PDA

View Full Version : Antalyaspor Transfer Haberleri

goosfraba
19.Mayıs.2007, 23:46
Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya koyup, burayı sohbet alanına çevirmeyin lütfen.

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 07:37
Antalyaspor'un bayağı bi değişime ihtiyacı var.Bu sene zar zor çıktılar.İnşallah iyi transferler yaparlarda hemen düşmezler yine..

a.arıcı-11
20.Mayıs.2007, 19:40
Bir haber duydum gerçekleşme ihtimali nedir bilmiyorum ama Abramoviç'in kulübe 20 milyon € destek verebileceği söyleniyor.Ne kadar doğru Ne kadar yanlış bilmem ama olursa süper olur.

Rsa
20.Mayıs.2007, 20:21
Benim aldığım duyum öyle değil.Kazak bir işadamı takımı satın alacakmış.Antalya'ya Abramoviç diye bir haberdi.

GeNç KaRTaL
20.Mayıs.2007, 21:00
Bende şöyle bir şey duyduydum:Oğlu yönetimde görev alan bir azeri zengini takımı satın almak istiyormuş.Taraftar tepkiliymiş ama bence iyi olur.

a.arıcı-11
20.Mayıs.2007, 23:33
Takıma para akıtsında kim olursa olsun:)

Xipe Totec
21.Mayıs.2007, 02:29
AntalyaSpor un belediyeye bi bağlantısı varmı.. tam bilmiyorum ama sanki belediye yönetimi değişince başkanda değişiyo gibi.. eğer böyle bir şey varsa satılmasından yanayım.. en azından kaynak bakımından Antalyalı işadamlarından daha çok destek çıkarlar..

anil luque
21.Mayıs.2007, 02:37
antalya'nın yararına olacaksa kı elbet olur bence satılsın kulüp..

a.arıcı-11
21.Mayıs.2007, 02:45
AntalyaSpor un belediyeye bi bağlantısı varmı.. tam bilmiyorum ama sanki belediye yönetimi değişince başkanda değişiyo gibi.. eğer böyle bir şey varsa satılmasından yanayım.. en azından kaynak bakımından Antalyalı işadamlarından daha çok destek çıkarlar..
Belediye ile direk bir bağlantısı yok.

Rsa
21.Mayıs.2007, 02:52
Onursal başkan aynı zamanda belediye başkanı.

paco
30.Mayıs.2007, 07:08
Antalyaspor'u satin almak isteyen azeri bir emlak zengini Telman Ismailov, oglu Serkan Ismailov zaten yonetimde, ama yonetim ile anlasamadiklari soyleniyor. Antalyaspor butun hisselerini satmak istemiyor, Ismailov butun hisseleri satin almak istiyor. Ayrica taraftar tepkili falan degil ozellikle de taraftar satilmasini cok istiyor.
Transferde ise ismi gecen oyuncular, Sakaryaspor'un kalecisi Martinez, Bursaspordan Cihan Haspolatli, Gaziantepspor'dan Volkan Arslan ve gerceklesirse benim icin cok ilginc ve iyi olarak dusundugum 32 yasinda ki eski Fb'li oyuncu Washington :) isimleri gecen oyuncular bunlar.
Ama teknik direktorumuzunde Hikmet Karaman oldugu dusunulurse ne kadar iyi transfer yapsakda bir ise yarayacagini zannetmiyorum, yeni bir teknik direktor en iyi transfer olur. Umarim ben yaniliyorumdur.

KaPaLı
30.Mayıs.2007, 07:10
Washington Fluminensede çok iyi performans sergiliyo alırsa çok iyi iş yapar Antalya

GeNç KaRTaL
30.Mayıs.2007, 12:56
Kaleci için Murat Şahin ilede görüşülüyormuş.Eğer Martinez alınırsa kaleye forvete yabancı almak için mevcut yabancılardan birisi yollanmak zorunda.

bjk_melo_151
30.Mayıs.2007, 16:09
Adriano çok iyi ama belediye gönderir mi bilinmez.

paco
31.Mayıs.2007, 01:30
Adriano çok iyi ama belediye gönderir mi bilinmez.

Adriano ne alaka, anliyamadim...:icon_confused:

Bordo61Mavi
31.Mayıs.2007, 01:40
Murat Sahin, Martinezden daha iyi bi kalecidir. Yabanci transferi forvette yapilsa iyi olur. Antalya her sene bu ligde olmasi lazim

a.arıcı-11
31.Mayıs.2007, 04:31
Evet bütün taraftar grupları falan kulübün satılmasını istiyolar.Adamlar nerdeyse Camiye gidip dua edece takım satılsın diye.Red Soldiers'ta arkadaşımın kardeşi var o söyledi:)

Murat iyi transfer olur.Yararlı olacağına eminim.

Hikmet Karaman bencede kesinlikle yollanmalı.Zaten kulübe yakın bir tanıdığım var o da eğer ligde kalmak istiyolarsa Hikmet Karaman gitmeli onun da Yılmaz Vural'dan bir farkı yok dedi.

GeNç KaRTaL
31.Mayıs.2007, 05:16
Valla benimde 07 Gençlikten bir arkadaşım var.Haberi gazetede görünce tepki göstermişti.Bende herhalde taraftarın çoğu öyle düşünüyor diye bir kanıya vardıydım.

a.arıcı-11
31.Mayıs.2007, 05:23
Valla benimde 07 Gençlikten bir arkadaşım var.Haberi gazetede görünce tepki göstermişti.Bende herhalde taraftarın çoğu öyle düşünüyor diye bir kanıya vardıydım.
Aslında sende haklısın taraftar grupları birbirleri arasında bölük pörçük durumda ama büyük çoğunluk kulübün satılırsa en azından sürekli olarak ligde kalacağını ve ilerleyen yıllarda zirveye oynayabileceğini düşünüyorlar.Zaten mantıkende öyle.

a.arıcı-11
03.Haziran.2007, 20:16
Karaman eski talebeleriyle buluşuyor!

Antalyaspor transfer için düğmeye basarken, teknik direktör Hikmet Karaman'ın isteği doğrultusunda, Bursaspor'dan Cihan ve Gaziantepspor'dan Volkan ile anlaşmaya vardı.

Antalyaspor Futbol Şube Sorumlusu Şefik Öz, Diyarbakırspor'dan Abdullah, Gaziantepspor'dan Volkan, Bursaspor'dan Cihan ile prensipte anlaştıklarını söyledi. Şefik Öz, yaptığı açıklamada, Turkcell Süper Lig'e yeni çıkan Antalyaspor'un ligde kalıcı olması için transfer çalışmalarına önem verdiklerini belirterek, Diyarbakırspor'un başarılı sağ beki Abdullah Çetin, Galatasaray'ın eski orta saha oyuncusu olan ve geçen yıl Gaziantepspor'da forma giyen Volkan Arslan ile Galatasaray'ın eski oyuncularından ve geçen yıl Bursaspor'da forma giyen Cihan Haspolatlı ile prensipte anlaştıklarını bildirdi.
Her üç futbolcunun da bonservisinin elinde olduğunu ifade eden Öz, ''Eğer bir aksilik olmazsa, önümüzdeki günlerde bu üç futbolcuya imza attıracağız'' dedi.
Şefik Öz, Sakaryaspor'un kalecisi Martinez ile de prensipte anlaştıklarını ancak Sakaryaspor ile bonservis bedeli konusunda görüşmelerin sürdüğünü kaydetti.
YABANCI SANTRAFOR ARANIYOR
Antalyaspor'un iki kaliteli santrafora ihtiyacı bulunduğunu anlatan Şefik Öz, sözlerini şöyle tamamladı:
''Antalyaspor genel kurulu 28 Haziran'da yapılacak. Yönetim olarak 4 futbolcu ile ilgileniyoruz. En az bir yabancı santrafor alacağız. Yeni yönetim, göreve geldiğinde yapılacak başka transferler varsa yapacaktır. Özellikle santrafor konusuna ağırlık veriyoruz. Santraforların her ikisi de yabancı olabilir. Transfer komitesi çalışmalarını sürdürüyor.''

Lig TV

yunusgs
04.Haziran.2007, 00:42
Cihan ve Volkan tecrübeli oyuncular Antalyaspor'a yararlı olacaklardır.

GeNç KaRTaL
08.Haziran.2007, 23:31
Antalyaspor yönetimi kaleci Martinez ilede anlaşmış.

Emurafu
08.Haziran.2007, 23:38
Hikmet Karaman eski ögrencilerini topluyor..Kocaelisporda birlikte çalışmışlardı..

yunusgs
09.Haziran.2007, 02:32
Martinez'in kalitesi tartışılmaz kalesi emin ellerde Antalya'nın.

a.arıcı-11
09.Haziran.2007, 04:53
Martinez'in kalitesi tartışılmaz kalesi emin ellerde Antalya'nın.
Cordoba içinde öyle diyolardı.Neyse umarım iyi işler yapar bu sene Antalyaspor.

yunusgs
09.Haziran.2007, 19:29
Cordoba kötü bir kaleci değildi ki Türkiye'de oynadığı dönemde en beğendiğim kalecilerden biriydi özellikle elle attığı paslar.

a.arıcı-11
09.Haziran.2007, 19:40
Cordoba kötü bir kaleci değildi ki Türkiye'de oynadığı dönemde en beğendiğim kalecilerden biriydi özellikle elle attığı paslar.
Antalyaspor'un hangi maçına gitsem(0-0 biten Rize maçı hariç) hep hatalı goller yedi.Özellikle düşme konusunda çok kritik olan Ankaragücü maçında yediği golü unutamıyorum

Rsa
10.Haziran.2007, 21:40
Galatasaray'ın eski futbolcularından, geçen yıl Gaziantepspor formasını giyen Volkan Arslan, Antalyaspor ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Antalyaspor kulüp binasında düzenlenen imza törenine Antalyaspor Mali Asbaşkanı Abdurrahman Yılmaz ile Volkan Arslan katıldı.

Törende konuşan Yılmaz, Antalyaspor'un Süper Lig'de iyi bir sezon geçirmesi için transfer çalışmalarında titiz davrandıklarını söyledi. Yılmaz, ''Galatasaray'a uzun yıllar hizmet etmiş ve en son Gaziantepspor'da forma giymiş olan Volkan Arslan ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. İnanıyorum ki Volkan Antalyaspor'da iyi bir sezon geçirecektir. Transferi hayırlı olsun'' dedi.

Volkan arslan ise Antalyaspor'a transfer olduğu için çok mutlu olduğunu belirterek, ''Antalya çok güzel bir şehir. İnancım odur ki, Antalyaspor forması altında başarılı olacağım'' diye konuştu.

İmza töreninden sonra Volkan Arslan, Antalyaspor formasını giyerek basın mensuplarına poz verdi.

Nocna Mora
20.Haziran.2007, 18:37
Antalyaspor Martinez'den vazgeçti

Antalyaspor, prensipte anlaşma sağladığı Sakaryaspor'un Kolombiyalı file bekçisi Martinez'den menajeriyle yaşanan anlaşmazlık nedeniyle vazgeçti.

Antalyaspor Futbol Şube Sorumlusu Şefik Öz, anlaşma sağlayamadıkları Sakaryaspor'un kalecisi Martinez'i transfer etmekten vazgeçtiklerini söyledi.
Şefik Öz, Sakaryaspor'un Kolombiyalı kalecisi Luis Martinez ile her konuda anlaştıklarını, ancak Martinez'in menajeri ile son dakikada anlaşmazlıklar çıktığını, bu yüzden de Martinez'i almaktan vazgeçtiklerini belirtti.
Öz, Antalyaspor'a bir kaleci alacaklarını, bu kalecinin yerli veya yabancı olabileceğini kaydetti.
CİHAN GELECEK HAFTA
Şefik Öz, Galatasaraylı eski futbolcu Cihan Haspolatlı ile herhangi bir sorunlarının bulunmadığına işaret ederek, ''Cihan Haspolatlı ile her konuda anlaştık. Herhangi bir sorunumuz yok. Cihan gelecek hafta Antalya'ya gelecek ve Antalyaspor ile sözleşme imzalayacak'' dedi.

tolga88
27.Haziran.2007, 06:15
antalyasporun acilen transfere ihtiyacı var ama bu kesinlikle kaleye olmamalı çünkü elinde g.saraydan volkan yaman karşılığında alınan fevzi elmas gibi bir genç yetenek var ve izlediğim tüm antalyaspor maçlarında önemli sayılabilecek bir performans gösterdi.

Rsa
28.Haziran.2007, 08:49
Antalyaspor Başkanı Sedat Peker, İsmailov ailesinin Antalyaspor'a sponsor olacağını ve bir Rus futbolcuyu transfer edeceğini söyledi.

Sedat Peker, yaptığı açıklamada, Safisa Oteli'nin sahibi Azeri asıllı Rus milyarder Telman İsmailov'un oğlu Sarkan İsmailov'un Antalyaspor yönetiminde bulunduğuna dikkati çekerek, ''İsmailov ailesi geçen yıl Antalyaspor'a 1.5 milyon dolar vererek sponsor olmuştu. İsmailov, bu yıl da Antalyaspor'a daha yüksek bedelle sponsor olacağını ve bir Rus futbolcu transfer ederek Antalyaspor'a vereceğini söyledi. Bu sevindirici bir haber'' dedi.

Yeni yönetimde görev almayacağını hatırlatan Peker, ''Ancak biz sanki yeniden görev alacak gibi çalışmalarımızı sürdürdük. Antalyaspor'a transfer edilecek futbolcular birer birer belirlendi. Yeni yönetim kuruluna listeyi vereceğiz. İstedikleri takdirde hemen transferler yapılacak'' diye konuştu.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Turkcell Süper Lig'e 1 senelik aranın ardından yeniden yükselen Antalyaspor, önemli bir transferi bitirme aşamasına getirdi.

Transfer sezonu henüz açılmamışken Trabzonspor’un imza aşamasına getirdiği hatta Trabzon’a da getirdiği, ancak daha sonrasında ise çıkan pürüzlerden dolayı ülkesine geri giden kaleci Simon Jentzsch bu günlerde Antalyaspor’un gündeminde.

Almanya Birinci Ligi Bundesliga ekiplerinden Wolfsburg forması giyen 31 yaşındaki tecrübeli kalecinin Antalyaspor ile anlaşmak üzere olduğunu şu anki teknik direktörü Felix Magath da doğruladı.

MARATON.COM.TR

physicist87
28.Haziran.2007, 10:33
Antalyaspor da oynayan bir futbolcu olarak sponsorluk anlaşmasına sevindim, çünkü gerçekten anadolu takımlarının böyle sponsorları ihtiyacı var..

CeNTeR_TR
30.Haziran.2007, 18:45
Antalyaspor

Volkan Arslan (Gaziantepspor)
Abdullah Çetin (Diyarbakırspor)

Rsa
01.Temmuz.2007, 00:49
Süper Lige yükselen Antalyaspor'da kamp programı açıklandı.

Antalyaspor AŞ Genel Menajeri Erk Toros, yaptığı yazılı açıklamada, yeni sezon hazırlıklarına başlamaya hazırlanan Antalyaspor'un kamp programının 7 Temmuz'da başlayacağını bildirdi. Hazırlık çalışmaları çerçevesinde önce futbolcuların sağlık kontrolünden geçirileceğini belirten Toros, şunları kaydetti:

''Toplanma ve yapılacak sağlık kontrollerinin ardından, çalışmalar başlayacak. Takımımız ilk kampını 10-21 Temmuz tarihleri arasında Kızılcahamam'da yapacak. Antalya'ya 22 Temmuz'da dönüş yapıldıktan sonra futbolcularımız bir gün izin yapacak. Yurtdışı kampımızı ise 24 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında Avusturya'nın İnnsbruck eyaletinde gerçekleştireceğiz.''

Antalyaspor AŞ başkanlığa Hasan Akıncıoğlu seçildi.

Antalyaspor tesislerinde yapılan genel kurul toplantısına Antalyaspor Onursal Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor eski başkanları ve genel kurul üyesi şirket ortakları katıldı.

Genel kurulda konuşan Menderes Türel, göreve geldiklerinde Antalyaspor'un kayyuma devredilmek üzere olduğuna dikkat çekerek, ''Antalyaspor'un bugün sadece vergi borçları kalmıştır. Antalyaspor'a kalıcı tesisler kazandırmak için çalışıyoruz. Dünyanın en güzel tesislerini yapacağız'' dedi.

Antalyaspor AŞ Başkanı Sedat Peker ise görevde bulundukları 3 yıl içinde iki kez Süper Lige çıktıklarını, bir kez de ligden düştüklerini, bütün zorluklara rağmen bugüne geldiklerini söyledi.

Daha sonra yapılan seçimde başkanlığa seçilen Hasan Akıncıoğlu ise Antalyaspor'un bugüne kadar kısıtlı bütçesine rağmen güzel işler başardığını, daha iyi işler yapmak için herkesin katkısının gerekli olduğunu belirtti.

Genel kurulda Antalyaspor AŞ Başkanlığına Hasan Akıncıoğlu getirilirken, yönetim kurulu üyeliklerine ise Serkan İsmailov, Ziya Erbaş, Haldun Kilit, Sabri Ünver, Burak Tonbul, Şefik Öz, Tahsin Aksoy, Yusuf Öztürk, Murat Süğlün, Mehmet Akıncıoğlu, Yaşar Döngel, Erol Taşkoparan, Gökhan Kumsal ve Bülent Altınbaş seçildi.

zemlinskis
02.Temmuz.2007, 23:06
haydi antalya patlat şu transfer bombalarını da ligde ilk 5 te göreyim seni

Rsa
03.Temmuz.2007, 04:17
Antalyaspor, geçen sezon Gaziantepspor'dan oynayan kaleci Ömer Çatkıç'ı transfer etti.

Antalyaspor Kulübü Başkanlığı'na seçilen Hasan Yıldırım Akıncıoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve kaleci Ömer Çatkıç ile düzenlediği basın toplantısında, deneyimli kalecinin transferinin gerçekleştirildiğini açıkladı.

Kaleci Ömer'in kırmızı-beyazlı takıma güç katacağını dile getiren Akıncıoğlu, ''Yeni yönetim olarak ilk transferi Ömer ile yaptık. İyiniyetli bir mutabakat sağladık'' dedi.

Kaleci Ömer Çatkıç da bonservisiyle birlikte Antalyaspor'a geldiğini ve 1 yıllık sözleşmeye imza attığını belirterek, ''Antalyaspor'un başarısı için çalışacağım. Böyle bir takıma transfer olmanın mutluluğunun taşıyorum'' diye konuştu.

GeNç KaRTaL
03.Temmuz.2007, 05:01
Murat Şahin'i alsalardı daha iyi olurdu sanki yada Martinez.Ömer Çatkıç artık pek güven vermiyor kalede.

yunusgs
03.Temmuz.2007, 05:04
Ömer'in bu 5.Anadolu klübü olacak.Ömer son yıllarda bir düşüş içerisinde bakalım Antalyaspor'a yararlı olabilecekmi?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Antalyaspor Durmuyor

http://img231.imageshack.us/img231/7628/7220423cafercan0407bbus3.jpg (http://imageshack.us)

Kısa bir süre önce kaleci Ömer Çatkıç'ı renklerine bağlayan Güney ekibi, şimdi de Erhan Albayrak ve Galatasaraylı Cafercan'a kancayı taktı.
4.7.2008

Deneyim arıyorlar

Geçtiğimiz sezon Bank Asya 1.Lig’de çok başarılı bir sezon geçirdikten sonra Süper Lig’e terfi eden Antalyaspor’da transfer harekatı durmaksızın devam ediyor. Kadrosunu Süper Lig deneyimi yüksek isimlerle takviye etmek için kolları sıvayan Antalyaspor Yönetimi, kelimenin tam anlamıyla dört koldan çalışıyor. Kısa bir süre önce ligin tecrübeli file bekçilerinden Ömer Çatkıç’ı renklerine bağlayan Kırmızı-Beyazlılılar’ın yeni rotası da büyük ölçüde şekillendi.

Karaman ile zirve

Süper Lig’in yeni takımının listesinde iki isim var. Bunlardan biri Ankarasporlu Erhan Albayrak, diğeri de Galatasaray’ın genç futbolcusu Cafercan. Her iki oyuncu için de Antalyaspor Yönetimi’nin harekete geçtiği ve temaslara başladığı öğrenildi. Erhan Albayrak ve Cafercan konusunda önümüzdeki hafta ortasına kadar somut gelişmelerin yaşanacağı dile getirildi. Bu arada yönetimin önümüzdeki günlerde teknik direktör Hikmet Karaman ile bir araya gelip durum değerlendirmesi yapacağı bildirildi.

Kaynak:Fanatik

Rsa
05.Temmuz.2007, 04:07
Cafercan'ın Antalyaspor'a gelmesini çok isterim.Çok yetenekli bir oyuncu.Ayrıca bildiğim kadarıyla Antalyalı kendisi..

deniz.91
05.Temmuz.2007, 04:28
Antalya biraz durgun kaldı transfer döneminde kimleri alacak acaba merak ediyorum

Aşk-ı Şehir
05.Temmuz.2007, 04:50
Cafercan Gaziantep Bş Bld. ile anlaşmamışmıydı?

GeNç KaRTaL
05.Temmuz.2007, 06:31
Ayrıca bildiğim kadarıyla Antalyalı kendisi..

Evet doğrudur.Bizim okulun müdür yardımcısı bir keresinde söylemişti Cafercan'ın babasını tanıdığını,kendisinin Antalya'lı olduğunu.

a.arıcı-11
09.Temmuz.2007, 20:29
Antalya G.Saray'ın gençlerinin peşinde

Antalyaspor Kulübü Genel Menajeri Erk Toros, transfer etmek istedikleri Zafer Şakar, Özgürcan Özcan ve Anıl Karaer için Galatasaray'ın yüksek bonservis bedeli istediğini söyledi.

Erk Toros yaptığı açıklamada, Zafer Şakar, Özgürcan Özcan ve Anıl Karaer konusunda Galatasaray ile anlaşamadıklarını belirterek, "Oyuncular Antalyaspor'a gelmek istiyor. Galatasaray, bonservis bedellerinde indirim yaparsa bu üç oyuncuyu tranfer etmek istiyoruz" dedi.
Galatasaraylı Necati Ateş'in de Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu'na önerildiğini, ancak bu konuda herhangi bir gelişme yaşanmadığını ifade eden Toros, şunları söyledi: "Antalyaspor'un ilk hedefi bir forvet ve bir orta saha oyuncusu almak. Bu oyuncular yerli de olabilir yabancı da. Şu anda Süper Lig'in golcü bir futbolcusu ile ilgileniyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde transfer edeceğiz."
Toros, Antalyaspor'un yarın Avusturya'nın İnnsbruck kentine gideceğini ve 15 günlük hazırlık çalışması yapacağını da vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı: "15 gün sürecek Avusturya kampında teknik yönetim herhangi bir eksiklik görürse, o mevkiye oyuncu alınacak. Kamp süresince Antalyaspor 5 hazırlık maçı yapacak. Bol bol maç yaparak eksikliklerini görecek. Avusturya kampından sonra takım Isparta Davraz'da kampa girecek. Antalya'da hava sıcaklıkları normal seviyeye düşene kadar çalışmalarını Davraz'da sürdürecek."
Lig Tv

sponsor veriyo ya parayı Avusturya'ya da gideriz artık :D:D

Onurap
09.Temmuz.2007, 21:52
bence antalyaspor bu sene ligden düşecek ilk takımdır.sezon başlayacak ve hala hiç önemli transferler yapamadılar.inşallah bu kısa zamanda iyi transferler yaparlar ve düşmezler

deniz.91
09.Temmuz.2007, 22:11
Hiç bir transfer gelişmesi yok antalyada gelenlerde iyi değil bir an önce transfer yapmalılar

omersal
09.Temmuz.2007, 22:34
Zaman o kadar kısıtlı değil ya. Bu sene kıran kırana olacak yine düşme hattı.

SAİT71
10.Temmuz.2007, 00:10
Arkadaşlar Wolfsburg'un kalecisi gelecekti ne oldu o transfer

Rsa
11.Temmuz.2007, 07:24
Arkadaşlar Wolfsburg'un kalecisi gelecekti ne oldu o transfer
Anlaşılamadı, onun yerine Ömer Çatkıç alındı.

Antalyaspor, Elazığspor'dan Korhan Öztürk'ü transfer etti.

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, yaptığı açıklamada, Elazığspor'un orta saha oyuncusu 25 yaşındaki Korhan Öztürk ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi. Akıncıoğlu, transfer çalışmalarının devam edeceğini, 5 oyuncunun daha transfer edilmesinin planlandığını sözlerine ekledi.

physicist87
13.Temmuz.2007, 00:38
Ben bugün bi haberde Orhan Ak'a imza attırdığını görmüştüm(yanılmıyorsam), hayırlı olsun Antalyaspor'a :)

gerrrard
13.Temmuz.2007, 00:50
Orhan Ak Antalyaspor'da
Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Antalyaspor, Ankaraspor'da kiralık oynayan Galatasaraylı Orhan Ak, gurbetçi oyuncular Volkan Altın ve Demircan Dikmen'i transfer etti.

Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Antalyaspor, Ankaraspor'da kiralık oynayan Galatasaraylı Orhan Ak, gurbetçi oyuncular Volkan Altın ve Demircan Dikmen'i transfer etti.

Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, üç yeni transferle kadrolarını güçlendirdiklerini söyledi.

Orhan Ak'ın geçen yıl Galatasaray tarafından kiralandığı Ankaraspor'da oynadığını hatırlatan Akıncıoğlu, bonservisi elinde olan futbolcuyla 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını kaydetti.

Hasan Akıncıoğlu, Hertha Berlin'in altyapısından yetişen Volkan Altın ve Demircan Dikmen ile de üçer yıllık sözleşme imzaladıklarını belirtti.

Futbolcuların alacakları ücret konusunda açıklama yapılmayacağını belirten Akıncıoğlu, ilerleyen günlerde transferlere devam edeceklerini dile getirdi.

Demircan Dikmen'in Türkiye Ümit Milli ve 17 Yaş Altı Milli Takımı'nda forma giydiğini ifade eden Akıncıoğlu, Volkan Altın'ın ise Almanya 16 Yaş Altı ve 19 Yaş Altı Milli Takımlarında oynadığını sözlerine ekledi.

Gurbetçi futbolcuların menajerliğini yapan, bir dönem Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın formasını giyen Mustafa Doğan da imza törenine katıldı.

Orhan Ak, Antalyaspor'un Süper Lig'de istikrar sağlayan bir takım olmasını sağlamaya çalışacaklarını ve üst sıralar için mücadele edeceklerini ifade etti.

Galatasaray'da çok güzel günler geçirdiğini vurgulayan Orhan Ak, bonservis konusunda kolaylık sağlamalarından dolayı Galatasaray yöneticilerine teşekkür etti.

Rsa
13.Temmuz.2007, 00:54
Orhan Ak hayırlı olsun.İnşallah takıma fayda sağlar.

deniz.91
13.Temmuz.2007, 01:01
Hayırlı olsun antalyanın geçen yıl maynor suazosuyla strakası ve 2 polonyalı stoperi vardı onlar takımdamı hala

Rsa
13.Temmuz.2007, 01:17
Hayırlı olsun antalyanın geçen yıl maynor suazosuyla strakası ve 2 polonyalı stoperi vardı onlar takımdamı hala
Polonyalılar hala takımdalar.Straka ve Suazo geçen sene başka takımlara kiranlanmışlardı.Straka kampa katıldı fakat Suazo'dan ses seda yok.

deniz.91
13.Temmuz.2007, 01:45
Polonyalılar hala takımdalar.Straka ve Suazo geçen sene başka takımlara kiranlanmışlardı.Straka kampa katıldı fakat Suazo'dan ses seda yok.

O suazo baya iyidi aslında takımda kalamsı büyük katkı sağlar onun

paco
14.Temmuz.2007, 20:40
http://www.antalyasporum.com/images/haber/rb5394.jpg Antalyasporumuz'un Kızılcıhamam kampına bu sabah yabancı bir futbolcu katıldı. Geçtiğimiz sezonu İngiltere 1. Lig'in de Leicester City takımında forma giyen Carl Cort'un deneneceği açıklandı.
Son olarak Leicester City takımında oynayan 31 yaşındaki futbolcu, Newcastle United, Wolves, Wimbledon, Lincoln City takımlarında da forma giydi.
1.93 cm. boyunda ve 78 kg. ağırlığında olan Cort, geçen sezon Lig ve Kupa'da 8 maçta forma giyerken 1 gol attı.
Kariyerinde 185 resmi maçta forma giyen Cort, rakip filelere 65 gol attı.
Kariyerine genç yaşta Wimbledon takımında başlayan Cort, uzun yıllar bu takımda forma giydi. 1999-2000 sezonunda Wimbledon forması ile 32 maçta 9 gol atan siyahi futbolcu 7 Milyon Sterlin karşılığında İngiltere Premier Lig takımlarından Newcastle takımına transfer oldu.
Newcastle takımında 3 sezon forma giyen Cort, 20 maçta 7 gol attı.
2003-2004 sezonunda ise 2 Milyon Sterlin karşılığında Premier lig takımlarından Wolves'e transfer olan Cort, bu takımda 4 sezon forma giydi. Wolves takımında ilk 3 sezon başarılı bir grafik sergileyen futbolcu 71 maçta oynadı ve 31 gol attı.
2006-2007 sezonunda Wolves'te fazla forma şansı bulamayan Cort, 7 maçta oynarken gol atamadı ve geçtiğimiz sezon başında İngiltere 1.Lig takımlarından Leicester City takımına transfer oldu. Cort, son kulübü Leicester takımında da fazla forma şansı bulamadı ve ligde 7 maçta oynayarak gol atamadı.
2 sezon öncesine kadar İngiltere'de iyi bir grafik sergileyen ve bugüne kadar bonservisine 9 Milyon Sterlin (Yaklaşık 21 Milyon YTL) ödenen Carl Cort, Antalyaspor'da kendini beğendirerek eski günlerine dönmek istiyor.

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
.5 sezon önce Antalyasporumuz'a transferi konuşulan Ahmet Kuru bugün kırmızı-beyazlı ekibimizle 3 yıllığına anlaştı. Gurbetçi futbolcu, 2004-2005 sezonunda Almanya Kuzey Ligi'nde 24 gol ile gol kralı olmuştu.
2005-2006 sezonunda Bundesliga II takımlarından Eintracht Braunschweig'a transfer olan Ahmet, bu kulüpte ilk yılında 29 maçta 7 gol attı. İkinci sezonunda ise 15 maçta gol atamayan Ahmet, geçtiğimiz sezon başı aynı ligde mücadele eden St. Pauli takımına transfer oldu.
26 yaşındaki forvet oyuncusu geçen sezon St. Pauli takımında 20 maçta 3 gol attı.
Ahmet yaptığı açıklamada, çocukluğundan beri Türkiye Süper Lig'inde oynama hayali içinde olduğunu ve Antalyaspor gibi bir camiaya geldiği için mutlu olduğunu belirterek transferini problemsiz halledilmesinden dolayı Başkan Hasan Akıncıoğlu'na teşekkür etti.

a.arıcı-11
14.Temmuz.2007, 21:37
Transfer atağı başladı gibi duruyor.Geçenlerde birisi bana Antalya Ergün Penbe ile anlaştı ama gelecek tepkilerden korktuğu için açıklayamıyor dedi.Ben pek inanmadım esasında ama yine de sorayım dedim.O adam hala futbol oynuyormu ve böyle bir ihtimal söz konusumu?

GeNç KaRTaL
14.Temmuz.2007, 21:39
Şu Cort'un İngiltere ligi tecrübesi olması iyi ama son zamanlarda düşüşe geçmiş.Umarım Antalya'da kendisini tekrardan kanıtlar.Gurbetçi transferinde pek parlak bir kariyeri olduğu söylenemez ama gol kralı olması iyi bir referans sayılabilir.Umarım oda başarılı olur..

Ergün en son Antep'te oynuyorduda neden tepki alsınki onu anlayamadım.:confused:

Birde geçen seneki kadro mutlaka dahada güçlendirilmeli.Geçen sezon ite kaka çıktı Antalya.O kadroyla işleri zor olur Süper Lig'te.Hemen düşmelerini istemiyorum.Çünkü Beşiktaş maçlarını seyredebilmem için çok büyük şans Antalya'nın Süper Lig'te olması.:icon_biggrin:

paco
15.Temmuz.2007, 01:20
Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, transferin büyük ölçüde tamamlandığını söyledi. Akıncıoğlu, ilave bir kaç transfer daha yapacaklarını ifade ederken "Yönetici İsmailov'un şirketi olan AST Grup önümüzdeki hafta yabancı bir futbolcuyu kulübümüze getirecek. Bize bir kaç alternatif sundular, biz de taleplerimizi ilettik, bekliyoruz'' dedi.
Sansasyonel transfer olmayacak
Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Hasan Akıncıoğlu, ''Hakan Şükür ile bir görüşmeniz oldu mu'' sorusuna, Şükür ile ilgili bir girişimlerinin olmadığı yanıtını verdi. Daha önce büyük kulüplerde oynamış ya da Süper Lig'de takım değiştirmeyi düşünen bazı futbolcuların Antalyaspor'a gelmek istediğini bildiklerini kaydeden Akıncıoğlu, sansasyonel transfer yapmayacaklarını ancak kendilerinin bilinen isimlerden ziyade, gerekli mevkilere oyuncu alacaklarını söyledi.

Rsa
15.Temmuz.2007, 22:12
Futbolcu menajeri Haluk Canatar, Galatasaray'ın genç futbolcuları Anıl Karaer ve Zafer Şakar'ın Antalyaspor'a transferlerinin yüksek bonservis bedelleri nedeniyle gerçekleşmediğini ileri sürerken, Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu her iki futbolcunun da transfer listelerinde yer almadığını söyledi.

Menajer Haluk Canatar, yaptığı açıklamada, Galatasaray Kulübü'nün çok yüksek bonservis bedeli talep etmesi nedeniyle Anıl ve Zafer'in, Antalyaspor'a transferinin gerçekleşmediğini iddia etti.

Antalyaspor AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Akıncıoğlu ise yaptığı açıklamada, bu futbolcularla hiç görüşme yapmadıklarını, Anıl ve Zafer'in transfer listelerinde olmadığını söyledi. Akıncıoğlu, ''Anıl ve Zafer'in transferi konusunda bize teklif geldi ama bu futbolcularla hiç görüşme yapmadık. Ne menajerleriyle ne de bu futbolcularla görüştük'' dedi.

''MENAJERLER FUTBOLCULARI YANILTIYOR''

Bugüne kadar 200'e yakın futbolcunun Antalyaspor'a transfer olmak için kendilerine başvurduğunu ifade eden Akıncıoğlu, şöyle konuştu:

''Futbolcu menajerleri kamuoyu yaratarak futbol kulüpleri üzerinde baskı yaratmaya çalışıyorlar. Herkes bazı oyuncuları bize teklif ediyor. Herkes Antalya'ya gelmeye çalışıyor. Şu ana kadar 150-200 isim verdiler. Elinde bonservisi olan veya olmayan bize gelmek istiyor. Menajerler futbolcuları yanıltıyor.''

MARATON.COM.TR

Knightmare
16.Temmuz.2007, 01:48
Antalya Ahmet Kuru ile anlaştı
A.A. 15 Temmuz 2008

Turkcell Super Lig takımlarından Antalyaspor, Almanya İkinci Ligi takımlarından FC St. Pauli'de forma giyen gurbetçi oyuncu Ahmet Kuru ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen törenle 3 yıllık sözleşmeye imza atan 26 yaşındaki Ahmet Kuru, Turkcell Süper Lig'de oynamayı küçük yaştan beri hayal ettiğini belirterek, “Turkcell Süper Lig'de oynayacak olmak gurur verici” dedi.

2005-2006 sezonunda Alman 3. Ligi'nde 26 golle gol kralı olduğunu belirten gurbetçi futbolcu, atacağı gollerle Antalyaspor'u üst sıralara taşımak istediğini söyledi.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu da Ahmet Kuru'nun Werder Bremen altyapısından yetiştiğini, kendilerinin de 1,5-2 yıldır Ahmet'i takip ettiklerini kaydetti. Ahmet Kuru'yu bonservisiyle birlikte Antalyaspor'a kazandırdıklarını anlatan Akıncıoğlu, “Transfer çalışmalarına devam ediyoruz. Kulübümüzün sponsoru olan AST grup, önümüzdeki hafta yabancı bir futbolcuyu kulübümüze getirecek. Bize bir kaç alternatif sundular, biz de taleplerimizi ilettik, bekliyoruz” diye konuştu.

“HAKAN ŞÜKÜR İLE İLGİLENMİYORUZ”

İmza töreninden sonra gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Hasan Akıncıoğlu, “Hakan Şükür ile bir görüşmeniz oldu mu” sorusuna, Şükür ile ilgili bir girişimlerinin olmadığı yanıtını verdi. Daha önce büyük kulüplerde oynamış ya da Süper Lig'de takım değiştirmeyi düşünen bazı futbolcuların Antalyaspor'a gelmek istediğini bildiklerini kaydeden Akıncıoğlu, ancak kendilerinin bilinen isimlerden ziyade, gerekli mevkilere oyuncu alacaklarını söyledi.

Hasan Akıncıoğlu, bazı medya organlarında Hikmet Karaman ile Antalyaspor yönetim kurulu arasında sorunlar bulunduğuna yönelik haberler çıktığını da ifade ederek, Karaman ile sıkıntılarının olmadığını ve teknik direktörlerinin arkasında olduklarını kaydetti.

Bu tür söylentilerin Antalyaspor'u yıpratma amacı taşıdığını vurgulayan Akıncıoğlu, “Camiamız ve yönetim kurulumuzla Hikmet Hoca'ya desteğimiz tam, kendisine güveniyoruz” dedi.

hurriyet.com.tr

GeNç KaRTaL
17.Temmuz.2007, 07:09
MUSTAFA ÖZKAN ANTALYASPOR YOLUNDA

Geçtiğimiz sezon Ankaragücü formasıyla mücadele eden ve olaylı bir şekilde kulüpten ayrılan Mustafa Özkan'ın, Antalyaspor ile anlaştığı öğrenildi.

Sarı-lacivertli takımda oynarken devre arasında sözleşmesi fesh edilen ve kulüpten alacakları ödenmediğini iddia ederek federasyona başvurup serbest kalan golcü futbolcunun önümüzdeki sezon kırmızı-beyazlı formayla mücadele edeceği öğrenildi.

Kaynak:Maraton.com.tr

a.arıcı-11
17.Temmuz.2007, 16:25
nerde son kullanma tarihi geçmiş adam var hepsini alıyorlar takıma.Bu sene işi çok zor Antalya'nın.

Xipe Totec
17.Temmuz.2007, 20:48
Böyle devam ederlerse umut yok.. 2 yıl önceki kadro bundan daha iyi olmasına rağmen düştüler.. Ki o zamanki lig ile bu zamanki lig arasında dağlar kadar fark var.. Bu kadarını bile düşünseler yetersiz kadro kurduklarını anlarlar... Asansör takım olmayacağız demekle bitmiyo herşey yönetim olarak biraz çaba gerekiyor..Hayırlısı olsun bakalım..

Rsa
06.Ağustos.2007, 04:19
Antalyaspor, Bayern Münih'in Teknik Direktörü Jürgen Klismann'ın isteği üzerine, bu takımın kampına katılan ve hazırlık maçlarında oynayan Joseph Ngwenya ile Konyaspor'dan Sedat Ağçay'ı transfer etti.

Antalyaspor'un Hasan Subaşı Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Başkan Hasan Akıncıoğlu ile Sedat Ağçay katıldı. Akıncıoğlu, geçen yıl Konyaspor'da oynayan Sedat Ağçay'ın bonservisinin elinde olduğunu ve futbolcu ile iki yıllık anlaşma imzaladıklarını söyledi. Akıncıoğlu, Ağçay'ın süper lig tecrübesi ile takımın gücüne güç katacağını kaydetti.

-JOSEPH NGWENYA ANTALYASPOR'DA-

Akıncıoğlu, Bayern Münih'in teknik direktörlüğünü yapan Jürgen Klismann'ın isteği doğrultusunda Alman ekibinin kampına katılan ve hazırlık maçlarında oynayan Joseph Ngwenya ile de üç yıllık anlaşma sağladıklarını ve futbolcunun, takımın Avusturya kampına katıldığını söyledi.

Ngwenya'nın Bayern Münih'in Köln, Borussia Dortmund gibi takımlarla oynadığı hazırlık maçlarında süratli ve teknik futbolu ile göz doldurduğunu belirten Akıncıoğlu, Zimbabwe milli takımında da forma giyen futbolcunun 2010 Dünya Kupası elemelerinde oynadığını kaydetti.

Akıncıoğlu, 27 yaşındaki futbolcu ile beraber kamp geçiren Türk futbolcu Hamit Altıntop'un da Ngwenya ile ilgili olumlu referans verdiğini kaydetti.

Bu futbolcunun transfer görüşmeleri sırasında Bayern Münih yöneticileriyle iyi ilişkiler kurduklarını belirterek, çeşitli konularda işbirliği kararı aldıklarını söyledi.

Akıncıoğlu, aktif transferi kapattıklarını, ancak Asbaşkan Sarkhan İsmailov'un Ukraynalı orta sahada ofansa dönük bir futbolcuyu takımın renklerine katacağını dile getirdi.

MARATON.COM.TR

Varonil
07.Ağustos.2007, 23:10
Joseph Ngwenya ABD'de en iyi 10 oyuncu arasında gösteriliyormuş sanırsam.Bayern Münih ile idmanlara çıkmış,Antalya alırken Klismann ve Hamit iyi referans vermişler demek.Hadi bakalım hayırlısı olsun,iyi çıkacakmı acaba.

a.arıcı-11
07.Ağustos.2007, 23:30
Ali Zituni'de gol kralı diye geldi traş makinesi çıktı bu adamda en iyi 10 oyuncu arasında gösteriliyomuş ama bir noktaya dikkat çekmek lazım baştan en iyi mi sondan en iyimi;;)

a.arıcı-11
14.Ağustos.2007, 01:26
Hikmet Karaman belirsizliği!..

Antalyaspor Hikmet Karaman ile yollarını ayırırken tecrübeli teknik adam Ligtv.com.tr'ye yaptığı açıklamada bu olaydan haberinin olmadığını söyledi. Ajanslardan geçen habere göre sezon başlamadan teknik direktör kıyımı kendini gösterdi. Antalyaspor, teknik direktör Hikmet Karaman ile yollarını ayırdı. Turkcell Süper Lig'in yeni takımı Antalyaspor, anlaşmazlıklar sonucunda teknik direktör Hikmet Karaman ile ilişiğini kesti. Antalyaspor Yönetim Kurulu, bu akşam toplanarak teknik direktör konusunu masaya yatıracak.

Süper ligde kalıcı olmak isteyen Antalyaspor yönetiminin takımın başına yabancı, muhtemelen de Alman bir teknik direktör getirmek üzere görüşmeler yaptığı öğrenildi.

Hikmet Karaman yönetimden devamlı kadrosunun güçlendirilmesini istemiş ve bu isteğini de verdiği röportajlarda dile getirmişti.

KARAMAN: "BENİM HABERİM YOK"
Bu haber üzerine kendisine ulaştığımız teknik direktör Hikmet Karaman "Benim böyle birşeyden haberim yok. Bana ulaşan hiçbir şey yok. Ben de anlamadım nasıl bir iş bu? Ben de bu haberi sizden duydum" açıklamasını yaptı. Karaman "Yönetimle aranızda bir sıkıntı var mıydı?" sorumuz üzerine "Olsa niye söylemeyeyim" dedi.
Lig Tv

Oh be inşallah doğrudur bu haber.Eğer doğruysa gerçekten çok doğru bir karar alınmış demektir.

erdemzorer10
14.Ağustos.2007, 01:40
Antalyaspor yönetimi, Turkcell Süper Lig'de 2008-09 sezonunun başlamasına kısa bir süre kala, teknik direktör Hikmet Karaman ile yollarını ayırdı

Antalyaspor'da teknik direktör Hikmet Karaman dönemi lig başlamadan sona erdi. Turkcell Süper Lig'in yeni takımı Antalyaspor, anlaşmazlıklar sonucunda teknik direktör Hikmet Karaman ile yollarını ayırdı.

Kırmızı-beyazlı kulübün yönetim kurulu, olağanüstü bir toplantı yaparak teknik direktör konusunu masaya yatıracak.

Turkcell Süper Lig'de kalıcı olmak isteyen Antalyaspor yönetiminin takımın başına yabancı, muhtemelen de Alman bir teknik direktör getirmek üzere görüşmeler yaptığı öğrenildi.

kaynak : ntvspor

Rsa
14.Ağustos.2007, 09:14
Yabancı teknik direktör hata olur bence.Ligin başlamasına çok az kaldı, hoca takımı tanıyıncaya kadar çok zaman geçer.Bülent Korkmaz gibi genç bir hoca iyi bir tercih olabilir..

GeNç KaRTaL
16.Ağustos.2007, 04:19
Joseph Ngwenya bakalım nasıl çıkacak.Merak ettim doğrusu.Sezonun başlamasına bir hafta hocanın gönderilmesi hangi akla hizmettir anlayamadım.Tamam bu işin Hikmet Karaman ile olmayacağı aşikardı ama bu iş şimdi mi yapılır..

deniz.91
16.Ağustos.2007, 07:08
Ngwenyayı merak ettim bende ama antalyanın transferlerine ve td yollaması olayına bakıyorumdsa seneye bank asyaya göz kırpıyolar

Rsa
16.Ağustos.2007, 22:13
Rota yabancıya döndü !..

Antalyaspor'da hoca arayışları hızla sürerken gündemdeki 1 numaralı ismin yabancı bir teknik adam olduğu ortaya çıktı.
Bir önceki haberimizde duyurduğumuz üzere başta Bahri Kaya olmak üzere birkaç Türk teknik adamı da gündeminde tutan ve Kaya'nın menajeri Çağdaş Ergin ile görüşen Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu'nun kafasındaki asıl ismin yabancı bir hoca olduğu öğrenildi.

Bu ismi sır gibi saklayan ve görüşmeleri son derece gizli bir şekilde yürüten Başkan Akıncıoğlu'nun, B planı olarak da Türk teknik adamlarla bağını koparmadığı belirtiliyor.

(Ligtv.com.tr)

GeNç KaRTaL
16.Ağustos.2007, 22:25
Başkanın kafasında biri var herhalde.Baksanıza 1 hafta kala hocayı gönderme cesaretini buluyor kendisinde.

deniz.91
17.Ağustos.2007, 00:58
Yabncı dedikleride Loranttır:D

physicist87
17.Ağustos.2007, 01:26
Takımın başına şimdiye kadar Antalyaspor'un Süper Lig'de en fazla galibiyet ve puan alarak 6.sırada sezonu tamamladığı 1998-1999'da görev alan Jozef Jarabinksy getireleceğini duydum ne kadar doğrudur bilemiyorum, Hagi de düşünülen isimler arasında varmış..

GeNç KaRTaL
17.Ağustos.2007, 02:16
Takımın başına şimdiye kadar Antalyaspor'un Süper Lig'de en fazla galibiyet ve puan alarak 6.sırada sezonu tamamladığı 1998-1999'da görev alan Jozef Jarabinksy getireleceğini duydum ne kadar doğrudur bilemiyorum, Hagi de düşünülen isimler arasında varmış..

Fanatik'tede Jarabinsky'nin adı geçmiş.Daha öncedende söylemiştim.Bence birisi ile mutlaka temas varki hocayı 1 hafta kala yolluyorsun ama bu durum Antalya'ya sezon başı için pahalıya patlayabilir.

physicist87
17.Ağustos.2007, 02:34
Ya aslında yollanacağı belliydi açıklamaları çok çirkindi bence , yani bi teknik direktör takımının gücü ne olursa olsun biz bunu yapmalıyız yapacağız diye konuşmalı , o gitti yok bizim gücümüz belli yok bu kadar puan alırız anca yok bilmem ne, böyle şey olmaz her takım inançlı istekli ve hedefli olmalı, Antalyaspor'a pahalıya patlayacağını da düşünmüyorum neden mi çünkü 5 hafta da bir teknik adam değiştirmeye hazırlıklı hem futbolcusu var hem yönetimi hem taraftarı :)

Rsa
18.Ağustos.2007, 03:37
Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Antalyaspor'un teknik direktör sorununun 18 Ağustos Pazartesi günü çözüleceğini söyledi.

Teknik direktör Hikmet Karaman'ın sözleşmesini fesheden Antalyaspor, takımı Turkcell Süper Lig'de çalıştıracak yeni teknik direktör arayışlarına hemen başladı.

Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu, yeni teknik direktörlerinin yabancı olacağını belirterek, ''Antalyaspor'u çalıştıracak teknik direktörün ismi pazartesi günü belli olur. Birkaç teknik adamla görüşmelerimiz sürüyor. Pazartesi yapacağımız son görüşmenin ardından yeni hocamızı belirleyeceğiz'' dedi.

Akıncıoğlu, yeni teknik direktörün, anlaşma yaptıktan sonra Antalyaspor'un kamp yaptığı Isparta Davraz'a giderek takımın başına geçeceğini bildirdi.

MARATON.COM.TR

deniz.91
18.Ağustos.2007, 23:55
Antalyaspor'da bir eski dost !..

Türkcell Süper Lig'in başlamasına 10 gün kala teknik direktör değişikliğine giden Antalyaspor, Çek Joseph Jarabinsky ile anlaştı. Jarabinsky daha önce de Antalyaspor'da görev yapmış, ayrıca Gençlerbirliği, Samsunspor ve Ankaragücü'nü çalıştırmıştı.

Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, yeni teknik direktör Joseph Jarabinsky ile düzenlediği basın toplantısında, geçen hafta görevinden istifa eden Hikmet Karaman'ın yerine Jarabinsky ile iki yıllığına anlaştıklarını söyledi. Jarabinsky ile her konuda anlaştıklarını belirten Akıncıoğlu, şunları kaydetti:

''Jarabinsky'nin tecrübesine güveniyoruz. Jarabinsky dün akşam Antalya'ya geldi ve görüşmelere başladık. Kendisiyle her konuda anlaşmaya vardık. Ligin başlamasına bir hafta kala teklifimizi kabul etmesinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. İlk hedefimiz ligde kalmak, gelecek yıllarda da daha üst sıralarda bulunmaktır.''

Yönetim kurulunun teknik direktörlük görevinde değişikliğe gitme konusunda karar aldığını hatırlatan Akıncıoğlu, bunu da gerçekleştirdiklerini ve Süper Lig'de iyi mücadele eden, bu seneki hedefleri olan ligde kalma ve gelecekte planladıkları üst sıraları zorlama görevini Jarabinsky ile birlikte yürüteceklerini söyledi.

Joseph Jarabinsky de Akıncıoğlu ve yönetim kurulunun kendisine güven duymasından dolayı memnun olduğunu söyledi. Jarabinsky, şöyle konuştu: ''Gelecek yıllarda Antalyaspor için önemli projelerimiz olacak. Geçmişte burada bulunduğum gibi takımı yine iyi durumda görmek istiyorum. Zaman nedeniyle zor bir çalışma dönemine gireceğiz ama bunları Antalyaspor ve taraftarıyla aşacağız. Her takımda onikinci adam taraftardır. Taraftarların takımlarını en iyi şekilde desteklemelerini bekliyoruz.''

Konuşmaların ardından Akıncıoğlu ve Jarabinsky, sözleşmeyi imzaladı. Jarabinsky daha sonra Beşiktaş maçı hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor'un Isparta Davraz'daki kampına gitti.

JARABINSKY KİMDİR?
1974-1983 yılları arasında ülkesinin dev ekibi Sparta Prag’ın alt yapısında kariyerine başlayan Jarabinsky, Tatran Presov ve Plastika Nitra takımlarında görev yaptıktan sonra Sparta Prag’ın başına geçmişti.

İlk yurt dışı deneyimini 1990-91 sezonunda Gençlerbirliği’nde yaşayan Jarabinsky, sezon sonunda İspanya’nın Sevilla takımının başına geçmişti.

Ülkesinde sırasıyla Slavia Prag, Union Cheb ve Sparta Prag’da görev alan Jarabinsky, Yunanistan’ın Aris takımını çalıştırdıktan sonra 1996-97 sezonuda Ankaragücü’nü çalıştırdı.

1997-1998 sezonunda Samsunspor’da başarılı bir sezon geçirip Karadeniz ekibini 5. yapan Çek çalıştırıcı, 1998-1999 sezonunda Antalyaspor’un başına geçmişti. Çek hoca 1999-2000 sezonu başında da Göztepe'nin başına geçmişti.

LigTV

Rsa
19.Ağustos.2007, 02:34
Jarabinsky hayırlı olsun..

http://antalyaspor.com.tr/v2/images/stories/jarabinsky.jpg