PDA

View Full Version : Determination - Flair - Technique

fatihaz1980
23.Şubat.2006, 05:08
Eğer bu üç özellik 15 in üzerindeyse bu adamın tek bacağını bağlayın yine gol atar.Ortasaha için derim ben.Bu üç özellik diş macunu gibi 3 lü koruma sağlar.Bembeyaz dişler(çok müthiş goller),mis gibi bir ağız kokusu(Egzantrik hareketler),çürümelere karşı engelleme(kötü giden maçı çevirme).Bi de misvaközlüsü çıktı bunların:D .
96 dan beri oynuyorum.10 yıl oldu dile kolay...

koray_capello
23.Şubat.2006, 05:17
Eğer bu üç özellik 15 in üzerindeyse bu adamın tek bacağını bağlayın yine gol atar.Ortasaha için derim ben.Bu üç özellik diş macunu gibi 3 lü koruma sağlar.Bembeyaz dişler(çok müthiş goller),mis gibi bir ağız kokusu(Egzantrik hareketler),çürümelere karşı engelleme(kötü giden maçı çevirme).Bi de misvaközlüsü çıktı bunların:D .
96 dan beri oynuyorum.10 yıl oldu dile kolay...

Allahım sen bana sabır ver...Allahım sen bana sabır verrrrrrrrr...

yok yok şaka bir yana güzel konu dediğine katılıyorum.örnek: midfield mareşal de rossi

peki defensive peşmerge ali eren in bu özellikleri hepsi 1 ile 3 arası.ama oda bunları yapıyor.müthiş goller(kendi kalesine)egzantrik hareketler(tekmeye kafasını sokmak)maçı çevirme(bjk 3-0 önde maç 3-3 bitiyor)

buna bir açıklaman varmı:D

fatihaz1980
23.Şubat.2006, 05:21
Allahım sen bana sabır ver...Allahım sen bana sabır verrrrrrrrr...

yok yok şaka bir yana güzel konu dediğine katılıyorum.örnek: midfield mareşal de rossi

peki defensive peşmerge ali eren in bu özellikleri hepsi 1 ile 3 arası.ama oda bunları yapıyor.müthiş goller(kendi kalesine)egzantrik hareketler(tekmeye kafasını sokmak)maçı çevirme(bjk 3-0 önde maç 3-3 bitiyor)

buna bir açıklaman varmı:D
Sen bizi geçtin helal olsun.Çok flamboyant bir espri olmuş.:D Yarıldım.

Kerim Kerimov
23.Şubat.2006, 16:00
Flair ile technique pek baktığım özellikler değil. Onlara gelene kadar bir dolu önemli özellik var.

Orta saha için baktığım özellikler ise:

Passing, Teamwork, Workrate. İlk 3'ü bunlar. Ki bunlar mantıken ORTA SAHA için çok önemli.

Daha sonra Dribbling, Creativity, Acc., Pace, Crossing v.b. gibi özellikler önemli bence.

emirduman
23.Şubat.2006, 16:07
Eğer defansif bir orta saha bakıyorsam:

work rate, teamwork, determination.......

Eğer ofansif orta saha bakıyorsam:

Creativity, passing, Crossing, First Touch, flair.....

fatihaz1980
23.Şubat.2006, 17:19
Flair ile technique pek baktığım özellikler değil. Onlara gelene kadar bir dolu önemli özellik var.

Orta saha için baktığım özellikler ise:

Passing, Teamwork, Workrate. İlk 3'ü bunlar. Ki bunlar mantıken ORTA SAHA için çok önemli.

Daha sonra Dribbling, Creativity, Acc., Pace, Crossing v.b. gibi özellikler önemli bence.
Tabiki ilk önce bunlara bakma.Ama bunlar yüksekse yetenekli futbolcudur.Unutma ronaldinho da orta saha gravesende ortasaha.Aradaki fark yetenektir.Biri 90 dakka köpek gibi koşar.Biri durur durur 2 dkkada maçı alır.Her takıma lazım bir tane Sergen:)

Vieri
23.Şubat.2006, 17:32
sanırım arkadaş yartıcı ve yetenekli oyuncuları anlamak için bu özelliklerden bahsetmiş. Evet bu özelliklere sahip bir oyuncu varsa gerçekten oyunda etkilidir.

Cnkby
23.Şubat.2006, 17:35
Sen bizi geçtin helal olsun.Çok flamboyant bir espri olmuş.:D Yarıldım.

walla ne diyim cok guzel bi espri..arkadasa katılıyorum...

nekop
23.Şubat.2006, 18:02
bu 3 özelligin oldugu ve ise yaramayan 1 ton adam var

fatihaz1980
23.Şubat.2006, 19:17
bu 3 özelligin oldugu ve ise yaramayan 1 ton adam var
offffffffff offffffffffffffffff

hakansimser
24.Şubat.2006, 01:01
YaLnız nekop burda haklı gibi kardeş

fatihaz1980
24.Şubat.2006, 03:09
YaLnız nekop burda haklı gibi kardeş
Eyvallah.Senin fikrindir saygı duyarım.

nekop
24.Şubat.2006, 20:11
abi bencede saygı duyman gerekir tamam belki iyi ıyuncular var ama bi brezilya ligi ac bu özelliklerin oldugu yüzlerce işe yaramaz adam bulucaksın

hakansimser
24.Şubat.2006, 22:05
evet haklısın kardeş mesela bende falcon dıe bı adam vardı strikerların en önemli özelliklerinden headıng:20 finishing:20 pace:16 ydı daha bras ozellık vardı 19 yasindaydi ama adam hıcbışieye yaramıyor

fatihaz1980
25.Şubat.2006, 03:11
arkadaşlar cm yapımcılarından birinin röpartajından okumuştum.Ordan alıntıdır.Bu 3 özellik tabiki tek başına yeterli değildir.Ortasaha için ilk önce dikkate alınması gereken 3 özelliktir dedim sadece.Bunun constinancy si var,passingi var,bilmem neyi var var oğlu var.Ama bu üçü iyi olacak abi.Ben onu bilir onu söylerim.

mesutbaba
26.Şubat.2006, 00:53
ben 2-3 özellik daha eklemek istiyorum bu süper orta saha oyuncusuna Determinaton - Flair - Technique - Pace - Dribling işte o zaman bu oyuncuyu kimse tutamaz

nekop
26.Şubat.2006, 02:13
arkadaşlar cm yapımcılarından birinin röpartajından okumuştum.Ordan alıntıdır.Bu 3 özellik tabiki tek başına yeterli değildir.Ortasaha için ilk önce dikkate alınması gereken 3 özelliktir dedim sadece.Bunun constinancy si var,passingi var,bilmem neyi var var oğlu var.Ama bu üçü iyi olacak abi.Ben onu bilir onu söylerim.
arkadasım konunun basında bu ücü olsun oyuncuyu baglayın yinede is yapar demissin bende ona göre yorumluyorum bastan böyle söylesene