PDA

View Full Version : İsviçre'nin forveti sakatlandı!

Aykan19o3
20.Mayıs.2007, 21:22
İsviçre'nin forveti sakatlandı!

Türkiye'nin 2008 Avrupa Şampiyonası Finalleri (A) Grubu'ndaki rakiplerinden İsviçre'nin forveti Blaise Kufo'nun sakatlandığı ve şampiyonada yer alamayabileceği bildirildi. Yapılan açıklamada, Lugano'daki milli takım kampında sakatlanan Kufo'nun bugün sağlık kontrolünden geçeceği belirtilirken, kasığında yırtılma olmasından şüphelenilen oyuncunun, birkaç hafta yeşil sahalardan uzak kalabileceği ifade edildi. Kufo, top koşturduğu Hollanda kulübü Twente'de sezonu 22 golle kapatmıştı.
20.05.2008 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

BeeTLeJuiCe
20.Mayıs.2007, 21:24
:D :D :D

Geçenlerde Şu İsviçre'nin forveti bi sakatlansa demiştim. İsviçre için kötü bizim için iyi bir durum. Kufo gibi dirençli, kuvvetli bir oyuncu ile defansımızın baş etmesi güç olurdu.

GodfatheR
20.Mayıs.2007, 21:32
N'kufo çok iy ibir oyuncu Hollanda liginde de çok gol attı.Ben Frei'ın sakatlanması için dua ediyodum N'kufo sakatlandı kime niyet kime kısmet :)

deniz.91
20.Mayıs.2007, 21:51
İsviçrenin boğası gitmiş.İnşallah bizim boğa Servet döner:)

anil luque
21.Mayıs.2007, 01:04
n'kufo nun sakatlanması cok guzel oldu gercekten cok yırtıcı muthıs guclu bır forvet sorun teskıl edebılırdı hele de servetın yetısememesı gıbı bır olasılık varken cok guzel oldu bu..

Fıratcan Alçınkaya
21.Mayıs.2007, 01:05
:p Frei olsa neysede... hatta streller...

Universal
21.Mayıs.2007, 02:03
Bizim için avantaj. İsviçreyi ne yapıp ne edip yenmemiz gerekiyor. Kağıt üstünde en güçsüzrakibimiz.