PDA

View Full Version : Emre Güngör Fenerbahçe'li mi?

mustafayasar
26.Mayıs.2007, 20:21
Arkadaşlar Gs'nin başındayken Emre'nin profiline bakmıştım favori klübünde Fenerbahçe yazıyodu. Acaba bu doğru mu yoksa oyun hatası mı? :S

Aşk-ı Şehir
26.Mayıs.2007, 20:30
Doğru olabilir ama bunda ":S" denecek ne var anlamadım? :) Ülkemizde büyük klüplerde oynayan bir çok oyuncu başka rakip klübü tutabiliyor.

Onurap
26.Mayıs.2007, 20:58
Kim para verirse onu tutar futbolcular bkz.. sergen yalçın... Ama bu bilgi doğrulanamadı veya neden konulduğu bilinmiyor..

PesimiSTyLa
26.Mayıs.2007, 21:17
Emre Güngör bir yerde küçüklüğünden beri Galatasaraylı oldugunu acıklamıştı yanılmıyorsam..

a.arıcı-11
26.Mayıs.2007, 21:25
Önder Turacı'nın profilinde de favori takım Galatasaray yazıyor.Böyle şeylere takılmamak lazım futbolculuk bir meslek bir tutku değil.

Melekovic
26.Mayıs.2007, 21:36
Evet hiç bir futbolcunun gerçekte hangi takımı tuttuğunu jubile yapana kadar zor bilirsiniz.Neticede meslekleri ve aslında rakip takımı tutsalar bile terlerinin son damlasına kadar takımları için oynuyorlar.

Misal Emre Güngör : GS'ye transfer olduktan sonra küçüklüğümden beri GS'liyim dediğini biliyorum.

Bu da Transfer öncesi geçen sezon sonu röportajından bir kesit:

"Ankaragücü'nün kaptanı Emre Güngör, genç yaşta Ankaragücü gibi büyük bir takımın kaptanlığını yapmaktan dolayı gururlu olduğunu söyledi.

Hakan Kutlu'dan sonra 2. kaptan olan ve bu sezon hemen hemen bütün maçlara kaptan olarak çıkan 23 yaşındaki Emre Güngör, ''Bakırköyspor'dan sonra geldiğim Ankaragücü'nde çok güzel günlerim geçti. Bir gün ayrılmak zorunda kalsam bile burayı asla unutamam. Her şeyi Ankaragücü'nde öğrendim'' dedi.

Ankaragücü'ne geldiği günden beri takımın değişmez isimlerinden olan ve genç yaşına rağmen kaptanlığa kadar yükselen Emre, çocukluğundan beri hiçbir takımı tutmadığını ve profesyonel olduktan sonra da her takıma eşit yaklaştığını söyledi.

Türkiye'de 3 büyüklerde forma giymenin avantajlarından bahseden Emre, ''Türkiye'de benim için bütün takımlar eşit. 'Muhakkak şu takımın formasını giymeliyim' diye hiç düşünmedim. Fakat İspanya'nın Valencia takımında oynamayı çok isterdim'' diye konuştu."

CreaterS
26.Mayıs.2007, 22:43
illa bir futbolcu oynadıgı takımı tutmak zorunda olacak diye bi kanun yok sonuçta o oynadıgı takımda ekmek parasını kaznıyor

UlquioRRa
26.Mayıs.2007, 23:36
Açıkçası ben futbolcu olsam Türkiye'de ya Galatasaray'da yada herhangi bir Anadolu takımında forma giyerdim. Ne kadar fazla para verseler de FB ve BJK'de oynamazdım.

DisCo
27.Mayıs.2007, 00:08
Anlıyoruz ki profesyonel futbolcular A rengine gönül versede B rengi için terlerinin son damlasına kadar oynayabiliyorlar. Bu tarz bir durumda oyuna yansımıştır.

Gerekli tartışma ile sonuca ulaşıldığına göre konuyu kilitliyorum.