PDA

View Full Version : Oyun sırasında takılma

Ralph
02.Haziran.2007, 17:08
Oyunu oynarken durduk yere (bazen maç sırasında bazen devam ederken) takılıyor.Ama hiç bir uyarı mesajı gelmiyor sadece takılıyor.Görevi sonlandır deyip çıkmam gerekiyor.Sorunun ne olduğunu bilen var mı

DisCo
02.Haziran.2007, 19:59
Kesin şu şu olmuştur diyebilmemiz imkansız. Oyunu yeniden kurup denemenizi tavsiye edebilirim.

Ralph
03.Haziran.2007, 05:15
Onu denedim çözüm olmadı.Çok sinir bozucu olmaya başladı.

El Barto
03.Haziran.2007, 05:18
CPU'nun %100lere vurmasına yol acan bir virüs yemiş olabilirsin. Dolayısıyla oyun oynarken böyle kalmalar bundan kaynaklanıyor olabilir. Bir virüs taraması yap bakalım.

DisCo
03.Haziran.2007, 05:41
Oyunu daha önce rahatlıkla oynuyormuydun yoksa hep bu durum söz konusumuydu. Eğer baştan beri öyleyse oyunla çakışan bir program olabilir veya oyunu pc kaldırmıyor olabilir. Sonradan meydana geldiyse dendiği gibi virüs olayını bir kontrol et.

Ralph
03.Haziran.2007, 19:45
Hayır önceleri hiç bir sorun yoktu.Son 1 haftadır böyle olmaya başladı.CPU ya da baktım Bazen %80 oluyor ama bazen çok az yani.Dİğer zamanlar normal oluyor.

Melekovic
03.Haziran.2007, 19:50
Sistem dosyalarına bulaşan bir virüs olması muhtemel.İyi bir virüs programı + iyi bir spyware malware temizleyicisinden sonra yeniden eskisi gibi oynayacağın kanaatindeyim.

Ama bunu yapmadan önce eğer işletim sistemin vista ise bazen güncelleme sonrasında hatalar olabiliyor.Eski kurum günlerinden birine geri dönebilirsin.

Ama virüs programı ve çeşitli programlarla tarattıktan sonra mutlaka disk birleştiricisini çalıştırmanı öneririm.

Ralph
03.Haziran.2007, 20:08
Bende Kaspersky var.Tarama yapayım bakiyim olacak mı.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Tarattım ama birşey farketmedi.Sinir edici birşey bu !

4136559
20.Haziran.2007, 21:24
aynısı bana da bazen oluyo bi 5 dk falan bekle kendine gelir

Ralph
22.Haziran.2007, 22:55
Ama sürekli oluyor.Eskiden olmaz dı.Hala çözüm bulan yok mu buna?