PDA

View Full Version : Kayıt Dosyasını Açamıyorum

asasasas
21.Mayıs.2007, 19:15
Oyunumu kayıt ediyordum kayıt işlemi bitti bitecek derken elektrikler kesildi... Elektrikler geldiğinde tekrar girdim... Oyun yükleye bastım oynadığım oyunu seçtim... Yükle ye bastım.. Masaüstüne geçti ve masaüstünde kayıtlı oyun yüklenemedi diye hata mesajı verdi.. Oyunumu açamıyorum yardımcı olabilirmisiniz... :confused:

Oghuse
21.Mayıs.2007, 19:25
Maalesef kayıtlı oyunun bozulmuş ve hiç bir çaresi yok.Bir bakalım kayıtlı oyun dosyaları içinde oyunun adının yanında (BACKUP) yazan bir dosya var mı?Eğer varsa kaydetmeden önceki yerden onunla devam edebilirsin..

DisCo
21.Mayıs.2007, 19:26
Oyununuzun kayıt dosyası bozulmuş ve bozulan kayıt dosyasını kurtarma gibi birşey söz konusu değildir. Sonuç olarak kariyeriniz burada noktalanmış oldu.

BeeTLeJuiCe
21.Mayıs.2007, 19:32
Herkesin dediği gibi oyun dosyan bozulmuş ama bazen oyun, dosyanın yedeğini alabiliyor. Load Game diyerek kayıtlı oyun listesini bir kontrol et. Eğer yedek falanda yoksa o zaman yapabilecek hiç birşey yok.

tolgakarakol
21.Mayıs.2007, 21:51
Dosya getmiş bi şansın var ama PC yi 1 gün 2 geriye atarsan eski save i bulup kurtarabilirsin.Bulduğun save d ye at sonra geriyi yüklemeyi geri al sonra save yerine koy ben öle yapmıştım oldu .İyi şanslar.