PDA

View Full Version : Atlético Bilbao ile Yolculuğumuz Başlıyor

Melekovic
30.Mayıs.2007, 23:36
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8c/Athletic_c_de_bilbao.gif

Huzurevinde çiçekleri sularken (yanlış anlaşılma olmasın :D:D:D ) Fotomaç'ın haberini okuyunca şaşkına döndüm.Tüm Bilbao benim peşimdeymiş.Bu saatten sonra anca beni botanik sahipleri arar diye düşünürken baktım 3 tane siyah takım elbiseli güneş gözlüklü adam.
Herhalde yanlış çiçeğe çattım diye son duamı ederken önüme ani bir hareketle boş sözleşme uzattılar.Vasiyetimi mi yazacağım soruma garip garip bakınca yabancı olduklarını anladım ama umarım uzaylı değillerdir diye düşündüm.Müthiş yabancı dilimi çalıştırdım ve " burayo El Vasieto yazo" kelimeleri sarf ettim.Ufak bir höyk sesinden sonra nao nao ecriva numero dediler aklıma sayısal loto numaraları geldi son çıkan yazdım kağıda ,numara fazla gelmiş olacak ki son 3 hanenin öncesine virgül koyup sarılıp öptüler.
Ben emekli oldum benden hayır gelmez bakın burda ben ve çiçeklerim oturuyoruz İspanya'da çiçek var mı diyecektim ama nerde o kadar İspanyolca.Botanik bahcesinden son anda yanıma ispanyolca bilen bir çiçek alabildim ve yola koyulduk.
Benden tek istedikleri anladığım kadarıyla her konuda serbestsin ayrıca sana Julio Iglesias'ın karşı malikanesini temin edeceğiz sizi başka komşu paklamaz fakat tek istediğimiz bizim için türklerin ispanyollardan farkı yoktur transfer yaparken sadece türk ve ispanyol oyuncu alabilirsin,bizim için mühim bizim yöreden olması ama ispanyol alırsanda bir şey demeyiz olduğuydu.

Yıllar sonra eşofmanlarımızı giydik ve Atletico Bilbao kariyerimiz yakında başlıyor.Hayırlı ve uğurlu olsun.

Stadımız San Mames:

http://www.unosaficionados.com/fichas/wp-content/uploads/2007/07/sanmames.jpg

http://www.athletic-club.net/acc/gifs/sanmamesbarrialogo.jpg

Burasıda Julio'nun karşısı boşalana kadar geçici olarak ikamet edeceğim yer:

http://www.costa-blanca-spain-portal.com/bloger/C3430.jpg

pascal88
30.Mayıs.2007, 23:44
:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_bi ggrin::icon_biggrin:;;)ABİ SÜPER Bİ BAŞLANGIÇ HARİKASIN HARİKA Bİ KARİYER OLCAĞA BENZİYO TAKİP EDİCEM BAŞARILAR TUTUCU Bİ TAKIM BAKALIM NASIL Bİ TRANSFER POLİTİKASI İZLEYEC EKSİN

MeMo
30.Mayıs.2007, 23:48
Müthiş bir kariyer olacak belli takipçinim abi.

BeeTLeJuiCe
30.Mayıs.2007, 23:49
Kaan abi hayırlı olsun benim takım ile kariyer ha :)

Takıma yabancı transferi istiyoruz. Oyunda Athletic'in alabildiği ve alabileceği tekyabancı olan Toulouse'lu Sirieix'i takımda görmek istioruz :D

Ilhan
30.Mayıs.2007, 23:51
Atlethic'e yabancı adam alırsan gözükme gözüme abi:D

Exteberria'yı iyi koru:D

eXcitinG
30.Mayıs.2007, 23:56
Kaan abicim eLinde Yeste gibi bir süper starın var üzüLme eLbet hayaLLerini gerçekLeştireceksin. :D

deniz.91
30.Mayıs.2007, 23:56
Başarılar dilerim abi bilbaonun aslında kaliteli isimler var başarı gelir

Melekovic
30.Mayıs.2007, 23:58
:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_bi ggrin::icon_biggrin:;;)ABİ SÜPER Bİ BAŞLANGIÇ HARİKASIN HARİKA Bİ KARİYER OLCAĞA BENZİYO TAKİP EDİCEM BAŞARILAR TUTUCU Bİ TAKIM BAKALIM NASIL Bİ TRANSFER POLİTİKASI İZLEYEC EKSİN

Transfer politikamız Bask bölgesinden adam olmak olacak.Zorunlu değil abisi ama mecburi:D:D:D 1 Türk dedim dinlemediler:D:D:D

Müthiş bir kariyer olacak belli takipçinim abi.

Sağolasın Memocum.Getirirken her türlü konforla getirdiler ama umarım 5 haftada tekmeyi basmazlar:D:D:D

Kaan abi hayırlı olsun benim takım ile kariyer ha :)

Takıma yabancı transferi istiyoruz. Oyunda Athletic'in alabildiği ve alabileceği tekyabancı olan Toulouse'lu Sirieix'i takımda görmek istioruz :D

Abisi başka seçenegim yok.:D:D:D Nerde Basklı görsem bana gel diyeceğim:D:D:D

Atlethic'e yabancı adam alırsan gözükme gözüme abi:D

Exteberria'yı iyi koru:D

Zaten adam bulamıyoruz abisi elimdekileride vermeyeyim.Olmadı altyapıdan oyuncu kazandırırım:D:D:D

BeeTLeJuiCe
30.Mayıs.2007, 23:58
Kaan abi sen beni dinle Sirieix'i al Toulouse'dan hem iyi bir oyuncu. Ön libero mevkinde oynuyor.

uAmurat91
30.Mayıs.2007, 23:59
Takım seçimi ilginç olmuş. Başarılar dilerim Kaan abicim.. :)

Melekovic
31.Mayıs.2007, 00:02
Kaan abicim eLinde Yeste gibi bir süper starın var üzüLme eLbet hayaLLerini gerçekLeştireceksin. :D

Sakatlanırsa hangi "Beste"'yi söyleyeceğim abisi :D:D:D

Başarılar dilerim abi bilbaonun aslında kaliteli isimler var başarı gelir

Sağolasın Denizcim.Zaten önceki hedefim sakatlanmasınlar diye bol bol koç transferi olacak başka yolu yok.Futbolcu transferiyle heyecanlandıramıyorsak koç transferi ile heyecanlandıracağız.Onlarada Bask limiti koymamışlardır umarım:D:D:D

ridvnn
31.Mayıs.2007, 00:02
güzel bi giriş olmuş, başarılar ;)...

yunusgs
31.Mayıs.2007, 00:05
Ooooov ovv ovvv abim kariyer açmış bende takip etmeyeceğim he :p başarılar dilerim Kaan abi umarım hedeflediğin başarılara ulaşırsın :D:D

Melekovic
31.Mayıs.2007, 00:06
Kaan abi sen beni dinle Sirieix'i al Toulouse'dan hem iyi bir oyuncu. Ön libero mevkinde oynuyor.

Abisi senin önerilerine güvenirim.ilk hedefim o olacak.

Takım seçimi ilginç olmuş. Başarılar dilerim Kaan abicim.. :)

Teşekkürler Muratcım.İhityacım olacak.İlk 10 haftada iyi sonuçlar alırsam sakatlık falan sökmez:D:D:D

Sagolasın ridvnn kardeşim.

Akşam ya da yarın taktik ve hazırlık maçlarını ekleyerek başlayacağım:)

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Ooooov ovv ovvv abim kariyer açmış bende takip etmeyeceğim he :p başarılar dilerim Kaan abi umarım hedeflediğin başarılara ulaşırsın :D:D

Başarı olarak intertotoyu hedefliyorum Yunuscum.Daha azı kurtarmaz beni kendimi kovarım kulupten abisi:D:D:D

yunusgs
31.Mayıs.2007, 00:09
Kovma abi bu güzel kariyer hemen bitemez :D:D

KaPaLı
31.Mayıs.2007, 01:11
Baba hamdii oleyyy Baba hamdii oleyyy :D Kaan abi başarılar işin çok zor ya :) Atletico yabancı futbolcu aldırmıyo :D

Melekovic
31.Mayıs.2007, 01:15
Aklıma ilk o takım geldi abisi :D:D:D

Altyapıdan gençler çıkartacağız başka yolu yok.İlk 15 maçta iyi bir sırada yer alırsam alıştırmak için gençleri monte etmeye başlayacağım:D

Varonil
31.Mayıs.2007, 01:22
Başarılar Kaan Abi, Bilbao'da yabancı oyuncu yok İspanyol yetenekleri bul,çıkart :) Güzel bir giriş olmuş, devamını sabırsızlıkla bekliyorum ..

MaTRaKaN
31.Mayıs.2007, 03:43
vayy abim kariyer yapıyor :D
çok uzun olması dileğiyle abi :D

KaPaLı
31.Mayıs.2007, 03:49
Başarılar Kaan Abi, Bilbao'da yabancı oyuncu yok İspanyol yetenekleri bul,çıkart :) Güzel bir giriş olmuş, devamını sabırsızlıkla bekliyorum ..

İspanyolda alamıyosn sadece BASQUE :n:

BaFraLı
31.Mayıs.2007, 03:49
Başarılar abi.. Exteberria ve Yeste önemli oyuncular.

yunusgs
31.Mayıs.2007, 04:45
Devamını bekliyoruz abi :D

Melekovic
31.Mayıs.2007, 05:07

Sağolasın Mertcim.Kısmetse gelişme bölümüne haftasonu geçeceğim:D:D:D

vayy abim kariyer yapıyor :D
çok uzun olması dileğiyle abi :D

Teşekkürler abisi.Kovulmadan gitmem zaten:D:D:D

İspanyolda alamıyosn sadece BASQUE :n:

Abisi ikide bir hatırlatmasan olmaz mı?:D:D:D

Başarılar abi.. Exteberria ve Yeste önemli oyuncular.

Tolgacım galiba rakiplerde en çok tekmeyi onlara basacak umarım sağlamlardır:D:D:D

Bende bekliyorum abisi:D:D:D

yunusgs
31.Mayıs.2007, 05:12
Abi sen devam etmezsen devamını nasıl bekliyorsun :D

BlackEagle19o3
31.Mayıs.2007, 05:26
Kaan abi kariyer açmış demek,hayırlı olsun.Eğlenceli, bol '':D''li bir kariyer olması dileğiyle:D:D:D

yunusgs
31.Mayıs.2007, 05:42
Bende destek veriyorum her mesajımın sonunda :D:D'lara.

Alicanfmfan
31.Mayıs.2007, 05:47
başarılar dilerim kaan abi.Bu kariyer,kariyerlerin en matragı olucak :zuhaha

Melekovic
31.Mayıs.2007, 05:54
Abi sen devam etmezsen devamını nasıl bekliyorsun :D

Bilmem:D:D:D

Kaan abi kariyer açmış demek,hayırlı olsun.Eğlenceli, bol '':D''li bir kariyer olması dileğiyle:D:D:D

Sağolasın abisi.Bilbao akşamında keşif gezisine çıktım şu an için işler kesat:D:D:D

Bende destek veriyorum her mesajımın sonunda :D:D'lara.

Bana Bask'lı oyuncuların listesini çıkar o zaman abisi:D:D:D

başarılar dilerim kaan abi.Bu kariyer,kariyerlerin en matragı olucak :zuhaha

Doğal çatlağımda ondan abisi.İnsanın düşüne düşüne aklına ilk Bilbao gelir mi?Şimdi işin gücün yoksa sor senin baban Basklı mı diye transfer ederken oyuncuyu:D:D:D

Bu arada oyun database'i şu şekilde:

http://img131.imageshack.us/img131/8775/bilbao1gu3.jpg

yunusgs
31.Mayıs.2007, 05:56
Neyli oyuncuların listesi hemen çıkarayım abi :D

cana34
31.Mayıs.2007, 05:58
takım seçimin kötü Basklı oyuncu olsa ama yok ki!

yunusgs
31.Mayıs.2007, 06:00
Abi beni bağışlayın ama oha!.O kadar lig kasmayacakmı? :D

BeeTLeJuiCe
31.Mayıs.2007, 06:05
Bilbao ile yolculuk başlıyor, kariyerin adı. Birden fazla takım ile oynayacakki bu kadar lig açmış :)

Az açmışsın gibi ben şu sıralar en az 20 ülkeden 27 lig açıyorum :D

Melekovic
31.Mayıs.2007, 06:25
Bilbao ile yolculuk başlıyor, kariyerin adı. Birden fazla takım ile oynayacakki bu kadar lig açmış :)

Az açmışsın gibi ben şu sıralar en az 20 ülkeden 27 lig açıyorum :D

Benimde 17 ülke 26 ya da 27 lig abisi:D:D:D

Abi beni bağışlayın ama oha!.O kadar lig kasmayacakmı? :D

Yok kasmaz abisi.Eğer kovulursam kaçacak mekan bol olsun dedim:D:D:D

takım seçimin kötü Basklı oyuncu olsa ama yok ki!

Valla zaten 2 transfer yapacağım.Biri bulursam Basklı yedek forvet olacak diğeride Mustafacımın tavsiyesi defansif ortasaha :D:D:D

Bu arada Yeste'ye güvenip Avrupa kupalarına katılma dedim ama kampa geldim bi baktım Yeste direkt hoca sen beni 3 ay unut ben düz koşu yapacam dedi.Aman dedim seni benim botanik bahçesinin önünde düz koşu yaparken görmeyeyim dedim bende.:D:D:D O iyileşene kadar hazırlık maçlarıyla hazırlayacağım kadro ve taktik şu şekilde:

http://battery.kucukresim.com/uploads/bilbao250570.jpg

yunusgs
31.Mayıs.2007, 06:38
Taktik süper abi bu taktikle en az ilk 3e girersin :D

Melekovic
31.Mayıs.2007, 07:28
Ve ilk hazırlık maçımızı yaptık:

Atletico Bilbao 3-0 Basel

İlk heyecan olumlu sonuçlandı.As takım üçüncü golü bulunca ter atsınlar diye yedek takımı oyuna soktum.Girenler görevlerini yaptı çoğu yerinde oynamasa bile.

http://league.kucukresim.com/uploads/bilbao3e4f8b.jpg

Bu arada 3 süper oyuncunun peşindeyim demek isterdim ama imkansız:D:D:D

Ama biri DMC Pantxi Sirieix ve 2 forvet Borja Viguera ve Gaizka Saizar ile görüşmelerim sürüyor.Kadromuza katıp transferi tamamlamayı planlıyoruz.

Bir maç daha yapıp ekleyeceğim.Sonrası artık yarına çünkü Julio parti veriyomuş oraya akacağım :D:D:D

.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Transferlerimiz:

Toulouse'dan Pantxi Sirieix

http://www.statsgalore.com/players-images/712s.jpg

Granada'dan Gaizka Saizar

http://www.cpgranada74.com/noticias/2aligabbva/fotos/saizar2007911183632.JPG

Real Sociedad B'den Borja Viguera

http://www.larioja.com/prensa/noticias/200709/09/fotos/055D7GP7_1.jpg

Bayağı iyi bir oyuncu olacağa benziyor.Olmasada ben adam ederim:D:D:D

Suicider
31.Mayıs.2007, 07:43
güzel başlamışsın eğlenceli bir kariyer olacak gibi başarılar diliyorum takipçin olucam abicim ;) :D

Melekovic
31.Mayıs.2007, 08:17
Çok teşekkür ederim abisi.

2. hazırlık maçında Az Alkmaar deplasmanındaydım.As takım 2-1'de yerini yedek takıma bıraktı ve maç 3-1 sona erdi.Yaptığım 3 transfer çok etkili oynadı.Özellikle Vigeura'ya hayran kaldım ama şimdilik yedekte oynatmaya devam edeceğim.

http://classic.kucukresim.com/uploads/bilbao43c6e0.jpg

Takım fişek gibi gidiyor.Çok aşırı sakatlık olmazsa alternatifli bir kadro.Eğer gece hayatına çok kendimi vermezsem bir şeyler becerebileceğime inanmaya başladım.

Senyoritalar beni bekliyor.Herkese iyi geceler tatlı rüyalar:D:D:D

yunusgs
31.Mayıs.2007, 17:00
Tebrikler abi hazırlık maçları süper geçiyor.Fakat aldığın adamların profillerini akşama koyarmısın hiç birini tanımıyorum :D

pascal88
31.Mayıs.2007, 17:04
Tebrikler abi hazırlık maçları süper geçiyor.Fakat aldığın adamların profillerini akşama koyarmısın hiç birini tanımıyorum :D

özellikle o ben adam ederim dediğin adam bakalım nasıl biri ??

Melekovic
31.Mayıs.2007, 17:28
Koyarım sevgili kardeşlerim.Gaizka'yı aşırı sakatlık olması durumda kelepir diye aldım.Sirieix direkt formayı kaptı.Borja ise 2. sezon ya da 2. devrenin ortalarından itibaren ilk 11'in değişmezi olacak.

El Comandante
31.Mayıs.2007, 17:37
Basarilar Kaan abi,kariyerini simdi gördüm,baya eglenceli bir giris olmus,böyle devam edecegine eminim. :D

Melekovic
31.Mayıs.2007, 17:42
Sağolasın Barancım.Akşamüstü kaldığım yerden devam:D:D:D

Aritz Aduriz çok tehlikeli bir oyuncu çok hızlı hamlede bulunup bir an içinde kaleciyle karşı karşıya kalabiliyor.Takımın diğer yıldız forvetlerinin pabucunu şimdiden dama attı:D:D:D Yeste'ye ihtiyacım kalmayacak iyileştiğinde satsam mı diye düşünüyrum çünkü daha yedekte ortasha için Munoz var beğendiğim:D:D:D

Bu arada gerçek bir turnuva takımı görüntüsü veriyor.Turnuvada bu takımı alan çok iş yapar.Şu an sadece kariyer açısından uzun soluklu maratona hazır mı onu test ediyoruz:D:D:D

yunusgs
31.Mayıs.2007, 17:44
Teste devam Kaan abi akşam bol bol maç yapmanı bekliyoruz :D:D

Melekovic
31.Mayıs.2007, 17:55
Borja Viguera'nın nette SS'lerini koymuşlar.bekletmemek açısından buraya koyuyorum.Sağolasın google beni paint'e al kayıt et sonra resim yükleye kayıt et derdinden kurtardı.:D:D:D

Benim gibi keşfedenler olmuş.Hatta 2 sene sonra ne hale gelebileceğini görünce çok sevindim doğrusu:D:D:D

Bu şu anki özellikleri:

http://www.digitalwizz.co.uk/fm2008/BorjaViguera.jpg

Bu da 2 sene içinde gelebileceği yer:

http://img233.imageshack.us/img233/2515/vigueradc2.jpg

anil luque
31.Mayıs.2007, 18:07
abı o kadar ligi ne yapacaksınız yahu :) borja guzel kesıf olmus basarılar abıcım..

Melekovic
31.Mayıs.2007, 18:11
Kaçmak için bol alternatif olsun dedim abisi.Atletico Bilbao'dan sonra plajı denizi ve çiçekleri güzel olan bir takıma gidebilirim.:D:D:D

anil luque
31.Mayıs.2007, 18:21
plaj ıcın amerıka lıgı lazım denız ıcın ıngıltere'ye gıdebılırsın cıcek dıyorsan hollanda :D

SAİT71
31.Mayıs.2007, 18:36
Tebrikler iyi sonuçlar almışsın. Ligde başarılar. Borja çok iyi gelişmiş valla helal olsun..

BlackEagle19o3
31.Mayıs.2007, 18:39
Kaan abi bu transfer ettiğin 3 oyuncu da bask kökenli mi?:D

Melekovic
31.Mayıs.2007, 18:44
plaj ıcın amerıka lıgı lazım denız ıcın ıngıltere'ye gıdebılırsın cıcek dıyorsan hollanda :D

Hollandalı çiçekler çok iri korkarım ben dayak yerim diye abisi:D:D:D

Tebrikler iyi sonuçlar almışsın. Ligde başarılar. Borja çok iyi gelişmiş valla helal olsun..

Kaan abi bu transfer ettiğin 3 oyuncu da bask kökenli mi?:D

Yok Bolulu bunlar :D:D:D Teki bask kökenli Fransız abisi :D:D:D

SAİT71
31.Mayıs.2007, 19:08
Bask kökenli olan şu mu yoğsam abi :D

http://www.larioja.com/prensa/noticias/200709/09/fotos/055D7GP7_1.jpg

Melekovic
31.Mayıs.2007, 19:11
Yok abisi.En baştaki:D:D:D

yunusgs
31.Mayıs.2007, 21:11
Borja güzel transfer o zaman abi sen 2 sene içinde onu daha fazla geliştirirsin :D

Ilhan
31.Mayıs.2007, 22:30
Kaan abi geliştirme konusunda uzmandır, herşeyi geliştirir o:D

eXcitinG
31.Mayıs.2007, 22:43
Kaan abicim takım hazırLık maçLarında zıpkın gibi maşaLLah önemLi oLan Lig de de Zıpkın gibi oLabiLmek. Barca var, ReaL var, AtLetico var. Var oğLu var :D

GeorgeWeah
31.Mayıs.2007, 23:10
Kariyerin hayırlı olsun insallah basarılı olursun ama fazla lig nasıl kasmıyor abi sende ben 6 tane acsam bile kasıyor senin ram kac acaba

Ilhan
01.Haziran.2007, 00:37
Bu arada Iraola yedek mi? Sen Bask'a ihanet ediyorsun abi:( Pardon Bolu dicektim:D:D

Trabzonspor
01.Haziran.2007, 00:44
o nasıl bir database abi ya nasıl br rem var o pcde kasmıomu?.guzel karıyer oluyor basarılar dılerım

BeeTLeJuiCe
01.Haziran.2007, 01:19
Athletic'in ilk yabancısı hayırlı olsun abi :D

Athletic bencede sitenin turnuvasında kullanılabilir. Bu turnuvada Z planımdı. Genellikle iyi takımları istedim hiç biri olmazsa Athletic ile şov yapiim dedim:D
Dikkat ettim turnuvalarda hiç kullanılmamış bir takım :)

KaPaLı
01.Haziran.2007, 01:24
Mr.Godfather Hamdi Kaan abi İraola kondsyon problemimi çekiyo yoksa senin taktikte yeri yokmu :D

BeeTLeJuiCe yabancı değil o Bask kökenli fransız. Kırma o Kırma :D

Addolorato
01.Haziran.2007, 01:31
Daha öncede Lizarazu vardı athleticte sirieix 2. yabancımız:D bu arada başarılar hamdi bey:Dtransfer konusunda sıkıntı çekmiyceğinden eminim abi:D nasılsa pek transfer etcek adam yok=)

Melekovic
01.Haziran.2007, 03:21
Borja güzel transfer o zaman abi sen 2 sene içinde onu daha fazla geliştirirsin :D

Diskolara barlara takılmazsa gelişir abisi.Burası Sociedad'ın altyapısına benzemez havaya girme alırım formanı dedim bkalım ne kadar dinleyecek:D:D:D

Kaan abi geliştirme konusunda uzmandır, herşeyi geliştirir o:D

Bakalım abisi şu anda daha hazırlık zamanı diye daha çok gece alemi bilgimi geliştiriyorum:D:D:D

Kaan abicim takım hazırLık maçLarında zıpkın gibi maşaLLah önemLi oLan Lig de de Zıpkın gibi oLabiLmek. Barca var, ReaL var, AtLetico var. Var oğLu var :D

Hayrocum varsa bizde Atleticoyuz abisi.Birleşmiş Milletler gibi gelirler Basklılardan tekmeyi yer dönerler:D:D:D

Kariyerin hayırlı olsun insallah basarılı olursun ama fazla lig nasıl kasmıyor abi sende ben 6 tane acsam bile kasıyor senin ram kac acaba

Benim Ram 2 gigabyte abisi.Bilgisayarı kasmıyor ayrı programlarda çalışabiliyor aynı zamanda.

Bu arada Iraola yedek mi? Sen Bask'a ihanet ediyorsun abi:( Pardon Bolu dicektim:D:D

Abisi daha ilk 11 belli değil.Şu an karışık oynatıyorum özellikle koyacağım son 3 maçta ama oynadığı oyunla Exposito formayı daha çok istediğini gösterdi,forma aslanın ağzında Iraola daha çok çalışmalı:D:D:D

o nasıl bir database abi ya nasıl br rem var o pcde kasmıomu?.guzel karıyer oluyor basarılar dılerım

Çok teşekkür ederim abisi.Bakalım sadece hazırlık maçlarının mı yıldızı olacağız?:D:D:DYok kasmıyor.

Athletic'in ilk yabancısı hayırlı olsun abi :D

Athletic bencede sitenin turnuvasında kullanılabilir. Bu turnuvada Z planımdı. Genellikle iyi takımları istedim hiç biri olmazsa Athletic ile şov yapiim dedim:D
Dikkat ettim turnuvalarda hiç kullanılmamış bir takım :)

Ben dokunmayacağım Mustafacım zaten ben hazırlıyorum takımı sen alırsın.:D:D:D Listene baktıktan sonra tek diyebileceğim keşke Benfica yerine bu takımı alaymışın.Bu Aduriz ne yapıyor ediyor golünü atıyor:D

Mr.Godfather Hamdi Kaan abi İraola kondsyon problemimi çekiyo yoksa senin taktikte yeri yokmu :D

BeeTLeJuiCe yabancı değil o Bask kökenli fransız. Kırma o Kırma :D

Iraola şu an hazır değil abisi.Adama taktığım tamamen iftira:D:D:D Ayrıca Susaeta böyle oynarsa Yeste gelince dur bakalım arkadaş nereye diyebilirim:D:D

Daha öncede Lizarazu vardı athleticte sirieix 2. yabancımız:D bu arada başarılar hamdi bey:Dtransfer konusunda sıkıntı çekmiyceğinden eminim abi:D nasılsa pek transfer etcek adam yok=)

Sağolasın abisi çok doğru söylüyorsun ama bir yandanda iyi oluyor böyle tek dilden anlaşıyorlar iletişim problemi yok aralarında.Milli takım gibi:D:D

Melekovic
01.Haziran.2007, 03:30
Bu arada karmaşık kadrolarla Twenke Cska Sofia (mahsus seçtim intikam almak için ama sürekli adam değiştirince fark atamadım hırsımı sonra alırım :D:D:D) ve Aek ile hazırlık maçı serisine devam ettik.Maçlar sırasıyla 3-1 2-1 5-3 sona erdi.Özellikle Aek maçında Rivaldo ayağına ne geldiyse gol yaptı bende iş bitmemiş dedi ama bizde ona sen 3 atarsan biz 5 atarız diyerek yanıt verdik:D:D:D

İşte hazırlık maçları:

http://classic.kucukresim.com/uploads/twente1cd88.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/sofiade463.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/aekd7834.jpg

Bu sefer tersten gittim.Ter antremanını büyük takımlarla yaptım.Lig öncesi son 4 hazırlık maçını ise küçük takımlarla yapıp herkesi oynatıp ideal 11'imi bıraya ekleyeceğim:D:D:D

Suicider
01.Haziran.2007, 03:33
güzel maçlar çıkartmışsın tebrikler :D

Melekovic
01.Haziran.2007, 04:55
Teşekkürler abisi.

Bizim için küme düşeceksiniz yorumunda bulundular 200'de 1 ile bakalım ne olacak.Rakamlar hiç iç açıcı değil.:D:D:D

Bu arada İspanyol kasabalarındaki hazırlık maçı turumuz sona erdi.İlk hafta maçı Zaragoza deplasmanı.Hedefimiz sadece beraberlik:D:D:D

http://classic.kucukresim.com/uploads/hazirlikc4e50.jpg

BeeTLeJuiCe
01.Haziran.2007, 05:01
Süper bir hazırlık dönemi geçirmişsin. Ama bende söylemesi ilk maçta puan kaybedeceksin:D İyi geçen kamplardan sonra nedense genellikle öyle oluyor :)

Melekovic
01.Haziran.2007, 05:38
Zaragoza maçına çıktık.Maçtan önce pek bir umudumuz yoktu açıkçası.Bir de Etxeberria maçın başında penaltı kaçırınca beraberlik gitti dedik ama takım o pozisyondan sonra canlandı ve ilk haftaya 3-0'lık sürpriz bir galibiyetle başlıyoruz.Lige tutunabilmek için bu tür galibiyetlere ihtiyacımız var:D:D:D

http://classic.kucukresim.com/uploads/zaragoza71b8e.jpg

İdeal 11'imiz belli oldu.Yeste gelince formayı direkt verip vermeye karar vereceğim.Daha iyileşmesine 2 hafta var.

http://classic.kucukresim.com/uploads/taktik7b979.jpg

Suicider
01.Haziran.2007, 05:46
zaragoza maçı süper olmuş güzel başlamışsın bence kümede kalmayı bırak bu sene UEFA yı zorlarsın ;) :D

GeorgeWeah
01.Haziran.2007, 05:55
Basarılı olacagına eminim abi insallah en azından uefa ya gidersin

Melekovic
01.Haziran.2007, 08:48
Almeria,Getafe,Murcia,Mallorca ve Betis maçlarından kazasız döndük.İlk 6 hafta fikstürün kolay gelmesini iyi kullandık.Özellikle getfe maçı harikaydı.Maçın başında 2-0 öne geçtiler.2-1 yaptım.Derken penaltı oldu bizim oyuncu kırmızı gördü,benim uyuz olduğum Iraola var ya o :D:D:D.Kalecim penaltıyı kurtardı 10 kişilik takım coştu ve maç 4-2 bitti.Ona özel SS koyuyorum o yüzden:D:D:D Ben bu Bilbao'yu sevdim,burdan ayrılmaya niyetim yok Julio'da çok misafirperver.Benim evde yoksa kendi evinden bana çiçek yolluyor:D:D:D

http://classic.kucukresim.com/uploads/almeria036aa.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/getafe1aa857.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/getafe2b6b56.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/murcia56458.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/mallorca6eb6c.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/betisa2368.jpg

eXcitinG
01.Haziran.2007, 08:50
Kaan abicim, hemen en fiyakaLısından bir yer ayarLa yanında geLiyorum. Ben senin sırrını anLadım, sana SinyoritaLar orda iyi bakıyor ondan böyLe performans gösteriyorsun sen :D

Melekovic
01.Haziran.2007, 08:51
Tamam Hayrocum gel malikanemde misafir edeyim seni artık ne tür çiçek istersen Julio'dan ödünç alırız :D:D:D

Suicider
01.Haziran.2007, 09:06
süper gidiyorsun..

yunusgs
01.Haziran.2007, 17:13
Kaan abi o nasıl bir başlangıç öyle Madrid,Barça senden korkmuşlardır :D:D

BlackEagle19o3
01.Haziran.2007, 19:20
Kaan abi ne yaptın sen öyle,helal olsun valla:D:D

Melekovic
01.Haziran.2007, 20:28
süper gidiyorsun..

Teşekkür ederim abisi.Ama önüme tahmin ettiğim dikenli teller çıkmaya başladı.Bir yandan federasyon bir yandan sakatlıklar:D:D:D

Kaan abi o nasıl bir başlangıç öyle Madrid,Barça senden korkmuşlardır :D:D

Yunuscum şu anda bütün büyük takımlar yendiği için fark bile açamadım.Bakalım onlarla oynayınca ne olacak?:D:D:D

Kaan abi ne yaptın sen öyle,helal olsun valla:D:D

Sağolasın Keremcim.Şu anda kime güvensem bir bakıyorum hastanede:D:D:D Valencia maçından sonra Espanyol maçına 2 hücum beksiz çıktım.Espanyol maçında Llorente'de sakatlandı.Benim Viguera'ya iş düştü.Şimdi Villareal ile Iraola Del Horno ve Llorente'den yoksun çıkacağız.Neyseki Yeste Valencia maçından beri aramızda.Yalnız şöyle bir durum var Yeste daha çok kendine oynuyor takıma az pozisyon buldurtup çabuk sonuca yönelttiriyor ,Susaeta ise takımı tamamen rakip yarısahaya taşıyor ve daha çok pozisyona sokuyor tabi Yeste'nin kritik pozisyona sokma sayısı daha fazla.Ne yapacağımı bende şaşırdım.:D:D:D Dizilerden sonra bu 3 maçıda eklerim...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Villareal maçından sonra Viguera manşetlere çıktı.Llorente'yi aratmadı ve bizde doğru seçimde bulunduğumuzu anlamış olduk.Ama daha süresi var,şımarmasın diye asıl forvetimiz iyileşir iyileşmez yeninden yanımda oturacak:D:D:D

Yeste özellikle son maçta yaptığı 4 asistle spekülasyonlara son verdi fakat yerine giren Susaeta'da 1 gol atarak ben hala burdayım dedi.:D:D:D Hücum beklerim sonraki maça kadar iyileşecekler bakalım savunma beklerim onları aratmadı seçim zor olacak:D:D:D

http://classic.kucukresim.com/uploads/valencia500aa.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/espanyolf4933.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/villareal162492.jpg

http://classic.kucukresim.com/uploads/villareal2c3252.jpg

King_Theoden
01.Haziran.2007, 22:43
Number 1 gene koymuşun ağırlığını neden açıklamıyosun millete Ronaldinho yu kaçırıp Yestenin forması ile sahaya çıkardığını:D

Melekovic
01.Haziran.2007, 22:45
Şuna biz Gerrard diyelim Serkancım.Yeste kılığına girmiş Ronaldinho orta sahanın ortasında batırır:D:D:D

eXcitinG
01.Haziran.2007, 22:52
Kaan abi şapkamı çıkarttım sana. Diyecek birşey buLamıyorum. Şu anda işLerimi toparLıyorum kısmetse yarın iLk uçakLa yanındayım. TuvaLetLeri temizLeyecek adama ihtiyacın vardır herhaLde. Ya da asistanın mı yaparsın naparsın biLmem :p

BlackEagle19o3
01.Haziran.2007, 23:00
Oleyy oleyy oleyy oleyy Şampiyon Bilbao:D:D

sitte
01.Haziran.2007, 23:33
Tabi Madrid ,Barca'yla oynamamışsın hava atıyon burda:D

BeeTLeJuiCe
02.Haziran.2007, 00:04
Nolcak canım o ikisine yenilir 3. olur fenamı :D

ShevAnil
02.Haziran.2007, 00:06
Puan Durumunu Görebilirmiyiz :)

anil luque
02.Haziran.2007, 01:28
ya abi bırak bu ayakları diyecem ama yastan dolayı dıyemıyorum lıgde kalmak ıcınmıs! ligde kalmayı amaclayıp boyle sonuclar alıyorsan avrupa veya sampıyonluk ıcın oynasan ne yaparsın acaba :D:D tebrıkler..

Melekovic
02.Haziran.2007, 02:12
Kaan abi şapkamı çıkarttım sana. Diyecek birşey buLamıyorum. Şu anda işLerimi toparLıyorum kısmetse yarın iLk uçakLa yanındayım. TuvaLetLeri temizLeyecek adama ihtiyacın vardır herhaLde. Ya da asistanın mı yaparsın naparsın biLmem :p

Valla abisi.Kadro açıldı.Exposito'nun ayağı kırıldı 7 ay yok.Daha basına açıklamadım.Seni Exposito kılığında takıma sokarım:D:D:D

Oleyy oleyy oleyy oleyy Şampiyon Bilbao:D:D

Sakatlıklar başımızı ağrıtıyor abisi ama son 5 haftaya sadece 1 beraberlikle girmek güzel fakat 18. ve 19. hafta Real ve Barca'nın olması ürkütücü.Birazdanda Sevilla var.Sanırım 2 mağlubiyet 1 beraberlik en iyi ihtimal olur :D:D:D

Nolcak canım o ikisine yenilir 3. olur fenamı :D

Doğru diyosun Mustafacım.Intertoto'ya katılmak hedefimiz.3.luk zaten müthiş olur abisi:D:D:D

Puan Durumunu Görebilirmiyiz :)

Ekliyorum abisi.Sevilla maçına kadar olan puan durumu.Yoruldum dizi oyun derken biraz dinleneyim:D:D:D

ya abi bırak bu ayakları diyecem ama yastan dolayı dıyemıyorum lıgde kalmak ıcınmıs! ligde kalmayı amaclayıp boyle sonuclar alıyorsan avrupa veya sampıyonluk ıcın oynasan ne yaparsın acaba :D:D tebrıkler..

Sanırsam ligde kaldım diyebilirim.Ama şampiyonluk hayal abisi:D:D:D

İşte SS'ler ve puan durumu:

http://img260.imageshack.us/img260/2843/atmadriddn9.jpg

http://img223.imageshack.us/img223/6725/racinggi1.jpg

http://img261.imageshack.us/img261/513/deportivoet1.jpg

Cadiz Kral Kupası ilk maç:

http://img261.imageshack.us/img261/8978/cadiz1ye3.jpg

http://img154.imageshack.us/img154/1883/recreativolu7.jpg

http://img167.imageshack.us/img167/2072/valladoliddj7.jpg

ve Puan Durumu:

http://img516.imageshack.us/img516/9361/tablo1xw2.jpg

Biraz daha dizi izleyip geliyim:D:D:D

Alicanfmfan
02.Haziran.2007, 02:16
Müthiş gidiyorsun gerçekten , tebrikler

ShevAnil
02.Haziran.2007, 02:19
Güzel Gidiyorsun Abi Gerçi Msn'dne Silmişsin Engellemişsin Yapmışsın Bişiler Bana Ama :D:D
Barça , Real Maçlarına Kadar Kazanırsan Zaten 2 Sine'De Yenileceksin Büyük ihtimal :D ama Liderlik elden Gitmemiş Olacak :D

anil luque
02.Haziran.2007, 03:11
oh ohh ben bu ligde kalma yalanını yutmuyorum abicimm :D valla helal olsun ne diyelim :)

Since-1907
02.Haziran.2007, 03:22
oo kaan abi müthişsin başarılar..

Melekovic
02.Haziran.2007, 03:40
Müthiş gidiyorsun gerçekten , tebrikler

Teşekkür ederim abisi.Hakan Şükür'ü değilde Metin Oktay'ı örnek aldığın için sanada tebrikler.Umarım heykelini rahat bırakırlar rahmetlinin.

Güzel Gidiyorsun Abi Gerçi Msn'dne Silmişsin Engellemişsin Yapmışsın Bişiler Bana Ama :D:D
Barça , Real Maçlarına Kadar Kazanırsan Zaten 2 Sine'De Yenileceksin Büyük ihtimal :D ama Liderlik elden Gitmemiş Olacak :D

Abisi iyiki yazmışsın şunu açıklama gereği hissediyorum.Ben msn'den ne birisini silerim ne de engellerim.Ama şu bir gerçekki o msnden taşındım eski msnime geçtim.Şu an kullandığımı herkes benim bulunduğum turnuva sayfasından bulabilir ama eğer göremezse de [email protected] olarak ekleyebilir. Taşınma sebebim ise msndeki kişi sayısının iki yüzü bayağı bir geçmiş olması ve malesef artık bazılarının çalışıyorum meşgulüm dememe rağmen sürekli rahatsız etmesi ee ne cevap vermiyorsun cevap versene demesi ya da abuk sabuk anlamadığım tavır sergilemeleri.
Yoksa benim kimseyi silip engellediğim yok,sizlere msnim hakkında notlar bıraktım ama bazılarınıza gitmiş bazılarınıza gitmemiş.Alican kardeşime gerçi anlattım konuyu o anlayışla karşıladı sonrada kaydetti beni.Sadece diyebileceğim bir işte çalışırken eğer cevap veremiyorsam bu cevap vermek istemediğim kaale almadığım için değil o sırada çok işim olduğu için.Başkalarınında abuk sabuk laflar sarfetmeden önce karşısındakini düşünmesi gerekiyor.

Geçenlerde hamachiden bir ahlaksız bir utanmaz abuk sabuk ithamlarda bulundu çekti gitti.O kişiye tek söyleyebileceğim biraz sorunun olabilir kafanda ben seni ne sildim ne de engelledim fakat istersen kendini fazla zorlama olur mu bende gerçek yüzünü yaptığın hokus pokusları göstermek zorunda kalmayayım.Önce yaşını başını bil konuşurken dikkatli ol.

Anılcım sen kayıt edebilirsin dilediğin gibi söylediklerimin senle ve diğer kardeşlerimle bir alakası yok,o kişi ve kişiler kendilerini biliyor.

oh ohh ben bu ligde kalma yalanını yutmuyorum abicimm :D valla helal olsun ne diyelim :)

Teşekkür ederim Anılcım.Ben sadece garantilediğim olaydan bahsetmiştim:D:D:D

oo kaan abi müthişsin başarılar..

Sağolasın Mertcim.Bugün biraz kariyer yaptım biraz dizi biraz film izledim abisi.Msnim açık kalmış.Müsait bir vakitte konuşuruz abisi.Pazar günü fazla tembellik yaptım,ne yapalım her gün çiçeklerle uğraşmak insanı yoruyor:D:D:D

anil luque
02.Haziran.2007, 03:43
arada çiçeklere tozlasma yaptır abı faydaası olur bence :D

puskas
02.Haziran.2007, 04:09
kaan abi coşmuş bikere tutabilene aşkolsun.haydi kaan abi adım adım şampiyonluğa ilk senede abi

yunusgs
02.Haziran.2007, 05:43
Abi afedersin ama yuh :D:D tebrik ederim Madrid,Barça falan dinlemiyorsun şimdiden şampiyonsun :zuhaha

Melekovic
02.Haziran.2007, 09:08
Yunuscum dediğin gibi oldu bende anlamadım.3 maç üst üste bol pozisyona girip 1-0 olsun bizim olsun mantığı ile yol aldık fakat Barcelona sahama gelince böyle bir sonuç beklemiyordum.Barca da totalle çıktı vi de nedense.O kadarda forveti var:D:D:D

Neyse skorlar aşağıda.2. ile aradaki puan farkını 12 puana çıkardık.Bu puanı korumaya uğraşacapız fakat Madrid deplasmanından beraberlik çıkarmamız bile mucize:D:D:D İsocum sanırım şampiyon oluyoruz diyebilirim artık:D:D:D

http://img228.imageshack.us/img228/1106/sevillaui7.jpg

http://img504.imageshack.us/img504/2534/levantevb3.jpg

http://img102.imageshack.us/img102/3438/osasunayz2.jpg

Cadiz'le Kral Kupası rövanş: (Rakibi hafife alıp yarı takımla çıkıp as takımdan geri kalanıda 60. dakikadan sonra çıkarmanın faturasını nerdeyse ağır ödüyordum :D:D:D )

http://img222.imageshack.us/img222/1360/cadiz2am7.jpg

ve işte Barcelona mücadelesi.Daha sözleşmesini yeniledikten 4 gün sonra Llorente'nin bana teşekkür hediyesi:D:D:D

http://img222.imageshack.us/img222/5631/barcelonayh4.jpg

eXcitinG
02.Haziran.2007, 16:34
Şapiyoneee Şampiyoneee oLe oLe oLeeee ! Şampiyon Baba Hamdi, En büyük Baba Hamdi :D

Ilhan
02.Haziran.2007, 17:00
Ne oluyo ya? nerdeyim ben? neresi burası? şampiyonluğa koşan kim ya?

inanamıyorum...

Melekovic
02.Haziran.2007, 17:10
Şapiyoneee Şampiyoneee oLe oLe oLeeee ! Şampiyon Baba Hamdi, En büyük Baba Hamdi :D

Exposito gel de takımla antremanlara çık,aslı evimde kilitledim odaya.Sakat olduğu çakılırsa yandık:D:D:D

Ne oluyo ya? nerdeyim ben? neresi burası? şampiyonluğa koşan kim ya?

inanamıyorum...

İlhancım hızlı koştuk çabuk yorulmayalım diyoruz abisi fakat artık burdan da bırakmam.Nasıl olsa elimde harcayamadığım transfer bütçesi var hakemleri satın almakta kullanırım onuda:D:D:D

Takım her maç üzerine koyoyor ve bir iki kişinin egemenliğinde değil o yüzden durdurulması zor bir ekip.Bu arada 19 yaşındaki Martinez'e gelen 30 Milyon euroluk teklifi geri çevirdim.Ursaeta idi galiba bir defan oyumcum vardı,takım böyle gitmesine rağmen benim ilk 11'de oynamam lazım diye zırlıyordu.Kendisi ilk 18'e bile zor girdiğinden 2.4 milyon euro veren Zaragoza'ya hayırlı olsun dedim.:D:D:D

eXcitinG
02.Haziran.2007, 17:23
Abi zaten Martinez satıLmaz o senin geLeceğin, bir daha Bask tan buLamayacağın bir oyuncu. Zaten topu topu topLasan oyunda kaç tane Bask Lı var. Dediğin gibi Parayı gece aLemLerine ve hakemLere harca sen :D

Melekovic
02.Haziran.2007, 17:27
Hayatta satmam zaten abisi.Özellikle Sevilla maçında artık Sevilla kalecisi kurtarmaktan bıkmadığı bizimkilerin şut çekmekten bıktığı bir sırada,o zaman bunu çıkarda görelim diye 35 metren vurduğu top üst köşede buluşunca zaten ayın golü oldu:D:D:D

eXcitinG
02.Haziran.2007, 17:37
Abi Yeste nabiyor ya. Ondan haber versene biraz. Süperstar yatıyormu yoksa, Pek bahsettiğini duymadım :)

Melekovic
02.Haziran.2007, 17:43
Yeste sakatlığından sonra doğru düzgün oynamaya 5. hafta başladı fakat sanırım böyle giderse özellikle Villareal maçındaki 4 asistten sonra asist krallığına gidecek abisi:D:D:D Bana yazın akşam merak ettiğiniz oyuncuların istatistiğini koyayım:D:D:D

eXcitinG
02.Haziran.2007, 17:48
Benim Evertondan Arteta yı sana vereyim abi Yeste iLe takas edek. Arteta da Bask Lı nasıLsa. Ne dersin abi. Benim Arteta da Ligde Asist kraLLığına gidiyor, formaLarı takas yaparız. Ben Yeste yi daha çok seviyorumda :p

Melekovic
02.Haziran.2007, 17:51
Yeste'yi veremem abisi çünkü bir verirsem takımda Yeste'ye hayran olan 7-8 kişi var buna Exteberria'da dahil,takımı moral bozukluğundan Arteta bile kurtaramaz:D:D:D

eXcitinG
02.Haziran.2007, 17:57
Yeste Everton da mı..

Baba Hamdi nin bütün vermeyeceğim ısrarLarına rağmen, İngiLiz Liginde çok oynamak istediğini her fırsatta diLe getiren Yeste, Everton menajeri Karaca iLe gizLi gizLi görüşüyor. Medya ya göre devre arasında bu transfer biticek. Baba Hamdi nin demeçLerinden sonra çok kızan Karaca dün yaptığı bir topLantıda Yeste ye karşı Arteta dedik, ama Baba Hamdi bizi kızdıracak şeyLer söyLedi. Bizde Yeste yi Parayı verip aLıcaz, Hem Arteta hemde Yeste Everton forması giyecek demesi bu transferin bitmesinin kesin oLduğunu gösteriyor. Bu transfer için ten engeL Ne Baba Hamdi ne İspanyoL kLübü, SinyoritaLara düşkün OLan Yeste eğer yanında 100 e yakın Sinyorita getiriLmesinide kabuL ettirir ise İngiLiz kLübüne bu transfer gerçekLeşicek :p

http://www.diariosdefutbol.com/images/2007/03/yeste.jpg

Melekovic
02.Haziran.2007, 18:12
Yeste:

"Takım gider ben kalırım"

Yeste El Bilbao'ya verdiği demeçte: " Baba Hamdi gelmeden önce hepimiz takım düşecek sanıyorduk fakat o gelir gelmez sadece takıma kol kanat germekle kalmadı,solmaya yüz tutmuş bahçelerimizi birbirinden güzel çiçeklerle süsledi.Antremanlarda bizi rahat bırakıyor ve kendimizi göstermemizi sağlıyor, gece antremanlarında ise kendi çiçeklerine bulaşmazsak sorun çıkarmıyor. Baba Hamdi geldikten sonra bize manevi baba olan Julio Iglesias'da burada.Oğlu Enrique'ye tanımadığı imkanları takımımızın şampiyonluğu için tanıyor.Everton'a anca Baba Hamdi ile beraber giderim.O da Julio olmadan gitmez,çünkü çok kaynaştılar birbirleriyle yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor.Yani Everton'un beni alması için önce Julio'yu Ingiltere'de yaşamaya ikna etmesi,sonra Baba Hamdi'yi getirip Exciting'i de yanına yardımcı yapması lazım ki biraz teknik direktörlüğün sadece saha içinden ibaret olmadığını öğrensin"

sözlerine yer verdi :p :p :p

puskas
02.Haziran.2007, 18:19
kaan abi ne bu hız coşmussun abi haydi şampiyonluğa

yunusgs
02.Haziran.2007, 18:21
Tebrikler Kaan abi 12 puan fark şimdiden hesaplarsak en az 4 en fazla 10 hafta önceden şampiyonsun :p

Melekovic
02.Haziran.2007, 18:26
kaan abi ne bu hız coşmussun abi haydi şampiyonluğa

Sağolasın abisi.Bu sene hedef büyüttüm.Önce şampiyonuk diyorum.Seneye CL'de ceyrek final sonrada artık transferimi yaparım:D:D:D

Tebrikler Kaan abi 12 puan fark şimdiden hesaplarsak en az 4 en fazla 10 hafta önceden şampiyonsun :p

Benim havaya girdiğim gibi oyuncularda havaya girdi abisi.O yüzden Real maçında puan farkı 9'a düşer.:D:D:D

RaSenGan
02.Haziran.2007, 22:40
Şaka gibi :D Atletico Bilbao şampiyon olursa..Yok artık :D

KaPaLı
02.Haziran.2007, 22:53
Kaan abii bu taktiğini kardeşlerinle paylaşırmısınnn (ı)

Trabzonspor
02.Haziran.2007, 23:09
kanna abi helal super gidiosun devamını beklıyoruz bılbaoyu sampıyon görmek stiyoruz

King_Theoden
02.Haziran.2007, 23:30
Bu ne yaw Baba Hamdi lakaplı külhan beyi kılıklı Athletic menejeri İspanyok federasyonunu tehditleriyle Kıskaca aldı. İspanya futbolu zor durumda. Tüm telefon ve msn adresini değiiştiren Baba HAmdiye ne KGB ne CIA ne FBI ne GSI kimseler ulaşamıyor maçlara da dublör çıkardığı söylentiler arasında:D

Melekovic
02.Haziran.2007, 23:31
Şaka gibi :D Atletico Bilbao şampiyon olursa..Yok artık :D

Bende öyle dedim abisi ama Real ağızlarının payını verir fakat 9 puana düşer düşse düşse.Sonra yine kolay maçlara giriyorum.Hoş aradaki takımlardan Valencia Quaresma'yı aldı biz baktık bakalım 2. yarılarda hepsi güçlenecek biz Bask'lı arıyoruz hala :D:D:D

Kaan abii bu taktiğini kardeşlerinle paylaşırmısınnn (ı)

Paylaşacağım abisi.Açıklamalarınıda buraya yazacağım bakalım belki beğenilir.

kanna abi helal super gidiosun devamını beklıyoruz bılbaoyu sampıyon görmek stiyoruz

Valla abisi bu sene oynayıp başka takıma kaçacaktım ama bu gidişle 2 sezon oynayıp Milli takım başına geçip takım değiştireceğim.Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istiyorum çünkü.Sonrası ise yeter çünkü insan birazda transfer heyecanı yaşamak istiyor:D:D:D
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu ne yaw Baba Hamdi lakaplı külhan beyi kılıklı Athletic menejeri İspanyok federasyonunu tehditleriyle Kıskaca aldı. İspanya futbolu zor durumda. Tüm telefon ve msn adresini değiiştiren Baba HAmdiye ne KGB ne CIA ne FBI ne GSI kimseler ulaşamıyor maçlara da dublör çıkardığı söylentiler arasında:D

Herhalde Serkancım dublörsüz çıksam kesin işimi bitirirler.Androidim idare ediyor maçları ben malikanede keyif çatarkene :D:D:D

anil luque
03.Haziran.2007, 00:37
abi çiçekler noldu çiçekler onların istatistiklerini koy :D:D süper gidiyorsun abi valla yaa yeste de fena laf soylemıs takım gıder ben kalırım peh peh :D

King_Theoden
03.Haziran.2007, 00:39
Yaw skorlara inanmayı bunlar İlizyon sihir aslında sslerde 18. sırada ama biz lider görüyoruz göz aldatmacası yapmış Kaancım Sermet erkin misali:D

Melekovic
03.Haziran.2007, 00:45
abi çiçekler noldu çiçekler onların istatistiklerini koy :D:D süper gidiyorsun abi valla yaa yeste de fena laf soylemıs takım gıder ben kalırım peh peh :D

Onların istatistiklerini koymayayım abisi çünkü o müthiş istatistiklere kalbi dayanmayan falan olur :D:D:D

Transfer yapma seçeneğim olsa Yeste'yi satar takım bile kurarım hazır Martinez ve Susaeta varken ama biliyosun kaç adet Basklı var hepsini el üstünde tutmak lazım:D:D:D

Yaw skorlara inanmayı bunlar İlizyon sihir aslında sslerde 18. sırada ama biz lider görüyoruz göz aldatmacası yapmış Kaancım Sermet erkin misali:D

Serkancım tersten baksalar geçeği görecekler ama konuya doğrudan bakıyolar :D:D:D

Suicider
03.Haziran.2007, 01:28
ne bu abi herkesi yeniyosun çok sıkıcı bir kariyer :D:D insan yenilir arada :p :p :D

Melekovic
03.Haziran.2007, 01:29
Yenilgi bu akşam.Eğer yine yenersem oyunda Bilbao virusu olduğundan şüphe edeceğim abisi :p :p :p

KaPaLı
03.Haziran.2007, 01:31
Abi avatarınla beraber tam The Godfather olmşsn tebrikler :n: malakaci'ye katılıyorum arada bir yenil abi bu ne böyle her SS'de galibiyet görüyoruz :n:

yunusgs
03.Haziran.2007, 01:36
Kaan abi devamını bekliyoruz akşama burayı boş bırakma :D:D

Melekovic
03.Haziran.2007, 05:46
Aduriz sakatlandı.Bir ay yok.İlk yarıda 11 golümüzün sahibiydi.Murcia ile kral kupası maçında sakatlandıktan sonra yeni transferimiz Viguera ile maça çıktık.1-0 öne geçtik.1-1 oldu.Son 15 dakikada yüklenen Madrid'e karşı golü Viguera ile bulduk.Yuh artık bir de yeneyim bari derken içimdeki ses haklısın der gibi,adamların yedeği Raul'un golüne engel olamadık ve maç 2-2 sona erdi:D:D:D

Dizi seyredip reklam arası maç yapıyorum:D:D:D

Kral kupası ilk maç sonu ve Madrid maçı ve ilk yarı puan tablosu aşağıdadır:D:D:D

http://img153.imageshack.us/img153/2387/murcia1hn8.jpg

http://img166.imageshack.us/img166/9630/realmadridrb7.jpg

http://img103.imageshack.us/img103/3033/ilkyaritablosusn2.jpg

KaPaLı
03.Haziran.2007, 05:49
Abi bu taktiği KİMZ'den sonra tarihe altın harflerle kazıtmak lazım :n:

ShevAnil
03.Haziran.2007, 08:26
Gerçekten Muhteşem Gidiyorsun Kaan Abi Transfer Varmı Transfer maç Yapıyormusun :D

Melekovic
03.Haziran.2007, 08:38
Sağolasın abisi:D Kimz nedir?:D:D:D

Anılcım bakalım seneye ne kadar Basklı var saldıracağım ama Aduriz'in yoklugunda Viguera isabetli transfer olduğunu gösterdi kritik maçlarda attığı gollerle.Müthiş bir transfer balım var:D:D:DBiri zaten Mustafacımın hediyesi.

Murcia'ya rövanşta 1-0 üstünlük sağladıktan sonra sırasıyla Almeria Getafe ve Zaragoza maçlarından 7 puan çıkardık.Kral kupasında da yarı finale Atletico Madri'i 5-0 1-1 lik skorlarla eleyerek ulaştık.Yarı finaldeki rakibimiz Sevilla.
Şu anda ideal 11'imizden 7-8 kişi ile mücadele göstedik bu arada.Sakatlarımız iyileşiyor ve Aduriz dışındakiler ilk lig maçına Aduriz'de ikinci lig maçına yetişecek.Motivasyonu ne sağlıyor bende anlamadım,herhalde çiçekler:D:D:D

Kral Kupası Rövanş:

http://img144.imageshack.us/img144/5971/murcia2if2.jpg

Almeria

http://img67.imageshack.us/img67/1917/almeria3ro9.jpg

Kral Kupası Çeyrek Final İlk Maç:

http://www.resimuploading.com/pictures/ff51c96e-fdf3-4b23-8cb6-c2af95716b16.jpg

Getafe

http://www.resimuploading.com/pictures/a2395b7f-c272-49d5-9d92-099ccd93f55a.jpg

Kral Kupası Çeyrek Final 2. Maç:

http://www.resimuploading.com/pictures/2e7d7320-71bc-4231-8ebb-543df9f9a7ee.jpg

Zaragoza

http://www.resimuploading.com/pictures/3b15a15a-3baf-476a-b1b5-b68e6affa7c8.jpg

King_Theoden
03.Haziran.2007, 16:30
Kaancım bence senin bu taktiğin Listelerde zirveyi zorlar. Yalnız dikkat edelim korsanı çıkmasın:D Seninde o şehrin en güzel yerine Büstünü dikerler kesin :D

Melekovic
03.Haziran.2007, 16:57
Serkancım büstümü dikeceklerine şehrin her kapıyı açan anahtarını versinler kafi:D:D:D

eXcitinG
03.Haziran.2007, 17:20
Kaan abicim harikasın.Senin eze eze yenmene hastayım :)

yunusgs
03.Haziran.2007, 17:29
Söyleyecek kelime kalmadı Kaan abi :D şampiyonluk garanti Kral kupasını da istiyoruz.:D

GeorgeWeah
03.Haziran.2007, 17:31
bravo kariyeri en bastan beri okudum muhtesem basarı su taktiğin dizilişlerini falan da koyabilirsen abi cok memnun olurum tebrikler

Melekovic
03.Haziran.2007, 18:21
Kaan abicim harikasın.Senin eze eze yenmene hastayım :)

Dün aynı anda oynadık abisi çok komik oldu.Aha attım aha yedim falan :D:D:D

Söyleyecek kelime kalmadı Kaan abi :D şampiyonluk garanti Kral kupasını da istiyoruz.:D

Bir taraftan Barca gelecek büyük ihtimalle abisi.Sevilla bu ligin uyuz takımı.Kalecileri amuda kalkıp oyle cıkartıyo:D:D:D Ligde de cok az gol yediler.Kendi sahamda 2 atarsam sanırım geçerim:D:D:D

bravo kariyeri en bastan beri okudum muhtesem basarı su taktiğin dizilişlerini falan da koyabilirsen abi cok memnun olurum tebrikler

Abisi taktik dizilişlerim kariyerde ekli zaten.

Sekopej
03.Haziran.2007, 18:56
Vay neler görüyorum neler? Küme düşmeyeyim diyerek şampiyonluğu kazanacak ilk menajer. Bu da Baba Hamdi'ye yakışırdı zaten.:D Başarılar dileyecektim ama hiç bozmayayım sen zaten başarılı gidiyorsun abi.:D

Bir de gelecekten haber vereyim, 3 sezon sonra senin forvet Llorente'yi Leeds'e aldım ben, hala gollerine devam ediyor.:D

Melekovic
03.Haziran.2007, 19:02
Sağolasın abisi valla Llorente'yi kaptırmamak için kesenin ağzını açıp sen takımın temel direğisin dedim ve 4 senelik sözleşme imzaladım :D:D:D Diğerlerinede aynısını uyguladım çünkü nasıl olsa pek transfer yapamıyoruz eldekilerde gitmesin:D:D:D

Ne yapayım Serkancım.Takım kapalı kutuydu transferde yapamadık pek.Ne olacağını bende bilmiyordum ama en iyi transferler iyileşen sakatlarmış.Yeste ve Orbaiz :D:D:D

BlackEagle19o3
03.Haziran.2007, 23:58
Kaldığın yerden devam demek helal olsun valla abi:DŞu taktiği bizimle ne zaman paylaşabilirsin?:D:D

yunusgs
04.Haziran.2007, 00:00
Sevilla kim abi sen Manchester Utd'yi bile yenersin :D:D

Suicider
04.Haziran.2007, 01:35
biri seni durdurMasın süper gidiyosun :D

eXcitinG
04.Haziran.2007, 16:42
Kaan abi dün sinyoritaLara takıLdın sanırım, hayırdır :D

Melekovic
04.Haziran.2007, 17:03
Kaldığın yerden devam demek helal olsun valla abi:DŞu taktiği bizimle ne zaman paylaşabilirsin?:D:D

Yakında :D:D:D Dün devam edemedim bugün devam edeceğimi umuyorum:D:D:D

Sevilla kim abi sen Manchester Utd'yi bile yenersin :D:D

O takım güçlü bir takım mı abisi?:D:D:D

biri seni durdurMasın süper gidiyosun :D

Dün dış etkenler beni durdurdu.Bu akşamdan devam:D:D:D

Kaan abi dün sinyoritaLara takıLdın sanırım, hayırdır :D

Valla abisi biraz öyle oldu galiba.Hatırlamıyorum.Kim ne ,ne diyorum ben ben kimim?:D:D:D

yunusgs
04.Haziran.2007, 20:07
Kaan abi devamını bekliyoruz boş bırakma burayı :p :D

anil luque
05.Haziran.2007, 05:16
kaan abi abramovich bilbao'ya gizliden yardım mı ediyor? :D ya da bilmediğimiz işler mi var orası sicilya değil abi tamam bask bölgesi ama yutarlar adamı :D:D super gıdıyorsun abıcım

Melekovic
05.Haziran.2007, 06:50
Kaan abi devamını bekliyoruz boş bırakma burayı :p :D

kaan abi abramovich bilbao'ya gizliden yardım mı ediyor? :D ya da bilmediğimiz işler mi var orası sicilya değil abi tamam bask bölgesi ama yutarlar adamı :D:D super gıdıyorsun abıcım

Geldim geldim.Bugünde yoğunluktan 4 maç yapabildim.Yarından itibaren yine hızlanacağım.Murcia Mallorca ve Betis üçgeninden 7 puanla döndük.Kral kupası yarı final ilk maçında ise Palop'u bir türlü geçemiycez diye düşünürken penaltı ve kırmızı kart oldu durumu 2-0 yaptık ve sonra 3 leyerek diğerinde yenilsek bile geçebilecek bir skor elde ettik.Deplasmanda Getafe'yi 2-0 yenen Barca ile karşılaşacağız.Ne diyelim artık buraya kadar geldik elle kolla amuda kalkarak mafyayı devreye sokarak kupayı almayı düşünüyoruz,eğer ligi alamaz isek kupa tesellimiz olsun :D:D:D

http://img162.imageshack.us/img162/3349/murcia3yz5.jpg

http://img48.imageshack.us/img48/6271/mallorca3fj3.jpg

Sevilla Kral Kupası Yarı Final İlk Maç:

http://img521.imageshack.us/img521/7218/sevillakupa1zg7.jpg

http://img238.imageshack.us/img238/4766/betis3si6.jpg

Tek gol atamadığım lig maçı.Betis psikolojim tuttu yine:D:D:D Penaltı kaçır,tam tek kale yüklenmişken Llorente sağolsun topsuz alanda rakibine çift daldı ve 10 kişi kaldık,yememeye oynadık ve yemedik:D:D:D

Tabi güçlenmiş Valencia'ya Llorente'siz çıkmak bizi kötü etkileyecek.Bakalım nöbetçimiz genç Viguera yine alnının akıyla görevini tamamlayacak mı?:D:D:D

yunusgs
05.Haziran.2007, 17:39
Tebrikler Kaan abi 3 maçtan 7 puan alman güzel olmuş ama keşke Betis maçında penaltıyı kaçırmasaydı Etxeberria :D:D Valencia ve Barçayı yersin sen abi başarılar :D

Ilhan
05.Haziran.2007, 18:57
Harika gidiyorsun abi, tebrik ederim seni.

tosunpasa
05.Haziran.2007, 20:03
Kaan abi küme düşmeyeyim diyerek başladın namağlup şampiyonluğa gidiyorsun :n: Hep olumlu yorum mu olacak kıllık yapayım biraz :D Bence düşüşe geçersin, şampiyonluğu kaçırır katıldığın tüm kupalardan elenirsin Kaan abi :D

Melekovic
05.Haziran.2007, 20:23
Tebrikler Kaan abi 3 maçtan 7 puan alman güzel olmuş ama keşke Betis maçında penaltıyı kaçırmasaydı Etxeberria :D:D Valencia ve Barçayı yersin sen abi başarılar :D

Yunuscum Betis'e karşı sempatim yüzünden oluyo bunlar.Bi de inatla takımın en kötü penaltı atanına kullandırıyorum galiba.Bu kaçıncı kaçırdığı abisi:D:D:D

Harika gidiyorsun abi, tebrik ederim seni.

Çok Teşekkür ederim abisi.Takımda ilk 18'e giremeyenler başkaldırdı.Patron benim dedim sustular.Ama sezon sonu bir bahar temizliği lazım :D:D:D

Kaan abi küme düşmeyeyim diyerek başladın namağlup şampiyonluğa gidiyorsun :n: Hep olumlu yorum mu olacak kıllık yapayım biraz :D Bence düşüşe geçersin, şampiyonluğu kaçırır katıldığın tüm kupalardan elenirsin Kaan abi :D

Tosunum en güzel yorum senden gelmiş abisi :D:D:D Artık üzerimdeki baskı azaldı yenilerek şampiyon olurum:D:D:D Zaten Barca deplasmanına gidecem atın intikamı durumları olacak:D:D:D Neyse puan farkı 9 eğer kendi ayarımdaki takımlara çok puan kaptırmazsam isterse 10 atsınlar:D:D:D

anil luque
05.Haziran.2007, 22:08
hersey güzel abicim valla inşallah böyle devam eder.. oyun tarihine baktım subat bıtıyor abı tam cıceklerın acma zamanı :D

deniz.91
05.Haziran.2007, 23:13
Kaan abi süeprsin bu arada taktiği ulaslarası piyasaya sürmüşün:)

Melekovic
05.Haziran.2007, 23:18
hersey güzel abicim valla inşallah böyle devam eder.. oyun tarihine baktım subat bıtıyor abı tam cıceklerın acma zamanı :D

her güzel şeyin bir sonu vardır abisi.Sözleşme yenileme baskıları olacaktır ama tamamen duygusal davranıp 2. sezonun sonunda transfer yapabileceğim milletin abi bunu al diyeceği bir kulube gitmeyi düşünüyorum:D:D:D Genelde her oyunda bana Bordeaux teklif getiriyo ama bu sefer palermo erken davrandı.Gelecek sezonu burda geçireceğim için reddettim:D:D:D

Kaan abi süeprsin bu arada taktiği ulaslarası piyasaya sürmüşün:)

Ne zaman sürdüm hatırlamıyorum abisi,geçici hafıza kaybına uğradım herhalde.:D:D:D Zaten ne biçim SS koyuyorsam arada çiçeklerimin bile msnleri çıkmış :D:D:D

GeorgeWeah
06.Haziran.2007, 01:09
harika gidiyorsun tebrikler

anil luque
06.Haziran.2007, 01:11
palermo iyidir ;) :D

Varonil
06.Haziran.2007, 01:32
Çok güzel maçlar çıkartmışsın gerçekten Kaan Abi tebrik ederim. Palermo'da da aynı başarıları yakalayacağından şüphem yok ..

yunusgs
06.Haziran.2007, 05:35
Devamını bekliyoruz Kaan abi.

Melekovic
06.Haziran.2007, 09:55
Sevgili kardeşlerim yanlış anladılar.ben dedimki ilk teklif palermodan geldi fakat iki sezonu doldurup kaçacağım için buradan teklifi kabul etmedim. Yani daha buradayım.:D:D:D

Acıklı hikayemize devam ediyoruz medillerinizi hazırlayın:D:D:D

Valencia maçına çıktığımızda ilk kez ilk 11'den 9 kişiyi bir arada gördüm diye sevinirken sevincim kursağımda kaldı.Valencia resmen para almış gibi oynadı.3 oyuncu değiştirdim sakatlıklar yüzünden üzerine 2 kişi daha sakatlanıp devam etti ama ne yazık ki maç sonu durum pek iç açıcı değildi.Asıl kalecim 1 ay yok,4 forvet oyuncusu sakat ya da cezalı.3'ü bir aydan önce tam randımanlı oynayamıyor.Bu beni bir düşünceye itti.Hokkabaz gibi 3 forveti şapkadan çıkaramazdım.O zaman gol atıp üzerine yatacağım bir sistem yapmalıydım ve sanırım başardım.Çok güzel bir 3-6-1 icat ettim.Az pozisyon at kazan:D:D:D 6 ya da 7. maçtan sonra taktiği iyicene oturttum.Ve bu yeni taktik Bask camiasına önce Kral Kupasını ve sonrada La liga Şampiyonluğunu getirdi:D:D:D (Not:Daha 4 maç var üçü Sevilla dış saha Barca dış saha Real iç saha,yani son 4 maçta garantilediğim iyi oldu büyük ihtimalle 3 maçta 1 puan alırsam iyidir revir ordusu ile:D:D:D Kalecim iyileşti,forvetler yerinde ama şimdi bir taktiği oturttum diğer taktik üzerinde çalışmak için 3-6-1 ile oynamaya devam edeceğim).

İşte SS'ler.Yarında kupa törenini ekleyeceğim :p :p :p

http://img395.imageshack.us/img395/170/valencia3re6.jpg

http://img263.imageshack.us/img263/175/espanyol3od8.jpg

http://img263.imageshack.us/img263/8153/atmadrid3he6.jpg

Sevilla ile Kral Kupası Yarı Final Rövanş Maçı:

http://img507.imageshack.us/img507/4271/sevillakupa2jp2.jpg

http://img507.imageshack.us/img507/7259/racing3vc7.jpg

http://img242.imageshack.us/img242/7454/villareal3nk9.jpg

http://img68.imageshack.us/img68/3511/deportivo3ef6.jpg

http://img78.imageshack.us/img78/8720/recreativo3uc4.jpg

ve işte muhteşem Bask-Katalan KRAL Kupası Mücadelesi Sonucu:

1-0 geriye düştükten sonra maç gidiyor dedik çok asıldık maça 1-1 i bulduktan sonra iki takımda maçı uzatmaya bırakmamak için karşılıklı pozisyon buldu,uzatmaya kalırsak dağılabileceğimizi biliyorduk çünkü kulubeye bakacak durumumuz yok şu sıralar ve maçı uzatmadan şansımızı değerlendirdik ve işi bitirdik:D:D:D

http://img68.imageshack.us/img68/952/barcakralkupasifinallo9.jpg

http://img242.imageshack.us/img242/7056/levante3zh5.jpg

Ve Valladolid maçı.Cuma günü Barça berabere kalınca bize şampiyonluk fırsatı doğdu.Maça stresli çıktık o yüzden.1-0'ı bulduk 2. golü bir türlü atamadık stres dolu dakikalar yerini maçın bitiş düdüğü ile birlikte şampiyonluk kutlamalarına bıraktı. 200'e 1 verilen bir takımın bu noktaya gelmesi mucize olarak nitelendirildi :D:D:D

http://img99.imageshack.us/img99/3787/valladolid3xn1.jpg

34. Hafta itibariyle puan durumu :

http://img99.imageshack.us/img99/3152/sampiyonwu2.jpg

SAİT71
06.Haziran.2007, 10:17
Tebrikler Ş.L'de başarılar dilerim. Transferleri bekliyoruz...

Alicanfmfan
06.Haziran.2007, 15:56
Ooooooo Kaan abi sanada bu yakışırdı, tebrik ederim şapiyon olmussun,şimdi yapacagın transferleri merakla bekliyoruz :zuhaha

Melekovic
06.Haziran.2007, 17:15
Tebrikler Ş.L'de başarılar dilerim. Transferleri bekliyoruz...

Ooooooo Kaan abi sanada bu yakışırdı, tebrik ederim şapiyon olmussun,şimdi yapacagın transferleri merakla bekliyoruz :zuhaha

Sağolasın Alican kaedeşim.Abisi ne transferinden bahsediyorsunuz siz?Madem ilk konuşan sizler oldunuz görev size düştü.Bana yeni sezonda 3 transfer gerekiyor.Biri ilk 11'de biri yedekte duracak iki defans göbeğine oyuncu ve bununla birlikte ortasahaya bir oyuncu.(genelde yedek kalabilecek ama gelişip formayı kapabilecek özellikte olan) Hadi bulun bakalım:D:D:D Tabi Bask vatandaşı olacak.

eXcitinG
06.Haziran.2007, 17:17
Kaan abicim böyLe takıma geLecek sezon Bir Arteta ya da Xabi aLonso gider artık :D

Ya da senin için Serkan ı da aLayım yanıma gideLim RonaLdinho yu Bask Lı yapaLım onu transfer et ya da :D

Melekovic
06.Haziran.2007, 17:23
Valla abisi çok iyi olur :D:D:D

İlk sistemi geliştirdikten sonra ikinci sistem olan 3-6-1'e sarıldım.Başlangıçta zorunluluktu fakat sonradan zevk almaya başladım.Defansif olarak açık vermiyoruz.Hücum olarak ise günden güne daha net daha yüzdeli pozisyon bulmaya başladık bir iki yaptığım ufak oynama ile.Testlerim sürüyor.Eğer hücumdaki etkiyi bir kademe daha arttırıp defansı aynı sağlamlıkta tutabilirsem 3. taktiği geliştirmenin vakti gelmiş demektir.Hoş galiba şimdiye kadar ürettiğim taktik sayısı 10'a ulaştı ama 4'ü kullanılmaya değer.Artık maç içinde taktikten taktiğe geçen bir takım oluşturacağım yeni gideceğim takımda gelecek sezondan sonra :D:D:D

Ve Copa Del Rey Müzemize doğru yol alıyor....

http://img379.imageshack.us/img379/1246/copadelreyuh7.jpg

Resmi olarak şampiyonluk kupasını alabilmek için son 4 maç.Bu arada takımımız şampiyonlar ligine doğru yelken açtı.:D:D:D

http://www.sailinganarchy.com/fringe/2006/images/copa%20del%20rey%20tp%20sun.jpg

yunusgs
06.Haziran.2007, 17:24
Tebrikler Kaan abi şampiyonluk yakışmış sana ve takımına :D:D

Melekovic
06.Haziran.2007, 17:38
Sağolasın Yunuscum.Yabancısız takım ölümüne oynuyor işte abisi :p :p :p

Bunlar paralı lejyoner değil :D:D:D

Bilbao kulubu yaptığı açıklamada 6+5 konusuna açıklık getirerek biz zaten 11+0 ile mücadele ediyoruz sözlerine yer verdi :p :p :p

King_Theoden
06.Haziran.2007, 17:43
Kaancım süpersin o Ligde o takımla oooooo namalup şampiyon! oooooo şampiyon Athletic! sen bunları yapabiliyorsan bizde ronaldinhoyu Bask vatandaşı yapar kadrona katarız ayıpsın:D

Melekovic
06.Haziran.2007, 17:46
Namağlup şampiyonluk zor Serkancım yelken açtık dedim ya :D:D:D Son 4 maçta fazla forma bulamayan oyunculara as takımdan 3 oyuncu ekleyeceğim transfer piyasasında göstermek için :D:D:D

eXcitinG
06.Haziran.2007, 17:51
Ben buLdum yeni transferimizi Kaan abi, Serkan ı aLaLım takıma :D Hemen bask uyruğu yapıveririz.

King_Theoden
06.Haziran.2007, 17:54
Valla Kaancım ne yalan söliyim bunca yıldır FM oynarım böyle bir kariyer çok az görülür gerçekten süper bir sezon geçirmişsin senin namına da bu yakışırdı ben Platiniyle görüştüm her şeyi ayarladım , Gerrard, Messi, Ronaldo, Ronaldinho, Garay, Vander Vaart, İbrahimovic, Tevez, Toure gibi birçok futbolcuyu Bask vatandaşı yapmak için girişimleri hızlandırdım Seneye ŞL kupası bizim sen rahat ol sahada olmazsa masada o da olmazsa savaşla:D

Melekovic
06.Haziran.2007, 17:56
Sana güveniyorum Serkancım.Fiorentina'yı ne hale getirdiğini hepimiz gördük.Seneyede senle beraber önümüzde kimse duramaz :D:D:D

Hayrocum zaten onu Javier Seko olarak takıma koyacağız oynaması muhim değil,ilk 18'de olup maç öncesinde ve sırasında rakip takım oyuncularına sabotaj düzenliycek.Örnek:su ikram etme vs. vs.. :D:D:D

King_Theoden
06.Haziran.2007, 18:24
Bana güven gerisini merak etme sen. Merak etme sen:D

Ilhan
06.Haziran.2007, 18:51
Sezon sonunda karizmanı koy, bas istifayı abi:) Sana Hollanda'dan AZ uyar:D

Alicanfmfan
06.Haziran.2007, 18:53
Bence Kaan abi Arsenal'e gidicek.Orada bir şampiyonluk yasayıp Galatasaray'ımıza gelicek :zuhaha

matrockmamy
06.Haziran.2007, 18:58
tebrikler Abicim. bu kadar zor bir ligde şampiyon olabildiğin için.

King_Theoden
06.Haziran.2007, 19:00
Kaan GS ye gelmez biz Götz gibi 2. sınıf hocaların peşindeyiz Kaan gibi 1. sınıf hocalara gücümüz yetmez:D

Alicanfmfan
06.Haziran.2007, 19:01
Kaan GS ye gelmez biz Götz gibi 2. sınıf hocaların peşindeyiz Kaan gibi 1. sınıf hocalara gücümüz yetmez:D

Haklısın kaan abi 1. sınıf hocalardan :(:uzgun:

puskas
06.Haziran.2007, 19:02
kaan abi bu ne hız bir yenilgi almadan acık ara şampiyon olmuşsun tebrikler kaan abicim

Melekovic
06.Haziran.2007, 20:11
Bana güven gerisini merak etme sen. Merak etme sen:D

Merak etme sen merak etme sen:D:D:D Yeterince aslan sütü ile yakınlaşmada bulunduğumdan bana böyle şarkı sözlü imalarla gelme Serkancım :D:D:D

Sezon sonunda karizmanı koy, bas istifayı abi:) Sana Hollanda'dan AZ uyar:D

Bilbao'ya şampiyonlar liginde oynatma sözümüz var abisi.O yüzden 1 sene daha burdayız.( Tabi sezon başındaki hedefimiz Intertoto'ya katılmaktı ama neyse :D:D:D )

Bence Kaan abi Arsenal'e gidicek.Orada bir şampiyonluk yasayıp Galatasaray'ımıza gelicek :zuhaha

Abisi eğer gelecek sezon sonunda GS müsait ise ilk gideceğim yer orası olacak ya da Fransa'yı düşünüyorum ama belli değil daha.Diğer sezon sonunda oylama yaparız :D:D:D

tebrikler kardeşim. bu kadar zor bir ligde şampiyon olabildiğin için.

Çok teşekkürler sevgili küçük kardeşim.

Profesyonelliği bir kenara bırakır gelirim Serkancım.Benim aslım çekirdekten GS'den yetişme, Emre'ye benzemem :D:D:D

Haklısın kaan abi 1. sınıf hocalardan :(:uzgun:

Turnuvaların en kötü kariyerine sahip 1. sınıf hoca benim :p :p :p

kaan abi bu ne hız bir yenilgi almadan acık ara şampiyon olmuşsun tebrikler kaan abicim

Yenilgiler gelecek abisi eğer yedek takım abartmazsa :D:D:D

Bu arada size bir soru : Sizce gelecek sezon Martinez + Arteta takası yapayım mı? Everton'da Martinez'i istemeye başladı çünkü.

Ilhan
06.Haziran.2007, 20:15
Sen bilirsin:)

PesimiSTyLa
06.Haziran.2007, 20:19
abicim naaptın sen :icon_eek::icon_eek:

Ben bu kariyeri gördükten sonra kendime kariyer yapıyorum demiyecegim. Degil atletic bilbao ile villareal ile bile ilk sezon sampiyon olamadım hiç :zuhaha

Bu nasıl bi kariyerdir, taktiktir. TSİ literatüründen silinmesi lazım bu kariyerin, bunu gören kendini basarısız ilan eder :zuhaha Yöneticiler hemen kilitlesin ve tsi nin ücra kösesine hapsetsin bu konuyu :zuhaha

Şaka bi yana valla ne diyim abi helal olsun :)

BeeTLeJuiCe
06.Haziran.2007, 20:41
Doğrusu kıskandım Kaan abi :D

Oyun ilk çıktığında Napoli ile İlk senede Şampiyon olmuştum, Kobenhavn ile ilk senede Uefa Fİnali oynamıştım :D Bende kendimi başarılı sanardım :D :D

Bundan sonra bu kariyerden daha başarılı olabilmek için alıcan bi ligin en dandik takımını tüm maçlarını kazanıcan bide gol yemicen :D Anca böyle olur :)

Melekovic
06.Haziran.2007, 20:43
Sen bilirsin:)

Transfer seçeneğimiz kısıtlı abisi ve Martinez özellikle Bayern Munich peşinde olduğundan beri bir daha morali yerine gelmedi.Eğer düzelmezse mecburen elden çıkarıcaz.Hoş 4 senelik kontrat yapmıştım 50 milyonu veren alır maddesi var ama :D:D:D Bayern en son 33 milyon euro'ya çıktı:D:D:D Everton ise ilgilenenler listesinde.

abicim naaptın sen :icon_eek::icon_eek:

Ben bu kariyeri gördükten sonra kendime kariyer yapıyorum demiyecegim. Degil atletic bilbao ile villareal ile bile ilk sezon sampiyon olamadım hiç :zuhaha

Bu nasıl bi kariyerdir, taktiktir. TSİ literatüründen silinmesi lazım bu kariyerin, bunu gören kendini basarısız ilan eder :zuhaha Yöneticiler hemen kilitlesin ve tsi nin ücra kösesine hapsetsin bu konuyu :zuhaha

Şaka bi yana valla ne diyim abi helal olsun :)

Çok teşekkürler Emrecim.Bakma abisi Bilbao büyük takım.Adamların azimleri çok fazla.Biraz iteliyiveriyorsun coşuyorlar ama gelecekleri karanlık Bask'tan adam bulana kadar canın çıkıyor :D:D:D Ama Viguera yetişiyor iyi bir santrafor olacak.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Doğrusu kıskandım Kaan abi :D

Oyun ilk çıktığında Napoli ile İlk senede Şampiyon olmuştum, Kobenhavn ile ilk senede Uefa Fİnali oynamıştım :D Bende kendimi başarılı sanardım :D :D

Bundan sonra bu kariyerden daha başarılı olabilmek için alıcan bi ligin en dandik takımını tüm maçlarını kazanıcan bide gol yemicen :D Anca böyle olur :)

Çok teşekkür ederim abisi. taktik gücü Bask azmiyle birleşince böyle oluyor :D:D:D Ne inat takım,bir türlü maçı bırakmıyor :D:D:D

Bakalım abisi yeni sezon neler getirecek.Şu anda şimdiden son 4 maçta 3 mağlubiyeti haneme yazdım :D:D:D 8 oynamayan oyuncu oynayacak dediğim gibi.Bir de Cl'de başarılı olmak için belirtiğim mevkilerde 3 oyuncu şart.

deniz.91
06.Haziran.2007, 21:15
Kaan abi tebrik ederim büyük iş başardın gerçekten bu arada o yelken alan gemi yıkılacak gibi duruyor sende öyle olmayasın:)

Melekovic
06.Haziran.2007, 21:22
Bakalım Denizcim.Zaten kulupte yedekler ayaklanma başlattı o yüzden gemi yıkılacak gibi duruyor.Gönüllerini almak için son maçlarda mağlup olmayı göze alıcaz artık abisi:D:D:D

Alicanfmfan
06.Haziran.2007, 22:08
Kaan abi çocukları fm'den soguttun :eek: :zuhaha

BlackEagle19o3
06.Haziran.2007, 22:58
Valla abi ya Fm bilgimden şüphe duymaya başladım:DNe yaptın sen ne yahu:mad::zuhaha:DNeyse abi tebrik ederim bu sene nağmalup şampiyon olursun artık,seneye de bi Cl şampiyonu oldun mu tamamdır:D:D:D

Melekovic
06.Haziran.2007, 23:04
Keremcim havaya sokmayın beni abisi yahu :D:D:D Son maçları verecez ki gelecek sezon tüm takımlar bize diş bilemesinler:D:D:D

Seneye Valencia maçlarına zırhla çıkacağım.5 oyuncunun oynayabilir durumda sakatlandıı maçlardı ve hep Valecia'ya denk geldi :D:D:D Tabi maç sonunda 1 aylar 2 aylar geldi sakatlık süresi olarak:D:D:D

Varonil
07.Haziran.2007, 00:28
Süpersin Kaan Abi gerçekten, tebrik ederim. Artık seneye Şampiyonlar Liginde şampiyonluk bekliyoruz :):)

Melekovic
07.Haziran.2007, 00:29
Sağolasın Mertcim.Mourinho gibi postalanmayalım da bu seneki başarıdan sonra:D:D:D

Melekovic
07.Haziran.2007, 01:07
O taktiğin alfa sürümü abisi.Daha beta'ya geçmedim :D:D:D

King_Theoden
07.Haziran.2007, 02:07
Yazacakdım This tactic ıs too bad I had played 588 match Thıs tactic and I have no victory:D
Sonra vazgeçtim yazsam mı acaba:D

yunusgs
07.Haziran.2007, 02:14
Kaan abi helal olsun döktürmüşsün müthiş yazılar yazmışsın taktik hakkında anlamasamda iyi birşeyler yazmışsındır :D:D

Melekovic
07.Haziran.2007, 03:03
Yazacakdım This tactic ıs too bad I had played 588 match Thıs tactic and I have no victory:D
Sonra vazgeçtim yazsam mı acaba:D

Yaz Serkancım.Bence kullanan değil 588 maç 1000 maç üst üste kazanamaz benim taktikle :D:D:D

Kaan abi helal olsun döktürmüşsün müthiş yazılar yazmışsın taktik hakkında anlamasamda iyi birşeyler yazmışsındır :D:D

Maksat yazıyla satmak Yunuscum,taktikte bi şey yok çünkü :D:D:D

yunusgs
07.Haziran.2007, 03:31
Yok canım taktik 1 numara abi yazılanlardan anlamıyorum bir ara anlatırsın abi ne yapalım cahillik İngilizce bilmiyoruz :D:D

Melekovic
07.Haziran.2007, 10:53
Gece 3 itibariyle beta sürümünü tamamladım taktikte alfa sürümündeki aksak gördüğüm yerleri düzelttim.Galiba takriben 9-10 yeri :D:D:D

Bu arada son 4 maça yedek ağırlıklı kadrolarla çıkmamıza rağmen maçları genelde as oyuncular aldı.Yedek oyuncularla oynadığımız yeni 3-6-1 sistemi ile sayısal olarak ezilmemize rağmen Sevilla Barca deplasmanı Osasuna deplasmanı ve kendi sahamızdaki Real Madrid maçlarından mucizevi bir şekilde yenilmeden çıktık.Özellikle Real Madrid bastırırken tilki Aduriz'in tek atakta gol yapması gerçekten ilgi çekiciydi :D:D:D

Yeni sezona bugün ya da pazar günü başlarım.Son 20 maçta kullandığım 3-6-1 taktiğini şimdilik rafa kaldırıyorum onu daha sonra geliştireceğiz.Yeni sezona beta ile çıkacağım bakalım ne olacak.:D:D:D

http://www.resimages.com/resim/070331114849d6cf311d2.jpg

http://www.resimages.com/resim/070332094849d709df12e.jpg

http://www.resimages.com/resim/070333114849d7477f1f0.jpg

http://www.resimages.com/resim/070334224849d78e673c2.jpg

Puan Tablosu. Kupa törenini bugün öğlen yapacağız duyrulur :D:D:D

http://www.resimages.com/resim/070336034849d7f3de6c4.jpg

Bunlarda sezon sonu istatistikleri.Taktik denemek için uzun süre ayrı kalmaydık başlangıç taktiğinden belki listede iyi yerlerde oyuncularımız olabilirdi fakat onun yerine takım oyunuyla bir yere geldiğimizin ispatı oldu listede sadece 2 yerde 2 oyuncumun 2. liği var :D:D:D

Bu arada yılın menejeri ödülüne layık gördüler beni.Bilbao en çok gelişme gösteren takım olarak seçildi.Kalecimiz Iraizoz'da en iyi 2. kaleci seçildi Palop'un ardından.

http://www.resimages.com/resim/070337454849d859ebdee.jpg

eXcitinG
07.Haziran.2007, 16:13
Yeste sakat oLmasaymış asist kraLı oLacakmış herhaLde abi :)

ali94
07.Haziran.2007, 16:39
abi sen sen Atlético Bilbao ile nağmağlup şampiyon olmuşun senin hedefin bu takımla dünya kupasını kazanmak olsun

King_Theoden
07.Haziran.2007, 16:49
Kaancım tebrikler. Sabah sabah hiç çekilmicek ama.....
Ooooo! Şampiyon Baba Hamdi:D

Melekovic
07.Haziran.2007, 17:10
Yeste sakat oLmasaymış asist kraLı oLacakmış herhaLde abi :)

Evet abisi.Bir de etkili olduğu yerde devam ettirseydim daha fazla asisti olabilirdi.Yanlış hatırlamıyorsam sezonu 14 gol 14 asist ile tamamladı.Zaten benim yönettiğim takımlarda bir huy var.Bir golcü alıp başını gidemiyor.O yüzden yakınından bile geçmedi gol krallığında oyuncularımız.Hoş sakatlıklar boldu ama 4 ya da 5 oyuncu 10-18 gol barajında bitirdi sezonu.Daha detaylı lig analizini eve dönünce vereceğim.Şimdi atmış olmayayım :D:D:D

abi sen sen Atlético Bilbao ile nağmağlup şampiyon olmuşun senin hedefin bu takımla dünya kupasını kazanmak olsun

Seneye hedefimde var abisi.CL'yi kazanmak ama kıtalararası şampiyonluk için eğer CL'yi kazanırsam bu takımda kalır mıyım bilemiyorum.İnsan değişiklik arıyor bir süre sonra :D

Kaancım tebrikler. Sabah sabah hiç çekilmicek ama.....
Ooooo! Şampiyon Baba Hamdi:D

Şampanyaları patlatmakla meşgulüz zaten Serkancım.Sabah oldu hala devam.Gidin evinize deli misiniz nesiniz diyorum hala kutlama.:D:D:D

nerazzuri
07.Haziran.2007, 17:14
Para şike işte Atletico işte :D:D:D

Melekovic
07.Haziran.2007, 17:16
Napalım abisi parayı transferlerde harcayamıyoruz kasada duracağına hakemleri rakip oyuncuları sevindirelim diyoruz :D:D:D

GReeN BeReT
07.Haziran.2007, 17:34
Kaan abi'den sezonu iyi bir yerde bitirmesini bekliyordum,ama 1.lik beni biraz şaşırttı :) Tebrik ediyorum Kaan abi.Cl yi bekliyor artık bu taraftar senden :D

Melekovic
07.Haziran.2007, 17:46
Sağolasın Emrecim ama taraftar beklentsini arttırmasın abisi.Seneye şampionluktan başka hedef alternatifi yok derlerse yandık :D:D:D

Bu arada disiplinde olayı abarttım.Başta patron benim dediğimde yedekler mırın kırın ediyodu.Şimdi yedeklerden biri daha çok oynamak isteyince patron benim işte kapı işte sapı diyorum hemen basın açıklaması ile özür diliyolar:D:D:D

yunusgs
07.Haziran.2007, 18:59
Helal olsun Kaan abi ilk sezonda şampiyonluk mükemmel seneye ŞLyi isteriz :p

GeorgeWeah
07.Haziran.2007, 21:34
Muhtesem bi sezon gecirdin Baba Hamdi biz de davetli miyiz sampiyonluk kutlamalarına nevaleleri alıp da gelem :D

Melekovic
07.Haziran.2007, 21:36
Tabi davetlisin abisi.Asıl kutlamaları geceye kaydırdık ,öğlen öğlen havai fişek gözükmüyor :D:D:D

Yunuscum isteme benden öyle şeyler:D:D:D

yunusgs
08.Haziran.2007, 03:14
Olurmu Kaan abi Şl nedir ki elinin kiri :p

Melekovic
09.Haziran.2007, 00:35
Atletico Bilbao'nun golcüleri:

17 Gol Fernando Llorente
16 Gol Aritz Aduriz
16 Gol Joseba Etxeberria
14 Gol Francisco Javier Yeste
8 Gol Aitor Ocio
7 Gol Borja Viguera

Asistlerde ön sıradakiler:

17 Asist Yeste
11 Asist Orbaiz
10 Asist Aduriz ve Llorente
8 Asist Exteberria
5 Asist Susaeta,Iraola
4 Asist Viguera,Martinez

İstatistikler kupa ve lig toplam istatistikleridir.

Varonil
09.Haziran.2007, 00:37
Yeste şov yapmış adeta bu sezon.14 gol 17 asist :)

Melekovic
09.Haziran.2007, 00:42
Evet Mertcim.Çaylak Viguera'nın da nerdeyse diğerlerinin bulduğu forma şansının 3 te 1 ini bulmasına rağmen 7 gol 4 asistide çok hoş.

yunusgs
09.Haziran.2007, 01:46
Yeste mükemmel bir sezon geçirerek altın çağını yaşamış.

Melekovic
09.Haziran.2007, 01:59
Sağolasın abisi.Sınavın nasıldı YUnuscum?

Bu da Avrupa Takımlar sıralaması.İlk sene için fena yerde sayılmayız.

http://www.resimages.com/resim/08184155484bfdc3c0b89.jpg

yunusgs
09.Haziran.2007, 02:00
Sen bu takımı 1.yaparsın abi :D

Nocna Mora
09.Haziran.2007, 05:29
Valla sen takımı seneye daha iyi yerlere getirirsin.

anil luque
09.Haziran.2007, 17:45
daha yukarılarını hakedıyorsun abıcım. bu arada sezonun baslarında sampıyon olursun dedıgımde yok abisi kümede kalalım yeter demiştin bana!!! :D

Melekovic
09.Haziran.2007, 18:20
Sen bu takımı 1.yaparsın abi :D

Valla sen takımı seneye daha iyi yerlere getirirsin.

Çok teşekkür ederim sevgili kardeşlerim.

Yeni sezona başladık.Hazırlık karşılaşmalarını tamamladım.Takımım hazırlık maçlarında çok formda gözüktü.Bu sene lig başlangıcımız tam tersi oldu.Önce Real Deplasman ve sonra Barca iç saha.Yandık yani açıkcası işin :D:D Neyse Kral kupası maçlarını Barca ile yaptım.Benimle yaptıklarına pişman oldular çünkü geçen sezon iddialı değildik bu sene iddialıyız:D:D:D Real Madrid deplasmanında yine penaltı kaçırdık ve geçen senenin aynı deplasman skoru olan 2-2 meydana geldi.Bakalım Barca karşılaşması ne olacak evimizde? Bu arada şampiyonlar ligi kuraları çekildi.4. torbada bulunmamıza rağmen resmen çerez bir kura çektik.13 puanla çıkarız diye umuyorum.Bundan sonra rakipler benden korksun çünkü aynı takım 1 senedir beraber oynuyor ve 1 senelik uluslararası cezası olan Gurpegi geri dönünce ve 19 yaşında kiraya verilen müthiş yetenekli forvetimizde geri dönünce kadromuş iyice genişledi. Artık parsasını toplama zamanı.Neyse transfer yapmamıza gerek kalmadı ve para cepte kaldı.:D:D:D Bu arada Martinez'e 10 büyük kulup talip oldu.39 Milyon eurodan aşağıya satmam dedim .Görüşmeler sürüyor fakat en fazla 21 milyon Euroya Valencia çıkabildi.

İşte geçen yılın ilk 11'i hazırlık kampı,kral kupası sonuçları,şampiyonlar ligi kurası ve açılış haftası:

Geçen Yılın 11'i

http://www.resimages.com/resim/09104620484cdfccdc421.jpg

Bolton ile sezonun ilk hazırlık maçı.Tam bir ter atma maçı.Eğer 60. dakikada diğer 11'i sürmeseydim Bolton bala gol attığına çok pişman olacaktı.GS'nin alacağı Jaaskalheinen buysa çok iyi :D:D:D

http://www.resimages.com/resim/09104950484ce09ef3b1e.jpg

2. hazırlık maçı Napoli ile oldu.İtalyan defansını deplasmanda rahat aştık.

http://www.resimages.com/resim/09105152484ce1187126c.jpg

3. Hazırlık maçı Anderlecth ile oldu.Bir daha bize hazırlık maçı yapmaya gelmez sannırım.Ya tüm hazırlık maçlarına aynı 11 ile devam etseydim :D:D:D

http://www.resimages.com/resim/09105351484ce18f2185b.jpg

4. Hazırlık maçı CSKA Sofia ile idi.Yine hırsımı tam alamadım.Adamların oyuncusu ortasahaya yakın noktadan Recep'in zamanında İsviçre'ye attığı gol gibi gol attı.Bizim kalecide tek hatalı golünü bunlara yedi deli olcam :D:D:D

http://www.resimages.com/resim/09105539484ce1fbe92bf.jpg

ve Arsenal bize hazırlık maçı teklif etmişti.Gücümüzü test etmek istiyorlardı herhalde.Bizde gösterdik.:D:D:D

http://www.resimages.com/resim/09110029484ce31d06439.jpg

Kral kupası ilk maç Barca deplasmanındaydı.Taraftarımız maçtan umutsuz olduğunu söyledi.Bizde taraftarımızı haksız çıkardık:D:D:D

http://www.resimages.com/resim/09110156484ce3741140b.jpg

Kral kupası 2. maç. Şimdi evimizdesiniz dedik ve maça baskılı çıktık.

http://www.resimages.com/resim/09110337484ce3d9084ab.jpg

Şampiyonlar ligi kurası çekildi.Burdan çıkamam demek ayıp olur :D:D:D

http://www.resimages.com/resim/09110429484ce40d1e396.jpg

Ve Sezonun açılış maçı.Maçtan önce Shuster bize şampiyon olamayacaksınız diye sözlü saldırıda bulundu.Ben de olacağız diye karşılık verdim.Sizi yeneceğiz diye bir daha demeç verince bende görüşürüz dedim.Oyuncularım bu diklenmelerimden memnun oldular ve belkide yenileceğimiz bir deplasmanda aslanlar gibi oynadılar.Ah o penaltı kaçmasaydı ve talihsiz ilk gol yenmeseydi diyorum ama skor olarak çok iyi bir skor hayıflanmamak lazım :D:D:D

http://www.resimages.com/resim/09110726484ce4be90539.jpg

eXcitinG
09.Haziran.2007, 18:27
Abi harikasın ama sana yakıştıramadığım tek bir nokta var zaten düşmüş oLan CSKA Sofia ya bir darbe de sen nasıL vurursun, ayıp :D

anil luque
09.Haziran.2007, 18:27
sorun değil kaan abi halledersin ikinci yarıdaki maçta :) hadi hayırlısı bu sezon çok büyük şeyler bekliyoruz ıh mıh yok :D:D

Melekovic
09.Haziran.2007, 18:35
Abi harikasın ama sana yakıştıramadığım tek bir nokta var zaten düşmüş oLan CSKA Sofia ya bir darbe de sen nasıL vurursun, ayıp :D

Sahiden abisi.Benim levski'yi almam gerekiyodu karşıma:D:D:D Zaten CSKA bir gol attı yenmiş kadar oldular:D:D:D

sorun değil kaan abi halledersin ikinci yarıdaki maçta :) hadi hayırlısı bu sezon çok büyük şeyler bekliyoruz ıh mıh yok :D:D

Yok Anılcıım.bu sezon tamamen iddialıyım.Sezon sonu sözleşmem bitince güzel anılarla ayrılmak istiyorum:D:D:D

yunusgs
09.Haziran.2007, 19:04
Tebrikler abi Kral Kupası hayırlı olsun.Şl grubundan 1.sırada çıkarsın :D:D

Melekovic
09.Haziran.2007, 19:20
Çelsi ile çekişiriz Yunuscum .Eğer kendi sahamda kazanırsam kesin 1. olurum:D:D:D

anil luque
09.Haziran.2007, 19:25
ki kazanırsın :D

yunusgs
09.Haziran.2007, 19:51
Kazanırsın abi Chelsea kim Dünya karması gelse karşında duramaz :D:D

Nocna Mora
10.Haziran.2007, 03:42
Dünya Karması demişken bir dostluk maçı yap abi dünya karması ile :D

mc_eagle
10.Haziran.2007, 04:35
abi cl de gruptan rahat çıkman gerekiyo

yunusgs
10.Haziran.2007, 16:31

Melekovic
10.Haziran.2007, 22:15
Kariyerim noktalanmıştır fakat evde devam edecek.Yazarlık olayından çekiliyorum.

KaPaLı
10.Haziran.2007, 22:17
Kaan abi niye bırakıyosun yazarlığını yaa senin gibi neşeli abimizi nerde bulcz bidaha

yunusgs
11.Haziran.2007, 04:03
Abi ne yapıyorsun yazarlığı bırakmak mı :(

Suicider
11.Haziran.2007, 04:53
noldu abi bir sorun mu çıktı çok güzel gidiyordun? neyse sen daha iyi bilirsin tabi..

anil luque
11.Haziran.2007, 04:59
benim bişeler söylememi bekliyor kaan abi :D:D kaan abi devam et yahu bırakma süperdi..

QaaN-07
11.Haziran.2007, 06:31
Devamını bekliyorum

GeorgeWeah
11.Haziran.2007, 06:47
Baba Hamdi lütfen devam et bu kadar yogun baskı var bak devamını bekliyoruz