PDA

View Full Version : Ay-Yıldızlılar'ın peşinden gidin

TR.CaPTaiN
04.Haziran.2007, 22:28
İngiltere'nin saygın gazetesi Times'in başyazarı Barnes, EURO 2008'i değerlendirdi.

İngiltere'nin saygın gazetesi Times'in başyazarı Barnes, "Çılgın bir macera yaşamak istiyorsanız, Ay-Yıldızlılar'ın peşinden gidin" ifadesini kullandı.

İsviçre ve Avusturya’nın ortaklaşa düzenleyeceği Avrupa Futbol Şampiyonası’nda yer almayan İngiltere’de de turnuva heyecanı artarken, önde gelen gazetelerin yazarları destekleyecekleri milli takımları seçtiler.

TUTULACAK TEK EKİP TÜRK MİLLİ TAKIMI'DIR

Ada’nın saygın gazetelerinden The Times’in başyazarı Simon Barnes, ülkesinin safdışı kaldığı turnuvada tüm kalbiyle Türkiye’yi destekleyeceğini ifade etti. Barnes Türkiye’ye olan desteğini, “Bu turnuvada tutulacak tek ekip Türk Milli Takımı’dır” sözleriyle ortaya koydu.

Köşe yazısında Türkiye’ye övgüler yağdıran ödüllü yazar Barnes “Sporda olduğu kadar yemekleri, içkileri, doğası ve sıradan olanı muhteşem yapan küçük gariplikleriyle Türkiye’yi destekliyorum” diye yazdı.

BAŞARI POTANSİYELİ VAR

Ülkenin önde gelen yazarlarından olan Barnes yazısına şöyle devam etti: “Tribünde Türkiye için tezahürat yapacağım. İstanbul ziyaretim sırasında bitirdiğim ‘Kara Kitap’ ile tek kelimeyle büyülenmiştim. Türkiye’nin bu turnuvada ne işi var diye sorabilirsiniz.

BU ÇOCUKLARIN PEŞİNDEN GİDİN

Türkiye, Avrupalı bir ülke olmadığı hissi yaratıyor. Vahşi bir havası, derin bir kültürü ve ‘Avrupalı anlayışın’ ötesinde bir gizemi var. Ancak futbol takımı çılgın, kuvvetli, bireysel, bulaşıcı kavgalara eğilimli olsa da, başarılı olma potansiyeline sahip. Çılgın bir macera yaşamak istiyorsanız bu çocukların peşinden gidin...”

Fanatik

Bordo61Mavi
04.Haziran.2007, 22:32
Sempati duyulmasi gayet normal bisey, bizim insanimiz gibi yok

deniz.91
04.Haziran.2007, 23:36
Fanatik ayzmış ama bu kez inandım habere:)

Fernando Gago
05.Haziran.2007, 00:04
İlginç bir haber Umarım bu övgüleri boşa çıkarmayız ....

RaSenGan
05.Haziran.2007, 00:07
Haberlerde de görmüştüm.:)

İnş.bu övgüleri,güveni boşa çıkarmayız.

Ghonedre
05.Haziran.2007, 01:51
işte biz buyuz

Aykan19o3
05.Haziran.2007, 04:44
Bize karşı sempati duymaları güzel, umarım bu güveni boşa çıkarmayız..