PDA

View Full Version : Kayserispor Transfer Haberleri

Pages : [1] 2

Ralph
19.Mayıs.2007, 22:32
Transferin gözde isimlerinden Mehmet Topuz, kulübü Kayserispor ile olan sözleşmesini 2010 yılına kadar uzattı. Sarı-kırmızılı kulüpte düzenlenen imza töreninde bir açıklama yapan Mehmet Topuz, "Kayserispor'u ne kadar sevdiğimi herkes görsün. Kayserispor'a asla nankörlük yapmam" diye konuştu.
http://www.ntvspor.net/Images/30534.jpg
Kayserispor'un başarılı futbolcusu Mehmet Topuz, sarı kırmızı kulüple mukavalesini 31 Mayıs 2010 tarihine kadar uzattı.

3 büyükler ve birçok yabancı kulübün peşine düştüğü Mehmet Topuz, Kayserispor Başkanı Recep Mamur, Genel Menajer Süleyman Hurma, İkinci Başkan Şahin Akarsu ve Asbaşkan Şaman Miraboğlu ile yaptığı görüşmenin ardından kendisini 31 Mayıs 2010'a kadar Kayserisporlu yapan sözleşmeye imza attı.

İmza töreninin ardından bir açıklama yapan Mehmet Topuz, "Kayseri'yi ve Kayserispor'u ne kadar sevdiğimi herkese gösterdim. Kayserispor'a asla nankörlük yapmam. Ben burada Mehmet Topuz oldum, buradan Milli Takım'a gittim. O nedenle gelen bütün teklifleri geri çevirdim" diye konuştu.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma ise, "Gördüğünüz gibi kaptanımızı kimseye bırakmadık. Real Madrid istemesine rağmen kulüpte kaldı. Kayseri halkına sözümüz vardı. Gelecek sezon çok iyi bir kadro ile ligde zirve mücadelesi vereceğiz. Kupa şampiyonu olmuş Kayserispor kaptanı da aramızda kalmayı tercih etti. Kayserispor büyük kulüptür. Bizden oyuncu almak zordur" dedi.

anil luque
19.Mayıs.2007, 22:40
oh be sonunda kapandı bu polemık..

GeNç KaRTaL
19.Mayıs.2007, 22:48
Bu habere üzüldüm gerçekten.M.Topuz'u Beşiktaş'ta görmeyi çok istiyordum.Neyse en azından rakiplerimizden birisine gitmemeside kesinleşmiş oldu..

Fernando Gago
19.Mayıs.2007, 22:48
Çok güzel oldu valla kurtulduk bu haberlerden Bu sefer yüzü gülüyor ayret :)

Fıratcan Alçınkaya
19.Mayıs.2007, 22:54
Mehmet Topuz, "Kayserispor'u ne kadar sevdiğimi herkes görsün. Kayserispor'a asla nankörlük yapmam" diye konuştu.
[/FONT]

kimse almayınca :p

neyse kurtulduk kayseri yönetimden günlük satmıyoruz bültenlerinden...

TR.CaPTaiN
19.Mayıs.2007, 22:59
Real Madrid istemesine rağmen kulüpte kaldı. Biraz abartı olmuş. Real Madrid Premier Lig'in şampiyon takımının en iyi oyuncusunun bile aklını çeldi-çelecek, Topuz'u mu alamayacak ? İki tarafın menfaati doğrultusunda transfer olabilirdi, olmadı.Kayserispor'a hayırlı olsun. Medyamızı küçümsemeyin yine bulurlar yazacak birşeyler. :p

anil luque
19.Mayıs.2007, 23:01
real madrid topuzu ne yapsın Allah askına yahu mübalağanın babası!

Ilhan
19.Mayıs.2007, 23:07
Oldu mu değeri 15 milyon? Oldu bence, oldu...

a.arıcı-11
19.Mayıs.2007, 23:23
Mehmet yazık etti kendine artık turşu olana dek Kayseride eğer sözileşme imzalamasaydı bu sene 5-6 milyon € kadar bir paraya transfer olurdu,artık o da kalmadı.

Aykan19o3
19.Mayıs.2007, 23:33
Real Madrid istiyormuş :) Bence en azından Avrupa'ya gitmeliydi yazık etti kendine..

goosfraba
19.Mayıs.2007, 23:50
Kendinizin bile inanmadığı haberleri buraya koyup, burayı sohbet alanına çevirmeyin lütfen.

deniz.91
19.Mayıs.2007, 23:51
Siz beni dinleyin diyorum işte medya benim laflarıma inansa bu konular hiç olmayacak:)

Cyzio
19.Mayıs.2007, 23:54
Allahım sana şükürler olsun.Artık Mehmet Topuz ile ilgili transfer açıklaması yapılmaz hergün..

deniz.91
19.Mayıs.2007, 23:56
kimse almayınca :p

Fıratcan Topuzu Türkiyeden tüm takım istiyor avrupadanda üst sıralara oynayan birçok takımın listesinde dostum bu laf biraz abes kaçtı:)

Onurap
20.Mayıs.2007, 00:02
Bence yine bitmez transfer haberleri :) Yarın yeni bir senaryo bulurlar..

deniz.91
20.Mayıs.2007, 00:03
Transferde Son Durum

Gelenler:Julius Aghahowa(Wigan), Salomon Olembe(Wigan), Muslu Nalbantoğlu(Nec), Armağan Kuş(Samsunspor), Harun Erbek(Ried)

Gidenler: ---

RIDVAN TLM
20.Mayıs.2007, 00:10
mehmet topuz bu sene uefa kupasında parlar seneye 2 katı fıyatına satılır

El Comandante
20.Mayıs.2007, 00:14
Mehmet Topuz cok kaliteli bir futbolcu,Kayserispora sadik bir futbolcu ama bence bu sene acilmaliydi Avrupaya.

BlackEagle19o3
20.Mayıs.2007, 00:59
Real Madrid'in, Barca'nın istediği adam Kayseri'de kalmış, hayret:pNeyse biz de devre arasında alırız artık:D

eXcitinG
20.Mayıs.2007, 01:01
Hayatının hatasını yaptı, bunuda sezon ortasına geLmeden anLayacak.

goosfraba
20.Mayıs.2007, 01:03
Konuları birleştirdim, buradan devam edebilirsiniz arkadaşlar.

Cangele
20.Mayıs.2007, 01:21
Hadi hayırlı olsun yönetimi tebrik ediyorum...yeni transferleri bekliyoruz

NisRoc
20.Mayıs.2007, 01:24
Tolunay'ın KartalSpor'dan Iskender'i izlediğini duydum hatta stadta görmüşler bile ne kadar doğru bilemem :)

Cangele
20.Mayıs.2007, 01:24
Otar Khizaneishvili vom Fußball-Zweitligisten SC Freiburg wechselt zum türkischen Erstligisten Kayserispor. Der Vertrag des 26 Jahre alten Innenverteidigers bei den Breisgauern lief aus. Wie Khizaneishvili nach Freiburgs 0:2 gegen den SV Wehen Wiesbaden mitteilte, wechselt er ablösefrei in die Türkei. Der 14-malige Nationalspieler Georgiens spielte dreieinhalb Jahre für Freiburg, er kam 32 Mal zum Einsatz und erzielte ein Tor.

Türkcesi:

Otar Khizaneishvili ikinci lig takimi Freiburg´dan Türkiye birinci Lig takimi Kayserispora transfer oluyor. Yirmi alti yasindaki savunma oyuncusunun kontrati bu sene bitti. Freiburg´un 0-2 kaybettigi mac sonrasi aciklama yapan Khizaneishvili, Türkiyeye bedelsiz olarak transfer oldgunu acikladi. Ondört defa Milli olan futbolcu Freiburgda kaldigi ücbucuk sene icinde 32 defa forma giyme sansini buldu ve bir defa da gol atti

kaynak: DPA (Deutsche Presse Argentur)

http://www.scfreiburg.com/handler/teams/profis/player/04_Khizaneishvili

Aşk-ı Şehir
20.Mayıs.2007, 01:27
Tolunay'ın KartalSpor'dan Iskender'i izlediğini duydum hatta stadta görmüşler bile ne kadar doğru bilemem :)

Doğrudur. Bu bilgi Burak abi tarafından verilmişti. İskender çok iyi bir oyuncu ama ben onun Kayserispor'da kaybolabileceğini düşünüyorum.

Khizaneishvili haberi ise çok güzel. Avendano'nun yerine alıyolar galiba. O zaman İglesias'a da yol gözüktü.

Coştu gidiyor Kayseri.Umarım böyle devam ederler.

deniz.91
20.Mayıs.2007, 01:29
Gökhan giderse iskender gelebilir doğru haber burak abi demişti

Cangele
20.Mayıs.2007, 01:30
Khizaneishvili hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar nasıl bir oyuncu

deniz.91
20.Mayıs.2007, 02:05
Otar Khizaneishvili haberide doğru büyük ihtimalle alman siteleri hep yazmış
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bu arada yönetim Denizlili Suleymanou Hamidou ile anlaşma sağladı.İvankovun durumna göre imzalar atılacak

anil luque
21.Mayıs.2007, 01:08
muslu nalbantoglu'nu da aldı kayserı gercekten guzel transferler yahu bu arada hamidou bıraz gereksız olmus

Xipe Totec
21.Mayıs.2007, 02:38
hamidou yerine biraz daha araştırma yapıp iyi bir kaleci alabilirlerdi..

QaaN-07
21.Mayıs.2007, 02:49
Hamidou'nun yerine Sivaslı Akın alınabilirdi..

anil luque
21.Mayıs.2007, 02:51
sıvas bırakcakmıydı acaba :)

yunusgs
21.Mayıs.2007, 17:10
Kayserispor'dan Barbaros Çalımı

http://img228.imageshack.us/img228/3710/7212645barbaros2105bbaj6.jpg (http://imageshack.us)

Ankaragücü'nün prensip anlaşmasına vardığını açıkladığı Kasımpaşalı Barbaros'un, Kayserispor ile söz kestiği öğrenildi.
21.5.2008

Ankaragücü’nün prensip anlaşmasına vardığını açıkladığı Kasımpaşalı Barbaros’un, Kayserispor ile söz kestiği öğrenildi. Sarı-Kırmızılı takımın teknik direktörü Tolunay Kafkas’ın, genç futbolcuyla bir görüşme yaptığı ve Kayseri’ye gelmesi konusunda Barbaros’u ikna ettiği bildirildi. Haziranda Kasımpaşa ile arasındaki sözleşmesi sona erecek olan gurbetçi futbolcunun, Kafkas’la yaptığı görüşme sonunda 3 yıllık anlaşmaya ‘evet’ dediği ve resmi sözleşmeyi imzalayacağı bildirildi. Bu arada Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, Gökhan Ünal ile ilgili bir açıklama yaptı ve “Gökhan’ı isteyen takımların tekliflerini bekliyoruz” dedi.

KAYNAK:FANATİK

Melekovic
21.Mayıs.2007, 18:41
Khizaneishvili,almazlar herhalde. 3 sene Freiburg da bir oynamış bir oynamamış 26 yaşında bir oyuncuyu yabancı hakkı olarak kullanmazlar herhalde.

Cangele
21.Mayıs.2007, 19:32
İnşallah alınmaz Otar kaliteli değildir büyük ihtimal

Bu arada yine Arjantin seferine çıkıyolar:)

Hurma Arjantin yolcusu

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, cuma günü Arjantin'e gidecek. Hurma, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Cangele'nin sözleşmesinin uzatılması işlemleri ve bazı futbolcuları izlemek için Arjantin'e gideceğini belirterek, şunları söyledi:
''Arjantin'e gidip Cangele'nin sözleşmesinin uzatılmasıyla ilgili işlemleri halledeceğiz. Ayrıca burada daha önce belirlediğimiz bazı futbolcuları izleyeceğiz. Uygun bir futbolcu bulursak, görüşme yapıp anlaşma da imzalayabiliriz.''
Hurma, Gökhan Ünal ile ilgili olarak henüz bir gelişme olmadığını da söyleyerek, ''Şu anda beklemedeyiz. Gökhan kalmak isterse kalır, gitmek isterse bonservis bedelini ödeyecek bir kulüp bulur'' diye konuştu.

21.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

deniz.91
21.Mayıs.2007, 20:31
Barbaros gelir uamrım yetenekli bir siim kadro zengiliği açısından iyi olacaktır

Ziya38
21.Mayıs.2007, 21:30
Bu haber tamamen asılsızdır
21.05.2008

http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/ks.jpg Bugün tarihli fanatik gazetesinde "Kayserispor'dan Barbaros çalımı" başlığı ile verilen haber tamamen asılsızdır. Kulübümüz adı geçen futbolcuyla ilgili hiçkimseyle transfer görüşmesi yapmamıştır.

Kayserispor Kulübü

deniz.91
21.Mayıs.2007, 21:33
Tüh be bende biraz olsun sevinmiştim yav:)

BeeTLeJuiCe
21.Mayıs.2007, 21:34
Kayserispor Fenerbahçe'nin yolundan ilerliyor :)

Medyamız bazen fazla abartıyor. Çoğu okurda yiyor :)

deniz.91
21.Mayıs.2007, 21:38
Kayserispor Fenerbahçe'nin yolundan ilerliyor :)

Medyamız bazen fazla abartıyor. Çoğu okurda yiyor :)

Ben fanatiğe inanmam hiç ama barbaros transferi oalbilir bişey diye sevinmiştim iyi bir yetenek:)

Cangele
21.Mayıs.2007, 23:43
Sağlam bi Arjantinli getirseler 10 numara pozisyonunda oynayacak cinsten

GeNç KaRTaL
23.Mayıs.2007, 03:26
Kayseri'nin iç ve dış transferleri yerinde ama İvankov'un yerine Suleymanou valla çok soru işareti oluştu kafamda.Eğer tepeye oynamak istiyorlarsa bu hataya düşmemeleri lazım.Kale mevkisi önemli bir mevki..

Cangele
23.Mayıs.2007, 21:51
Haklısın Genc Kartal bizde istemiyoruz şu an bir gelişme yok ama İvankov kalacak gibi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Dün Alman Eurosport'un dediğine göre Fortis Türkiye Kupası şampiyonu Kayserispor Martin Palermoya kancayı taktı..

YusufT
24.Mayıs.2007, 19:16
Kayserispor'dan Hakan'a resmi teklif
A.A. 24 Mayıs 2008 http://www.hurriyet.com.tr/_np/5205/5645205.jpg Kayserispor'un Galatasaraylı Hakan Şükür'e transfer için teklif götürdüğü doğrulandı.

Kayserispor 2. Başkanı Türker Horoz yaptığı açıklamada, Hakan Şükür'e Kayseri'ye gelmesi için teklifte bulundukların doğrulayarak, şunları söyledi:
“Galatasaray'ın yeni sezonda kadroda düşünmediği, jübile teklifi götürdüğü Hakan Şükür'ün Kayserispor'a gelmesi için resmen teklif götürdüğümüz doğrudur. Hakan Şükür, daha önce 1 yıl daha futbol oynamak istediğini açıklamıştı. Biz de Hakan Şükür'e Kayserispor'a gelmesi için teklif götürdük. Hakan, bu teklifimize şu ana kadar olumlu veya olumsuz bir cevap vermedi. Hakan Şükür, Kayserispor'a gelirse çok başarılı olacak ve ikinci baharını burada yaşayacaktır. Kayseri halkı da Hakan Şükür'ü çok seviyor. Hakan Şükür'ün Kayseri'ye gelmesinden onur duyarız. Zaten renklerimiz de Galatasaray (http://www.hurriyet.com.tr/index/galatasaray/) gibi sarı-kırmızı. Hakan Şükür, Kayserispor'a gelmek isterse maddi konularda da anlaşma ortamı sağlanır.”
Horoz, Gökhan Ünal'ın transferi konusundaki asılsız haberlerden bıktıklarını da ifade ederek, “Gökhan ile 1 sezon daha mukavelemiz var. Şu ana kadar hiçbir kulüp Gökhan'a resmen talip olmuş değil” diye konuştu.

UlquioRRa
24.Mayıs.2007, 19:20
Hem Gökhan Ünal'ı herkes alır Galatasaray alamaz desinler. Hem de Kral'a teklif getirsinler.

YusufT
24.Mayıs.2007, 19:24
Gidip Kayseriyi sampiyon yaparsa vay Les Adnanlari haline :D

El Comandante
24.Mayıs.2007, 19:51
Hakan Sükürü herkes alir,Kayserispor alamaz.Satmiyoruz kardesim :p :D

YusufT
24.Mayıs.2007, 20:04
Hakan isterse gidebilir, sözlesmesi bitti...

Cangele
24.Mayıs.2007, 20:33
İstemiyoruz:D:D

GeNç KaRTaL
24.Mayıs.2007, 21:34
İnşallah teklifi kabul eder Hakan Şükür.Kayseri forması altında görmek güzel olur.

yunusgs
24.Mayıs.2007, 22:45
Satmıyoruz :p.Karşılığında Gökhan'ı isteriz :p

GeNç KaRTaL
24.Mayıs.2007, 23:20
G.Saray'ın insiyatifine kalmış bir şey değil bu transfer.Hakan Şükür isterse gider.Çünkü sözleşmesi sona eriyor ve Gs yönetimi sözleşme yenileme amacında değil.Jübile önermek istiyorlar bunuda Hakan Şükür kabul etmiyor..

deniz.91
24.Mayıs.2007, 23:37
"Şükür ile ilgilenmiyoruz"

Kayserispor kulübü, Galatasaray'ın emektar oyuncusu Hakan Şükür'e telif götürülmediğini açıkladı. Hakan Şükür'ün Küyserispor'a geleceği yolunda bir ulusal gazetede yer alan haberle ilgili olarak açıklamlarda bulunan Kulüp Başkanı Recep Mamur, "Hakar Şükür'le ilgili resmi veya gayri resmi bir teklifimiz olmamıştır" dedi.
Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin de, haberin sarı kırmızılı kulüple yakından uzaktan bir ilgisi olmadığını söyledi. Şahin, "Kayserispor kulübü olarak Türk futbolunun simge isimlerinden biri haline gelmiş Hakan Şükür'le ilgili bir düşüncemiz veya tasarrufumuz olmadı. Kendisine iletilmiş bir transfer teklifimiz de bulunmamaktadır. Kulüp Menajeri Süleyman Hurma ile İkinci Başka Şahin Akarsu, halen Arjantin'de bir santrafor izlemektedir. Forvette Gökhan Ünal, Leonardo, Cangele ve İngiltere Premier liginden transfere ettiğimiz Agahawa var. O nedenle şu anda Hakan Şükür'ün transferi söz konusu değildir" dedi.
Bu arada Kayserispor İkinci Başkanı Türker Horoz, bugün kendisine atfen yapılan "Hakan Şükür'e teklif götürdük" haberinin doğru olmadığını söyledi. Horoz, "Bundan bir hafta önce katıldığım Erciyes TV'deki konuşmamda, Galatasaray kulübünün Gökhan Ünal'la uğraşmasına tepki verdim ve (Biz gerekirse misilleme yapar Hakan Şükür, Arda ve hatta Lincon'u bile alırız. Bunu da yapacak güçteyiz) demiştim. Bu sözümün hep arkasındayım. Ancak bu konuda yeni bir gelişme ve yeni bir açıklamam olmadı" diye konuştu.
ANADOLU AJANSI'NIN 11.23'TE ÜYELERİNE SERVİS ETTİĞİ HABER İÇİN TIKLAYIN... (http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=111727)

24.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

uAmurat91
24.Mayıs.2007, 23:42
"Şükür ile ilgilenmiyoruz"

Kayserispor kulübü, Galatasaray'ın emektar oyuncusu Hakan Şükür'e telif götürülmediğini açıkladı. Hakan Şükür'ün Küyserispor'a geleceği yolunda bir ulusal gazetede yer alan haberle ilgili olarak açıklamlarda bulunan Kulüp Başkanı Recep Mamur, "Hakar Şükür'le ilgili resmi veya gayri resmi bir teklifimiz olmamıştır" dedi.
Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin de, haberin sarı kırmızılı kulüple yakından uzaktan bir ilgisi olmadığını söyledi. Şahin, "Kayserispor kulübü olarak Türk futbolunun simge isimlerinden biri haline gelmiş Hakan Şükür'le ilgili bir düşüncemiz veya tasarrufumuz olmadı. Kendisine iletilmiş bir transfer teklifimiz de bulunmamaktadır. Kulüp Menajeri Süleyman Hurma ile İkinci Başka Şahin Akarsu, halen Arjantin'de bir santrafor izlemektedir. Forvette Gökhan Ünal, Leonardo, Cangele ve İngiltere Premier liginden transfere ettiğimiz Agahawa var. O nedenle şu anda Hakan Şükür'ün transferi söz konusu değildir" dedi.
Bu arada Kayserispor İkinci Başkanı Türker Horoz, bugün kendisine atfen yapılan "Hakan Şükür'e teklif götürdük" haberinin doğru olmadığını söyledi. Horoz, "Bundan bir hafta önce katıldığım Erciyes TV'deki konuşmamda, Galatasaray kulübünün Gökhan Ünal'la uğraşmasına tepki verdim ve (Biz gerekirse misilleme yapar Hakan Şükür, Arda ve hatta Lincon'u bile alırız. Bunu da yapacak güçteyiz) demiştim. Bu sözümün hep arkasındayım. Ancak bu konuda yeni bir gelişme ve yeni bir açıklamam olmadı" diye konuştu.
ANADOLU AJANSI'NIN 11.23'TE ÜYELERİNE SERVİS ETTİĞİ HABER İÇİN TIKLAYIN... (http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=111727)

24.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kendisi çok şakacı bir insan sanırım, güldürdü beni sağolsun..

deniz.91
25.Mayıs.2007, 03:06
Altınordulu Bayram Kayserispor'da

Altınordu'nun genç savunma oyuncusu Bayram Çetin, Süper Lig ekiplerinden Kayserispor ile anlaştı. Sezon boyunca bu futbolcuyu takip eden Kayserisporlu yöneticiler, ligin bitmesinin ardından bu futbolcuyla anlaşmaya vardı. Bayram, kendisini vizyona çıkaran Altınordu Kulübü'ne teşekkür ederek, "Ben burada yetiştim. Altınordu'yu unutmam mümkün değil" diye konuştu. Bu arada Bayram'ın Play-Off maçlarında takımındaki yerini alabileceği öğrenildi.

Kaynak: www.blogcu.com (http://www.blogcu.com/)

yunusgs
25.Mayıs.2007, 04:05
Hayırlı olsun Kayseri ve Trabzon şu ana kadar transferin en flaş takımları.

deniz.91
25.Mayıs.2007, 04:10
Transferlerden özellikle Aghahowa ve musludan umutluyum ayrıca samsundan alınan Armağan Kuşunda çok yetenekli olduğu söyleniyor

Burak Duran
25.Mayıs.2007, 04:12
kayseri baya hizli girdi bakalim ne olacak icimden bir ses gokhan unal gidicek diyor

Cangele
25.Mayıs.2007, 04:18
Ben tangocu bekliyorum abii hastayım şu arjantinlilere varya Denis gelse İndipendiente deki

bjk_melo_151
25.Mayıs.2007, 07:09
Lautaro Germán Acosta var bu yıl çıkışta olan.Lanus'ta oynuyordu sanırım yeni Aügero bana göre

deniz.91
25.Mayıs.2007, 17:27
Bende hastayım valla tangoculara geçen sezon cangele dahada bir çoşturdu bizi inşallah onun ayarında bir isim gelir

KaPaLı
25.Mayıs.2007, 20:56
Kayserispor'dan DURMUŞ altyapıdanmı çıktı? Ümit milli takımda izledim fiziği falan çok sağlam iyi bindirmelerde yapıyo

anilton
25.Mayıs.2007, 21:17
Kayserispor'dan DURMUŞ altyapıdanmı çıktı? Ümit milli takımda izledim fiziği falan çok sağlam iyi bindirmelerde yapıyo

Schalke'den geldi...

Cangele
27.Mayıs.2007, 23:31
Kayseri'nin Koller aşkı
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/5/7_213661_koller2705bb.jpg

Kayserispor, Çek golcü Jan Koller'i kadrosuna katmak için harekete geçti.
27.5.2008

Forvette sıkıntı var
Yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak ve Avrupa’da başarılı olabilecek bir takım kurmak için çalışmalar başlatan Kayserispor, rotayı Çek Cumhuriyeti’nin yıldız futbolcusu Jan Koller’e çevirdi. Gelecek yıl İglesias’ı kadrosunda düşünmeyen Kayserispor’un, Cangele’nin ameliyat olması, Gökhan’ın durumundaki belirsizliğin de sürmesi nedeniyle forvete takviye yapmayı planladığı ve ilk olarak Koller’e yöneldiği bildirildi. Teknik Direktör Tolunay Kafkas’ın, Koller’i kadrosunda görmek istediğini Başkan Recep Mamur’a bildirdiği ve yönetimin de harekete geçtiği ifade edildi.
Koller, Avrupa’yı istiyor
Futbolcu izlemek üzere Arjantin’de bulunan Genel Menacer Süleyman Hurma’nın, Koller için futbolcunun menacerlerine haber gönderdiği öğrenildi. Galatasaray’da devam edip etmeyeceği tartışılan Hakan Şükür’den 2 yaş küçük olan Çek golcünün, 600 bin Euro gibi düşük bir maliyetle oynaması ve Nürnberg’in küme düşmüş olması Sarı-Kırmızılı takımı, transfer konusunda ümitlendiriyor. Sarı-Kırmızılı takımın, şu anda Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Çek Milli Takımı’nda bulunan Koller için her türlü fedakarlığı yapacağı kaydedildi.
JAN KOLLER’İN KARİYERİ
SEZON KULÜP MAÇ GOL
1994-96 Sparta Prag 29 5
1996-99 Lokeren 97 43
1999-01 Anderlecht 65 43
2001-06 B.Dortmund 137 59
2006-08 Monaco 51 12
2008- Nürnberg 9 2
1994-2008 6 KULÜP 388 164
MİLLİ TAKIM
1999- Çek Cumh. 85 52
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&catid=88&articleID=108221

deniz.91
27.Mayıs.2007, 23:34
Kyanak Fanatik pek inandırıcı gelmiyor ama kollerin takımının küme düşmeside ümit veriyor ama takımdaki bu sezon forvet mevkine yabancı olarak aghahowanında eklenmesi transfer inandrıcı kılmıyor:D

Bordo61Mavi
27.Mayıs.2007, 23:43
Kayseride coscak heralde :D ins alirlar ligimize renk katar

Cangele
28.Mayıs.2007, 00:26
fanatik sallamıştır geçen günde bursa ilgileniyordu:D

UlquioRRa
28.Mayıs.2007, 00:27
Denizli: Klaıvert
Trabzon: Figo
Kayseri: Koller

Türk futbolu ne kadar ilerlemiş yahu.:D

Cangele
28.Mayıs.2007, 00:33
Denizli: Klaıvert
Trabzon: Figo
Kayseri: Koller

Türk futbolu ne kadar ilerlemiş yahu.:D

medya yokmu bu bizim uyduran:icon_cool::icon_biggrin:

yunusgs
28.Mayıs.2007, 02:40
Daha geçen gün Bursaspor'un gündemindeydi Koller.

deniz.91
28.Mayıs.2007, 20:37
Jan Koller transferini süleyman Hurma doğruladı.Oyuncuya teklifimizi yaptık ancak yaşı nedeniyle askıda Güney Amerikalı fovertle ilgileniyoruz o olmzsa alacağız dedi
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
BİR YILDIZ, İKİ GENÇ

http://www.kayserianadoluhaber.com/boyutlandir.asp?path=C:%5Csiteler%5Ckayserianadolu haber.com%5Chttpdocs%5Cimages%5Cerkankollermerter. gif&Width=250

HERGÜN YENİ İSİMLER EKLENİYOR
KAYSERİSPOR yönetimi bir yandan maddi kaynak arayışını sürdürürken, bir yandan da transfer çalışmalarını sürdürüyor. Yeni sezonda UEFA Kupası’nda mücadele edecek olan sarı-kırmızılı takım her gün yeni isimlerle gündeme geliyor.  Ulusal basın Kayserispor’un Çek Cumhuriyeti’nin dev forveti Jan Koller ile ilgilendiğini manşet yaptı. Sarı-kırmızılı kulüp bu oyuncu konusunda açıklama yapmazken, dev forvet daha önce de Bursaspor ile gündeme gelmişti.

İKİ GENÇ İSİM VAR LİSTEDE
SARI-kırmızılı yönetimin özellikle gurbetçi oyuncuların üzerinde durması dikkat çekiyor. Daha önce Harun Erberk ve Muslu Nalbantoğlu ile anlaşma sağlayan Kayserispor Yönetiminin İsveç 1. Ligi’nde GIF Sundsvall takımında forma giyen 23 yaşındaki savunma oyuncusu Erkan Sağlık’ın transferini, büyük ölçüde bitirdiği ileri sürüldü. Diğer yandan Altay’dan Merter Yüce’nin de sözleşme imzalamasının an meselesi olduğu öğrenildi.

Emurafu
28.Mayıs.2007, 23:02
Sülayman hurma zaten her transferi onaylıyor..Dogrulaması onların işine geliyor..Koller insallah türkiyeye gelir.

Cangele
29.Mayıs.2007, 02:32
Transfer çalışmalarınını sürdüren Kayserispor, Arjantin'de golcü arayışını sürdürüyor.

Arjantin'de bulunan Genel Menajeri Süleyman Hurma ve Kulüp 2. Başkanı Şahin Akarsu, ameliyat olan Cangele'yi de evinde ziyaret etti.

Süleyman Hurma, Cangele'nin tedavisi için Arjantin milli takım doktorlarının seferber olduğunu belirterek, transfer çalışmalarıyla ilgili olarak ise "Şu anda iki santraforla görüşmelerimiz sürüyor. Kayseri'ye döndükten sonra yönetimle yapacağımız toplantı sonrası karar vereceğiz" dedi.

Arjantin'in başkenti Boinnes Aires'de 6 günden bu yana 7 karşılaşma izlediklerini ifade eden Hurma, "Cangele'yi 2. başkanımız Şahin Akarsu ile evinde ziyaret ettik. Ailece bizimle yemek yiyip, sohbet ettiler. Kayserispor kulübünün bu nazik jesti ve ilgisine teşekkür ettiler. Daha sonra 6 günde 7 takım izleyip iki santraforu listemize aldık. Kendileriyle de görüşmeler yaptık.

Önümüzdeki günlerde Kayseri'ye dönerek, yaptığımız görüşmeleri ve talip olduğumuz santraforların durumlarını yönetim kuruluna ve teknik direktörümüz Tolunay Kafkas'a ileteceğiz. Onların vereceği karara göre de hareket edeceğiz. Kayserispor taraftarı merak etmesin. Sarı kırmızılı ekibe çok iyi bir golcü futbolcu kazandıracağız " diye konuştu

Süleyman Hurma, bu arada Çek golcü Jan Koller ile ilgilendiklerini, menajerinden teklif aldıklarını, Çek milli takımının golcü oyuncusunu yaşı nedeniyle askıya aldıklarını, Güney Amerikalı bir santraforu transfer etmekten yana düşünceleri olduğunu sözlerine ekledi.

28.05.2008

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
PABLO'NUN YERİNE FASSİ 29.05.2008

Pablo Avendano’yu gönderen Kayserispor, yerine yeni bir Arjantinli getiriyor.  Bu oyuncunun Ramiro Fernando Fassi olduğu iddia edildi.

FASSİ 28 YAŞINDA
KAYSERİSPOR Transfer Komitesi, Arjantinli Avendano Pablo’nun yerine getireceği oyuncuyu yine Arjantin’den buldu. Geçen sezon transfer edilen ve istenileni veremeyen Avendano’nun sezon sonunda görderilmesinin ardından arayışlara başlayan Kayserispor Transfer Komitesi, stoper mevkiinde forma giyen Arjantinli Ramiro Fernando Fassi ile görüştüğü iddia edildi. Arjantin Primera División Ligi’nde mücadele veren Rosario Central’da oynayan Ramiro Fernando Fassi, 1980 doğumlu. 1.81 cm boyunda olan Fassi ile görüşmelerin devam ettiği belirtiliyor.

FASSİ KİMDİR?
ADI-SOYADI: Ramiro Fernando Fassi
ÜLKESİ: Arjantin
BOYU: 1.81 cm KİLOSU: 70 kg
MEVKİSİ: Defans
DOĞUM TARİHİ: 13.10.1980
OYNADIĞI TAKIM: Clup Atletico Rosario Central

http://img206.imageshack.us/img206/8868/fassiko9.jpg (http://imageshack.us)
http://img206.imageshack.us/img206/8868/fassiko9.ff4f5d78f7.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=206&i=fassiko9.jpg)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor'a iki Arjantinli
Arjantin'den dönen Kayserispor 2'nci Başkanı Şahin Akarsu ile Genel Menajer Süleyman Hurma, biri stoper diğeri santrfor 2 oyuncuyla anlaşmaya vardı.
Şahin Akarsu, Arjantin'de 7 karşılaşma izlediklerini, Süleyman Hurma'yla birlikte beğendikleri bir stoperle prensip anlaşmasına vardıklarını açıklarken şunları söyledi:
"Bu arada bir santrforla da görüştük. Her 2 futbolcu da Kayserispor'a gelebileceklerini söyledi. Daha sonra menajerleriyle de masaya oturarak, bonservis bedelleri konusunda görüşme yaptık. Yeni evlenen Arjantinli stoperimiz Avendano'ya da ülkesinde bir kulüp bulmaları konusunda menajerlere yetki verdik. Avendano ile yabancı kontenjanımızı boşaltırsak, teknik kadromuz ve yönetimimiz de onaylarsa stoper ve forvet oyuncusunu Kayseri'ye getirteceğiz."
"KAYSERİSPOR ARJANTİN'DE TANINIYOR"
Arjantin'de başta Bocca Juniors kulübünün başkanı olmak üzere birçok kulübün önde gelen isimleriyle başbaşa görüştüklerini de sözlerine ekleyen Şahin Akarsu, açıklamasını şöyle tamamladı:
"Güney Amerikalı oyuncularımız Toledo, Cangele, Leonardo ve Avendano'nun Kayserispor'la ilgili olumlu izlenimlerini buraya aktarmaları ve kulübümüzün mali konudaki güvenirliliği nedeniyle Arjantin'de tanındığımızı gördük. Kayserispor adı Arjantin'in spor kamuoyunda tanınır olmuş. Kulübümüzle ilgili bu olumlu gelişme, bizi de çok mutlu etti."

30.05.2008

deniz.91
30.Mayıs.2007, 20:22
Yine Tango yapacağız heralde:)

enforcer
30.Mayıs.2007, 20:29
Kayserispor'u ve Süleyman Hurma'yı tebrik etmek lazım menajerlik sistemini çok iyi uyguluyorlar yaptıkları transferler de boş değil umarım uefada ve ligde başarıyı yakalarlar...

deniz.91
30.Mayıs.2007, 21:25
Forvet oyuncuus Argentinos Juniorstaki Delorte oalbilir

Cangele
30.Mayıs.2007, 22:17
Oda Leo gibi uzun ya 1.99 fln boyu:)

enforcer
30.Mayıs.2007, 23:16
Cangele ile 4 yıl daha!

Arjantin´den dönen Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, yaptığı açıklamada, Cangele´nin sözleşmesinin 4 yıl daha uzatıldığını belirterek, şunları söyledi:

"Kiralık olarak aldığımız Cangele ile 4 yıllık sözleşme imzaladık. Cangele gibi klas bir oyuncunun 4 yıl bizde kalacak olması bizleri sevindirdi. Arjantin’de 2. Başkan Şahin Akarsu ile birlikte 7 maç izledik. Beğendiğimiz bazı futbolcular oldu ama şu anda yabancı kontenjanımız dolu. Elimizdekilerden daha kaliteli futbolcu bulursak, kontenjanımızı düşürüp yeni transfer yapabiliriz. Şu anda anlaştığımız bir yabancı futbolcu yok."

yunusgs
30.Mayıs.2007, 23:26
Çok iyi bir iş yapmış Kayserispor yönetimi Cangele takımın en önemli isimlerinden birisi.

Cangele
30.Mayıs.2007, 23:27
Hayırlı olsun çok iyi oldu

Deli_Ruh
30.Mayıs.2007, 23:30
kayseri seneyede iyi yerleri hedefliyor mehmet topuzdan sonra Cangele ile de anlaştı futbolcuların istekleri karşılanıyor demekki helal olsun yöneticilere

enforcer
30.Mayıs.2007, 23:33
seneye yeni stad devreye gircek mi? hele o da olursa daha güzel olur, sivas'tan daha emin adımlarla ilerliyor kayseri...

Cangele
30.Mayıs.2007, 23:36
enforcer stadyum yeni sezona yetişmicek gibi ama ikinci yarıya yetişir büyük ihtimal şu an çatıyla uğraşıyorlar birde ince işler...

deniz.91
30.Mayıs.2007, 23:37
seneye yeni stad devreye gircek mi? hele o da olursa daha güzel olur, sivas'tan daha emin adımlarla ilerliyor kayseri...

3-4 ay içinde biteceği söyleniyor bakalım nolaak

enforcer
30.Mayıs.2007, 23:42
haberlerde avrupa maçları orada oynanacak diyorlardı...

Cangele
30.Mayıs.2007, 23:57
Ya inşaat duraklamasa idi yetişecekti kesinlikle ama Paşalı inşaat iflas edince rahat 2 ay çalışılmadı o yüzden yetismesi zor görünüyor yeni sezona:) Uefa maçlarında çok iyi reklam olurdu aslında ama olmadı.

deniz.91
31.Mayıs.2007, 02:11
Cangelenin sözleşme yenilediğini ben en az 1 ay önce söylemiştim burda daha yeni düşüyıor medyaya

yunusgs
31.Mayıs.2007, 05:01
Deniz abi nasıl bildin yoksa Kayseri'de yönetici tanıdıkların mı var :D

Cangele
31.Mayıs.2007, 17:38
Damian Oscar Luna bu adamın ismi gündemde yerel gazetelerde Indepentiente de oynuyormuş genç:)habere pek inanmadım ben ama büyük ihtimal gelirse Delorte olur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor'da Süleymanou ile ön anlaşma imzalandı...

Oktay ENSARİ / KAYSERİ (DHA)

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, yabancı transferinin serbest bırakılmasının Anadolu futbolu açısından yararlı olacağını söyledi. Hurma, " 2.lig B grubundan bir oyuncu için kulübü 2 milyon YTL bonservis bedeli, oyuncu ise kendine 700 bin YTL isteyince, kulüpler ister istemez yabancı transferine veya gurbetçilere yöneliyor "dedi. Bu arada sarı kırmızılı kulüp, Denizlispor'un Kamerunlu oyuncusu Süleymanou ile ön protokol imzaladı. Afrikalı kalecinin Kayseri'ye gelerek resmi sözleşmeye imza atacağı açıklandı
Süleyman Hurma, yerli oyuncuların fiyatlarının çok yüksek olduğunu, Futbol Federasyonunun yabancı oyuncu konusunu sınırlamamasını istedi. Kayserispor Genel Menajeri Hurma, " Federasyon yabancı oyuncu konusuna kısıtlama getirmemesi lazım. Böyle giderse kulüplerin bir çoğu batar. Yabancıda tamamlayacı bir oyuncusu 200 bin YTL'ye alıyorsunuz, yerli oyuncu ise 600-700 bin istiyor. Kuluplerin bütçesi belli. Anadolu'da ilk 7 ile 10 içinde yer alacak blir takım için 25 milyon YTL en az para harcayıp kadro kurmanız gerekli. Ama kulüplerin bu kadar geliri ve parası yok. Madem kulüpler profesyonel, madem takımlar prfesyonel oyuncu oynatıyor o zaman herkes işine bakıp, istediği kadar yabancı oyuncu oynatmalı. İkinci lig B grubundan bir oyuncu almaya kalkıyorsunuz kulübü 200 milyon YTL bonsbervis bedeli istiyor. 700 bin de oyuncu kendisine istiyor. Gelde çık içinden. O nedenle yabancı sınırlaması kalkmalıdır. Kulüplerde bütçelerini dengelesin " diye konuştu.
SÜLEYMANOU İMZAYA GELECEK
Kayserispor'un gözden çıkarttığı ve yollarını ayırdığı kaleci İvankov'un yerine anlaştığı Kamerunlu file bekçisi Süleymanou ön protokol imzaladı. Süleymanou'nun Kayseri'ye gelerek kendisini iki yıllığına sarı kırmızılı renklere başlayacak, opsiyonlu resmi sözleşmeyi imzalayacağı bildirildi. Menajer Süleyman Hurma "İvankov ile anlaşamadık ve yollarımız ayrıldı. Yeni sezonda file bekçiliğimizi Süleymanou yapacak. Kendisiyle her konuda anlaşmaya vardık ve ön protokol imzaladık. Önümüzdeki günlerde de resmi sözleşmeye imza atacak."diye konuştu.
Hurma, Gökhan Ünal konusunda ise," Şu ana kadar kendisine yurtiçi ve dışından yapılmış bir teklif yok. Gökhan Ünal konusunda, kulüp olarak duruşumuz sürüyor" dedi. Süleyman Hurma, biri Latin 2-3 soyuncu daha alıp,transferi sonlandıracaklarını sözlerine ekledi

sırf ucuz diye 35lik kaleciyi aldınızya helal olsun ama görüşürüz

deniz.91
31.Mayıs.2007, 22:13
Başka kalecimi yoktu ya:S

GeNç KaRTaL
31.Mayıs.2007, 22:54
Harbiden başka kaleci mi bulamadılar? Yinede hayırlı olsun..

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, yabancı transferinin serbest bırakılmasının Anadolu futbolu açısından yararlı olacağını söyledi.

Sayın Hurma bunları söylüyor ama kendileride böyle yapıyorlar.Topuz için istenen paranın yarısına Fenerbahçe Emre'yi alıyor..

deniz.91
31.Mayıs.2007, 22:59
Harbiden başka kaleci mi bulamadılar? Yinede hayırlı olsun..

Sayın Hurma bunları söylüyor ama kendileride böyle yapıyorlar.Topuz için istenen paranın yarısına Fenerbahçe Emre'yi alıyor..

Şemsi o durum farklı ama kayserispor satmak istemediğinden dolayı fiyatı yüksek tutuyor

anil luque
31.Mayıs.2007, 23:00
ivankov'u göndermemeli aslında kayserı yonetımı hadı gonderdın daha kalıtelı bırını al onun yerıne..

GeNç KaRTaL
31.Mayıs.2007, 23:18
Şemsi o durum farklı ama kayserispor satmak istemediğinden dolayı fiyatı yüksek tutuyor

Deniz,Gökhan gözden çıkarıldığındada istenen parayı biliyoruz.Kayseri yarın birgün M.Topuz ayrılmak isterse yine aynı paraları isteyecektir diye düşünüyorum.

KaF KeF
01.Haziran.2007, 00:39
Ivankov'u Bursaspor kaptı

Yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak için çalışan Bursaspor, Kayserispor'un Bulgar kalecisi Dimitar Ivankov anlaştı. 1.88 boyundaki kaleci ile 2 yıllık anlaşma sağlandığı ifade edildi. 2008-2009 sezonunda revizyona gidecek olan Bursaspor geçen sezon Venezuela Milli Takımı kalecisi Renny Vega'dan istediği verimi alamamıştı.
Bursaspor'un, Kayserispor'un ve Bulgaristan Milli Takımı'nın file bekçisi Ivankov ile her konuda anlaşmaya vardığı öğrenildi. Bu ayın sonunda kulübü ile olan sözleşmesi sona erecek Ivankov'un Bursaspor ile 2 yıllık anlaşma sağladığı ifade edildi. Menajer Mümin Kaşmer'in dün Özlüce Tesisleri'nde yeşil-beyazlı yöneticiler ile yaptığı görüşmenin ardından 2 yıllığına Bursaspor ile anlaşan Bulgar kalecinin senelik 1 milyon YTL alacağı kaydedildi. 33 yaşındaki kaleci Ivankov, Levski Sofya takımında forma giydikten sonra Kayserispor'a transfer olmuştu. 52 kez Bulgaristan A Milli Takımı'nın formasını giyen kaleci 1.88 boyunda. Bulgar kalecinin önümüzdeki günlerde imza atması bekleniyor.
"IVANKOV KENDİSİNİ İSPAT ETMİŞ BİR KALECİ"
Ivankov'un kendisini ispat etmiş bir kaleci olduğunu dile getiren Bursaspor 1. Başkanı Osman Çelik, "Türkiye'nin beğeniyle izlediği bir kaleci. Bursaspor'da iyi işler yapacak. 1 numaradan başladık ve iyi bir kadro kuracağız. Yeni sezonda hedefimiz olacaktır, inşallah o hedefe ulaşacağız" dedi.

31.05.2008

Kaynak : İHA

deniz.91
01.Haziran.2007, 00:55
Yazıklar olsun yönetime İvankova istenen para verilse kalacaktı Gökhandan çok hakediyor o parayı

yunusgs
01.Haziran.2007, 01:11
İvankov'u elinden kaçırmakla büyük hata yaptı Kayseri yönetimi.Bursaspor ise çok iyi bir iş yaptı.

Addolorato
01.Haziran.2007, 01:16
Kayserispor penaltıcısınıda kaybetti:D bu arada bursaspor iyi iş çıkarmış

gerrrard
01.Haziran.2007, 01:31
İvankov gibi çok yetenekli bir kaleciyi kaçrıdığı için Kayseri yöneticileri başlarını duvarlara vursun.

Cangele
01.Haziran.2007, 02:27
İvankov efendi burada yıllık 250 bin dolar alıyordu Bursada 1 milyon ytl alacakmış sırf ücrette uçurum var...Yinede başarılar dilerim İvankov'a adam gibi adam hayırlı olsun Çokta iyi Türkçe konuşuyor:)

Crocodile1963
01.Haziran.2007, 03:43
Bursapor, Ivankov ile yılık 400.000$'a anlaştı...

deniz.91
04.Haziran.2007, 20:34
Eren Güngör'ün transferi kesinlik kazanmistir ve asagida Ege gazetelerinden bir kesinti:

www.gazeteyenigun.com.tr (http://www.gazeteyenigun.com.tr/)

Siyah beyazlılar, üç büyüklerin listesindeki futbolcu için 1 milyon YTL istedi. Kayserispor’un yakın bir rakamı kabul ettiği öğrenildi

Süper Lig’e her sezon yeni bir yıldız kazandıran Altay’da altyapıdan yetişen Eren Güngör Kayserispor yolunda. Ümit ve Genç Milli Takım’ın vazgeçilmez isimleri arasında yer alan ve kulübüyle bir yıl daha sözleşmesi bulunan 21 yaşındaki oyuncu için Doğu ekibiyle pazarlığın büyük ölçüde tamamlandığı öğrenildi. Daha önce Başkent ekibi Gençlerbirliği’ne 1 milyon YTL’den kapı açan ve 700 bin YTL’lik öneriyi kabul etmeyen kurmayların, Kayserispor’la daha yukarıda bir rakama anlaştığı bildirildi. Şimdiye kadar Galatasaray, Beşiktaş, G.Birliği, Bursa, Ankaraspor, Trabzon gibi takımlardan teklif aldığını belirten Eren “Yöneticilerin, Kayserispor’la anlaştığı yönünde bilgi aldım. Benim gönlüm her zaman Altay’dan yana. Ancak yöneticilerimizin kararına da saygılıyım. Nasıl uygun görürlerse öyle hareket ederim” ifadesini kullandı. Fransa’da Toulon’daki turnuvaya katılan Ümit Milli takım kadrosunda yer alan ve önceki gün İzmir’e dönen Eren tatil için Antalya’ya geçtiğini, gelişmeleri burada bekleyeceğini söyledi.

http://www.milliyet.com.tr/default.a...06.2008&ver=30 (http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=HaberDetay&Kategori=ege&ArticleID=762505&Date=04.06.2008&ver=30)

Eren’e yeni talip
Ferdi’nin de durumunun aynı olduğunu belirten Konuşmaz, “İki futbolcuyla da önümüzdeki hafta imzaları atarız” dedi. Bu arada Eren konusunda Kayserispor da devreye girdi. Sarı-kırmızılı ekibin teknik patronu Tolunay Kafkas, Menajer Süleyman Hurma’nın, “Bu iş büyük ölçüde bitti” diyerek kendisine bilgi verdiğini açıkladı. Kaleci arayışına giren Altay, geçen sezon Mersin İY’da oynayan Levent Taşkın’a yöneldi.

Kaynak: www.altay.org.tr (http://www.altay.org.tr/)

Mr.CordiaL
04.Haziran.2007, 22:25
Gelecek vaad eden bir oyuncu. Kayseriye çok yararlı olacaktır ...

deniz.91
04.Haziran.2007, 22:46
''Bir futbolcu gider, diğeri gelir"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ve Kayserispor ile Kayseri Erciyesspor'un Onursal Başkanı Mehmet Özhaseki, Gökhan Ünal'ın Trabzonspor'a transferiyle ilgili olarak, ''Bir futbolcu gider, diğeri gelir. Kalmak isteyen başımızın tacıdır'' dedi. Özhaseki, gazetecilere yaptığı açıklamada, Kayserispor'un Gökhan Ünal'ı daha önce satmak istememesini, ''Bir duruştu, büyük kulüp tavrı'' şeklinde nitelendirdi.
Üç büyük kulübün daha önce Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz ile ilgili bilboardlarda ilan verdiklerini anımsatan Özhaseki, ''Buna karşı, 'Biz de büyük kulübüz, istediğinizi alamazsınız. Oyuncu ayartmak da ayıp' diye karşılık vermiştik. Bu da doğruydu. Kayserispor'un gücünü herkes görmüş oldu'' dedi.
Kayserispor'un, daha sonra Gökhan Ünal'dan istifade edemeyince satış yolunu seçtiğini belirten Özhaseki, şöyle konuştu:
''Burada yine başka bir el devreye girerek, 'Boş verin, sahip çıkmayalım, fiyatı düşsün' gibi bir mantıkla hareket etmeye başladı ve Kayserispor'a, 'Siz bunu satmazsanız, yarın birgün elinizde patlayacak. 3-5 milyon dolara satamadığınız için bu parayla 1 sene daha oynatırsınız, ondan sonra çocuk boşta kalır' dediler. Ucuza almak için bunu yapmaya çalıştılar. Bir futbolcu için bu para önemli olabilir, ancak Kayseri için çok önemli değil. Bunu göze aldığımızı görünce büyük paralarla gelmeye başladılar. Gökhan'ın satıldığını öğrendim. Hayırsı olsun. Kayserispor'a oyuncu çok. Bir futbolcu gider, diğeri gelir. Kalmak isteyen başımızın tacıdır.''

04.06.2008

Bordo61Mavi
04.Haziran.2007, 22:52
Kayseri ne yapti oyle, o kaleci alinirmi :D

deniz.91
04.Haziran.2007, 23:04
Suleymanou yıllardır Türkiyede oynuyor Kamerun milli takımındad a35 kez milli olmuş bir oyuncu çokta kötü bir kaleci olduğunu düşünmüyorum.Ama İvankov tabi daha iyi bana göre
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor Arjantinli golcü peşinde

Kayserispor, 6 milyon Euro'ya Trabzonspor'a verdiği Gökhan Ünal'ın ardından yabancı golcü peşine düştü. Sarı kırmızılılar, bir hafta önce izledikleri ve görüştükleri Arjantinli bir golcünün transferi için düğmeye bastı.Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, Gökhan Ünal'a Kayseri'de bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, "Son dönemde istemediğimiz bir takım gelişmeler olmuştu. O nedenle kendisinin Trabzonspor'a transferine sıcak baktık. Şu andan itibaren forvet hattIna yeni bir santrafor eklemek için çalışmalarımız var. Bir süre önce genel menajerimiz Süleyman Hurma ile ikinci başkanımız Şahin Akarsu Arjantin'e giderek, bir santrafor ve stoperle görüşmüşlerdi. Yerli oyuncu pahalı olduğu için yabancı bir santrafor transfer edeceğiz. Çalışmalarımız sürüyor" dedi.
Bordo mavili takımı transfer olan Gökhan Ünal ise, Kayseri'deki dostlarını ve medya mensuplarını arayarak, "Son dönemde Kayserispor'da sıkıntılı günlerim oldu. Böyle olsun istemezdim. Çünkü Kayserispor'da güzel günlerim geçti. Ben Kayserispor'da Gökhan Ünal oldum. Kimseye kırgın değilim. Kayseri halkına ve sporseverlerine şükran borçluyum. Hedefimde Avrupa'da oynamak var" diye konuştu.

04.06.2008

yunusgs
05.Haziran.2007, 05:06
Suleymanou'yu ben beğenmiyorum çok fazla hata yapıyor.Umarım İvankov'un yerini doldurabilir.

Cangele
05.Haziran.2007, 20:31
Kayserispor'da Latin rüzgarı

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Sarı-kırmızılı ekibin Latin ya da Avrupalı bir santraforu renklerine katacağını, şu ana kadar medyada yer alan Arjantinli oyuncuların hiç birinin listelerinde olmadığını ve görüşmediklerini açıkladı.
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Sarı-kırmızılı ekibin talip olduğu belirtilen Arjantinli oyuncular Peirira, Gacbriel Hauche, San Lorenzo'dan Silvera, Huracan'dan Mendoza ve Nieto, River Palate'den Juan Antonio ve Boca Juniors'dan Lucas Castroman gibi isimlerle uzaktan yakından ilgilerinin olmadığını ve bu oyuncularla görüşmediklerini söyledi.
Hurma ayrıca, "Arjantin'de biri santrafor, diğeri stoper iki oyuncu ile görüştük ama bu isimler asla değil. O isimleri de bir başka kulüp talip olur diye açıklamıyoruz. Fiyatlarında beklediğimiz indirim olursa renklerimize katarız. Zira bu iki oyuncu, Türkiye'de üç büyüklerin transfer edebileceği kalite ve parada futbolcular. Sıradan oyuncular değil" şeklinde konuştu
"LATİN OLMAZSA, AVRUPALI AMA İLLA DA YABANCI"
Süleyman Hurma, Gökhan Ünal'ın Trabzonspor'a gidişinin ardından bir santrafornu kesinlikle kadrolarına ekleyeceklerini belirterek, "Şu anda elimizde santrafor olarak Cangele, Leonardo ve İngiltere Premier Ligi'nden aldığımız Agahowava var. Ancak Cangele'nin sakatlığı, Gökhan Ünal'ın gidişi nedeniyle bir santraforu daha renrklerimize katacağız. Latin santrafor olmazsa, B planımızı devreye sokup, Avrupalı bir golcüyle de anlaşabiliriz" dedi.

05.06.2008

deniz.91
05.Haziran.2007, 22:51
Ümit Milli takımımız'da oynayan başarılı defans oyuncusu Eren Güngör Kayserispor'da.

Bank Asya 1. Lig takımlarında Altay'da forma giyen Ümit Milli Takım oyuncusu Eren Güngör ile 5 yıllık sözleşme imzaladık.
02.04.1988 İzmir doğumlu olan Eren Güngör savunmada görev alıyor.

www.kayserispor.org.tr

anilton
06.Haziran.2007, 01:21
Eren Güngör iyi bir stoper.Yerden biraz zayıf,birebirde kolay çalım yiyor.Bunu geliştirirse çok daha iyi bir stoper olur.Aydın ve Ali'ye iyi bir alternatif...

GeNç KaRTaL
06.Haziran.2007, 02:58
Kayseri Gökhan'dan kaptı parayı şimdi iyi forvet arıyorlar tabii.Umarım şöyle yetenekli bir forvet alırlarda ligimizin kalitesi dahada artar.

deniz.91
06.Haziran.2007, 02:59
Kayseri Gökhan'dan kaptı parayı şimdi iyi forvet arıyorlar tabii.Umarım şöyle yetenekli bir forvet alırlarda ligimizin kalitesi dahada artar.

Arjantinden tanınmış bir isim geleceği söyleniyor bakalım bekliyoruz:)

Fernando Gago
06.Haziran.2007, 03:00
Kayseri iyi alıştı Arjantinli forvetlere :)

Sheriff
06.Haziran.2007, 03:01
Palacio filan gelmesin :n:

deniz.91
06.Haziran.2007, 03:03
Palacio filan gelmesin :n:

Ben istemem onu:zuhaha

anilton
06.Haziran.2007, 03:07
Martin Palermo olabilir belki...

yunusgs
06.Haziran.2007, 05:55
Palermo bencede olabilir.

deniz.91
06.Haziran.2007, 20:41
Palermo olabilri bencede:)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor'da rota İsviçre

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, teknik direktör Tolunay Kafkas ve Genel Menajer Süleyman Hurma, hem A Milli Futbol Takımı'nın maçlarını izlemek, hem de yabancı bir santrafor konusunda girişimlerde bulunmak üzere İsviçre'ye gitti.Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, yöneticilerin İsviçre'de karargah kuracaklarını, Arjantinli santrafor ve listelerinde yer alan Avrupalı forvet oyuncuları konusundaki gelişmeleri buradan sürdüreceklerini söyledi.
Şahin, "Başkanımız Recep Mamur, Genel Menajerimiz Süleyman Hurma, teknik direktörümüz Tolunay Kafkas, Türkiye-Portekiz, ardından da Türkiye-İsviçre ve diğer maçları izleyecek bir yandan da yabancı santrafor konusunda kendi aralarında değerlendirmeler yapacak. Genel Menajer Süleyman Hurma bu görüşmeler sonrası oradan Arjantin'e geçebilir. Mutlaka bir yabancı santraforu renklerimize katacağız" dedi
Yücel Şahin, kaleci İvankov'un Bursaspor'a gidişiyle ilgili olarak, ise, "Kulübümüzle İvankov'un istediği transfer ücreti arasında astronomik bir fark oluştu.O nedenle kendisiyle yeniden sözleşme uzatmadık. Başka bir neden yok. Bursaspor'a ve İvankov'a başarılar dileriz. Kaleci Souleymanou İvankov'u aratmaz" diye konuştu.

06.06.2008

Avrupalı golcü muhemeln euro 2008de oynayan birisi

yunusgs
07.Haziran.2007, 03:00
O zaman kaliteli bir forvettir.

deniz.91
09.Haziran.2007, 23:45
SVİÇRE’DE ARAYIŞ SÜRÜYOR
UEFA Kupası’nda başarılı olacak bir takım kurmak için transfer çalışmalarını sürdüren Kayserispor, golcü oyuncu Gökhan Ünal’ın Trabzonspor’a satılmasının ardından forvet arayışlarını İsviçre’de sürdürüyor. Sarı - Kırmızılılarda, hem Milli Takım’ın maçlarını izlemek hem de yabancı transferine yön vermek için İsviçre’de bulunan Başkan Recep Mamur, Genel Menajer Süleyman Hurma ve Teknik Direktör Tolunay Kafkas’ın, birkaç oyuncu ile görüştükleri, fiyatta anlaşıldığı takdirde mutlaka bir yabancı oyuncu ile Kayseri’ye dönenecekleri belirtildi.
ARJANTİN’Lİ GOLCÜDEN İNDİRİM BEKLENİYOR!
Bu arada Kayserispor’un Arjantin’den bulduğu ancak ismini açıklamadığı golcü oyuncunun bonservisiyle birlikte 4 milyon Euro istediği öğrenildi. Deneyimli forvet oyuncusuna 3 milyon Euro teklif eden Sarı - Kırmızılı yönetimin golcü oyuncudan indirim talep ettiği belirtildi. Diğer yandan Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, Arjantin’den tesbit ettikleri oyuncunun Türkiye Liglerinde çok konuşulacağını ancak henüz anlaşamadıklarını doğruladı. Bu oyuncuyu almak için teklif verdiklerini de doğrulayan Şahin, “ Eğer bu transferi gerçekleştirebilirsek, getireceğimiz golcünün kısa zamanda yıldız olacağına inanıyoruz” dedi.

yunusgs
09.Haziran.2007, 23:50
4 milyon euro baya çok bir para gelecek oyuncu umarım yarar sağlar takıma.

deniz.91
11.Haziran.2007, 17:24
Bzimkiler hala fiyat konusnda pazarlık yapıyor ama büyük ihtimal alınacak bu isim büyük ihitmalde san lorenzodaki silvera bence

Bordo61Mavi
11.Haziran.2007, 22:55
Kayserispor kaliteli bi kadro hazirliginda, yabancilar acisindan sanslari gulerse yine ilk 5 te olcaklar

Cangele
12.Haziran.2007, 03:43
bende Boselli diyom bocadaki büyük ihtimal oo:icon_cool:

Sheriff
12.Haziran.2007, 04:12
Palermo'dur o Palermo :)

bjk_melo_151
12.Haziran.2007, 08:03
Palermo sezon sonu bırakacağını söylemiş.Tören düzenlenecekmiş sanırım.

Sheriff
12.Haziran.2007, 08:22
Riquelme dir ozaman :zuhaha

deniz.91
12.Haziran.2007, 16:32
bende Boselli diyom bocadaki büyük ihtimal oo:icon_cool:

Bosellide çok kaliteli bir isim hemde genç onun gelemside bizim için iyi olur cangeleyle uyum sağlar güzel bu ikilinin arkasına birde arjantinli 10 numara lacan aslında off:D Tango Zamanı!:zuhaha

Cangele
13.Haziran.2007, 00:32
Riquelme dir ozaman :zuhaha

yok pauleta:icon_surprised::icon_biggrin:

deniz.91
13.Haziran.2007, 03:05
Eren Göngör Kayserispor'da

Kayserispor daha önce ön protokol imzaladığı Altay'ın ümit milli orta saha oyuncusu 20 yaşındaki Eren Güngör'le 4 yıllık sözleşme imzaladı. Genç futbolcu imzanın ardından, "Kayserispor formasıyla A Milli Takım'a yükseleceğime inanıyorum. Hedefleri olan bir takıma geldiğim için mutluyum" dedi. Genel Menajer Süleyman Hurma, NEC Nijmegen'den Muslu Nalbantoğlu ile Altınoluk'dan Bayram'ın ise yarın imza atacağını duyurdu.
Kayserispor Kadir Has Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Kayserispor Asbaşkanı Şaban Miraboğlu ve Genel Menajer Süleyman Hurma katıldı.
Eren Güngör'ün Türk futbolunun son yıllarda yetiştirdiği en değerli ve gelecek vaadeden futbolculardan biri olduğunu beliten Hurma, "Eren, geçen sezon hem Altay hem de Ümit Milli Takımı'nda ortaya koyduğu futbolla tüm Süper Lig kulüplerinin gözdesi olmayı başarmıştı. Teknik direktörümüz Tolunay Kafkas'ın da çok istediği Eren'i kadromuza kattığımız için mutluyuz. Eren'in Kayserispor formasıyla A Milli Takım'a kadar gideceğine inanıyorum"dedi.
Genç futbolcu da Kayserispor'u hedefleri olan bir kulüp olduğu için seçtiğini belirtti. Eren Güngör imzanın ardından, "Kayserispor'da çıkışımı devam ettirerek A Milli Takım forması giyeceğime inanıyorum. Transferimin her iki takıma da hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.
Genel Menajer Süleyman Hurma, gazetecilerin sorusu üzerine Eren'i takasla almalarının söz konusu olmadığını söyledi. Hurma, "Altay'a bırakacağımız futbolculardan transfer etmek istediği olursa kolaylık göstereceğimizi söyledik. Ancak bu Eren'in transferine bağlı değil. Eren'i bonservis ücretini ödeyerek aldık" açıklaması yaptı.
Kayserispor'un ön protokol imzaladığı Hollanda'nın NEC Nijmegen takımından Muslu Nalbantoğlu ile Altınoluk'dan Bayram'ın ise yarın imza atacağı bildirildi.

12.06.2008

yunusgs
13.Haziran.2007, 03:45
Hayırlı olsun genç bir yetenek umarım Türk futboluna uzun yıllar hizmet eder.

KaF KeF
13.Haziran.2007, 21:39
Kayserispor'da transfer bitmiyor

Kayserispor, Hollanda'nın NEC Nijmegen takımında futbol oynayan gurbetçi defans oyuncusu Muslu Nalbantoğlu'nu renklerine kattı.

Kulüp Genel Menajeri Süleyman Hurma, Asbaşkan Şaban Miraboğlu ve Muslu Nalbantoğlu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, en iyi kadroyu kurabilmek için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Ümit Milli Takım'da da oynayan Muslu'yu transfer etmekten son derece mutlu olduklarını belirten Hurma, Muslu'nun Kayserispor'da da başarılı futboluyla A milli takıma yükseleceğini söyledi.
Daha önce anlaştıkları futbolcularla resmi sözleşmeleri imzalamaya başladıklarını hatırlatan Hurma, en iyi kadroyu kurabilmek için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini, daha önce açıkladıkları iki Arjantinli futbolcu için de görüşmelerinin sürdüğünü kaydetti.
Mehmet Topuz'un bazı takımlara transfer olacağı yönünde haberler çıktığını hatırlatan Hurma, şunları söyledi: "Mehmet Topuz ile sözleşmemizi 2010'a kadar uzatmıştık. Futbolcumuz, büyük Avrupa takımlarından teklif gelmesi durumunda değerlendirebileceğini, aksi halde Kayserispor'da kalmak istediğini söyledi. Bazı haberlerde yer aldığı gibi Beşiktaş'tan oyuncumuz için teklif gelmedi. Hiçbir oyuncumuzu para için satmayacağız. Bunun kamuoyunda iyi bilinmesini istiyoruz."
3 yılık sözleşme imzalayan Muslu Nalbantoğlu da, Kayserispor gibi hedefleri olan bir takımın formasını giyecek olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

deniz.91
13.Haziran.2007, 23:45
http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/muslu/musluimza01.jpg

http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/muslu/musluimza03.jpg

http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/muslu/musluimza04.jpg

yunusgs
14.Haziran.2007, 02:34
Muslu hayırlı olsun gelecek vaadeden genç bir yetenek.Bakalım FMdeki kadar yetenekli mi?

Nocna Mora
14.Haziran.2007, 06:24
Kayserispor, Hollanda'nın NEC Nijmegen takımında forma giyen gurbetçi defans oyuncusu Muslu Nalbantoğlu'nu renklerine bağladı.

Kulüp Genel Menajeri Süleyman Hurma, Asbaşkan Şaban Miraboğlu ve Muslu Nalbantoğlu ile birlikte düzenlediği basın toplantısında, en iyi kadroyu kurabilmek için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Ümit Milli Takım'da da oynayan Muslu'yu transfer etmekten son derece mutlu olduklarını belirten Hurma, Muslu'nun Kayserispor'da da başarılı futboluyla A milli takıma yükseleceğini söyledi.

Daha önce anlaştıkları futbolcularla resmi sözleşmeleri imzalamaya başladıklarını hatırlatan Hurma, en iyi kadroyu kurabilmek için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini, daha önce açıkladıkları iki Arjantinli futbolcu için de görüşmelerinin sürdüğünü belirtti.

Mehmet Topuz'un bazı takımlara transfer olacağı yönünde haberler çıktığını hatırlatan Hurma, "Mehmet Topuz ile sözleşmemizi 2010'a kadar uzatmıştık. Futbolcumuz, büyük Avrupa takımlarından teklif gelmesi durumunda değerlendirebileceğini, aksi halde Kayserispor'da kalmak istediğini söyledi. Bazı haberlerde yer aldığı gibi Beşiktaş'tan oyuncumuz için teklif gelmedi. Hiçbir oyuncumuzu para için satmayacağız. Bunun kamuoyunda iyi bilinmesini istiyoruz" diye konuştu.

3 yılık sözleşme imzalayan Muslu Nalbantoğlu ise, Kayserispor gibi hedefleri olan bir takımın formasını giyecek olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu söyledi.

deniz.91
14.Haziran.2007, 07:03
Bayram Çetin Kayserisporumuz'da

Kayserispor, İzmir''''in 2. lig takımlarından Altınorduspor''''un savunma oyuncusu Bayram Çetin ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

İzmir Altınordu takımından transfer ettiğimiz Bayram Çetin'in imza töreninde Genel Menajerimiz Süleyman Hurma ve Bayram Çetin şu açıklamalarda bulundu:

Süleyman Hurma: "Bayram herkesin almak istediği bir oyuncuydu, fakat o Kayserispor gibi hedefleri olan bir takıma gelmeyi tercih etti. Onun gibi iyi bir oyuncuyu kadromuza dahil ettiğimiz için çok mutluyuz."

Bayram Çetin: "Kayserispor gibi hedefleri olan bir takıma geldiğim için çok mutluyum. Şans verilirse elimden gelenin en iyisini yapıp Kayserispor'la çok iyi yerlere gelmek istiyorum. "
23 yaşındaki Bayram Çetin savunmada stoper olarak görev alıyor.

www.kayserispor.org.tr (http://www.kayserispor.org.tr)

http://www.ajansspor.com//resim/bayramcetin_kayseri_imza.jpg

Cangele
16.Haziran.2007, 02:47
Kayserispor'umuzda Merakla Beklenen Transfer..!
Uzun zamandır dillendirilen ve Gökhan ÜNAL ın yerini doldurması için büyük çaba sarfedilen Arjantinli golcü konusunda nihayet sona yaklaşıldı. Taraftarın Hergün birbirine acaba kim diye sorduğu ünlü golcünün Arjantinin güçlü takımı BOCA da forma giyen Mauro BOSELLİ olduğu konusunda yaygın bir kanı oluşmuş durumda, özellikle yönetimin bu konuda ser verip sır vermemesi üzerine araştırmalarını Arjantin basınında yoğunlaştıran ekibimiz cılızda olsa Mauro BOSELLİ konusunda bir çok ip ucu yakaladığını sevinçle sizinle paylaşmak ister..

23 yasindaki forvet oyuncusu, Boca Juniors takiminda Martin Palermo ve Rodrigo Palacio ile birlikte oynuyor. Yasina ragmen bir sene daha Boca'da oynamak istedigini belirten Martin Palermo'dan gelen bu bilgi üzerine, Mauro Boselli'nin takimdan ayrilma istegi daha da artmistir. Kariyerinin baharinda olan Boselli sürekli forma giyebilecegi bir takimda oynamak istiyor.
Franco Dario Cangele'nin eski takim arkadasi olan Boselli'nin menajeri, ayni zamanda Cangele'ninde menajeri.

http://www.kasist.com/news.php?readmore=406

İşte Bomba Transferin Görüntüleri:
http://www.dailymotion.com/video/x5mxyt_boca-3-arsenal-1-goles-leguizamon-b_sport

http://img370.imageshack.us/img370/8566/boselisk4.jpg (http://imageshack.us)
http://img370.imageshack.us/img370/8566/boselisk4.29c7090ec0.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=370&i=boselisk4.jpg)

deniz.91
16.Haziran.2007, 02:58
İnşallah Boselli gelir ya süper santrafor gerçekten bomba olur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Haber yerel absında sıkça geçmeye başladı

http://img386.imageshack.us/img386/9305/1temporesimit6.jpg

Cangele
18.Haziran.2007, 16:39
Boseli Boselli dedik haberide çıktı:)

Lo pedís, lo tenés
Boca quiere u$s 5.000.000 por Boselli y el Kayserispor de Turquía ofreció 4.500.000 y un jugoso contrato por tres años. Lo piensan, si no se va ahora...

No todos los días se reciben ofertas que se acerquen al ideal. El regateo, en este caso, parece que no será necesario. La semana pasada, Boca había tasado a Mauro Boselli en 5.000.000 de dólares. Pero si pensaba que eso iba a alejar a los futuros compradores, fue un error: el Kayserispor de Turquía ofreció 4.500.000 limpios para el club. Y para que el jugador también estuviera conforme, prácticamente le hicieron un cheque en blanco para que él elija cuánto quiere cobrar por esos tres años de contrato. ¿Se va? Todavía nadie dio el sí...

"Yo quiero que Boselli se quede", había dicho Pedro Pompilio. Sin embargo, más allá del deseo del presidente, el futuro del delantero (que tiene tres años más de vínculo con Boca) dependerá también de los jugadores que el club logre vender. Además, el jugador tampoco está convencido, porque quiere continuidad pero el destino no le convence. Entonces, las dos partes van a esperar, sin descartar el jugoso ofrecimiento turco. Sobre todo porque no es el único equipo que lo quiere: hay ofertas de México (Cruz Azul, Atlas y Monterrey serían los clubes), de Europa (Catania) y también de Argentina (el destino menos probable). Aunque, si ninguno se acerca a lo ofrecido por los turcos, Boselli ya pensará en la neblina

http://www.ole.clarin.com/notas/2008.../01696205.html (http://www.ole.clarin.com/notas/2008/06/18/futbollocal/01696205.html)

deniz.91
18.Haziran.2007, 23:44
Hadi aryık gelsin şu adam:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Habere göre Kayserispor bonservis için 4.5 mn dolar veriyormuş boca kulübü ise 5 mn dolar bonservis ücreti istiyormuş.Ayrıca oyuncuyada reddemeyeceği bir teklif sunulmuş aradaki sorun bonservis kalmış sadece oda anlaışır gibi geliyor bana arada o kadar çok bir fark yok

yunusgs
19.Haziran.2007, 18:20
Kayserispor Boselli'den Vazgeçti

http://img84.imageshack.us/img84/455/4603blogo001zs3.jpg (http://imageshack.us)

Kayserispor'un, Arjantin'de görüştüğü ve transfer listesine aldığı Boca Juniors takımının 23 yaşındaki forvet oyuncusu Mauro Boselli'den yüksek bonservis bedeli nedeniyle vazgeçtiğive listesinden çıkarttığı belirtildi.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, "Şu anda B planımızı devreye sokup, Avrupalı ve Afrikalı birçok santraforla temas halindeyiz. Üç büyüklerin aldığı ayarda ve kalitede bir santraforu renklerimize katacağız. Kimsenin kuşkusu olmasın" dedi.

Süleyman Hurma, Arjantin'de yaptıkları temasları daha sonra da sürdürdüklerini, ancak listelerinde yer alan iki Arjantinli santraforun bonservis bedellerinin çok yüksek olması ve kiralamaya yanaşmamaları nedeniyle görüşmeleri sona erdirdiklerini söyledi. Kayserispor Genel Menajeri Hurma, "Ekonomik koşullar nedeniyle bu iki Arjantinli santrafordan kesin olarak vazgeçtik. Zira kulüpleri ve menajerleri devrede olunca, indirim sağlayamadık. Şimdi B planımızı devreye sokup, listemizde yer alan yabancı oyuncularla temasa geçtik. Şunu herkes bilsin ki, üç büyüklerin aldığı kalitede, belki de daha üstte bir santraforu renklerimize katacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın" şeklinde konuştu.

Hurma, 2 Temmuz'da Kayseri'de Karpuzatan Tesisleri'nde toplanacak oyuncuların burada bir süre çalıştıktan sonra Kızılcahamam'da kampa gireceklerini, ardından Kapadokya'daki bir turnuvaya katılacağını belirtti. Süleyman Hurma, "Daha sonra 18 Temmuz'da Süper Kupa finalini Galatasaray ile oynayıp, lige gireceğiz" diyerek sözlerini tamamladı

19.06.2008

Cangele
19.Haziran.2007, 18:24
vazgeçerler tabi 5 milyon dolar da az para değil aslında ama yaşı gençti

deniz.91
19.Haziran.2007, 20:55
Sağlık olsun ama bocada çok istiyor yav az indirim yapsa olacaktı neyse yerine bunun kalitesinde biri geleecktir eminm

Edit:Boselli dosyası tam kapanmadı boca kulübünden indirim bekleniyor
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayseri Agahowa ile imzaladı

http://www.ntvspor.net/Images/31951.jpg

Kayserispor, İngiltere Premier Lig takımlarından Wigan'da forma giyen Nijeryalı Julis Agahowa ile 3 yıllığına mukavele imzaladı.

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Kadir Has Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında yeni transfer ettikleri Nijeryalı Julis Agahowa'yı gazetecilerle tanıştırdı. Hurma, ''İngiltere Primer Lig'den her futbolcuyu transfer etmek öyle pek kolay olmuyor. Bir süre önce ön anlaşma yaptığımız forvet oyuncusu Julis Agahowa ile 3 yıllık anlaşma imzaladık. Bu futbolcunun transferi için katkı sağlayan, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum'' dedi. Sarı-kırmızı formasıyla gazetecilere poz veren Julis Agahowa, Kayserispor'a gelmekten mutlu olduğunu kaydederek şunları söyledi:

''Kayserispor, büyük hedefleri olan bir takım. Kayserispor'da daha başarılı olacağım. Burada Afrika kökenli 4 arkadaşımın olması, beni daha da rahatlatıyor. Kendimi yalnız hissetmeyeceğim.'' Julis Agahowa, daha sonra gazetecilerin isteğiyle antreman sahasına inerek bir süre topla gösteri yaptı.

19.06.2008

eXcitinG
20.Haziran.2007, 18:25
Kayserispor çok kaLiteLi isimLer transfer etti. HeLaL oLsun. GeLecek sezon Sivasın yerini aLacak takım oLurLar gibi gözüküyor.

Nocna Mora
20.Haziran.2007, 18:34
Seneye şampiyonluğa oynar Kayseri 4 büyükler ile birlikte..

yunusgs
20.Haziran.2007, 18:50
Seneye o zaman 7 takım oynayacak.Kayseri,Sivas,4 büyükler.Çok zevkli olacak seneye ligimiz.

BeeTLeJuiCe
20.Haziran.2007, 18:52
Trabzon zaten 4 büyük takımdan biri Yunus :D

Önce Ligimizin kalitesi artsında ondan sonra hepsi zirveye oynar nasılsa.

deniz.91
20.Haziran.2007, 23:11
Genç ve yetenekli ismler almaya devam ediyoruz:)

-----

Kayseri'den bir transfer daha

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_tx_UmutKocin001.jpg

Kayserispor, Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) ekiplerinden Arminia Bielefeld takımında forma giyen Umut Koçin (20) ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Umut Koçin, kulüp tesislerinde düzenlenen basın toplantısında, Kayserispor gibi hedefleri olan bir takıma gelmekten mutluluk duyduğunu, Tolunay Kafkas ile çalışacak olmanın kendisini ayrıca sevindirdiğini ifade etti.

Kulüp Genel Menajeri Süleyman Hurma da, Umut'un teknik direktör Tolunay Kafkas'ın çok istediği futbolculardan biri olduğunu, kendisinin takıma son derece faydalı olacağına inandıklarını söyledi.

Takımın geleceğine yatırım yapmak için genç oyuncular transfer ettiklerini, aynı zamanda takımın kalitesini artırmak ve daha güçlü bir kadro kurmak için transferler yaptıklarını bildiren Hurma, şöyle konuştu:

''Çok sayıda genç oyuncuyu kadromuza kattık. Hapsi milli takımlarda oynamış, yeteneklerini ispat etmiş futbolcular. Takımda revizyona giderek, genç ve yetenekli oyunculardan oluşan geniş bir kadro kuruyoruz. Böylece takımın geleceği ile ilgili çok önemli temeller atıyoruz. Bu temeller ileride bizi hedeflerimize ulaştıracak. Bunun için sabırlı olmamız gerekiyor. Başarılı transferler yaptığımıza inanıyoruz. Transferde yüzde 30 başarı bile önemlidir. İyi futbolcu bulmak, yabancı oyuncuları Türkiye'ye adapte etmek ve bu futbolculardan iyi bir takım kurmak kolay değil.''

Transfer çalışmalarının sürdüğünü, Almanya 2. Ligi'nde forma giyen Bilal Aziz ile de anlaştıklarını hatırlatan Hurma, daha önce anlaşma sağladıkları Harun Erbek, Salamon Olembe ve kaleci Süleymanou ile de kısa süre içinde sözleşme imzalayacaklarını sözlerine ekledi.

20.06.2008

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Son iki gündür birde basında bizim için Neri Cardozo haberi geçiyor.Kayserinin Boselli ve Neri Cardozoyu istediği söyleniyor.Boselli oldu gibi ama Cardozo biraz abartı olmuş bırak kayseriyi Türkiyeye geleceğinin pek sanmam

Bordo61Mavi
20.Haziran.2007, 23:31
Ligimiz zaten kaliteli, herkesin milli takiminda 8-9 oyuncu dis ulkelerde oynarken bizim milli takimimizda ilk 11 de baslayan 8-9 oyuncu futbolunu kendi ulkelerinde futbolu devam ettiriyo.

Kayseri iyi oyuncular aldi gercekten, Premiershipten topcu almak herkese nasip olmaz. Agahowa ingiltereye buyuk umutlarla geldi ama uyum sagliyamadi ins Kayseride o uyumu saglar.

Sampiyonluk yarisindan kimse kopmaz uzun bi sure ins :)

deniz.91
21.Haziran.2007, 00:12
SORUN BOCA'DA 20.06.2008

Kayserispor, Mauro Boselli ile anlaştı, ancak kulübü 5 milyon dolardan 4.5 milyon dolara indi. Sarı-kırmızılı yönetim Boca’nın biraz daha indirim yapması için bastırıyor.

İNDİRİM BEKLENİYOR
MAURO Boselli ile anlaşan ancak kulübü Boca Juniors’tan istediği indirimi göremeyen Kayserispor, Arjantin kulübüne 3.5 milyon dolar önerdi. Boca’nın 5 milyon dolardan 4.5 milyon dolara inmesinin ardından biraz daha umutlanan Kayserispor Transfer Komitesi, Mauro Boselli’yi 3.8 milyon dolara bitirmek için girişimlerini hızlandırdı. Boselli ile anlaşan Kayserispor, yabancılardan sadece Pablo’yu gönderecek.

Kayseri Anadolu Haber
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yeni bir haber daha (: Belçika basınında Kayserisporun milli oyuncları Mpenzayı istediği yazıyor

Cangele
21.Haziran.2007, 16:35
Hiç belli olmaz Boselli'nin geleceği:)kafası karışıkmış

Cengo
22.Haziran.2007, 00:44
SORUN BOCA'DA 20.06.2008

Kayserispor, Mauro Boselli ile anlaştı, ancak kulübü 5 milyon dolardan 4.5 milyon dolara indi. Sarı-kırmızılı yönetim Boca’nın biraz daha indirim yapması için bastırıyor.

İNDİRİM BEKLENİYOR
MAURO Boselli ile anlaşan ancak kulübü Boca Juniors’tan istediği indirimi göremeyen Kayserispor, Arjantin kulübüne 3.5 milyon dolar önerdi. Boca’nın 5 milyon dolardan 4.5 milyon dolara inmesinin ardından biraz daha umutlanan Kayserispor Transfer Komitesi, Mauro Boselli’yi 3.8 milyon dolara bitirmek için girişimlerini hızlandırdı. Boselli ile anlaşan Kayserispor, yabancılardan sadece Pablo’yu gönderecek.

Kayseri Anadolu Haber
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yeni bir haber daha (: Belçika basınında Kayserisporun milli oyuncları Mpenzayı istediği yazıyor

Mbo?
Emile?

Turgay Şeren Empanze diyordu :~))))))

deniz.91
22.Haziran.2007, 16:47
Mbo?
Emile?

Turgay Şeren Empanze diyordu :~))))))

Mbo yazıyor ama haber eskiymiş(:

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Aghahowa Kayseri'yi Sevdi

Agahowa, Kayserispor'da son yılların en büyük patlamasını yapacağını söyledi.
22.6.2008

Kayserispor’un Nijeryalı futbolcu Julius Agahowa, Sarı-Kırmızılı kulüpte son yılların en büyük patlamasını yapacağını söyledi. İngiltere’de yapılan iki görüşmede Kayserispor’un yeni sezondaki planlarını dinledikten sonra kesin kararını verdiğini belirten Agahowa, Kayseri’yi ve kendisine yakıştırılan “ağa” lakabını da çok sevdiğini belirtti.

Kaynak:Fanatik

QaaN-07
22.Haziran.2007, 20:55
Valla Agahowa transferi mükemmel olmuş
Helal olsun Kayseri yönetimine

deniz.91
23.Haziran.2007, 03:03
Aghahowanın burda çok iyi bir performans sergileyeceğinden şüphem yok eski yıllarına geri dönecek umarım

anilton
23.Haziran.2007, 03:11
Aghahowanın burda çok iyi bir performans sergileyeceğinden şüphem yok eski yıllarına geri dönecek umarım

Eski yıllarında ne yapmış ki Aghahowa?Ukrayna gibi bir ligde 7 sezonda 30 gol atabilmiş.Sezon başına 4 gole denk geliyor bu.Wigan'da 20 maçta 0 golü bulunuyor.Umarım Kayserispor'a faydalı olur.Hızlı bir oyuncu,Türkiye liginde kariyerindeki diğer ortalamaları geçer ama...

deniz.91
23.Haziran.2007, 03:20
Eski yıllarında ne yapmış ki Aghahowa?Ukrayna gibi bir ligde 7 sezonda 30 gol atabilmiş.Sezon başına 4 gole denk geliyor bu.Wigan'da 20 maçta 0 golü bulunuyor.Umarım Kayserispor'a faydalı olur.Hızlı bir oyuncu,Türkiye liginde kariyerindeki diğer ortalamaları geçer ama...

Ukraynada 5 sezon oynadı ama çok genç yaşta gitmesi az gol atmasına etken olsada takımına çok yararlı oldu zaten Ukraynaya geleceğin yıldızı olarak getirildi birçok kez falan Nijerya milli takımın formasını giymiş bir oyuncuve milli takımdada baya bir golu var yanılmıyosam ingilteredede aradığı ortamı bir türlü bulamaıdı ama tr tam ona göre bir lig burda patlayacğına eminim yaşıda hala çok iyi zaten 26 yaşında hala

anilton
23.Haziran.2007, 03:24
Ukraynada 5 sezon oynadı ama çok genç yaşta gitmesi az gol atmasına etken olsada takımına çok yararlı oldu zaten Ukraynaya geleceğin yıldızı olarak getirildi birçok kez falan Nijerya milli takımın formasını giymiş bir oyuncuve milli takımdada baya bir golu var yanılmıyosam ingilteredede aradığı ortamı bir türlü bulamaıdı ama tr tam ona göre bir lig burda patlayacğına eminim yaşıda hala çok iyi zaten 26 yaşında hala

İnşallah öyle olur ama G.Ünal'dan faydalı olacağını düşünmüyorum...

deniz.91
23.Haziran.2007, 03:59
İnşallah öyle olur ama G.Ünal'dan faydalı olacağını düşünmüyorum...

Gökhan Ünal gerçekten bizim için süper bir golcüydü ama geçen sezondaki Gökhandan daha faydalı olacaktır:)

yunusgs
23.Haziran.2007, 19:21
Aghahowa bence Gökhan Ünal'dan daha çok katkı sağlayacaktır.Premier Lig tecrübesi olan bir forvet.

KaF KeF
23.Haziran.2007, 19:23
Her Premier Lig tecrübesi olan güzel bir forvet olsaydı Kezman 50-60 gollere ulaşırdı ..

deniz.91
23.Haziran.2007, 22:00
Her Premier Lig tecrübesi olan güzel bir forvet olsaydı Kezman 50-60 gollere ulaşırdı ..

kezman numunelik
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor dan Boselli ye Son Teklif 4,5 Milyon Dolar

Arjantin Medyasında çıkan haberlere göre Kayserispor Boselli içen 4,5 Milyon Dolara teklif ettiği yazıyor....

Lo pedís, lo tenés

Boca quiere u$s 5.000.000 por Boselli y el Kayserispor de Turquía ofreció 4.500.000 y un jugoso contrato por tres años. Lo piensan, si no se va ahora...

boselli icin 5 milyon dolar isteyen menajerine kayserispor 3 yıllık anlaşma için 4,5 milyon dolar teklif etti. menajeri ve kendisi bu teklifi duşunuyor.

No todos los días se reciben ofertas que se acerquen al ideal. El regateo, en este caso, parece que no será necesario. La semana pasada, Boca había tasado a Mauro Boselli en 5.000.000 de dólares. Pero si pensaba que eso iba a alejar a los futuros compradores, fue un error: el Kayserispor de Turquía ofreció 4.500.000 limpios para el club. Y para que el jugador también estuviera conforme, prácticamente le hicieron un cheque en blanco para que él elija cuánto quiere cobrar por esos tres años de contrato. ¿Se va? Todavía nadie dio el sí...

istenilene yakın bu tip teklifler her zaman alınmaz.şu an için pazarlık yapılmasına pek gerek duyulmor. mouth klubu 5 milyon dolarlık teklifi gecen hafta belirledi.bu teklifi verecek bir klubun olacağını dusunmediği icin oyuncusunu kolaylık elinde tutacağını düşünen klube Kayserispor 4,5 milyondolarlık temiz bir teklifle bu klubu şaşırttı. hedefteki futbolcunun bu teklif karşısında 3 yıllıgına kendisine verilecek olan parayı düşünmesi için zaman verildi.peki fiyatta anlaşıldı mı; hayır henuz kimse evet diyemedi

Arjantin Medyasında Boselli Hakkında Çıkan haberler ve Kayserispor'un son teklifini yazıyor.

22.06.2008

*Boselli icin istenen 5.000.000 $ lik bonservis bedelini veren takim cikmadi.
* Istenen ücrete en yakin teklif 4.500.000 $ Türkiye
* Lanus da oyuncuyu istiyor ama teklif ettikleri ücret Kayserispor´un teklifinden daha düsük

Kaynak: http://www.ole.clarin.com/notas/2008.../01699406.html (http://www.ole.clarin.com/notas/2008/06/22/futbollocal/01699406.html)

Bordo61Mavi
25.Haziran.2007, 06:00
Aghahowa bence Gökhan Ünal'dan daha çok katkı sağlayacaktır.Premier Lig tecrübesi olan bir forvet.

Kac maca cikmis ?
Kac gol atmis ?
Td si onun hakinda ne demis ?

Agahowa coktandir futbol oyniyamadi, ins cabuk alisir ve dedigi kadar yararli olabilir. Yetenek orda ama Tolunay Kafkas bu Agahowaya ikinci baharini yasatirabilecekmi? oda ayri bi soru ...

deniz.91
25.Haziran.2007, 22:39
Kac maca cikmis ?
Kac gol atmis ?
Td si onun hakinda ne demis ?

Agahowa coktandir futbol oyniyamadi, ins cabuk alisir ve dedigi kadar yararli olabilir. Yetenek orda ama Tolunay Kafkas bu Agahowaya ikinci baharini yasatirabilecekmi? oda ayri bi soru ...

Aghahowadan benim tek teddütüm wiganda forma şansı bulamamsı inşallah formunu yakalar yine zaten wigan tdsi resmi sitelerindne aghahowanın çok yetenekli birisi olduğunu ancak ingiltereye alışamadığını söyledi türkiyede başarılı olacağını umduğunu söyledei bakalım ne yapacak :)

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor Harun'u transfer etti

http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/0809transfer/herbek01.jpg

Transfer çalışmalarını sürdüren Kayserispor, Avusturya'nın Ried kulübünde ve ümit milli takımında oynayan Harun Erbek'i transfer etti.
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, Kadir Has tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, yeni transfer ettikleri Harun Erbek'in sol kanatta hem defansta hem de ileri uçta oynayabilen yetenekli bir futbolcu olduğunu söyledi.
Hurma, ''Harun'u teknik direktörümüz Tolunay Kafkas da çok istiyordu. Harun Erbek'in Kaysenrispor'a çok yararlı olacağına inanıyorum'' dedi.
Gazetecilerin sorularını da cevaplayan Hurma, ''Arjantin'de yeni bir futbolcuyla da görüşmelerimiz sürüyor. Bu görüşmeler birkaç gün içinde netleşecek. Süper Kupa maçının yurt dışında oynanmasını istiyoruz, ama bu konuda kararı federasyon verecek. Kadromuzdaki futbolcu sayısını da azaltacağız'' diye konuştu.
Gazetecilere sarı kırmızı formayla poz veren Harun Erbek de Kayserispor'a gelmekten mutlu olduğunu söyledi.
Erbek, ''Avusturya Ümit Milli Takımında oynuyorum. Kayserispor'a geldikten sonra en büyük hedefim Milli Takım formasını da giyebilmek'' dedi.

26.06.2008

Cangele
27.Haziran.2007, 03:43
Takımı gurbetçiler bastı resmen:) pek umutlu değilim bunlardan...kadroya giremezler hem

deniz.91
27.Haziran.2007, 04:44
Ben umutluyum şahsen umut koçin ve bilal azizden

CeNTeR_TR
30.Haziran.2007, 18:38
Kayserispor

Souleymanou (Denizlispor)
Olembe (Wigan)
Aghohawa (Wigan)
Muslu Nalbantoğlu (NEC Nijmegen)
Bayram Çetin (Altınordu)
Eren Güngör (Altay)
Umut Koçin (Arminia Bielefeld)
Armağan Kuş (Samsunspor)
Harun Erbek (SV Ried)
Bilal Aziz (Osnabrück)

Ivankov (Bursaspor)
Gökhan Ünal (Trabzonspor)

deniz.91
02.Temmuz.2007, 22:54
Mehmet Eren'in sözleşmesi uzatıldı
Geçen sezon ortaya koyduğu başarılı futbolla dikkat çeken oyuncumuz Mehmet Eren Boyraz'ın 2008-2009 sezonu sonunda bitecek olan sözleşmesi 2010'a kadar uzatıldı.

www.kayserispor.org.tr

zemlinskis
02.Temmuz.2007, 23:04
transferler müthiş kayserisporda fakat ivankovun gitmesi takımı kötü etkileyebilir hamidou onun kadar ii bir performans gösterirse durum değişebilir tabi kayseri seneye şampiyon bile olabilir bu kadroyla

deniz.91
02.Temmuz.2007, 23:08
Bu seneki takımdan umutluyum baya kalecidne bnde korkuyorum ama biraz:)

-----
GK:Hamidou
DR.Muslu Nalbantoğlu
DL:Toledo
DC:Koray Çölgeçen
DC:Aydın Toscalı
MR:Mehmet Topuz C
ML:Mehmet Eren [Olembe]
MC:Saidou
MC:Arjantinli [Ragıp]
ST:Boselli:p??? [Aghahowa]
ST:Franco Cangele

Güzel ve geniş kadromuz oldu:)

yunusgs
03.Temmuz.2007, 04:48
Mehmet Eren'in sözleşmesini uzatarak çok doğru bir hamle yapmış Kayserispor zira takıma çok faydası olan bir oyuncu.

GeNç KaRTaL
03.Temmuz.2007, 05:03
Mehmet Eren bitiriciliğini biraz daha geliştirse çok iyi oyuncu olacak.Çok iyi getiriyor ama bitirişte problem var.

deniz.91
03.Temmuz.2007, 07:04
Topla birlikte hızla gitmesi çok iyi topu çok iyi taşıyor ama son vuruşlarda etkisiz inşallah onuda geliştirirse çok iyi olacak

Cangele
03.Temmuz.2007, 14:46
Arkadaslar,

Uzun süredir bekledigimiz Arjantin'deki orta saha oyuncumuz belli oldu ve transfer tamamlandi.

Matias Escobar:

Matías Leonardo Escobar http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/1106k.jpg (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1106/clubdegimnasiayesgrimalaplata/uebersicht/startseite.html) Club de Gimnasia y Esgrima La Plata (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1106/clubdegimnasiayesgrimalaplata/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/9.gif (http://www.transfermarkt.de/de/wettbewerb/ARGC/torneoclausura/uebersicht/startseite.html) Torneo Clausura (http://www.transfermarkt.de/de/wettbewerb/ARGC/torneoclausura/uebersicht/startseite.html)
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_30779_2007_1.jpg Foto: unbekannt (http://www.transfermarkt.de/de/spieler/default/quelle/rechte/fotos.html)
Geburtsdatum:21.04.1982
Größe:1,85
Nationalität: Arjantin
Fuss:rechts
Verein (RN):Club de Gimnasia y Esgrima La Plata (http://www.transfermarkt.de/de/verein/1106/clubdegimnasiayesgrimalaplata/uebersicht/startseite.html) http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/5.gif
Position:Mittelfeld
Positionsdetails:defensives Mittelfeld
Marktwert:1.750.000 €

Oyuncu ön liberoda oynuyor

http://forum.kayserispor.org/flas-flas-matias-escobar-kayserisporumuzda-t4472.html

KaF KeF
03.Temmuz.2007, 15:08
Kayserispor birde yabancı bir forvet alarak transferi kapatacak..Bu forvet çok iyi olacak deniyor..Boselli gelmiyyormuş...

deniz.91
03.Temmuz.2007, 15:22
Beklediğimiz ilk transferimiz geldi hayırlı olsun.Bu transferden haberim vardı ama söylememek için söz vermiştim biligiyi aldığım kişiye:):p

Yetenekli bir oyuncu FMdeki özellikleride bunun göstergesi:)

http://img45.imageshack.us/img45/1472/matiasescobarww2.jpg (http://imageshack.us)

Ayrıca sıkı durun bomba bir forvet geliyor(muş) az kaldı!...:D

KaF KeF
03.Temmuz.2007, 15:24
Ama Avendano'yu gönderip Hamidu'yu almak ne kadar akıllıca ?

deniz.91
03.Temmuz.2007, 15:37
Ama Avendano'yu gönderip Hamidu'yu almak ne kadar akıllıca ?
Saçma gerçekten Avendano hem kaliteliydi Süleymanou ise hem yaşlı hemde iyi bir kaleci değil tüm taraftar bunu söylüyor inşallah Suleymanou bizi utandırır

KaF KeF
03.Temmuz.2007, 15:39
İlla ki Yabancı bir kaleci alacaklarsa Martinez'i alsalardı keşke...

deniz.91
03.Temmuz.2007, 18:19
Kayserispor'dan geleceğe yatırım

Kayserispor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, takımın geleceğine yatırım yapmak için çok sayıda genç oyuncu transfer ettiklerini belirtti. Teknik direktör Kafkas, gazetecilere yaptığı açıklamada, dünkü ilk antrenmanla topbaşı yaptıklarını hatırlatarak, Kayseri'deki 10 günlük kampın ardından futbolculara iki gün izin vereceklerini ve ikinci etap çalışmasını Kızılcahamam'da sürdüreceklerini bildirdi.
Transfer çalışmalarının halen sürdüğünü ve geniş bir kadro kurduklarını ifade eden Kafkas, genç ve gurbetçi oyunculara ağırlık verdiklerini söyledi.
Takımın geleceğine yatırım yapmak istediklerini ifade eden Kafkas, şöyle konuştu:
''Çok geniş bir kadro kurmamız eleştirilebilir. Ancak, takımın geleceğine yatırım yapmak için çok sayıda genç oyuncu transfer ettik. İki türlü transfer politikası izledik. Hem geleceğe yatırım yapmak için 16-17-18 yaşlarında genç oyuncular aldık, hem de kadromuzu güçlendirmek için kalitelerini ispatlamış futbolcular transfer ettik. Gökhan Ünal haricinde oyuncu göndermedik. Mevcut kadromuzu koruyup daha da güçlendirmeyi hedefledik. Gökhan Ünal'ın yerini doldurabilmek için İngiltere Premier Lig'den oyuncu aldık. İnşallah Aghahowa, Gökhan'ın yerini aratmayacak. Yeni sezonda daha güçlü bir takım oluşturabilmek için çalıştık.''
İki yabancı oyuncu daha transfer etmek istediklerini, bunun için bazı futbolcularla görüşmelerinin sürdüğünü kaydeden Kafkas, ''İki yeni yabancı oyuncu almak için Avendano'yu gözden çıkardık. Gözden çıkaracağımız ikinci oyuncu ise büyük ihtimalle Iglesias olacak'' diye konuştu.
Kaleci Ivankov'un takımdan ayrılması konusunda çok eleştirildiklerini anımsatan Kafkas, Ivankov'un takımda kalmasını çok istediğini, ancak bir türlü anlaşma sağlanamadığını anlattı.
Denizlispor'dan transfer ettikleri Suleymanou'nun Ivankov'un yerini aratmayacağına inandıklarını belirten Kafkas, şöyle devam etti:
''Ivankov, Kayserispor'a büyük katkılar sağladı. Ivankov'un takımda kalmasını çok istedim ve ikna etmeye çalıştım. Hatta eşim, eşiyle görüştü ve Kayseri'de kalmaları için aracı olmaya çalıştı. Ivankov, Avrupa'da futbol oynamak istediğini ve çocuklarının eğitimi Avrupa'da sürdürmek istediğini söyleyerek teklifimizi reddetti. Ancak, bir süre sonra Bursaspor ile anlaştığını öğrenince çok şaşırdık. Kendisine başarılar diliyoruz.''
Genç oyunculara da çok güvendiklerini vurgulayan Kafkas, daha önce izlediği çoğunluğu gurbetçi oyuncuları takıma katmanın çok kolay olmadığını, kimi futbolcuları yaşı küçük olduğu için annesinin imzasıyla kadrolarına kattıklarını söyledi.
Yabancı oyunculardan sadece Saidou'nun takımla birlikte antrenmana çıktığı görüldü. Diğer yabancıların bugün takıma katılacağı, yeni transferler Aghahowa, Olembe ve Suleymanou'nun da hafta sonu gelebilecekleri kaydedildi.

03.07.2008

yunusgs
03.Temmuz.2007, 19:10
Yetenekli bir oyuncu FMde gözüktüğü kadarıyla umarım Carrusca gibi olmaz ve takıma fayda sağlar.

deniz.91
03.Temmuz.2007, 20:42
Kayserispor topbaşı yaptı!

Yeni sezon için topbaşı yaparak çalışmalara başlayan Kayserispor'un Kulüp Başkanı Recep Mamur, "Biri santrfor, diğeri orta saha 2 yabancı oyuncu daha alıp transferi kapatacağız" dedi.
Sarı kırmızılı takımın Karnpuzatan Üesisleri'ndeki ilk çalışmasını yönetim yönetim kurulu üyeleri de izledi. Antrenmana Kayserispor'un yeni yabancıları Olembe, Aghahowa, kaleci Souleymanou ile kulüpten ayrılacak olan Leonardo, Avendano ile Eskişehirspor'la transfer görüşmeleri süren Kamber katılmadı.

Antrenmandan önce teknik direktör Tolunay Kafkas, takım kaptanı Mehmet Topuz ve 2'nci kaptan Ragıp'la bir konuşma yaptı. Ardından Sarı-kırmızılı oyuncular Karpuzatan tesislerinde önce düz koşu, ardından kültür fizik hareketleri, daha sonra topla çalışmalar yaptı. Tolunay Kafkas, sarı kırmızılı kadronun kısa zamanda bir araya geleceğini belirterek şöyle konuştu:
"İzin verdiğimiz yabancı oyuncularımızla kadromuza katacağımız biri forvet diğeri orta saha oyuncusu 2 yeni transferimizi bekliyoruz. 13 Temmuz'a kadar burada çalışacağız. Sonra oyuncularıma iki üç gün izin verip 15 Temmuz'da Kızılcahamam'da yeniden kampa gireceğiz."
Başkanı Recep Mamur'da yeni sezonda daha iyi bir Kayserispor ortaya çıkarmak için çaba harcadıklarını, 2 yabancı oyuncu daha alcaklarını açıklerken şunları söyledi:
"Yeni sezon için tüm takımlarımıza başarılar diliyoruz. Gençlere yönelik transferler yaptık. Kayserispor geleceğine yatırım yaptı. Bu gençler takıma yavaş yavaş girerek bize hizmet edecek"

03.07.2008

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kamptan Görüntüler

http://www.kayserispor.org.tr/fotogaleri/photos/0809acilis10.jpg

http://www.kayserispor.org.tr/fotogaleri/photos/0809acilis14.jpg

http://www.kayserispor.org.tr/fotogaleri/photos/0809acilis15.jpg

http://www.kayserispor.org.tr/fotogaleri/photos/0809acilis12.jpg

http://www.kayserispor.org.tr/fotogaleri/photos/0809acilis17.jpg

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Golcü oyuncusu hakkında bazı bilgiler aldım çok kariyerli bir forvet avrupa uyruklu ve milli takımında oyunuyor gelirse süper olacak ama oyuncuya talip olan sadece kayserispor değil:(

Ama gelirse süper olacak harbiden:D

Cangele
05.Temmuz.2007, 16:28
KAYSERİSPOR'UN KAMERUNLU FUTBOLCUSU OLEMBE İSTANBUL'A GELDİ

Turkcell Süper Lig Ekiplerinden Kayserispor'un İngiltere Premier Lig Takımlarından Wigan'dan Transfer Ettiği Salomon Olembe, Gece Geç Saatlerde Atatürk Havalimanı'na Geldi.

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'un İngiltere Premier Lig takımlarından Wigan'dan transfer ettiği Salomon Olembe, gece geç saatlerde Atatürk Havalimanı'na geldi.

28 yaşındaki futbolcu sol kanatta görev yaptığı belirtildi. Kayseri ekibi ile 3 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli futbolcu, Kayserispor'un geçen yıl ismini Avrupa Kupaları'nda ismini duyurduğunu belirterek, "Buraya başarılı olmaya geldim. Kayserispor'u tanıyorum. Tecrübelerimi burada Kayserispor'un başarısı için kullanacağım" diye konuştu. Kamerunlu futbolcunun yarın Kayseri'ye giderek sözleşme imzalaması bekleniyor

QaaN-07
05.Temmuz.2007, 17:43
Vay be kayseri mükemmel transferler yapıyor..

Nocna Mora
05.Temmuz.2007, 17:46
Olembe Kayserispor'da iyi iş yapar...

deniz.91
05.Temmuz.2007, 19:23
Juan Pablo Avendano ve Hasan Sönmez ile yollar ayrıldı.

Kemal Okyaya ise kulup bulması istenildi.Erciyese kiralık olarakta verilebilir

Cangele
05.Temmuz.2007, 19:28
Forveti bekliyoruz asıl bomba

Bordo61Mavi
05.Temmuz.2007, 19:28
Kayseride sezonu acmis, hayirli olsun. allah sakatliklardan korusun.

Forveti merak ettim

deniz.91
06.Temmuz.2007, 02:42
Forvetimiz İngiliz takımlada anlaşamadı büyük ihtimalle inşallah bize gelir sıra:)

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
GOLCÜ’DE ALTERNATİF ARAYIŞI

ARJANTİN’Lİ OLMAZSA İTALYAN OLACAK

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Kayserispor’da pivot santrafor arayışı sürüyor. Arjantin’den bir golcü oyuncu ile ilgilenen ve haber bekleyen Kayserispor, buradan olumlu yanıt alamazsa rotayı İtalya’ya yöneltecek.

Önceki günü Arjantin’li orta saha oyuncusu Escobar ile anlaşma sağlayan ve Kayseri’ye getirmek için girişimde bulunan Kayserispor, golcü oyuncu Mauro Boselli’nin ardından bir pivot santrafor oyuncu daha buldu.

Bu oyuncuyla ön anlaşma sağlayıp son teklifini veren Kayserispor, Türkiye’ye gelip gelmemekte tereddüt yaşayan golcüden haber bekliyor. Parada anlaştığı futbolcuyu hafta başında Kayseri’ye getirmek isteyen Kayserispor, Arjantin’den bulduğu golcü oyuncuda olumsuz gelişme yaşarsa rotayı İtalya’ya yöneltecek.

Kayserispor Arjantin’den olumsuz yanıt geldiği takdirde kesesin ağzını açıp sezon başında belirlediği İtalyan oyuncuyu ile anlaşmak istiyor.

15 Temmuz’da Kızıhcahamam kampına başlayacak olan Kayserispor, bu sezon UEFA, Süper Kupa, Lig ve Türkiye Kupası maçlarında başarılı olabilmek için kaliteli transferlere önem veriyor.

Kaynak:Erciyes TV

Cangele
06.Temmuz.2007, 04:11
Yine Di Vaio'ya yönelmesinler ama sanmıorum erciyestv sallamış

deniz.91
06.Temmuz.2007, 05:59
Matias Escobara sanırım 2 MN Dolar gibi bir bonservis bedeli ödenmiş inşallah hakkını verir paranın Arjantin forumlarında geçen haberlere görede baya iyi olduğu söyleniyor:)

barahir
06.Temmuz.2007, 08:33
Eğer üniversiteyi kayseride okursam Kesin Kombine alcam:)

Cangele
06.Temmuz.2007, 18:12
Salomon Olembe antrenmanlara başladı bugün veya yarın resmi sözleşme imzalayacak

http://img77.imageshack.us/img77/4867/olembezx2.jpg (http://imageshack.us)
http://img77.imageshack.us/img77/4867/olembezx2.dec87b9de8.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=77&i=olembezx2.jpg)

deniz.91
06.Temmuz.2007, 19:57
Yarın forvette netleşirse 3 imza birden atarız inşallah:)

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Matías Leonardo Escobar

http://img399.imageshack.us/img399/3127/escobarmh9wi1.jpg (http://imageshack.us)

Yeni transferimizin resmi(:

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor'da yaprak dökümü!

Sarı Kırmızılılar, Kızılcahamam kampı öncesi kadrodan gönderilecek isimleri belirledi, Kemal Okyay, Kamber, Avendano ve Turgay'a kendilerine kulüp bulmaları halinde sarı kırmızılı ekipten ayrılabilecekleri mesajı verildi.
6.7.2008

Karpuzatan Tesisleri'nde çalışmalarını sürdüren Kayserispor'un antrenmanına İngiltere Primer Ligi'nden transfer edilen orta saha oyuncusu Olembe'de ilk kez katıldı. Saidou’nun tercümanlık yaptığı Olembe, kısa sürede takım arkadaşlarına uyum sağladı. Aghahowa, Süleymanou ve Leonardo'nun da bugün kampa katılmalarıyla sarı kırmızılı ekibin çalışmalarını bundan sonra antrenmanlarına tam kadro çıkacağı bildirildi.
Teknik direktör Tolunay Kafkas, bu sezonki kadrolarına kattıkları Olembe, Aghahowa, Eren, Süleymanou, Harun ve transfer edilecek biri santrfor, bir orta saha oyuncusu ve biri de kaleciyle kadrosunu zenginleştireceğini, yeni transfer edilen gençlerin de takımı zorlayacaklarını vurgularken şöyle dedi:
“Kayserispor’da herkese forma şansı var. Yeterki takıma uyum sağlasın ve katkıda bulunsunlar. Şu anda elimizdeki kadro oldukça yeterli. Aramıza katılacak 3 oyuncuyla hem lig, hem de kupada fırtına gibi eseceğiz.“
Tolunay kafkas hiç bir oyuncularına, ”Git kendine kulüp bul“ demediklerini, ancak forma şansı bulamayacak oyunculara hem kendileri, hem kulüp açısından öneride bulunduklarını belirtirken şöyle konuştu: “Kemal Okyay, Kamber, Avendano ve Turgay’a, kadroda forma şansı konusunda zorlanacaklarını söyledik. Kulüp bulursarsa ayrılırlar, yoksa bizimle beraber devam ederler.“

Kaynak:Fanatik

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Yeni Bomba Forvet Humberto Suazo mu?

3-4 gündür Humberto Suazo mensetlerden inmiyor. Bir haftadir takiminin antrenmanlarina katilmayan oyuncu hakkinda dedikodular gün gectikce ilerliyor.
Ilk zamanlar GS ile adi aniliyordu simdi ise Türkiye´den bir takim deniliyor...

Bizim yöneticilerde yıldız forvet alacağız diye söyleyip duruyor bizimde içimizden acaba diye geçmiyor değil???

Monterrey: Arma La Volpe al equipo sin contemplar a Suazo

El técnico aún espera al jugador chileno, pero sabe que no puede depender de él.

Ante la ausencia de Humberto Suazo de la pretemporada, el técnico de Monterrey, Ricardo La Volpe, ya planea el trabajo de los Rayados sin el "chupete".
El estratega argentino decidió armar un esquema de cara al Apertura 2008 sin contemplar al chileno quien, se dice, podría emigrar al balompié turco.
"Todavía estamos al pendiente de que regrese pero, como técnico, tampoco vas a depender de un sólo jugador", comentó el argentino.
"Tenemos que tener las soluciones porque tanto puede pasar que ahora no llegó, que mañana no esté por una lesión o esté suspendido. Si se va, lo puedes solucionar, el reglamento te da para traer otro, pero hoy el equipo juega como si estuviera suspendido Suazo".
Por lo pronto, este día la Pandilla se medirá a los Indios de Ciudad Juárez en duelo amistoso.

Goal.com/es-la

Cangele
07.Temmuz.2007, 05:07
Suazo transferi kolay değil

deniz.91
07.Temmuz.2007, 05:18
Bencede kolay değil ama Tüm haberlerde Türk kulübü geçmesi ve Süleyman Hurmanında 1. sınıf forvet alacağız demesi acaba dedirtiyor insana:)

omersal
07.Temmuz.2007, 05:47
Aghahowa da forvet değil mi Cangele ile oynasın işte :D Yoksa ben mi yanılıyorum ?

deniz.91
07.Temmuz.2007, 05:51
Aghahowa da forvet değil mi Cangele ile oynasın işte :D Yoksa ben mi yanılıyorum ?

Aghahowada forvet ama Cangele Türkiye kupası finalinde sakatlandı ilk 10 hafta kendine gelemz Gökhanda gidince almak şart oldu

omersal
07.Temmuz.2007, 05:53
Aghahowada forvet ama Cangele Türkiye kupası finalinde sakatlandı ilk 10 hafta kendine gelemz Gökhanda gidince almak şart oldu

Cangele çok kötü olmuş.O zaman gerçekten almak şart ama Kayseri bir sürü iyi oyuncu transfer etti , gökhanı da ucuza verdi.Yıldız forvetin gelmesini çok isterim Kayseriye ama zor bence.

deniz.91
07.Temmuz.2007, 05:57
Cangele çok kötü olmuş.O zaman gerçekten almak şart ama Kayseri bir sürü iyi oyuncu transfer etti , gökhanı da ucuza verdi.Yıldız forvetin gelmesini çok isterim Kayseriye ama zor bence.

Gökhanı 5 MN Euroya verdik daha ne olsun.Yönetim yıldız forvet getireceği sözünü verdi daha benim bildiğim bir kaç isim var daha ciddi görüşmeler var onlarla ama diyemem şuan söz verdim bilgiyi aldığım kişilere inşallah birisi gelecektir.Kasada sağlam duyduğuma göre:)

omersal
07.Temmuz.2007, 05:58
Gökhanı 5 MN Euroya verdik daha ne olsun.Yönetim yıldız forvet getireceği sözünü verdi daha benim bildiğim bir kaç isim var daha ciddi görüşmeler var onlarla ama diyemem şuan söz verdim bilgiyi aldığım kişilere inşallah birisi gelecektir.Kasada sağlam duyduğuma göre:)

5 mn euro mu.Kardeş sen iyi misin.TS açıklama yapmıştı 1.2 mn euroya aldık diye.

barahir
07.Temmuz.2007, 06:00
Bende 5 Milyon € olarak biliyorum..

deniz.91
07.Temmuz.2007, 06:01
5 mn euro mu.Kardeş sen iyi misin.TS açıklama yapmıştı 1.2 mn euroya aldık diye.

Olurmu arkadaşım yav:D Gir bak arşivlere senin yanlışın var:)

omersal
07.Temmuz.2007, 06:02
Olurmu arkadaşım yav:D Gir bak arşivlere senin yanlışın var:)

Allahallah.Eğer 5 mn ise TS kazık yemiş diyebilirim. 3 mn ye de rahat alırdı yani.5 mn yi ben olsam Mehmet Yıldıza verirdim daha iyi :D

deniz.91
07.Temmuz.2007, 16:24
Altay'da Merter Kayseri yolcusu

Siyah-beyazlılarda, Eren Güngör'den sonra orta saha oyuncusu da Süper Lig'e gidiyor

Dış transferde 6 oyuncuya imza attıran Altay'da defans oyuncusu Eren Güngör'den sonra Merter Yüce de Süper Lig ekibi Kayserispor'un yolunu tutuyor. Siyah-beyazlı yönetimin sözleşmesini uzatmasını istediği ancak olumsuz yanıt aldığı 23 yaşındaki orta saha oyuncusu için Altay ile Kayserispor arasındaki pazarlık son aşamaya geldi. Altay'dan Eren Güngör'ü alıp 700 bin YTL artı Ali Çamdalı ile Turgay'ı veren Kayserispor, Altay'ın Merter için 1 milyon YTL'den 800 bin YTL'ye inince görüşmeler iyice sıklaştı.

Kayseri temsilcisinin siyah beyazlı kulübe 650 bin YTL önerdiği bildirildi. İki kulüp arasındaki görüşmelerin gelecek hafta içinde sonuçlanması bekleniyor. Siyah-beyazlıların kampları yarın başlıyor. Yarın saat 8.20 uçağıyla İstanbul'a gidecek olan Altay, karayoluyla Kocaeli Kartepe'de birinci etap kampına başlayacak, Kartepe'den sonra 20 Temmuz'da Kızılcahamam kampına girilecek.

Kaynak:Yeni Asır

Cangele
07.Temmuz.2007, 16:33
Takımda gençler çoğalmaya başladı bazıları gidecek Kemal,Turgay,Ali Çamdalı, Kamber'de gidebilir

deniz.91
07.Temmuz.2007, 19:07
Eren Güngör, Bayram Çetin, Umut Koçin, Armağan Kuş ve Bilal Aziz gibi isimlerle geleceğimizide hazırlamaya başladık bu durumda çok iyi eskiden Kayseri yılı geçiştirmeye çalışırdı hep artık geleceği düşünerek hareket etmek çok güzel gelişme:)

KaF KeF
07.Temmuz.2007, 19:31
Kayseri'de dört yolcu!..

Yeni sezon hazırlıklarını Karpuzatan Kadir Has tesislerinde sürdüren Kayserispor, 4 futbolcusundan kendilerine yeni bir kulüp bulmasını istedi.

Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Kemal Okyay, Kanber, Avandono ve Turgay'a kendilerine yeni bir kulüp bulmalarını söyledik. Mehmet Eren'in 2008-2009 sezonu sonunda sona erecek olan mukavelesini 2010 yılına kadar uzattık. Fatih Ceylan ile de 1 yıllık daha mukavele imzaladık" dedi. Şahin, kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın cenaze törenine Kayserispor Onursal Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memet Özhaseki, Kayserispor Başkanı Recep Mamur ile genel menajer Süleyman Hurma'nın katılacaklarını ifade etti.
Kayserispor'un resmi internet sitesinde yapılan yazılı açıklamada da Hasan Doğan'ın ölümünden duyulan üzüntü dile getirilerek, "Merhuma Allah'tan rahmet, Türkiye Futbol Federasyonu'na, spor dünyasına ve ailesine sabır ve başsağlığı diliyoruz" denildi.

deniz.91
07.Temmuz.2007, 20:07
KAYSERİSPOR KALECİ ARIYOR 07.07.2008

Kayserispor, Bora Körk, Cenk Gönen, Emrah Tuncel ve Kazım dörtlüsünden birini almak için çalışmalarını sürdürüyor.
HASAN’ın ayrılmasından sonra kaleci arayışlarına başlayan Kayserispor, rotayı Bank Asya 1. Ligi’ne çevirmiş durumda. Sarı-Kırmızılılar, Sakaryaspor’dan Bora Körk (21), Altay’dan Cenk Gönen (20), Malatyaspor’dan Emrah Tuncel (21) ve Karabükspor’dan daha önce isteyip de olumsuz yanıt aldığı Kazım için girişimlerini sürdürüyor. Ivankov’un yerine Süleymanou’yu alan Kayserispor, Hasan’ın yerinede Bora, Cenk, Emrah ve Kazım dörtlüsünden birini alıp kaleci sorununu çözmek amacında. Bu dört isimden biriyle bu hafta içerisinde resmi sözleşme imzalanması bekleniyor

ALİ İLE 5 YIL DAHA 07.07.2008

BİR yandan dış transferde kaleci almak iç çalışmalarını sürdüren Kayserispor iç transferde de Ali Uçkulak’la olan mukavelesini uzattı.

Kulüp Başkanı Recep Mamur, önümüzdeki yıllarda takıma büyük hizmetlerde bulunmasını bekledikleri kaleci Ali Uçkulak’la mukavele yenilediklerini söyledi. Mamur, Ali’ye güvendiklerini belirtip, “Kendisi 5 yıl daha bu formayı giyecek. Kendisine inanıyor ve güveniyoruz. Önümüzdeki yıllarda takımın değişmez ismi olacaktır” dedi.

ÖNCELİK TANGOCULARDA 07.07.2008

Kayserispor, görüşmelerini sürdürdüğü iki Arjantinli oyuncuyu Kızılcıhamam kampına yetiştirmek amacında. Sonuç alınamazsa rota Avrupa’ya çevrilecek.

MAMUR, "TEMASLAR SÜRÜYOR"

Kayserispor Başkanı Recep Mamur, teknik heyetin isteği doğrultusunda transfer çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Daha önce izleyip beğendikleri Arjantinli oyuncularla ve kulüpleriyle görüşmelerin sürdüğünü söyleyen Mamur, “Ortasaha ve forvete iki oyuncu alıp transferi kapatmak istiyoruz. Şuanda Arjantinli oyuncularda karar kılmış durumdayız. Fakat bir aksilik çıktığı takdirde ise daha önceden tespit ettiğimiz Avrupalı oyuncularla temasa geçeceğiz. Forvete ve ortasahaya mutlaka takviye yapacağız” dedi.

"HATA YAPMAK İSTEMİYORUZ"

Özellikle yurtdışından oyuncu almanın kolay olmadığını vurgulayan Başkan Recep Mamur, “Bizim hedefimiz takıma büyük güç katacak kaliteli isimler almak. Bu transferlerde öyle kolay ve çabuk bitmiyor. Uzun uğraşlar ve emekler istiyor. Bizde hata yapmamak ve bütçemize, kulübümüze en uygun ismi almak için çalışıyoruz. Taraftarımıza layık olacak bir takım kurmanın peşindeyiz. Ortasaha ve forvete de takviye yapıp Kızılcıhamam kampına sorunsuz gitmek istiyoruz” diye konuştu.

Kaynak:Kayserianadoluhaber

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Boselli konusunda yeni gelişmeler

Boselli hakkinda yeni gelismeler var. Boca baskaninin söylemine göre toplam 5 takim Boselliyi istiyormus bunlardan 3 ü arjantinden takim 2 si yurtdisindan. yurtdisindan olan takimin birisi Lazio diyor ama digerinin ismini söylemiyor (buda kayserispor) Boselliyi aslinda satmak istemediklerini ama Bosellinin illede oynamak istedigi icin satilirsa yurt disina satilmasindan yana oldugunu söyledi. kisacasi Bosellinin yurtdisina transfer olma ihtimali var ama bonservisinin %50 sinin onlarda olmasini sart kosuyor....

Haberin Linki
http://www.infobae.com/contenidos/390375-100884-0-Boca-no-comprar%C3%A1-arquero-y-Boselli-se-ir%C3%A1-al-exterior

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor İtalya'da golcü arıyor

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, futbolcu transferi için genel menajer Süleyman Hurma ile birlikte İtalya'ya gitti.Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Yücel Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Recep Mamur ile Süleyman Hurma'nın bugün İtalya'nın Milano kentine gittiklerini söyledi. Şahin, ''Başkanımız Recep Mamur ile genel menajerimiz Süleyman Hurma, daha önce belirlediğimiz bazı futbolcularla görüşme yapacaklar. İtalya'dan iyi bir golcü futbolcu alarak, transfer çalışmalarımızı tamamlamak istiyoruz'' dedi.

08.07.2008

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Boselli ve Klasnicten malesef olumsuz yanıt aldık:(
İtalyadan birisi gelecek

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Sonunda yeni forvetimiz belli oldu ama ismi geçen Boselli olmadı

İtalya sitelerinde geçen habere göre Torinolu Saša Bjelanovic Kayserispor'da!...

http://www.goal.com/resultsimg/7683.jpg

Kaynak:http://www.lastampa.it/sport/cmsSezioni/quitoro/200807articoli/15626girata.asp

FMdeki Özellikleri

http://www.fmscreenshots.com/images/e99y6kwpvk7vrcseiihh.jpg (http://www.fmscreenshots.com/)

Cangele
09.Temmuz.2007, 19:20
Ne diyelim bomba dediler bunu aldılar

barahir
09.Temmuz.2007, 19:22
Stad ne alemde

KaF KeF
09.Temmuz.2007, 19:36
Bomba noldu yahu?Ala Ala bunu mu aldılar?:S

deniz.91
09.Temmuz.2007, 19:38
Stad ne alemde
Stad 3-4 ay içinde bitiyor en önemli işler bitti ince işler kaldı

Bomba noldu yahu?Ala Ala bunu mu aldılar?:S

Bomba buymuş demekki.Leonun bir gelişmişi:icon_confused:

Cangele
09.Temmuz.2007, 21:29
Resmen kandırıldık ne yazıkki bizde üzgünüz Klasnic'i ikna edemediler..Kaptırdılar Nantas mi Nantesmi ne ise

deniz.91
09.Temmuz.2007, 21:41
Son Transferimizde belli oldu yeni kadromuz şöyle oluşur artık

GK:Suleymanou Hamidou
DR:Muslu Nalbantoğlu
MR:Mehmet Topuz K
ML:Mehmet Eren
MC:Escobar
ST:Saša Bjelanovic[Cangele Sakat:(]
ST:Julius Aghahowa

barahir
09.Temmuz.2007, 21:43
Kaliteli bi stoper lazım bence.. Aslında Avendano'yu göndermemeleri gerekirdi diye düşünüyorum..

Bu arada Yeni kombineler Yeni stad için mi?

deniz.91
09.Temmuz.2007, 21:46
Kaliteli bi stoper lazım bence.. Aslında Avendano'yu göndermemeleri gerekirdi diye düşünüyorum..

Bu arada Yeni kombineler Yeni stad için mi?

O işi bizde nalamadık açıkçası ilk10 hafta eski stadda oluruz en azından

scar face
09.Temmuz.2007, 21:47
Bence Koray dc de oynarsa cok sıkıntı yasar Kayseri.Forvetini de beğenmedım.

barahir
09.Temmuz.2007, 21:49
Kayserispor'da mutlu son!

Kayserispor, İtalya'da oynayan Arjantinli bir santrforla el sıkıştı, yine Arjantinli 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Escobar'la da ön anlaşma yaptı. Kulüp Başkanı Recep Mamur'la Genel Menajer Süleyman Hurma, İstanbul'da merhum Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan'ın cenaze törenine katıldıktan sonra Gimnasia'nın orta saha oyuncusu Mathias Leonardo Escobar'la tüm konularda anlaşma sağladı.

İstanbul'dan İtalya'ya giden Başkan Mamur'la Süleyman Hurma, İtalyan Ligi'nde top koşturan bir forvet oyuncusuyla anlaştı. Adı açıklanmayan santrforla Ecobar'ın Leonardo İglesias ve Avendano'nun mukavelesinin feshedilmesinden sonra sözleşme imzalayacakları, 2 Arjantinli oyuncunun Kayserispor'un 15 Temmuz'da Ankara Kızılcahamam'da başlayacak kampına katılacağı bildirildi.

ÇAPANOĞLU TAKIMI BEĞENDİ

Kayserispor'un eski takım kaptanlarından Şanlıurfaspor teknik direktörü Mustafa Çapanoğlu, sarı kırmızılı takımın antrenmanını izledi. Yeni transferlerin oynadıkları çift kale maçını dikkatle takip eden Çapanoglu, "Kayserispor hedef büyültüp, büyük başarılara imza attı. Sarı kırmızılı kulüp gıptayla izleyenecek bir kulüp oldu. Bu başarıya imza atan herkesi kutluyorum" dedi.

GÖNÜL KÖPRÜSÜ KAYSERİSPOR'DA

Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı'nın başlattığı Gönül Köprüsü Projesi kapsamında Kayseri'ye gelen Kocaelili bir grup ögrenci, sarı kırmızılı takımın Karpuzatan Tesisleri'nde yaptığı antrenmanı izledi. Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Ayata'yla birlikte gittikleri tesislerde takım kaptanı Mehmet Topuz'a bir buket çiçek veren ögrenciler, Kayserispor'a yeni sezon için başarılar dilediler, "Bu sezon Kocaelispor'da Süper Lig'de mücedele edecek. İki takımın da ligde iyi sonuçlar almasını istiyoruz" dediler.

09.07.2008

Crespo olmasın:)

deniz.91
09.Temmuz.2007, 21:53
Crespo olmasın:)

Yok bu adam büyük ihtimalle.Medya yanlış yazmış:D

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bence Koray dc de oynarsa cok sıkıntı yasar Kayseri.Forvetini de beğenmedım.

Korayın Yerinede adamlar var ama Korayın asıl mevkisi stoper zaten stoperde çok daha iyi olacaktır.Ali Turan da var yada Eren Güngör

BlackEagle19o3
09.Temmuz.2007, 21:57
Bence de Koray'ın yerine Ali veya Eren oynamalı;)

deniz.91
09.Temmuz.2007, 22:00
Bence de Koray'ın yerine Ali veya Eren oynamalı;)

O benim tercihim zaten Korayıın hırsını çok beğeniyorum.Fizk olarakta baya iri zaten kapı gibi adam milli takım seviyesine geldi bence

GeNç KaRTaL
09.Temmuz.2007, 23:07
O kadar beklendi yabancı forvet transferi ve gelen isim açıkcası alınan isim pek tatmin edici değil.Gökhan gibi bir forvetin yerine alınan bu isim bakalım ne yapacak.Fm'deki özellikleride pek iyi değil.Hayırlı olsun Kayseri yönetimine..

deniz.91
09.Temmuz.2007, 23:46
O kadar beklendi yabancı forvet transferi ve gelen isim açıkcası alınan isim pek tatmin edici değil.Gökhan gibi bir forvetin yerine alınan bu isim bakalım ne yapacak.Fm'deki özellikleride pek iyi değil.Hayırlı olsun Kayseri yönetimine..

Gökahnın yerine Gelen Aghahowa:)

Bu aslında Cangelenin sakatlanması üzerine alınan bir oyuncu:)

Aghahaowadan çok şey bekliyorum ama buna içim pek atmadı:(

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Matias Leonardo Escobar Kayseriye Ayak bastı

http://img140.imageshack.us/img140/8448/esco1hj0.jpg

SAİT71
10.Temmuz.2007, 00:09
Bence Kayseri iyi bir kadro kurdu. Avrupa'da biraz daha sesini duyursa yıldız isimler gelir. Çünkü para var, tesisler yapılıyor ve bitecek, Kayseri gelişmiş bir şehir ve gitgide dahada gelişiyor, birde Avrupa'da başarı olursa 5. büyük takım Kayseridir.

deniz.91
10.Temmuz.2007, 01:38
Böylece transferi kapdık büyük bir olasılıkla.Sanırım birde yedek kaleci alabiliriz.Transferlerimize baktığımızda bir anadolu takımına göre gayet yerinde kanımca.özellikle yeni isimlerden Aghahowa, Escobar ve Musludan baya bir umutluyum.Son aldığımız Saša Bjelanovic ise bir anadolu takımına göre iyi bence buca yıl İtalyada oynmaış bir oyuncu tecrübesi bize çokşey katacaktır.Seneye uefadada mücadele edeceğiz.İnşallah ordan anlımızın akıyla döneriz:)

buda benden yeni transferlerimiz hakkında küçük bir yorum olsun:)

GeNç KaRTaL
10.Temmuz.2007, 02:17
Deniz sana katılıyorum.Kayserispor bütçesine göre bu sezon iyi transferler yaparak kadrosunu güçlendirdi.Ayrıca M.Topuz gibi bir yıldızınıda takımda tutmayı başararak önemli bir iş yaptılar yine.Yalnız kale için Suleymanou seçimi büyük bir soru işareti.Bakalım bu sezon Kayseri ne yapacak önümüzdeki sezon merakla bekliyorum..

jarosik_61
10.Temmuz.2007, 02:25
escobar denilen futbolcuyu transfermarkt ve buna benzer futbolcu datası olan sitelerden baktım uzun boylu bir defansif orta sahaymış ama stoper de oynuyormuş.geçen sezon apertura ve clasura toplamında 33 maç oynadı ve 4 gol atmış.tek sıkıntı çok sarı kart görmesi.bizim ligimizdede hakemler sertlikleri affetmiyorlar.
ben yararlı olacağına inanıyorum.kayserispor iyi transferler yapmaya devam ediyo.yeni stadda artık taraftarlar yalnız bırakmazlar kayserisporu

deniz.91
10.Temmuz.2007, 03:13
Deniz sana katılıyorum.Kayserispor bütçesine göre bu sezon iyi transferler yaparak kadrosunu güçlendirdi.Ayrıca M.Topuz gibi bir yıldızınıda takımda tutmayı başararak önemli bir iş yaptılar yine.Yalnız kale için Suleymanou seçimi büyük bir soru işareti.Bakalım bu sezon Kayseri ne yapacak önümüzdeki sezon merakla bekliyorum..
Bencede bizim en büyük transferimiz Topuzun kadroda kalamsı:)

escobar denilen futbolcuyu transfermarkt ve buna benzer futbolcu datası olan sitelerden baktım uzun boylu bir defansif orta sahaymış ama stoper de oynuyormuş.geçen sezon apertura ve clasura toplamında 33 maç oynadı ve 4 gol atmış.tek sıkıntı çok sarı kart görmesi.bizim ligimizdede hakemler sertlikleri affetmiyorlar.
ben yararlı olacağına inanıyorum.kayserispor iyi transferler yapmaya devam ediyo.yeni stadda artık taraftarlar yalnız bırakmazlar kayserisporu

Escobar defansif özellikleri çok iyi olan bir oyuncuymuş FMdede bu özellikleri belli oluyor zaten eski takımının taraftarlarıda takımın en önemli ismini kaybettiklerini yazıyorlar ve çok üzülüyolar buda bize iyi geldi:)

Cengo
10.Temmuz.2007, 07:34
Son Transferimizde belli oldu yeni kadromuz şöyle oluşur artık

ML:Mehmet Eren
ST:Saša Bjelanovic[Cangele Sakat:(]

Güzel ama Olembe gibi iyi bir sol kanatın yerine Mehmet Eren forma bulamaz bence, zaten forvetten bozma bir ofansif oyuncu Mehmet Eren, daha çok playmaker oynuyordu.

ML:Olembe
ST:Saša Bjelanovic

+2 Cangele ve Iglesias

Çok güzel kadro oldu, bence 2 stopere ihtiyaçları var, yeni transferler tutarsa (özellikle Muslu) ligin süprizi olur Kayseri..

Bjelanovic uzun bir fizik oyuncusu galiba, pivot santrafor olarka iş yapabilir, Gökhan'ın yerine Iglesias olmazdı zaten.

sitte
10.Temmuz.2007, 08:23
2 Arjantin'li aldı duymuştum ama.Stoperde Ali Turan yok mu?

Cangele
10.Temmuz.2007, 16:17
sitte 2 Arjantinli diye geçmiş DHA ajansı ama haberde yanlışlık var..Diğer oyuncu İtalya Torino takımından Sasa Bjelanovic Hırvat...Ali Turan,Aydın,Koray 3üde stoper oynayabiliyor..

deniz.91
10.Temmuz.2007, 16:34
2 Arjantin'li aldı duymuştum ama.Stoperde Ali Turan yok mu?

Stoperde Ali Turan, Aydın Toscalı, Koray Çögeçen, Eren Güngör ve Bayram Çetin var yeter kanımca:)

Paolo Di Canio
10.Temmuz.2007, 17:11
kayserisporun kadrosu çok güzelde o kadroya bide kalite bi kaleci alsalardı
kayseriyi bu sene yaksa yaksa hamido yakar
aghahowanın performansınıda merak ediyorum son 4 sezonda 3 gol atabilmiş ama tsl de 10 gol atar tahminim

bjk_melo_151
10.Temmuz.2007, 17:45
Bjelanovic,kariyeri nedeniyle Kezman'a benziyor biraz.Bir kez gol kralı olmuş sonra kariyeri düşüşe geçmiş bir oyuncu.Aghahowa da düşüşteydi umarım ikisi kendini gösterir.

Varonil
10.Temmuz.2007, 23:21
Kayserispor bütçesine göre gayet iyi bir kadro kurdu.
Bjelanovic,Escobar,Aghahowa gibi kilit isimlerinde iyi performansları ile özellikle UEFA Kupasında başarılı olacaklardır diye düşünüyorum.

deniz.91
11.Temmuz.2007, 20:54
İlginç gelişmeler oluyor.

Kayserispor beş forvetle ilgileniyor

Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, İtalya'da görüşme yaptıkları Torino takımının Hırvat golcüsü Sasa Bjebroviç'in yanı sıra İtalya, Almanya, Arjantin ve Paraguaylı 5 forvet oyuncusuyla ilgilendiklerini açıkladı.Ekonomik şartları göz önünde bulundurduklarını da belirten Başkan Recep Mamar, bu nedenle şu anda beklemede olduklarını söyledi. Başkan Recep Mamur, şartlara göre hareket edeceklerini de sözlerine ekledi.
ESCOBAR MUAYENE OLDU
Kayserispor'un mukavele imzalamak için getirdiği orta saha oyuncusu Arjantinli Escobar, bugün özel bir hastanede sağlık muayenesinden geçirildi. Sağlıklı olduğu belirlenen Escobar'ın Avendano veya Leonardo'dan birinin mukavelesinin feshedilmesinden sonra Kayserispor'la 1 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzalayacağı bildirildi.
KALECİ SOULEYMANOU KIZILCAHAM KAMPINA KADAR İZİNLİ
Teknik direktör Tolunay Kafkas, milli maçlarından döner dönmez Kayserispor'la antrenmanlara çıkan kaleci Souleymanou'ya 15 Temmuz'da Ankara Kızılcahamam'da başlayacak ikinci kamp dönemine kadar izin verdi. Tolunay Kafkas, "Souleymanou, Afrika Kupası maçlarının ardından bizim kampımıza katıldı. O yüzden kendisini 15 Temmuz'a kadar izinli saydık" dedi.
KAYSERİSPOR'A ÖZEL AYAKKABI
Kulüp Doktoru Ahmet Çağlar, sarı kırmızılı tüm oyunculara özel ayakkabılar yapılması için bilgisayar yardımıyla ayaklarının ölçüsünü aldı. Ayak Fonksiyonel Analizi sonucunda da futbolcuların gerek antrenman gerekse maç performanslarını artıracak, bel ağrısı, aşil tendon ve ayak ağrılarını ortadan kaldıracak ayakkabıların antrenmanlarda kullanılmaya başlandığı açıklandı.
Dr.Ahmet Çağlar, "Dünyanın sayılı kulüplerinde olduğu gibi Kayserispor'da da bilgisayar yardımı ile aldığımız ayak ölçümlerine göre özel ayakkabılar hazırlattık. Maç ayakkabıları için de tabanlık yaptırdık" diye konuştu.

11.07.2008

Mauero Bosellide Estudaintese transfer olamamış belki bize gelir:D

GeNç KaRTaL
12.Temmuz.2007, 00:31
Anlaşılan Sırp forvetin transferi daha kesin değil.Açıkcası o oyuncu pek kafama yatmamıştı benim.

deniz.91
12.Temmuz.2007, 00:38
Yönetim bir işin peşinde ama anlayamadık:S

SAİT71
12.Temmuz.2007, 00:53
Yönetim Sasa Bjebroviç bi kaç gün içinde Kayseri'de olacak demiş sanırsam. Ama Toledo ve Avendano'yu yollayamadılar.

deniz.91
12.Temmuz.2007, 00:55
Yönetim Sasa Bjebroviç bi kaç gün içinde Kayseri'de olacak demiş sanırsam. Ama Toledo ve Avendano'yu yollayamadılar.

Toledoyu nerden çıkardın arkadaşım Toledo kalıyor.Leo gidiyor.Yönetim iki oyuncuyla konuşmuş isterlerse bugün fesh ederler ancak bonservis ücreti ile vermek istiyor bizimkiler onun için bekliyorlar yoksa escobar ta arjantnden kalktı geldi sağlık kontrolunden geçti eninde sonunda olur bu transfer:)

shamur1
13.Temmuz.2007, 23:02
http://img516.imageshack.us/img516/5006/kayserisx1.jpg

deniz.91
13.Temmuz.2007, 23:10
Yönetim taraftarı gaza getirmek için yapıyor bunu ama hiç hoşnut değilim bu durumdan ben kombine satılıyor bu sezon geçenyılda böyle bir haber vardı.

Cengo
14.Temmuz.2007, 05:49
200 lira kombine mi olurmuş, saçmalık..

deniz.91
14.Temmuz.2007, 17:35
200 lira kombine mi olurmuş, saçmalık..

Biletleri maraton 10 YTLden satıyolar 17 maç var 170 YTL yine taraftar kazık yiyor.Kayseride bu yüzdren kombine sistemi tutulmuyor.Millet biletini alıp öyle giriyor maça çünkü kombinenin hiç bir avantajı yok

LaigLeNoiR
14.Temmuz.2007, 18:29
Giresun'da Kapalı Tribünde sadece Kombine satılıyor ve geçen sezon Kombine Bilet 500 YTL idi.

20 YTL' Kapalı Tribünün'ün bilet fiyatı 20 x 17 = 340 YTL ediyor ve fazladan 160 YTL ödenmiş oluyor.

Buna benzer durum demek ki Kayseri'nin de başında.Bence Kayseri bilet fiyatlarını artırabilir gibi :)

deniz.91
14.Temmuz.2007, 19:29
Giresun'da Kapalı Tribünde sadece Kombine satılıyor ve geçen sezon Kombine Bilet 500 YTL idi.

20 YTL' Kapalı Tribünün'ün bilet fiyatı 20 x 17 = 340 YTL ediyor ve fazladan 160 YTL ödenmiş oluyor.

Buna benzer durum demek ki Kayseri'nin de başında.Bence Kayseri bilet fiyatlarını artırabilir gibi :)

Daha bu benim söylediğim 10 YTL en pahalı satılan ilk 10 hfta böyle oluyor sonra maarton 5 ytlye düşüyor ligin son haftaları iddiası yoksa takımın 2 ytleye kadar düşüyor.Kim alır böyle bilet fiyatı varken kombine

LaigLeNoiR
14.Temmuz.2007, 19:48
Bunun sebebi de şehrin gelişmişliğinden kaynaklanıyor Deniz.

Kayseriye hiç gitmedim ancak çok gelişmiş bir şehir olduğnu duydum ve öyle de zaten.

Bu yüzden insanların çok çeşitli yerlere gitme imkanı var.Ancak Giresun gibi daha küçük şehirlerde bilet fiyatları gerçekten Süper Lig'in çok çok üstünde oluyor nedense.İnsanların başka gidecek yeri yok.Hafta sonları eğlence olarka Giresunspor maçına gidiyor ve biletler de ne olursa olsun ilgi görüyor illa ki.

jarosik_61
14.Temmuz.2007, 19:54
e kayseri taraftarıda bi zahmet ilgi göstersin kombinelere yönetim görevini yaptı sıra taraftarda.yani kombinelerde çok ucuz.sadece 3 istanbul takımı geldiği zaman dolmasın stad

deniz.91
15.Temmuz.2007, 02:43
Kayserispor İlk Etap Kampından İzlenimler

İlk etap kampında bazı izleimlerim oldu özellikle yeni gelen oyuncular hakkında

Yeni gelenlerden özellikle Eren Güngör ve Aghahowayı çok beğendim.Genç Eren Gündör gerçekten çok güzel oynuyor.Antremanda İglesiasa bir tane şut vurdurmadı havadan yerden.Çok iyi yer alıyor zamanlamaları falan gayet yerinde bizim için çok güzel bir imza olduğunu söyleyebilirim.Aghahaowa ise eski günlerine geri dönmek istediği belli çok istekli ve hırslı bir mücadele yapsısı var iyide gol atıyor:)İnşallah ligdede böyle oynarsa ondanda iyi bir verim alacağız gibi.Ayrıca Bielefeldden gelen Umut Koçin ise gerçekten süper yetenekli bir oyuncu sol kanadı kordior gibi kullanıyor.İyi adam geçiyor ayrıca fizik gücüde gayet iyi.Yeni seoznun takım içindeki süpriz ismi olabilir ve beklenmedik şekilde formayı kapabilir.Olembeyi ise pek hazır görmedim daha fazla verimli değildi.Ayrıca çok eleştirilen kaleci hamidou ise iyi kurtarışlar yapıyordu.Önceden bende çok eleştirmiştim ama bizi yanıltacak gibi duruyor.Mehmet Topuz ise bildiğiniz gibi yine süper zaten:)

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Bir dönem FBninde ilgilendiği 1860 Münich altyapısında forma giyen gurbetçi oyuncuyu Furkan Özcalı kadromuza katmışız.Hayırlı olsun:)

http://www.transfermarkt.de/de/spieler/57854/furkanoezcal/profil.html

Cangele
18.Temmuz.2007, 00:47
Avendano'nun sözleşmesi feshedildi
http://img509.imageshack.us/img509/5615/pablowt3.jpg (http://imageshack.us)
http://img509.imageshack.us/img509/5615/pablowt3.dfab2d7add.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=509&i=pablowt3.jpg)

Arjantin'li defans oyuncumuz Juan Pablo Avendano'nun 2010 yılına kadar olan sözleşmesi feshedilmiştir. Kayserispor Kulübü olarak kendisine futbol yaşantısında başarılar dileriz.

Kayserispor.org.tr
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Matias Escobar Kayserisporumuz'da
18.07.2008
http://img133.imageshack.us/img133/6588/escobar1xw1.jpg (http://imageshack.us)
http://img133.imageshack.us/img133/6588/escobar1xw1.1993cd7fe0.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=133&i=escobar1xw1.jpg)
Bugün 10:00'da Kayserispor Kadir Has Tesislerimizde gerçekleştirilen imza töreninde Matias Escobar 1+3 yıllık sözleşmeye imza atıp Kayserispor'lu oldu.

Gerçekleştirilen imza töreninde Genel Menajerimiz Süleyman Hurma ve Matias Escobar şu açıklamalarda bulundu.
Süleyman Hurma:
"Dün itibariyle eski oyuncumuz Juan Pablo Avendano’nun sözleşmesini feshettik ve ülkemize getirdiğimiz, daha önce seyrettiğimiz Matias Escobar’la da anlaşma imzaladık. Kendisiyle yaptığımız anlaşma 1 artı 3 yıl opsiyonlu. Bizim için çok önemli ve değerli bir oyuncu olduğuna inanıyoruz. Birkaç pozisyonda oynayabiliyor, yani takımımızın jokeri olabilecek durumda bir arkadaşımız. Kayserispor’da ve Türkiye’de oynamayı da çok arzu ederek geldi, çok isteyerek geldi, çok istekli. Diliyorum ki hem Escobar için hem bizim için hayırlı bir transfer olur. Ayrıca bu transferde emeği geçenlere de çok teşekkür ediyorum. Özellikle oyuncunun menajeri, oyuncuyu Türkiye’ye getiren arkadaşımız Ayhan Bey, kulüp başkanımız ve bazı yöneticilerimiz inanılmaz çaba gösterdiler bu transferi halledebilmek için. Onlara da buradan teşekkür ediyorum. Dilerim ki hepimizin arzu ettiği, istediği, beklediği sonuçları üretmeye katkı sağlayacak bir oyuncu olacak."
Matias Escobar:
"Bu kulübe ve Türkiye’ye geldiğim için çok memnunum ve mutluyum. Bu kulübün çok büyük hedefleri olduğunu biliyorum ve bu hedeflerin başarılması için elimden geleni yapacağım. Beni bu kulübe istedikleri ve transferimin tamamlanması için uğraşan herkese teşekkür ederim."
www.kayserispor.org.tr

deniz.91
18.Temmuz.2007, 19:05
Kayserispor Escobar'a kavuştu

http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/escobar/escobar06.jpg

Kayserispor, Arjantin'nın Gimnasia De la Plata takımında forma giyen 26 yaşındaki orta saha Mathias Leonardo Escobar ile 3 yılı opsiyonlu 4 yıllık sözleşme imzaladı. Genel Menacer Süleyman Hurma, Arjantinli stoper Avendano'nun sözleşmesini karşılıklı olarak fesh ederek, defansif ve ofansif özellikleri olan orta saha oyuncusu Escobar'la anlaştıklarını söyledi. Kayserispor'da olmaktan mutlu olduğunu söyleyen Esobar ise, Türk vatandaşlığı için başvuruda bulunacağını belirtti. Yeni sezon hazırlıklarını Kızılcahamam'da sürdüren Kayserispor, bir haftadır Kayseri'de bulunan ve prensipte anlaşılan İtalya'nın Gimnasia De la Plata takımında forma giyen Arjantinli orta saha oyuncusu Escobar'la sözleşme imzaladı. Kadir Has Kulüp Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Genel Menacer Süleyman Hurma, Avendano'nun sözleşmesini fesh ederek Escobar'la 3 yılı opsiyonlu 4 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı. Kayserispor'a çok önemli bir değeri kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Hurma, "Escobar bir kaç mevkide oynayabilir. Bir anlamda yeni sezonda takımın jokeri olacak. Esobar, hepimizin arzu ettiği ve beklediği sonuçların üretilmesinde takıma önemli katkılar sağlayacak" diye konuştu. Türk vatandaşlığı için başvuracağını belirten Escobar'da Türkiye'de ve Kayserispor'da olmaktan son derece mutlu olduğunu kaydetti. Arjantinli futbolcu "Hedefleri olan bir takıma geldim. O hedeflerin yakalanması için elimden geleni yapacağım" dedi.
IGLESİAS KAYSERİ'DE BIRAKILDI
Kayserispor'un kulüp bulmasını istediği Leonardo Iglesias ise Kızılcahamam kampına götürülmedi. Sözleşmesini fesh etmeye yanaşmayan Arjantinli futbolcu, Kadir Has Kuilüp Sosyal Tesisleri'nde alt yapı antrenörü Ertuğrul Serçe nezaretinde çalışmalarını sürdürüyor.
KOMBİNE BİLET SİTEMİ
Kayserispor'un yeni sezon öncesi çok güçlü ve iyi bir takım kurtuğunu belirten Genel Menacer Süleyman Hurma, buna karşın kombine satışlarınının istenilen düzeyde olmadığını belirterek taraftara sitem etti. Hurma, "Şuana kadar maraton tribün için 100 kombine bilet satıldı. Bu Kayserispor için ve hedefleri olan bir takım isteyenler için son derece üzücü. Yarışmamızı istedikleri takımlar 30 bin kombine bilet satarken, bizim 100 bilette kalmamız aynı zamanda düşündürücü. İnsanlar takımdan birşeyler bekliyorsa en azından manevi olarak destek vermek zorunda. 3. ligler dahil en ucuz kombine biletleri biz satışa sunduk. Taraftarımızın ilgi ve destek bekliyoruz" şeklinde konuştu.
TRANSFERDEKİ BAŞARIMIZ LİG BAŞLADIĞINDA GÖRÜLECEK
Kayserispor'un nokta transferler yaptığını ve üst düzey futbolcuları kadrosuna dahil ettiğini de belirten Hurma, açıklamasınıı şöyle sürdürdü: "Rakiplerimiz Balkan ülkelerinde orta sıralarda mücadele eden takımlarda forma giyen futbolcuları transfer ederken, biz, Avrupa'dan çok daha üst düzey liglerden ve önemli takımlardan tranfserler gerçekleştiriyoruz. Onlar çok yüksek bonservis bedeli öderken, biz onların 10'da biri bonservis ücretleriyle kadromuzu güçlendiriyoruz. Ancak, gazete sütunlarına bakıldığında sanki onlar dünya starlarını kadrolarına katmış, biz sokaktan geçenleri toplamışız gibi bir hava yaratılıyor. Ama lig başladığında onlara oynayacağımız futbolla, yanlış davrandıklarını ispat edeceğiz. "

18.07.2008

Paolo Di Canio
19.Temmuz.2007, 04:09
hayırlı olsun ama benim aklımın takıldığı konu hala süleymanu,kayseri yönetimi böyle iyi adamlar aldık iyi kadro kurduk ama arada bi kaç maç tuhaf goller yiyelim heyecanlı olsunmu dedi naptı

deniz.91
19.Temmuz.2007, 05:41
Suleymanou antremanlarda iyi inşallah ligdede öyle olur bu arada adam baya karizma dikiş tutmazsa kurtlar vadisine satarız:zuhaha

Cangele
19.Temmuz.2007, 16:44
hayırlı olsun ama benim aklımın takıldığı konu hala süleymanu,kayseri yönetimi böyle iyi adamlar aldık iyi kadro kurduk ama arada bi kaç maç tuhaf goller yiyelim heyecanlı olsunmu dedi naptı

haklısın:(

deniz.91
20.Temmuz.2007, 17:49
Kayserispor teknik direktörü Tolunay Kafkas, golcü arayışında olduklarını söyledi.
20.7.2008

Arjantinli Escobar’ı alarak orta sahasını güçlendiren Kayserispor’da, teknik direktör Tolunay Kafkas golcü arayışında olduklarını belirterek, “Forvet hattındaki sorunu da kısa zamanda çözeceğiz” dedi.
Çalışmalar Kızılcahamam’da
İkinci etap kamp çalışmalarını Kızılcahamam’da sürdüren Kayserispor, bir yandan da transferde hareketli günler geçiriyor... Sarı-Kırmızılılar önceki gün Arjantinli Mathias Escobar’ı kadrosuna katarak, orta sahadaki sorunu çözmüştü. Ancak Kayserispor’un forvet hattındaki belirsizlik teknik direktör Tolunay Kafkas’ın bir hayli canını sıkıyor. Gökhan Ünal’ın Trabzonspor’a gitmesi, Cangele’nin sakatlığı ve son olarak İglesias’ın da yeni sezonda kadroda yer almayacak olması, Kafkas’ı zorlu lig maratonu öncesi tedirgin ediyor.
Serhat Akın gündemde
Yeni sezonda Süper Lig’de, Türkiye Kupası’nda ve UEFA’da mücadele edeceklerini hatırlatan Tolunay Kafkas, “Bizi zorlu bir sezon bekliyor. Kadroya yaptığımız takviyelerle kalede, savunmada ve orta alanda hiç bir sıkıntımız kalmadı. Ancak forvet içinde alternatif isimler transfer etmeliyiz. Bu sorunu da yönetimimiz en kısa sürede çözecektir” diye konuştu. Öte yandan Sarı-Kırmızılı kulübün, geçen sezon Belçika’nın Anderlecht takımında forma giyen eski Fenerbahçeli Serhat Akın’ı da gündemine aldığı öğrenildi.

Fanatik

sakary Ali
20.Temmuz.2007, 19:57
Kayseri bu sene patlama yapabilir

deniz.91
20.Temmuz.2007, 21:48
3 yıldır yokluyoruz zirveyi yavaş yavaş vakti geliyo artık:):p

Bordo61Mavi
20.Temmuz.2007, 21:55
Sanmamkı kayserispor patlama yapsın, butun transferler iyi guzelde elindeki kaleciyi niye bırakıon

deniz.91
21.Temmuz.2007, 01:39
Sanmamkı kayserispor patlama yapsın, butun transferler iyi guzelde elindeki kaleciyi niye bırakıon
Bunu biz değil İvankov istedi.Avrupada top oynamak istediğini belirtti ve gitti zaten sözleşmesi bitmişti tutma gibi şansımız yoktu sonrada bi abktık Bursaspora gitti.Avrupa ya orası:S

Suleymanou hepimizi şaşaırtacak inşallah

gorkemyilmazkarasu
21.Temmuz.2007, 06:22
yanlış okumadıysam escobarla yapılan sözleşme 1 yıllık ve 3 yılı opsiyonlu yani 1+3 ilk defa böyle bişeye rastladım...3 yıllık opsiyonmu olur ya :)

Revolution
21.Temmuz.2007, 06:51
Aghahowa Kayseri'ye bu sezon çok katkı yapacak.Çok süratli bir oyuncu zaten.Türkiye'de iş yapar. ;;)

deniz.91
21.Temmuz.2007, 07:00
yanlış okumadıysam escobarla yapılan sözleşme 1 yıllık ve 3 yılı opsiyonlu yani 1+3 ilk defa böyle bişeye rastladım...3 yıllık opsiyonmu olur ya :)

O teknik kayseri tekniği:D

Oyuncuyu alıyoruz 1+ opsiyonlu imzalıyoruz ama opsiyon bizde oluyor eğer beğenirsek uzatıyoruz.Bğenemezsek tazminat ödemeden yolluyoruz.Geçen yıl cagledede bu vardı.1+5 yıllık imzalamıştık onlada bu yıl 5 yıllık opsiyonu uzattık:D

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor 2 golcü peşinde

Gökhan´ı Trabzonspor´a veren Kayserispor, Leonardo İglesias´ın ayrılabileceğini gözönünde bulundurarak forvete 2 futbolcu daha almayı planlıyor.
20.7.2008

Sarı kırmızılı takımın teknik direktörü Tolunay Kafkas, “Leonardo’nun mukavelesini feshetmesi halinde biri yabancı biri yerli iki forvet oyuncusu, bir de kaleci alacağız” dedi. Kızılcahamam kampındaki hazırlıkların son derece yararlı geçtiğini, yarın Kartal ile ikinci özel maçı oynayacaklarını belirten teknik direktör Tolunay Kafkas, “Hazırlıklardan ve oynanan ilk özel maçtan son derece memnunum. Biri yerli biri yabancı iki forvet oyuncusu bir de kaleci alırsak noksanımız kalmayacak. Kamp sonunda bazı genç oyuncularla ilgili kiralama yoluna gidebilir veya kardeş kulüp Erciyesspor’a bir veya iki oyuncu verebiliriz” şeklinde konuştu. Kayserispor’un Kartal ile yapacağı hazırlık maçı yarın saat 17.00’de Kızılcahamam Otel Patalya sahasında başlayacak.

Fanatik

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Akın Akın geliyor
Kayserispor, geçtiğimiz sezon Anderlecht forması giyen Serhat Akın ile anlaştı.
21.7.2008

Kafkas çok istiyor
Yeni sezonda Süper Lig, Türkiye Kupası ve UEFA olmak üzere 3 kulvarda birden mücadele edecek olan Kayserispor, forvet arayışlarını hız kesmeden sürdürüyor... Teknik direktör Tolunay Kafkas’ın isteği uzerine geçtiğimiz sezon Anderlecht forması giyen eski Fenerabahçeli futbolcu Serhat Akın ile temasa geçen Sarı-Kırmızlılar’ın, bu görüşmeden olumlu yanıt aldığı öğrenildi. Kayserispor Genel Menaceri Süleyman Hurma’nın yıldız oyuncu ile temasta olduğu ve transferinin hafta içinde büyük bir ihtimalle gerçekleşeceği belirtildi.
Kaleye de Bora...
Forvet dışında, kaleye de takviye yapmayı düşünen Kayserispor, Sakaryaspor’un file bekçisi Bora’yla da büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Başarılı eldiveni Ankaragücü’nün de istediği ancak Sarı-Kırmızılı yönetimin genç kaleci ile prensipte anlaştığı belirtildi. Öte yandan yeni sezon hazırlıklarını Kızılcahamam’da sürdüren Kayserispor’da, teknik direktör Tolunay Kafkas, “Futbolcularımın kampta gösterdiği performans beni memnun ediyor. En kısa zamanda takıma gelecek yeni oyuncularla da gücümüze güç takacağız” ifadesini kullandı.

Fanatik

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayseri galibiyete devam!..

Sezon hazırlıklarını Kızılcahamam'da sürdüren Kayserispor, ikinci hazırlık maçında Kartalspor'u 2-0 yendi. İkinci etap kamp çalışmalarını Kızılcahamam'da sürdüren Kayserispor, ilk hazırlık maçında Azerbaycan'ın 1. Lig takımı Karabağ'ı 2-1 yendikten sonra Bank Asya 1. Lig ekibi Kartalspor ile oynadığı ikinci hazırlık maçını da Mehmet Topuz ve Julius Aghahowa'nın golleriyle 2-0 kazandı.

Asbaşkan Şaban Miraboğlu, yaptığı açıklamada, iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, futbolcuların uyum içinde çalıştıklarını söyledi. Yeni transferlerin takımla uyumlarının çok iyi olduğunu vurgulayan Miraboğlu, "Önümüzdeki sezon için güçlü bir takım kurmayı hedefliyoruz. Futbolcuların antrenmanlarda ve hazırlık maçlarında ortaya koyduğu performans, bizleri sevindiriyor. Bu sezon, geçen yılki başarımızın üstüne çıkacağımıza inanıyorum" dedi.
"SERHAT AKIN'LA GÖRÜŞMÜYORUZ"
Yeni sezon için forvet ve yedek kaleci arayışlarının sürdüğünü, Anderlecht forması giyen Serhat Akın ile görüşmediklerini ifade eden Miraboğlu, "Forvet ve yedek kaleci konusunda temas kurduğumuz bazı futbolcular var. Anlaşma sağlamadan isim vermek yanlış olur. Bazı gazetelerde yer alan Serhat Akın ile anlaştığımız yönündeki haberler gerçek dışı" diye konuştu.
Takımdan gönderilecek Iglesias'ın menajeri ile görüşerek, bu sorunu çözeceklerini kaydeden Miraboğlu, gözden çıkardıkları Kamber'in ise Kızılcahamam kampından ayrıldığını belirtti.
Miraboğlu, ay sonuna kadar sürecek Kızılcahamam kampında perşembe günü Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, pazar günü de ismi ve rengi değişerek Hacettepe Spor Kulübü olan Gençlerbirliği OFTAŞ Spor ile hazırlık maçı yapacaklarını kaydetti.
Lig TV

deniz.91
29.Temmuz.2007, 00:29
Iglesias'ın sözleşmesi feshedildi

Arjantin'li forvet oyuncumuz Leonardo Iglesias'ın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Kayserispor Kulübü olarak kendisine futbol yaşantısında başarılar dileriz.

Kayserispor

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Temmuz.2007, 00:44
İyi oldu.Süper Lig'de sevmediğim oyuncular arasındaydı.

GeNç KaRTaL
29.Temmuz.2007, 02:41
Bende beğenmiyordum Iglesias'ı.İyi olmuş takımdan gönderilmesi.Forvet transferinde son durum nedir?

deniz.91
29.Temmuz.2007, 17:06
Biri gelecek ama kim o belli değil:DBelkide iki kişi gelecek

SiR ToMaSRoSiCkY1
29.Temmuz.2007, 17:17
Biri gelecek ama kim o belli değil:DBelkide iki kişi gelecek

Yani Deniz her an her şey olabilir demeye getiriyorsun lafı.

deniz.91
29.Temmuz.2007, 20:00
Yani Deniz her an her şey olabilir demeye getiriyorsun lafı.

Evet şuandada gelebilir transferin son gnüde ama biri gelecek
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Kayserispor Iglesias'ı bıraktı

Kayserispor'da, Iglesias'ın sözleşmesi karşılıklı feshedildi. Asbaşkan Şaban Miraboğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, daha önce yollarını ayırdıklarını duyurdukları Arjantinli Iglesias'ın menajeriyle yaptıkları görüşmenin ardından, bu futbolcunun sözleşmesinin karşılıklı feshedildiğini söyledi.Takımda şu anda 7 yabancı futbolcu bulunduğunu, bunu 8'e tamamlayacaklarını ifade eden Miraboğlu, yabancı forvetle yedek kaleci arayışlarının sürdüğünü, en kısa sürede takıma faydalı olacaklarına inandıkları 2 futbolcuyu daha renklerine katarak, transferi noktalayacaklarını belirtti. Kayserispor'da Toledo (Paraguay), Cangele (Arjantin), Saidou (Kamerun), Escobar (Arjantin), Souleymanou (Kamerun), Aghahowa (Nijerya) ve Olembe (Nijerya), yabancı futbolcu statüsüyle sarı-kırmızı formayı giyiyor.

29.07.2008

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Milan Purovic Geliyor!...

Iglesias'ın sözleşmesini fesheden ve Sasa'dan vazgeçen Kayserispor, Portekiz'in ünlü kulübü Sporting Lisbon'un forveti Milan Purovic ile anlaşmaya vardı

Kayserispor'un yabancı forvet arayışı mutlu sonla bitti. Arjantinli Leonardo’nun sözleşmesini feshedip yabancı kontenjanını boşa çıkaran sarı-kırmızılılar, transferde sağ gösterip adeta sol vurdu. Sasa'dan vazgeçen Kayserispor, Sırbistan Karadağlı Milan Purovic’i dün akşam İstanbul’a getirdi.

Bugün (Çarşamba)Kayseri’ye gelecek olan Purovic, sağlık kontrolünden sonra kendisini Kayserisporlu yapan imzayı atacak. 7 Mayıs 1985 doğumlu 1.93 boyunda ve 81 kg ağırlığındaki golcu futbolcu, geçen sezon Portekiz’in Sporting Lisbon ekibinde forma giydi.

KAYNAK: Kayseri Anadolu Haber

Lionel Andres Messi
31.Temmuz.2007, 00:35
bu adam çok iyi olur gelmesini isterim.daha haber var mı deniz:zuhaha öbürleri gibi olmasın buda.

deniz.91
31.Temmuz.2007, 00:41
Var var bu sefer tutrdum sanırım haberi:zuhaha

Karadağ Basını

Puro u Turskoj
DA LI SE KONAČNO ZAVRŠAVA SAGA O NOVOM KLUBU CRNOGORSKOG REPREZENTATIVCA
Milan Purović sinoć je doputovao u Tursku – crnogorski reprezentativac u društvu menadžera Zorana Stojadinovića danas bi, ako sve bude odrađeno kako je planirano, trebalo da potpiše ugovor sa vjerovatno jednim od timova iz velike četvorke (Galatasaraj, Fenerbahče, Bešiktaš i Trabzonspor).
- Sve će se znati u srijedu. Ništa me ne pitajte. Ne želim da pominjem ime kluba da se nešto ne bi izbaksuziralo – kratko je sinoć po dokasku u Istanbul za “Vijesti“ kazao Stojadinović.
Nije poznato da li će Purović, ako dogovor bude postignut, u novi klub doći na pozajmicu ili će njegov novi tim otkupiti ugovor od Sportinga. Klub iz Lisabona spreman je i da crnogorskog reprezentativca proda za oko dva miliona eura, koliko je platio Crvenoj zvezdi prošle godine.
Lista potencijalnih klubova koji mogu da angažuju Purovića nije velika, a razlog je finansijski. Naime, Purović je u Sportingu godišnje zarađivao oko 380 hiljada eura, a približno istu platu mogli bi da mu ponude jedino timovi iz pomenute velike četvorke.
Prema nekim spekulacijama Purović bi mogao da završi u redovima Fenerbahčea, ako taj klub odluči da pusti Mateju Kežmana u PSŽ. Ipak konkurencija u napadu “žutih kanarinaca“ je više nego paklena - tu su Guica, Kazim Ričards, Senturk, Dejvid i pitanje je da li je treneru Luisu Aragonesu potreban novi napadač.
Najrealnija opcija bila bi odlazak u Bešiktaš ili Trabzonspor.
Crnogorski reprezentativac imao je sezonu za zaborav u Sportingu gdje je odigrao ukupno 15 utakmica i postigao dva gola.
Prvi klub koji je pokazao interesovanje za Purovića bila je Selta, ali odlazak visokog napadača u drugu ligu Španije nije dolazio u obzir. Zatim su se kao na traci ređala imena njemačkih klubova (Štutgart, Šalke, Borusija Mehebladbah...),
Rendžersa, Anderlehta, a u kombinaciji su bili i timovi iz Francuske (PSŽ, Strazbur, Grenobl), Španije, pa čak i iz nezaobilazne Rusije.
D.C.

Oyuncunun şu anda istanbula indiğin ve büyük bir türk takımıyla anlaştığını yazıyor çarşamba gününe kadar herşeyin netleşeceğini yazıyor yani bugün:)

Fransa Basını

Sporting : Purovic en Turquie ?

Milan Purovic, l'att**uant international monténégrin du Sporting Portugal, pourrait évoluer au sein du championnat turc la saison prochaine.
Milan Purovic (23 ans, Sporting Portugal) serait en contacts avec une grosse écurie turque, dont l'identité n'a pas filtré. Sous contrat jusqu'en juin 2012, l'att**uant international monténégrin n'entre plus dan les plans du club portugais. D'autres club tels que les Glasgow Rangers, Stuttgart, Anderlecht et Paris seraient également venus aux nouvelles mais sans suite.

En France, Strasbourg et Grenoble s'étaient aussi renseignés mais les deux ou trois millions d'euros réclamés par le Sporting Portugal seraient rédhibitoires.

Seneye büyük ihtimal türkiyede oynayacağını ama oyuncuyu rangers stuttgart ve anderlechtinde istediğini yazıyor

SiR ToMaSRoSiCkY1
31.Temmuz.2007, 00:47
Purovic potansiyeli olan bir oyuncu.Gelirse çok iyi işler yapar.

GeNç KaRTaL
31.Temmuz.2007, 01:53
Purovic'i seyretmişliğim yok ama Fm Turnuvaları için bir ara Sporting'i yönetiyordum.Fm den bildiğim kadarıyla uzun boylu bir oyuncu.Diğer ismi geçen isimdense daha iyi olur bence Fm'yi referans alırsak.Hem Sporting'de oynamasıda iyi bir referans bence.Eğer olursa hayırlı olsun..

deniz.91
31.Temmuz.2007, 02:10
Arkadaşlar Milan Purovic tamam.Bugün öğleden sonra İstanbulda sağlık kontrolünden geçmiş.Yaklaşık 1 saat sonra Kayseriye iniyomuş.Hayırlı olsun.Sonunda pivot santraforumuzu buluk.İyide bulduk hem gen hem yetenekli

http://cache.daylife.com/imageserve/06vybhDb062Ho/610x.jpg
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Purovic no Kayserispor
CEDÊNCIA POR UMA ÉPOCA COM OPÇÃO DE COMPRA

Milan Purovic vai ser emprestado ao Kayserispor. O acordo está praticamente fechado e, nesta altura, já são conhecidos os principais contornos do negócio: cedência temporária por uma época, com cláusula de opção que, em princípio, ficará entre os 2,5 e os 3 milhões de euros.

No final da semana passada, conforme Record anunciou, o avançado confessou à imprensa montenegrina que estava a caminho de Espanha ou Turquia, para um conjunto presente nas competições europeias. Besiktas e Fenerbahçe fizeram, em Junho, sondagens à situação do balcânico mas foi o Kayserispor – que ganhou a Taça da Turquia na última temporada ao bater, no desempate por grandes penalidades, o Gençlerbirligi, equipa que eliminou os leões na Taça UEFA da 2003/04 – o único conjunto a apresentar uma proposta concreta para garantir o ponta-de-lança.

Mais informação na edição impressa de Record

Hayırlı olsun Purovic Kayserisporda kesin kiralanmış ama escobardaki gibi bizde opsiyon var:)

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Oyuncunun FMdeki Profili

http://www.fmsuomi.com/incoming/Milan_Purovic.JPG
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
İŞTE KARADAĞLI PUROVİÇ 31.07.2008

Prensip anlaşmasına varılan Karadağlı 23 yaşındaki forvet Milan Puroviç, Resmen Kayserispor’da. Genç golcü, 2007-2008 sezonunda iki lig, iki deŞampiyonlar Ligi maçında forma giydi.

HIRVAT SASA'NIN YERİNE KARADAĞLI PUROVİÇ
KAYSERİSPOR, Sırbistan-Karadağlı forvet Milan Puroviç ile prensip anlaşmasına vardı. 23 yaşındaki Sporting Lisbon takımında oynayan genç yıldız, Haziran ayında Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin de gündemine gelmişti. 2007-2008 sezonunda Sporting Lisbon forması ile 2 maç oynayan genç yıldız, iki kez de Şampiyonlar Ligi maçına çıktı.

1985 DOĞUMLU
05.07.1985 doğumlu olan Milan Puroviç, 193 cantimetre boyunda. 85 kilo olan Milan Puroviç, Leonardo İglesias’ın gönderilmesinden sonra önceki gün İstanbul’a getirildi ve Kızılcahamam kampına götürüldü. Genç yıldızın bugün-yarın sözleşme imzalaması beklenirken, Teknik Direktör Tolunay Kafkas’ın yedek kaleci konusunda da acele edilmesini istediği öğrenildi.

BUGÜN GELİYOR
KAYSERİSPOR’un her konuda anlaşmaya vardığı ve öncekigün akşam İstanbul’a getirttiği Milan Purovic bugün Kayseri’ye gelecek. Sporting Lisbon’dan transfer edilen 1.93 boyunda ve 81 kg ağırlığındaki dev golcü ile Genel Menajer Süleyman Hurma dün İstanbul’da bir araya geldi. Yapılan görüşmelerde anlaşmaya varıldı. Bugün sabah Kayseri’ye gelecek olan Purovic, sağlık kontrolünden sonra kendisini Kayserispor’lu yapacak imzayı atacak.

Kaynak:KayseriAnadoluHaber

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Milan Puroviç Kayserispor'da
31.07.2008
http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/mprovic.jpg

Kayserisporumuz Portekiz'in Sporting Lizbon takımında forma giyen Karadağ Milli Takımının forveti Milan Puroviç ile sözleşme imzaladı.

Milan Puroviç ile 1-4 yıllık sözleşme imzalanmıştır.
1,93 m boyundaki 7 Mayıs 1985 Fodrica doğumlu olan Milan Puroviç forvet mevkiinde görev alıyor. Daha önce FK Buducnost Podgorica, Kızıl Yıldız ve Sporting Lisbon takımlarında forma giyen Puroviç aynı zamanda Karadağ Milli takımında da görev alıyor. Milan Puroviç 2008-2009 sezonunda Kayserisporumuz'da 9 numaralı formayı giyecektir.

www.kayserispor.org.tr

Cangele
31.Temmuz.2007, 19:45
Hayırlı olsun tam aradığımız forvet 1.93 boyuda opsiyonu da bambaşka:D

BeeTLeJuiCe
31.Temmuz.2007, 19:50
Kayserispor Purovic'i alarak güzel bir iş yaptı. İglesias'tan kat kat iyi bir oyuncu. Aghahowa'dan daha faydalı olacağına inanıyorum.

Ayrıca yine bir yabancıya 1+4 opsiyonlu sözleşme imzalatmış :D Bayılıyorum Kayseri'nin bu anlaşmalarına :)

deniz.91
31.Temmuz.2007, 19:52
Kayserispor Purovic'i alarak güzel bir iş yaptı. İglesias'tan kat kat iyi bir oyuncu. Aghahowa'dan daha faydalı olacağına inanıyorum.

Ayrıca yine bir yabancıya 1+4 opsiyonlu sözleşme imzalatmış :D Bayılıyorum Kayseri'nin bu anlaşmalarına :)

Beğenmezsen iade beğenirsen anlaşma parasnı ver tapusunu al hesabı bizde alınan mal geri iade edilebilir:D

Hugo
31.Temmuz.2007, 20:20
Milan Puroviç hayırlı olsun. Umarım Gökhan kadar iyidir en az.

deniz.91
31.Temmuz.2007, 20:26
Cangele Aghahaowa Provic Mehmet Eren doldurur kesinlikle arkkalarında topuz olembe escobar saidou :D

Hugo
31.Temmuz.2007, 20:30
olembe sol bek oynamayacak mı?

scar face
31.Temmuz.2007, 20:32
Gökhanın ayrılmasının ardından böyle bir trasnfer bekliyordum.İyi bir trasnfer Purovic Kayseri için Aghahowa ve Cangele ile cok iyi işler yapar.Bi de bence ligin en iyi TÜrk oyuncusu Mehmet Topuz var tabi:)

deniz.91
31.Temmuz.2007, 20:32
olembe sol bek oynamayacak mı?

Aslıl mevkisi Sol Kanat solbekte Toledo var:D

Daha Fatih Ceylan var çok alternatifli kadro oldu:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
PUROVİC KAYSERİ'DE!..

http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/mpurovic/mp01.jpg

http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/mpurovic/mp06.jpg

http://www.kayserispor.org.tr/haberphoto/mpurovic/mp07.jpg

Kayserispor, Portekiz'in Sporting Lizbon takımından Karadağlı forvet futbolcu Milan Puroviç'i 1 yıllığına kiraladı.

Genel menajer Süleyman Hurma, Kadir Has Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, sezon başından beri santrfor arayışlarının sürdüğünü anımsatarak, Iglesias'ın mukavelesinin karşılıklı feshinden sonra Milan Puroviç'i renklerine kattıklarını kaydetti.

Futbolcudan memnun kalmaları durumunda opsiyonu kullanarak, Puroviç'in 4 yıl daha Kayserispor'da kalmasını sağlayacak şekilde sözleşme imzaladıklarını ifade eden Hurma, şunları söyledi:

''Milan Puroviç'ten çok umutluyuz. Genç bir oyuncu olmasına rağmen takımına ve milli takım formasıyla ülkesine önemli katkılar sağlamış. Kulübümüze kısa sürede adapte olup, hedeflerimizi gerçekleştirmemize katkı sağlar diye umuyorum. Kayserispor'a hayırlı olsun.''

Milan Puroviç de Kayseri'de olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, başka teklifler almasına rağmen Kayserispor'u tercih ettiğini söyledi.

Kendisinden bekleneni vereceğine inandığını ve bunun için çaba harcayacağını ifade eden Puroviç, ''Maçlarda bütün enerjimi ve performansımı sahaya yansıtacağım. Bu kulübün son yıllarda ligi 4. veya 5. sırada tamamladığını biliyorum. Sizlerle birlikte UEFA ve Şampiyonlar Ligi hedeflerine ulaşmak için çabalayacağım'' dedi.

hp-fm-gs
31.Temmuz.2007, 21:02
Kira mira harbiden iyi transfer Kayseri için. Hayırlı olsun..

deniz.91
31.Temmuz.2007, 21:23
---------------------[Hamidou]--------------------

[Muslu]-----[Koray]-----[Aydın]-----[Toledo]

-----------[Escobar]----------[Saidou]-----------

[MTopuz]-------------------------------[M.Eren]

----------[Aghahowa]-------[Puroviç]-----------

Çok iyi bir kadro oldu elimzide Cangelede sahalar dönünce Aghahaowa ile değişmeli oynarlar artık

hp-fm-gs
31.Temmuz.2007, 21:27
Bence Hamidou yetersiz bir kaleci Kayseri için, onun dışında alternatifli, iyi bir kadro oldu..

deniz.91
31.Temmuz.2007, 21:28
Bence Hamidou yetersiz bir kaleci Kayseri için, onun dışında alternatifli, iyi bir kadro oldu..

Sakaryaspordan Bora Körkde geliyor bir sorun olursa o geçer kaleye:D

gtTs26
31.Temmuz.2007, 21:59
Kayseri bir tane de kaleci alırsa işi bitirir. Bora Körk falan bu kadroya yakışmaz . Bence Daha kaliteli bir kaleci almalılar . Hamidou yoksa herşeyi batırabilir .

hp-fm-gs
31.Temmuz.2007, 22:13
gtTs26 @

Bende öyle düşünüyorum. İyi bir kaleci şart bu kadroya..

Fietra 10
31.Temmuz.2007, 22:25
Milan Purovic geçen sene 31 maçta,5 gol atmış galiba..Çokta formda bir isim değil gibi..

nekop
31.Temmuz.2007, 22:28
Sakaryaspordan Bora Körkde geliyor bir sorun olursa o geçer kaleye:D

Bora Süper Lig'de oynayacak bir kaleci degil Hamidou'nunda Denizlide yedigi hatalı golleri herkes biliyor bence böyle bir kadroya çok daha iyi bir kaleci gerekiyor.Hala transfer olmadılarsa Sakarya'dan Martinez veya Rize'deki Kolombiyalı kaleci(adını unuttum) alınabilir ikiside oldukça iyi kaleciler İvankov'u aratmazlar.

gorkemyilmazkarasu
31.Temmuz.2007, 23:21
purovic iyi transfer kayseri turnayı gözünden vurdu yine.

ShevAnil
31.Temmuz.2007, 23:41
Transferleri Güzel Kayserinin ama İvankov gibi Bir Kaleciyi Elinden Kaçırmanın Cezasını Mutlaka Çekeceklerdir..

deniz.91
01.Ağustos.2007, 00:03
Milan Purovic geçen sene 31 maçta,5 gol atmış galiba..Çokta formda bir isim değil gibi..

Yanlışın var.Geçen yıl oyuncu 15 maçta oynadı

04/05 26 maç 11 gol
05/07 64 maç 22 gol
07/08 15 maç 2 gol

Böyle bir istiatisiğe sahip.Oyuncu Liedson ve Djalo isimlerinin arkasında kaldı geçen yıl ama kafaalrı çok etkilil bir isim çok faydası olacak.Videolarında çok sert kafa golleri atıyor.Genç yaşına rağmen gayet iyi bir isim.Çok sevindim bu transfere açıçası.

Suleymanouya gelince bende sevmiyorum o adamı ama yapacak birşey yok artık.Tolunay Hoca bana güvenin Suleymanounun kefili benim dedi ona güveniyoruz

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Ayrıca bu oyuncusu için yabancı basında Stuttgart, Rangers, Anderlecht ve Strasbourgunda istediğini ama kayserisporu tercih ettiğini yazıyor.Ayrıca Haziran ayında Beşiktaşta istemiş

Paolo Di Canio
01.Ağustos.2007, 00:08
---------------------[Hamidou]--------------------

[Muslu]-----[Koray]-----[Aydın]-----[Toledo]

-----------[Escobar]----------[Saidou]-----------

[MTopuz]-------------------------------[M.Eren]

----------[Aghahowa]-------[Puroviç]-----------

Çok iyi bir kadro oldu elimzide Cangelede sahalar dönünce Aghahaowa ile değişmeli oynarlar artık

mehmet eren yerine cangele oynar sol açık

deniz.91
01.Ağustos.2007, 00:14
İmza Töreni Videosu Buda:)

http://www.sporx.com/video/tv.php?frm_id=11192

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

mehmet eren yerine cangele oynar sol açık

Cangele ilk 10 hafta olmayacağı için onu yazdım gelince yerini alacaktır:)

Revolution
01.Ağustos.2007, 00:32
Puroviç ve Aghahowa birbirlerini tamamlarlar..Forvet hattı iyi oldu Kayserispor'un.

scar face
01.Ağustos.2007, 00:39
Cangele'ye sol kanatta yazık olur Olembe'yi göremedim kadrolarda???

deniz.91
01.Ağustos.2007, 00:45
Cangele'ye sol kanatta yazık olur Olembe'yi göremedim kadrolarda???

O benim yatığım kadro sadece 6 yabancı oynatabilme olduğundan yazmadım belkide saidou yedek kalır onun yerine ragı geçer sola olembe geçer belli olmaz.Tolunay Hocayı tatlı bir sıkıntı bekliyor kadro seçimi konusunda

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Gecen sene Lizbon formasi ile attigi ilk gol

http://videos.sportmultimedia.pt/spo....php?id=118856 (http://videos.sportmultimedia.pt/sporting/video.php?id=118856)

Ayni macta kacirdigi bir baska pozisyon

http://videos.sportmultimedia.pt/spo....php?id=118858 (http://videos.sportmultimedia.pt/sporting/video.php?id=118858)

Gecen sene Lizbon formasi ile attigi ikinci gol

http://videos.sportmultimedia.pt/spo....php?id=122968 (http://videos.sportmultimedia.pt/sporting/video.php?id=122968)

Ayni macta kacirdigi bir baska pozisyon

http://videos.sportmultimedia.pt/spo....php?id=122938 (http://videos.sportmultimedia.pt/sporting/video.php?id=122938)

Emurafu
01.Ağustos.2007, 04:56
Purovic Karadag'da Zigic'in veliahtı olarak gösteriliyor..Fm dede özellikleri hemen hemen birbirine yakın:D..Bu arada Kayserispor'a iyi bir stoper lazım..

Forvette Cangel-Purovic bana daha mantıklı geliyor..Biris agır birisi hızlı..Purovic cangele'ye bos alanlar yaratır..Hakan şükür-Arif gibi:D

deniz.91
01.Ağustos.2007, 05:10
Aydın, Koray, Ali Turan, Bayram Çetin, Eren Güngör yeter sanırım