnil
05.Haziran.2007, 00:52
Beşiktaş'ın yeni transferi Tuna Üzümcü'den iddialı açıklamalar!..

Yeni sezon için şimdiden çalışmalara bağlayan Tuna, MARATON.COM.TR'ye yaptığı açıklamada, savunmada büyük bir rekabet olacağını ancak bu rekabetten kesin galip ayrılacağını söyledi.

İşte Tuna Üzümcü'nün açıklamalarından satırbaşları...

"KAMPA DAHA İYİ ADAPTE OLMAK İÇİN ÇALIŞMALARA ERKEN BAŞLADIM"

"Kampa daha iyi adapte olmak için çalışmalara erken başladım. Hocalarımın verdiği rapor doğrultusunda antrenman yapıyorum."

"BURAYA YEDEK OTURMAYA GELMEDİM"

"Ben büyük takımda oynamaya hazırım. 4 yıl Gençlerbirliği'nde iyi tecrübeler yaşadım. Savunmada çok aday olabilir hatta uyum sorunu yaşanacağı da kesin ama işin sonunda başarılı olacağız. Büyük bir rekabet olacak ancak ben bu rekabetten kesin galip geleceğim. Çünkü buraya yedek oturmaya gelmedim."

"ARTILARIM SÜRATİM VE HAVA TOPLARIM"

"Ben kendimi yeterli görüyorum. Elbette ki eksiklerim vardır ama bunlar aşılmayacak ya da giderilmeyecek eksiklikler değil. Artılarım ise süratim ve hava toplarım. Geçen yıllar 20 maç sağ bek oynadım. Savunmanın her bölgesinde oynayabilirim."

"BABA OLMAK İSTİYORUM"

"İstanbul'a hiç yabancılık çekmem. Evliyim ve mutluyum. Ayrıca sakin bir hayatı seviyorum. En kısa sürede de baba olmak istiyorum."

"ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ"

"Gelecek yıl şampiyon olmak istiyoruz. Yapılan tüm çalışmalar bu yönde ben inanıyorum arkadaşlarımın da inandığını düşünüyorum. Bu sene geçen yıllardan daha farklı bir lig olacak bizim için."

MARATON.COM.TR ÖZEL

yunusgs
05.Haziran.2007, 18:11
Avrupa'nın Gözü Bobo'nun Üzerinde

http://img239.imageshack.us/img239/9002/7215200bobo0506bbyz1.jpg (http://imageshack.us)

Rusya ve Fransa'dan teklifler alan Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Bobo, İtalyanlar'ın da markajında...
5.6.2008

Rusya ve Fransa’dan teklifler alan Beşiktaş’ın Brezilyalı yıldızı Bobo, İtalyanlar’ın da markajında... Çizme’nin önde gelen futbol internet sitelerinden tuttomercatoweb.com’daki değerlendirmede, Avrupa’nın gelecek vaadeden 5 yıldızı arasında Bobo da gösterildi. Sambacı’nın Beşiktaş’ta patlama yaptığı ifade edilip, “Futbol yaşamını İtalya’da sürdürebilecek kadar yetenekli” denildi.

ShevAnil
05.Haziran.2007, 22:08
Sinan engin Beşiktaş'ın gündemi ve transfer çalışmaları ile ilgili olarak MARATON.COM.TR'ye konuştu!..

Zapatocny, Sivoc, Seriç, Tuna ve Ekrem dağ’ı transfer eden Beşiktaş’ta menajer Sinan Engin “orta alana da bir oyuncu alıp transfer defterini kapatacağız” dedi.

Uğur İnceman’ı çok istediklerini söyleyen Engin “Ya Uğur’u alacağız ya da bir başkasını. Ancak yapacağımız transfer orta sahaya olacak” dedi.

Konuşmalarını sürdüren Engin: “Avusturya’nın Matersburg takımında oynayan Cem Atan’ın bonservisi 2 milyon EURO. Bu transferden vazgeçme aşamasındayız. Biz ancak 1 milyon EURO verebiliriz” dedi.

Bu arada Beşiktaş’tan alacağı olan 150 bin EURO’yu zamanında tahsis edemediği için FIFA’ya başvuran ve geçen yılın parası olan 2.3 milyon EURO’YU da Beşiktaş’tan almak isteyen Jean Tigana’nın yakın çevresine: “Ben alacağım 2.3 milyon EURO’yu Mali’ye bağışlayacağım. Geçen yıl kulübe gittim beni kapıda beklettiler. Yüzüme dahi bakmadılar. Ya buraya gelip benden özür dilerler ya da bu parayı bana verirler” dediği belirtildi.

MARATON.COM.TR ÖZEL

anil luque
05.Haziran.2007, 22:10
madem orta saha alınacak ugur'dan daha kalıtelı bırısı yok mu yahu!

YusufT
06.Haziran.2007, 01:39
bedava o yüzden alinir..

GeNç KaRTaL
06.Haziran.2007, 02:52
madem orta saha alınacak ugur'dan daha kalıtelı bırısı yok mu yahu!

Anıl kimi alacağız başka yerli olarak oraya? Malum yabancı hakkımızı aştık eldekilerden 1 ini göndermemiz lazım.Yerli olarak Selçuk'u Trabzon aldı,M.Topuz'u Kayseri satmıyor.Alternatif olarak kadroda bulunacak başka bir isim geliyor mu senin aklına?

bedava o yüzden alinir..

Aksine sözleşmesi devam ediyor ve Manisa çok yüksek bonservis bedeli istiyor.Zaten bu transferin bugüne kadar olmamasının en büyük nedenide bu istenen bonservis bedeli.

eXcitinG
06.Haziran.2007, 03:47
Mehmet Topuz Tekrar gündeme girdi. Bu sefer daha da ciddi bir şekiLde. ErtuğruL SağLam, yöneticiLer, Kayserinin önde geLen İş adamLarı bunun için bastırıyorLarmış. Starspor da söyLediLer vaLLa epeyde ciddi iLerdi. Son dakika geçtiLer :D

anilton
06.Haziran.2007, 03:55
Evet bende gördüm.Transferi an meselesi dediler.Kayseri'li iş adamları araya girmiş ikna için.Kayseri'li Beşiktaş'lı Sayın Abdullah Gül girsin araya bitsin bu iş...:)

anil luque
06.Haziran.2007, 04:25
hayırlısı dıyelım hayırlısı olsun mehmet topuz kalıtelı oyuncu besıktasımıza katkı saglar

Aykan19o3
06.Haziran.2007, 04:39
insAllah alırız Mehmet Topuz'u bu sefer çok yakınız bu transfere..

RoNNiE91
06.Haziran.2007, 05:03
İnşallah Mehmet Topuz transferi gerçekleşir.

GeNç KaRTaL
06.Haziran.2007, 05:13
M.Topuz'u takımımızda görmeyi çok istiyorum gerçekten.Umarım gerçekleşir bu transfer.

"Zapatocny ilaç olur"
Beşiktaş’ın yeni transferi Tomas Zapotocny’nin isminin duyulmamış olması, akılları karıştırmasın. Gerçekten çok önemli bir futbolcu. Udinese gibi üstdüzey bir takımda bu sezon 20 maç oynadı. Devamlılığı olan, kaliteli bir isim... Sivok’tan daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Çünkü Sivok Udinese’de tutunamadı, Zapotocny ise devamlılığını sağladı ve İtalya’da kaldı. Çok az hatayla oynar, riske girmez, savunmasını rahatlatır, yanında oynayan arkadaşlarının performansını yükseltir.

Süperstar değil ama...
Zapotocny için süperstar bir futbolcu diyemem. Zaten büyük bir yıldız olsa, Çek Cumhuriyeti Milli Takımı’nda oynar. Ancak Çek futbolculara genel olarak bakarsanız, oynadıkları takımları asla hayal kırıklığına uğratmazlar. Ne beklenenden çok fazlasını verirler, ne de büyük hatalar yaparlar. Eğer istediği ortam oluşursa, milli takıma kadar yükselebilir. Çünkü Zapotocny’nin yetenekleri üst seviyede. Özellikle büyük maçlarda becerilerini rahatlıkla sergileyebiliyor. Sonuç olarak Beşiktaş’ın çok isabetli bir transfer yaptığını söyleyebilirim...

Zapotocny kimdir?
Ülkesi: Çek Cumhuriyeti
Doğum tarihi: 13 Eylül 1980
Boyu: 1.79
Kilosu: 80
Mevkii: Savunma

MASSİMO FRANCHİ
Tuttosport Yazarı

yunusgs
06.Haziran.2007, 05:50
Mehmet Topuz eninde sonunda 3 büyüklerden birine gidecek ama bakalım bu hangi klüp olacak?

Onurap
06.Haziran.2007, 05:54
kayseride bu inat varken heveslenmeyin derim :p

RoNNiE91
06.Haziran.2007, 06:01
Gökhan Ünal içinde aynı şey deniyordu.

yunusgs
06.Haziran.2007, 06:20
Evet Gökhan ayrıldı Mehmet Topuz'da günün birinde ayrılacaktır.

anilton
06.Haziran.2007, 18:45
Son dakika... Nuri Şahin Beşiktaş'ta

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören tribünleri ayağa kaldıracak dev bir transfere imza attı

Kartalhaber.com özel haberi... Beşiktaş Yıldırım Demirören geçtiğimiz sezon Feyenoord'da forma giyen Borusia Dortmund'un genç yıldıızı Nuri Şahin için Alman Kulübü ile anlaşma sağladı.

Başkan Yıldırım Demirören önceki gün gittiği Almanya'da Borusia Dortmund'lu yöneticilerle masaya oturdu. Dün İstanbul'a dönen Demirören'in Nuri Şahin için Dortmundlu yöneticilerle 2 milyon 550 bin euroya el sıkıştı.

Ardından Nuri'nin ailesiyle bir bir görüşme yapan Demirören Şahin Ailesini'ni ikna etmeyi başardı. 3+1 yıllık sözleşmeye imza atan Nuri'nin yıllık 2 milyon euro alacağı belirtildi.

Gelişmeler kartalhaber.com'da...

Murat Kuş'a teşekkür

Nuri Şahin'in menajeri Murat Kuş, genç futbolcunun Beşiktaş'a transferinde önemli rol oynadı

Beşiktaş taraftarı olan Murat Kuş, Nuri Şahin'in Beşiktaş'a transferi konusunda görüşmelerin son aşamaya geldiğini söyledi. Teknik direktör Christoph Daum'un yardımcı teknik adamlığını yapan Murat Kuş, "Beşiktaş ile Borusia Dortmund kulübü arasındaki pazarlıklarda anlaşmanın sağlanmasında büyük katkı sağlayan isim olarak göze çarptı. Menajer sinan Engin, Kuş'a bu transferin gerçekleşmesinde olan katkılarından dolayı teşekkür etti. Kuş aynı zamanda Nihat Kahveci'nin de menajerliğini yapıyor.

Kartal Transfer bombasını patlattı...

Konuyla ilgili yaptığımız araştırmalar neticesinde ismini vermek istemeyen bir yönetici bu transferle ilgili bütün pürüzlerin ortadan kalktığını, henüz imzanın atılmadığını ancak bugün imzaların atılacağını bildirdi. Nuri Şahin transferini Başkan Yıldırım Demirören bizzat kendisi takip ediyor. Demirören'in Nuri'nin ailesinide ikna ettiği öğrenildi. Çarşamba günü yapılan Yönetim kuruluna Başkanın katılmayarak apar topar özel uçakla yurtdışına gitmesinin de sır perdesi ortadan kalkmış oldu. Başkan dün yurda Nuri Şahin ile anlaşmış olarak döndü.
Gelişmeler dakika dakika HABER1903 de....

Kartalhaber sitesi Seric ve Sivok henüz Beşiktaş'ın resmi sitesinden duyurulmadan imzalar atıldı haberini vermişti.Ardından resmi sitede yayınlandı...

HABER1903 ise Sivok'un formayı giydiği resmi tek çeken site ve medya kuruluşlarına dağıtan site.Özellikle kulübe yakın isimleden alınan haberler yapılıyor burada...

Murat Kuş olayı ise başka inandırıcı taraf.Yıllardır Daum'la çalışıyor.Almanlarla arası iyi olan bir menajer...

Bugün bir çok gazetede Beşiktaş'ın Nuri Şahin'le ilgilendiğini yazmıştı...

PesimiSTyLa
06.Haziran.2007, 18:51
Dortmund 2milyon 550bin € ya mı satmış ? Bana pek inandırıcı gelmedi. Yine de haber doğruysa müthiş bir iş basarmış olur beşiktas. TR nin gelecek vaadeden en önemli oyuncusunu almış olur.

anilton
06.Haziran.2007, 18:53
Buda DHA'nın haberi.Sanırım en doğrusu bu.İnşallah bugün bite bu iş...

Şimdi de Nuri Şahin!

Turkcell Süper Lig'in sona ermesinin ardından 3 yabancı 2'de yerli oyuncu transferi yapan Beşiktaş, kadrosuna yeni isimler katmak için çalışmalarını sürdüdüyor.
Siyah-Beyazlı yönetim son olarak bonservisi Borussia Dortmund'ta olan ve geçtiğimiz sezon Hollanda'nın Feyenoord takımında kiralık olarak forma giyen Nuri Şahin ile görüştü.

Dün bu oyuncunun menajeri ve Alman Kulübü ile görüşen Beşiktaş yönetimi, bugün bu konu ile ilgili temaslarını sürdürecek. Siyah Beyazlı takımın menajeri Sinan Engin, Nuri Şahin ile ilgili ilk görüşmeleri dün yaptıklarını ancak transferin bittiğini söylemenin yanlış olacağını ifade etti. Engin sözlerine şöyle devam etti.

"Nuri Şahin ile ilgili temaslarımız sürüyor. İlk olarak dün bu oyuncunun menajerleri ve Borussia Dortmund Kulübü ile görüştük. Ancak henüz netlik kazanan bir durum yok. Bugün yeniden bu oyuncu ile ilgili girişimlerde bulunacağız. Biz Nuri'yi kadromuzda görmek istiyoruz. Umarım bu transferi olumlu bir şekilde sonuçlandırırız".

Öte yandan Beşiktaş'ın bu transferde büyük gelişme kaydettiği, sadece Nuri Şahin'in kulübü Borussia Dortmund'ta ile bonservis bedelinde indirim yapılması konusunda son pazarlıkların sürdüğü kaydedildi.

06.06.2008

PesimiSTyLa
06.Haziran.2007, 19:03
dha kolay kolay yalan haber yapmaz. Muhtemelen beşiktas görüşüyordur. Benim dedigim zaten bonservisinin 2milyon 500bin e almanın imkanssız oldugu. zaten dha haberinde bonservisinde indirim beklenildiği söylendi. Gercekten bjk bu işi basarırsa suana kadarki transfer dönemindeki en iyi yerli traansferini yapmış olur.

LaigLeNoiR
06.Haziran.2007, 22:42
Son Kartalımız hayırlı olsun :)

PesimiSTyLa
06.Haziran.2007, 22:45
Son Kartalımız hayırlı olsun :)

Kim o? :)

Beşiktaş menajeri Sinan Engin, bonservisi Bundesliga ekiplerinden Borussia Dortmund'ta olan Nuri Şahin'in transfer edileceği yolundaki iddialarla ilgili olarak MARATON.COM.TR'ye konuştu.

Sinan Engin ''Nuri Şahin için bugün bir görüşme yapacağız. ancak şu aşamada kesinleşen bir şey yok'' diyerek Nuri Şahin ile ilgilendiklerini doğruladı.

Nuri Şahin, geçtiğimiz sezon kiralık olarak Hollanda Ligi'nde Feyenoord forması giymişti.

MARATON.COM.TR ÖZEL
HABER: BURAK ÖZKAYA

eXcitinG
06.Haziran.2007, 22:55
Nuri yi de aLırsak geLecek yıL müthiş bir orta sahamız oLacak. Nuri, Cisse ve Sivok Lu bir orta saha iLe hem savunmamız süper oLur hemde hücum organizasyonLarımız harika işLer.

LaigLeNoiR
06.Haziran.2007, 22:56
Emrecim o kartal NURİ :)

BU arada Hayrettin abi TV haberlerine göre CİSSE %99 ayrılacakmış takımdan yüksek maliyeti yüzünden.

deniz.91
06.Haziran.2007, 22:58
Gökhan Ünal içinde aynı şey deniyordu.

Gökhanın durumu çok farklı Gökhan Gol Kralı olduğu sezondna beri gitmek aklındaydı ama Mehmet Topuza her zaman sözleşmesini uzattırabilrisin çünkü adam kayseride yetişmiş birisi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor'dan Topuz yalanlaması

Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Yücel Şahin, Beşiktaş'ın Mehmet Topuz için teklifte bulunduğu yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti. Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Mehmet Topuz'un sözleşmesini 31 Mayıs 2010'a kadar uzattıklarını hatırlatarak, buna rağmen halen zaman zaman Topuz'un transferi ile ilgili asılsız haberlerin basında yer aldığını bildirdi.
İddia edildiği gibi Beşiktaş'tan kendilerine herhangi bir teklif gelmediğini ifade eden Şahin, şunları söyledi:
''Mehmet Topuz 2010'a kadar Kayserispor'un sözleşmeli futbolcusudur. Basında Beşiktaş'ın Topuz'un karşılığında Higuain, Gordon ve Mehmet Sedef'i teklif ettiği yönünde haberler yer aldı. Ancak, Beşiktaş'tan herhangi bir teklif gelmedi. Zaten, Mehmet Topuz satılık bir oyuncumuz değil. Sözleşmesini uzatmamıza rağmen halen basında zaman zaman asılsız haberler yer alıyor.''
Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'ın da dün günübirlik Kayseri'ye gelip gittiğini kaydeden Şahin, ''Ziyaret için gelen Ertuğrul Sağlam, bizden Mehmet Eren'e talip oldu. Biz şu ana kadar Mehmet Eren'i satmayı düşünmemiştik. Teknik heyetimizin vereceği rapor doğrultusunda Sağlam'ın bu teklifini düşüneceğiz'' diye konuştu.
Dün Kayseri'ye gelen Ertuğrul Sağlam'ın Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur ve bazı yöneticilerle görüştüğü, Organize Sanayi Bölgesi'nde yaptıracağı tesiste incelemelerde bulunduğu öğrenildi.

06.06.2008

eXcitinG
06.Haziran.2007, 23:00
Cisse giderse gidebiLir Nuri geLdikten sonra sorun değiL :)

Bu arada Topuz ya da Eren hiç farketmez ikiside bizim sistemimize uyan oyuncuLar. Mehmet Eren de oLsa süper oLur.

PesimiSTyLa
06.Haziran.2007, 23:01
Emrecim o kartal NURİ :)

BU arada Hayrettin abi TV haberlerine göre CİSSE %99 ayrılacakmış takımdan yüksek maliyeti yüzünden.

Öyle de kesinlesen birsey yokmuş henüz :) Eger alınırsa BJK en iyi transferini yapmış olur.

deniz.91
06.Haziran.2007, 23:05
Mehmet Eren için Tolunay Hocanın kararını bekliyorlar ama Tolunay Hocanınbeğendiği bir isim Mehmet Eren satılacağını pek sanmam ama olabilrde

fenerbahce_1907
06.Haziran.2007, 23:14
Beşiktaş istiyor, Nuri istemiyor !..

F.Bahçe'nin Nihat Kahveci'de yaşadığı durumu Beşiktaş da Nuri Şahin'de yaşıyor !.. Siyah beyazlılar Nuri'yi renklerine katmaya çabalarken oyuncunun menajeri Ahmet Bulut genç oyuncunun Türkiye'de oynamayı kesinlikle düşünmediğini söyledi.

Beşiktaş kadrosuna yeni isimler katmak için çalışmalarını sürdüdüyor. Siyah beyazlı yönetim, bonservisi Borussia Dortmund'ta olan ve geçtiğimiz sezon Hollanda'nın Feyenoord takımında kiralık olarak forma giyen Nuri Şahin ile görüştü.

Dün bu oyuncunun menajeri ve Alman Kulübü ile görüşen Beşiktaş yönetimi, bugün bu konu ile ilgili temaslarını sürdürecek. Menajer Sinan Engin, Nuri Şahin ile ilgili ilk görüşmeleri dün yaptıklarını ancak transferin bittiğini söylemenin yanlış olacağını ifade etti. Engin, "Nuri Şahin ile ilgili temaslarımız sürüyor. İlk olarak dün bu oyuncunun menajerleri ve Borussia Dortmund ile görüştük. Ancak henüz netlik kazanan bir durum yok. Bugün yeniden bu oyuncu ile ilgili girişimlerde bulunacağız. Biz Nuri'yi kadromuzda görmek istiyoruz. Umarım bu transferi olumlu bir şekilde sonuçlandırırız" diye konuştu.

Nuri Şahin'in menajeri Ahmet Bulut ise genç oyuncunun Türkiye'de oynamayı kesinlikle düşünmediğini söyledi.

(Lig TV)

eXcitinG
06.Haziran.2007, 23:47
MenajerLer ne derse tersine çıkar siz boşverin :)

deniz.91
06.Haziran.2007, 23:47
Nuri Şahin çok genç ve çok yetenkli bir oyuncu gelemsin Türkiyeye bencede

goosfraba
06.Haziran.2007, 23:50
Sizce geleceğini düşünen genç bir oyuncu şu yaşında türkiye'ye gelmeye ne kadar sıcak bakar?

Knightmare
06.Haziran.2007, 23:52
Zafer Yelen'i alsak ya :) Nuri işi yaş...ben olsam bende gelmem Beşiktaş'a :D

GeNç KaRTaL
07.Haziran.2007, 00:05
Nuri Şahin haberini sabah bir kaç gazetede okudum.Dedim 1 den fazla gazetede çıkmışsa haberi sanırım ciddi bir şeyler var.Şimdi bu konudada gelişmeleri okudum.İnşallah alabiliriz.Alırsak müthiş bir transfere imza atmış oluruz.

Professeur
07.Haziran.2007, 00:12
Bugün televizyonda duydum Nuri haberini.2.5 Mn Euro istemiş Dortmund Beşiktaş'ta 2 Mn € önermiş.Bu rakam Nuri için az değil mi?Veya ne kadar istiyor Dortmund?

fenerbahce_1907
07.Haziran.2007, 00:24
Beşiktaş’a transferi konuşulan Nuri Şahin kendi web sitesi www.nuri-sahin.de adresinden bu söylentilere yanıt verdi.

Nuri’nin açıklaması şöyle:

Merhaba,

Geleceğim hakkındaki çıkan bazı dedikodulardan dolayı açıklama yapmak istedim. Bildiğiniz gibi Borussia Dortmund kulübüyle olan sözleşmem devam ediyor. Son günlerde bazı medya kuruluşları tarafından başka bir kulüple sözleşme imzalayacağıma dair söylendiler yer alıyor. Bu haberler gerçeği kesinlikle yansıtmıyor.

Eğer hakkımda bir gelişme olursa bunu benim kendi sayfamdan öğrenebilirsiniz. Tekrar görüşünceye kadar hoşça kalın.

Nuri Şahin

BlackEagle19o3
07.Haziran.2007, 00:36
İnşAllah gerçekleşir bu transfer, Nuri+M.Topuz alsak işte o zaman harika olur:)

YusufT
07.Haziran.2007, 01:12
gelmez, kendiside acikladi..

anilton
07.Haziran.2007, 01:12
Beşiktaş’a transferi konuşulan Nuri Şahin kendi web sitesi www.nuri-sahin.de adresinden bu söylentilere yanıt verdi.

Nuri’nin açıklaması şöyle:

Merhaba,

Geleceğim hakkındaki çıkan bazı dedikodulardan dolayı açıklama yapmak istedim. Bildiğiniz gibi Borussia Dortmund kulübüyle olan sözleşmem devam ediyor. Son günlerde bazı medya kuruluşları tarafından başka bir kulüple sözleşme imzalayacağıma dair söylendiler yer alıyor. Bu haberler gerçeği kesinlikle yansıtmıyor.

Eğer hakkımda bir gelişme olursa bunu benim kendi sayfamdan öğrenebilirsiniz. Tekrar görüşünceye kadar hoşça kalın.

Nuri Şahin

Burada Türkiye'ye ya da Beşiktaş'a gitmem ibaresi yok.Yani transferin gerçekleşme olasılığı var.Zaten kendiside bir gelişme yaşanırsa ben açıklarım sayfamdan diyor...

Bizimde ciddi bir şekilde ilgilendiğimizi S.Engin açıkladı,umarım gerçekleşir bu transfer...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Kendisi gelmem diye bir söz söylemedi.Sadece şuanda böyle bir şey yok dedi,iyi oku...

bjk_melo_151
07.Haziran.2007, 02:31
fanatizm Anıl.Onları mazur gör.fener galatasaray ilgilense kesin gelirdi:d

YusufT
07.Haziran.2007, 02:42
gelmezdi merak etme sen.. Gelmez, ben olsam gelmem suan Türkiyeye.. yasi daha 20..

GeNç KaRTaL
07.Haziran.2007, 02:42
Arkadaşlar en iyisi bekleyip,görmek.Açıkcası bende pek ümitli değilim bu transferin gerçekleşeceğinden.Çünkü Nuri'nin Avrupa'daki kariyerinin önü açık.Sanmıyorum Türkiye'ye gelmek isteyeceğini.Ama inşallah olur..

deniz.91
07.Haziran.2007, 02:46
İnşAllah gerçekleşir bu transfer, Nuri+M.Topuz alsak işte o zaman harika olur:)

Halamı Mehmet Topuz kerem ya adam sözleşme uzattı hala alırsak diyosunuz unutun siz onu:)

yunusgs
07.Haziran.2007, 02:55
Nuri Şahin kariyerini Avrupa'da devam ettirmek istediğini ve İstanbul'a gelmeyi düşünmediğini açıkladı.

anilton
07.Haziran.2007, 03:01
Nuri Şahin kariyerini Avrupa'da devam ettirmek istediğini ve İstanbul'a gelmeyi düşünmediğini açıkladı.

Nerede böyle bir açıklama Yunus.Avrupa'da devam etmek istiyorum İstanbula'a gelmeyeceğim diye bir şey söylemedi...

yunusgs
07.Haziran.2007, 03:03
Ntv Spor'da alt yazıda geçti.

anilton
07.Haziran.2007, 03:07
Ntv Spor'da alt yazıda geçti.

Nuri Şahin'in kendi ağzından resmi sitesinde beyan ettiği yorumlar yukarıda var ve böyle bir şey söylemedi.Sadece "şuanda basında iddia edildiği gibi başka bir kulüple sözleşme imzalamadım,böyle bir gelişme olursada bunu ilk benim sitemden duyarsınız" dedi...

Eğer İstanbul'a gelmek istemiyorum,Avrupa'da devam edeceğim dese sitesindeki yazısında belirtirdi...

Bekleyelim görelim nihayi kararı...

Bu arada Ntvspor'daki alt yazıyı gördüm Yunus.Sen yanlış aktarmışsın.Nuri Şahin gelmeyeceğini açıklamamış.Nuri'nin gelmek istemediği belirtiliyor diyor.Yani Nuri böyle bir şey söylememiş...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ntvspor ayrıca Yıldıray Baştürk ile ilgilendiğimizi duyurdu.Yıldıray ile anlaştığımızı kulübü ile bonservis pazarlığında olduğumuzu söyledi...

BlackEagle19o3
07.Haziran.2007, 04:16
Halamı Mehmet Topuz kerem ya adam sözleşme uzattı hala alırsak diyosunuz unutun siz onu:)

Evet hala Mehmet Topuz.Sözleşme imzalaması benim gözümde bişey değiştirmez,parayı veren yine alır Topuz'u.Topuz'la ilgili ya da Kayserisporla her mesajımda alıntı yapıp,satmıyacağız tarzı şeyler söylemezsen sevinirim Deniz:)
Bu arada Yıldıray alsak da hiç fena olmaz...

Aykan19o3
07.Haziran.2007, 04:17
Yıldıray+Nuri+Mehmet Topuz muhteşem ötesi olur :D

YusufT
07.Haziran.2007, 04:23
Besiktas M.Topuzu istememiski bile, Ertugrul bey Mehmet Eren'i istemis :)

shamur1
07.Haziran.2007, 04:29

Bu arkadaş kendi takımı hariç diğer bütün takımların ilgilendiği oyunculara gelmez yorumunu pat diye yapıştırıyor. Acaba bu oyuncular kime gelir ? :)

YusufT
07.Haziran.2007, 05:43
Bu arkadaş kendi takımı hariç diğer bütün takımların ilgilendiği oyunculara gelmez yorumunu pat diye yapıştırıyor. Acaba bu oyuncular kime gelir ? :)

bak arkadasim, akil var mantik var. 20 yasinda bir oyuncu, taninmis ama halen bir türlü patlamayi yapamamis oyuncu, neden türkiye ligini tercih etsin? Almanya, Ingiltere ve Hollanda ligleri varken seceneklerde..

LaigLeNoiR
07.Haziran.2007, 05:46
Patlama yapmak için olabilir mi Yusuf :)

YusufT
07.Haziran.2007, 05:49
Türkiyeden patlama yapip giden oyuncularin sayisi cok az, cünkü ligin kalitesi pek iyi degil ayrica diger ülkelerde izlenmiyor..

Bu yil Dortmund'ta patlama yapacak büyük ihtimalle

anilton
07.Haziran.2007, 05:52
bak arkadasim, akil var mantik var. 20 yasinda bir oyuncu, taninmis ama halen bir türlü patlamayi yapamamis oyuncu, neden türkiye ligini tercih etsin? Almanya, Ingiltere ve Hollanda ligleri varken seceneklerde..

Feyenoord Beşiktaş'tan çok mu büyük kulüpte(Hollanda gibi zayıf bir ligde ilk üçe giremiyor),Feyenoord'a gitti...

Onurap
07.Haziran.2007, 06:58
Nuri kesinlikle gelmez türkiyeye..Zaten dortmunttan onu almakda bayağı pahalı olur...

gerrrard
07.Haziran.2007, 07:10
Feyenoord Beşiktaş'tan çok mu büyük kulüpte(Hollanda gibi zayıf bir ligde ilk üçe giremiyor),Feyenoord'a gitti...

Çünkü Hollanda ligi izlenen bir lig. Ve ayrıca şuanda Nuri Şahin Dortmund'da oynuyor. O zaman kiralık olarak alsın Beşiktaş.

anilton
07.Haziran.2007, 07:16
Çünkü Hollanda ligi izlenen bir lig. Ve ayrıca şuanda Nuri Şahin Dortmund'da oynuyor. O zaman kiralık olarak alsın Beşiktaş.

Türkiye ligi Hollanda liginden daha önde bir lig,bunun tartışması bile olmaz bence.Ayrıca Feyenoord senelerdir Avrupa'da yok...

Kiralık ve ya bonservisiyle Beşiktaş'a gelme olasılığı var...

travis1903
07.Haziran.2007, 18:11
Nuri Şahin ve Mehmet Topuz ile ilgileniyoruz, kesin bu. ama gelirler mi orasını bilemiyorum işte. ancak kişisel gorusum ikisinden birinin kesin olarak gelecek sezon bizde olacagıdır. Nuri Sahin akla daha yatkın geliyor bu durumda tabii.

bu arada Mehmet Topuz için finansal olarak ülker kaynak olmus durumda, Delgado transferinde oldugu gibi.

:0:

eXcitinG
07.Haziran.2007, 18:44
Kayseri yönetimi zaten Topuz u Trabzonspor istese hemen satar. Bize geLince kıLLık yapıyorLar. Şu adamı bir aLabiLsek :)

GeNç KaRTaL
07.Haziran.2007, 18:45
Bir Beşiktaş taraftar forumunda gördüğüm mesaj..

Arkadaşlar dün akşam aldığım bir duyuma göre (ülker kaynaklı) m.sedef+batuhan+gordon+6 milyon euroya iş bitmiş hatta kayseri a.karabulutu istemiş bizimkiler yanaşmamış bu teklife. bir kaç güne imza atılıcak dedi konuştuğum şahıs.hadi hayırlısı

shamur1
07.Haziran.2007, 18:45
BEŞİKTAŞ

Sözleşme yenileyenler: Ali Tandoğan

Gelenler: Tomas Zapotocny (Udinese), Tomas Sivok (S. Prag), Anthony Seric (Panathinaikos), Tuna Üzümcü (Gençlerbirliği), Ekrem Dağ (Gaziantep)

Gidenler: Ricardinho, Baki Mercimek, İbrahim Kaş, Mehmet Yozgatlı

Gündemdekiler: Fatih Tekke (Zenit), Mehmet Topuz (Kayseri), Kobiashvili, Gordon (Schalke), Klasnic (W. Bremen), Mevlüt (Sochaux), Cem Atan (Mattersburg), Uğur İnceman (Manisa), Cristian Rodriguez (Benfica)

anilton
07.Haziran.2007, 21:40
Nuri Şahin Beşiktaş'a ve Türkiye'ye gelmez diyenler bir okusun şunu;

Son günlerdeki en önemli transfer söylentisi olan Nuri Şahin'in Beşiktaş'a geleceği haberi, Sinan Engin tarafından dün doğrulanmış ancak Nuri Şahin tarafından yalanlanmıştı.

Bugün MARATON.COM.TR'ye özel açıklamalarda bulunan Beşiktaş menajeri Sinan Engin, Nuri Şahin’le el sıkıştıklarını ancak tek problemin kulübü Borussia Dordmund olduğunu söyledi.

Nuri Şahin’i çok istediklerini ve bu sebeple Uğur İnceman’dan da vazgeçtiklerini belirten Engin: “Nuri ile anlaştık. Bu konuda bir problem yok. Tek sorun kulübü Dordmund. Önümüzdeki bir kaç gün içinde Almanya’ya gidip kulübüyle masaya oturacağım. Ya kiralık ya da bonservisiyle bu transferi gerçekleştirmeyi umuyoruz” dedi.
MARATON.COM.TR ÖZEL

goosfraba
07.Haziran.2007, 21:46
Sanırım Dortmund 2.5 istiyormuş Beşiktaş'ta 2'de diretiyormuş. bence 2 milyonu veren 2.5 i de verir. Nuri'yi kaçırmamalı Beşiktaş.

PesimiSTyLa
07.Haziran.2007, 21:49
Gercekten 2.5 istiyorsa dortmund hiç düşünmesin versin, alsın bjk. Çok önemli bir isim. Antep in ekrem için 3 m istedigini düşünürsek Nuri için 2.5 hiçbirsey degil.

anilton
07.Haziran.2007, 21:50
Sanırım Dortmund 2.5 istiyormuş Beşiktaş'ta 2'de diretiyormuş. bence 2 milyonu veren 2.5 i de verir. Nuri'yi kaçırmamalı Beşiktaş.

Sanmıyorum rakamlar bu derece düşük olsun.Dortmund 2.5 istiyo olsa anında alırız Nuri gibi bir oyuncuyu.Hem Dortmund Nuri gibi bir yeteneği bu kadar ucuza bırakmaz...

goosfraba
07.Haziran.2007, 21:54
Sanmıyorum rakamlar bu derece düşük olsun.Dortmund 2.5 istiyo olsa anında alırız Nuri gibi bir oyuncuyu.Hem Dortmund Nuri gibi bir yeteneği bu kadar ucuza bırakmaz...

valla ortada dönen rakamlar bunlar. hatta ben bunları bu konuda gördüm nuri'ye bjk bu kadar veriyorlarmış diye. yoksa bende ihtimal vermiyorum dortmund'un bu paraya bırakacağına.

anilton
07.Haziran.2007, 21:55
Bir Beşiktaş taraftar forumunda gördüğüm mesaj..

Sallama Şemsi o duyum.Gordon'un sözleşmesi fesh edildi.Nasıl takasta kullanılacak...

GeNç KaRTaL
08.Haziran.2007, 23:21
Basında Yeni bir isim çıktı Veli Kavlak..

Beşiktaş Veli Kavlak'ı Bitirmek Üzere

Transfer sezonunun en hızlı takımı Beşiktaş, Avusturya’nın Nuri Şahin’i olarak gösterilen Veli Kavlak’ın transferini bitirme aşamasına geldi.

Avrupa’da geleceğin en büyük yıldız adaylarından biri olarak nitelenen Veli Kavlak’ın peşinde Alman Hertha Berlin’in yanı sıra Milan da var. Herthalı yöneticiler, gurbetçi futbolcunun bonservisi için kulübü Rapid Wien’e 2 milyon euro önerdi. Ancak Beşiktaş’ın da devreye girmesi ile birlikte Hertha Berlinli yöneticilerin Veli’yi transfer etme planları sekteye uğradı. Rapid Wien’li yöneticilerle pazarlıkları sürdüren Menajer Sinan Engin’in ilk görüşmeleri olumlu geçti.

Engin transferde genç ve gelecek vaat eden futbolculara yöneldiklerini belirtip, “Rapid ile görüşmeler sürüyor. Ancak Veli Kavlak’la her konuda anlaştık. Rapid Wien yöneticileriyle hafta içinde tekrar bir araya geleceğiz ve bu transfere son noktayı koyacağız” dedi. Veli Kavlak 3 Kasım 1988’de Türkiye’de doğdu. 2005’te 16 yaşında Avusturya 1. Futbol Ligi’nde forma giyen en genç futbolcu oldu. 2005-2006 sezonunda Avusturya U 19 Milli Takımı’nı Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yarı finale çıkardı. 2006 yılında ise Liechtenstein ve İsviçre maçları A Milli Takım aday kadrosuna davet edildi ama oynayamadı. Avusturya’nın Gana ile 1-1 berabere kaldığı maçın 71. dakikasında oyuna girip A Milli oldu. Veli Kavlak orta sahada hem defans hem de ofansif özelliklere sahip. Kaleyi gördüğü anda etkili şutlar atabiliyor. Rakiplerinden farkı, hızı ve çabukluğu.

AKŞAM

Transferin gözdesi Mevlüt

Transfer döneminin hızlı takımlarından Beşiktaş, kadrosuna yeni oyuncular katmaya devam etmek istiyor. Siyah beyazlı kulüp, geride kalan sezonu ardından 3 yabancı 2 de yerli oyuncuyu renklerine bağladı. Ancak Beşiktaş yönetimi ve teknik kadrosu transfer çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Son iki gündür Borussia Dortmund'un Türk futbolcusu Nuri Şahin ile temas halinde olan siyah beyazlılar, Avrupa Futbol Şampiyonası'nın sona ermesinin ardından (A)Milli Takım kadrosunda yer alan Mevlüt Erdinç'in transferini noktalamak için somut adımlar atacak. Bir süredir Mevlüt ve kulübü Sochaux ile temas halinde olan Beşiktaş yönetimi, bu oyuncuyu transfer etmek için Türkiye'den ve Avrupa'dan farklı kulüplerle yarış halinde olacak. Türkiye'den Fenerbahçe ve Galatasaray, yurt dışında ise İngiltere Premier Lig'inden Wigan Athletic, Bolton Wanderers, İspanya La Liga'dan Espanol Mevlüt Erdinç'i renklerini bağlamayı düşünüyor. 2009 yılında Sochaux ile sözleşmesi sona erecek olan Mevlüt'ten gelir elde etmek isteyen Fransız kulübünün ise bu oyuncunun bonservis bedelini Avrupa Futbol Şampiyonası sonrası belirleyeceği öğrenildi. Beşiktaş'ın, Mevlüt için resmi teklifini de Sochaux'nun bonservis bedelini açıklamasından sonra yapması bekleniyor.

Öte yandan Beşiktaş Menajeri Sinan Engin, Nuri Şahin'in transferi ile ilgili bugün bir gelişme yaşanmadığını, Pazartesi'den itibaren bu oyuncu ile ilgili temaslarını sürdüreceklerini ifade etti.

07.06.2008

Knightmare
08.Haziran.2007, 23:29
fm'de orta seviye türk takımlarıyla oynarken favorilerimdendi :) Nuri transferi mümkün değil, Veli Kavlak, kulübüyle anlaşılırsa koşa koşa gelir. Beşiktaş'ta görmek isterim.

anilton
09.Haziran.2007, 02:01
Nuri transferi büyük ihtimalle bitecek.Salı ve ya engeç Çarşamba menajeri İstanbul'a geliyor...

yunusgs
09.Haziran.2007, 02:30
Nuri gelirse bu senenin bombası olur ve Beşiktaş'a çok yarar sağlar.

BlackEagle19o3
09.Haziran.2007, 03:51
Gökhan İnler de çıkar yakında:icon_biggrin:

Sheriff
09.Haziran.2007, 04:07
Nuri gelirse bu senenin bombası olur ve Beşiktaş'a çok yarar sağlar.
Kesinlikle katılıyorum.. Bu ligi kasıp kavurur..

Aykan19o3
09.Haziran.2007, 04:13
Nuri'nin katkısı büyük olur takıma. Umarım bitiririz bu transferi.

RoNNiE91
09.Haziran.2007, 07:55
Menajer Sinan Engin Gurbetçi Transferleri ile ilgili HABER1903 e konuştu.

Yerli oyuncuların bonservis ücretlerinin çok yüksek olduğundan yakınan Engin rotayı gurbetçi oyunculara çevirdi. Engin Haber1903 e yaptığı açıklamada 'Nuri şahin transferinde şu an için bir sorun yok, menajeri salı veya engeç çarşamba günü İstanbul'a geliyor. Sanırım bu hafta içi imzaları atarız. Veli almak istediğimiz genç bir oyuncu yarından itibaren görüşmelerimizi hızlandırıyoruz inşallah bu transferden de olumlu yanıt alır Nuri ve Veli'yi Beşiktaş'a kazandırırız.''dedi.

Haber1903'ün Eren Derdiyok transferi ile ilgili sorusuna ''Şu an için öncelik Nuri ve Veli transferlerinde. Eren ile ilgili bir görüşmemiz yok. İleride neler olur bilinmez'' açıklamasında bulundu.

Kaynak: HABER1903.com

GeNç KaRTaL
09.Haziran.2007, 18:51
Gurbetçi oyunculara yönelmemiz akıllıca.Yurt içinde yerli oyunculara istenen bedeller malum..;)

Nuri'yi Beşiktaş'ta görmeyi çok istiyorum.İnşallah gerçekleşir..

Sheriff
09.Haziran.2007, 19:13
Gurbetçi oyunculara yönelmemiz akıllıca.Yurt içinde yerli oyunculara istenen bedeller malum..;)

Nuri'yi Beşiktaş'ta görmeyi çok istiyorum.İnşallah gerçekleşir..
Nuri için istenen paradan daha fazlası Özer için isteniyor.. Bu durumda tabiki Nuri çok daha mantıklı.. Beşiktaş yerli transferlerinde gurbetçilere yönelerek iyi bir iş yaptı..

anilton
09.Haziran.2007, 19:14
Beşiktaş'ın Nuri Şahin ısrarı sürüyor!.. Milli oyuncunun transferi için Beşiktaş Yönetimi'nin önünde tek bir engel kaldı!..

Siyah beyazlı yönetimin, genç futbolcu ve kulübü Borussia Dortmund ile her konuda anlaştığı öğrenilirken, bu transferde en büyük engelin Nuri Şahin'in babası olduğu gelen haberler arasında.

Nuri Şahin'in babası Savaş Şahin'in oğlunun kariyerini Avrupa'da sürdürmesini istediği ve Türkiye'ye transferine karşı çıktığı belirtildi. Beşiktaş Menajeri Sinan Engin'in bu konuda harekete geçeceği ve çarşamba günü Almanya'ya giderek Nuri Şahin'in ailesini ikna etmeye çalışacağı öğrenilirken, siyah beyazlı yönetimin genç futbolcuyu kadrosuna katmaya oldukça yakın görünüyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL

RoNNiE91
09.Haziran.2007, 19:16
Aile herşeyden önce gelir.

Eğer ikna edebilirsek çok güzel bir transfer olur.Çok da faydalı olur.

yunusgs
09.Haziran.2007, 19:28
İkna edilirse Beşiktaş adına mükemmel olur.Bakalım babası ikna olacakmı?

anil luque
09.Haziran.2007, 19:36
yönetimin son yıllarda yaptıgı en ıyı transfer olur eger gerceklesırse. nurı gercekten cok kalıtelı ve onunde upuzun bır karıyer var bıze cok katkı saglar

Sheriff
09.Haziran.2007, 19:40
Beşiktaş Menajeri Sinan Engin'in bu konuda harekete geçeceği ve çarşamba günü Almanya'ya giderek Nuri Şahin'in ailesini ikna etmeye çalışacağı öğrenilirken, siyah beyazlı yönetimin genç futbolcuyu kadrosuna katmaya oldukça yakın görünüyor.
Sinan Engin gidiyosa kesin ikna edilir bir şekilde :rolleyes:

GeNç KaRTaL
09.Haziran.2007, 19:53
Evet Sinan Engin ikna konusunda baya iyi.

Varonil
09.Haziran.2007, 19:57
Nuri Şahin transferi gerçekleşirse Beşiktaş için mükemmel bir transfer olur.Banko ilk 11'de oynar Nuri Beşiktaş'ta ..

Universal
09.Haziran.2007, 21:39
Nuri Şahin'de Beşiktaşlı bir fiziksel görüntüsü var. Nuri Şahin'e Beşiktaş forması yakışacaktır. Nuri'nin gelmesini istemem Avrupa'da devam etmesini isterim. Avrupa'da mücadele eden oyuncu sayımız çok fazla değil. Orada kalması hem Türk Milli Takımı için hemde kendisi için daha iyi olacaktır. Ama gelirsede hayırlı olmasını dilerim. Beşiktaş iyi bir ortasaha almış olacak.

YusufT
09.Haziran.2007, 22:26
"Nuri Şahin'de Beşiktaşlı bir fiziksel görüntüsü var."

Vay be :) nasil oluyormus bu..

Veli Kavlak Hertha ile anlasti diye biliyordum, ayrica ben Nuri'nin avrupada oynamasini istiyorum..ama gelirse BOMBA olur :)

Onurap
09.Haziran.2007, 22:35
2 mn euroya nuriyi satarlar mı?Çok zor bu transfer..

Aşk-ı Şehir
09.Haziran.2007, 22:36
Yusuf bir sonraki cümlesinde nasıl olduğunu açıklamış zaten Batuhan.:)

Varonil
10.Haziran.2007, 00:22
"Kendimi ispatlamak istiyorum''

Kiralık oyuncu olarak gönderildiği Feyenoord Rotterdam'dan Alman Birinci Ligi (Bundesliga) takımlarından Borussia Dortmund'a dönen milli futbolcu Nuri Şahin, Dortmund'da gelecek sezon kendisini ispatlamak istediğini söyledi.

Nuri, Alman spor dergisi Kicker'e yaptığı açıklamada, Borussia Dortmund'un kendisini satacağını ya da bir sezon daha kiralayacağını düşünmek bile istemediğini belirterek, ''Kendimi Dortmund'da ispatlamak istiyorum'' dedi.

Dortmund'a sportif ve insani açıdan gelişerek döndüğünü ifade eden Nuri, Rotterdam takımında farklı mevkilerde oynadığı için taktik olarak daha değişken oynayabildiğini ve defansta daha güçlü olduğunu kaydetti.

Nuri, Dortmund'da herkese şans verileceğini, bu şansı kullanmanın kendi elinde olduğunu sözlerine ekledi.

09.06.2008

yunusgs
10.Haziran.2007, 00:30
Bu açıklamalara göre gelmeyecek Nuri çünkü Dortmund'da devam etmek istiyorum diyor.