PDA

View Full Version : spiker sorunu

pascal88
22.Mayıs.2007, 18:01
MATCH_EVENT_HANDLER::read_config() - failed to open config file

MATCH_EVENT_HANDLER::MATCH_EVENT_HANDLER() - Cannot read config file

arkadaşlar oyun yavaş çaışmaya başladığından dolayı gençen hafta format attım pc ye (atmaz olaydım) ve oyun zaten güvencede yani c: klasöründe olmadğı için rahattım. kurdum herşeyi açtım oynu dant dant dant hatalar vermeye başladı. araştırdım herşeyi yaptım sildim kurdum sildim kurdum herşeyiyle sildim tekrar kurdum ama olmuyo match event dosyasını sildim oyunu silmeden üstüne kurdum tekrar girdim gene yemedi ne yapmama gerekiyo arkadaşlar bi çözüm verin kayafı yicem oyundan soğudum resmen ya pc kırcam çalışmadığı için mauseyi çarptım kırdım yarın klavye sonra monitör ve kasa derken giitcek pc işin şakasa nolurr yardım edin
:s7:

Aydin
22.Mayıs.2007, 19:30
spiker dosyasını silmişsin. oyunu komple silip tekrar kur. temiz bir şekilde olsun ama. yine bu hatayı alıyorsan fm versiyonunu söylersin sana benim maç spikerini yollarım.

DisCo
22.Mayıs.2007, 19:33
http://rapidshare.com/files/116721986/match_events.rar.html

Yukardaki dosyayı

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data

içine attıktan sonra bir dene istersen. Daha sonra sorunun çözülüp çözülmediğine dair bilgilendirme yaparsan ona göre hareket ederiz.

pascal88
22.Mayıs.2007, 20:07
spiker dosyasını silmişsin. oyunu komple silip tekrar kur. temiz bir şekilde olsun ama. yine bu hatayı alıyorsan fm versiyonunu söylersin sana benim maç spikerini yollarım.

ok dediğim gibi beş kere filan oldu silip kaldırdım en sonunda regit ten de sildim pc de fm2008 le alakalı bişiy kalmadı ama gene olmadı oyunu oynarken 8.02 versiyonu vardı sildiğim için gitti sonra tekrar yükledim öyle yani disconun gönderdiği dosyayı bi denim akşam eve gidince inşallah olur
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

http://rapidshare.com/files/116721986/match_events.rar.html

Yukardaki dosyayı

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\data

içine attıktan sonra bir dene istersen. Daha sonra sorunun çözülüp çözülmediğine dair bilgilendirme yaparsan ona göre hareket ederiz.

disco saol bunu yüklücem akşam eve gidince bide ben belgelirimdeki dosyanın yedğini almıştım kopyala yapıştır yapsam oyun kayıtları tekrard an gelirmi ya eskiden 2007 de denedim gelmişti ama şimdi artık cesaret edemiyorum

DisCo
22.Mayıs.2007, 20:37
Kayıtlı oyunun tekrardan çalışır ancak çalışmama ihtimalide var.

pascal88
22.Mayıs.2007, 21:57
Kayıtlı oyunun tekrardan çalışır ancak çalışmama ihtimalide var.

OK SAOL YARDIM LARIN İÇİN AKŞAM DENİCEM İNŞALLAH ÇALIŞIR
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ArkadaŞlar TeŞekkÜr Ederİm Yardimlariniz İÇİn Denedİm KlasÖrÜ Attim Match Event Dosyasini SonuÇ Verdİ TeŞekkÜr Ederİm

DisCo
25.Mayıs.2007, 19:41
Sorun halolduğuna göre konuyu kilitliyorum.