PDA

View Full Version : Buraların en iyi antrenman programı

Sheriff
07.Haziran.2007, 04:28
Bu antrenman programı, oyuncularınızın mevkisi için gerekli olmayan özelliklerinden alıp, gerekli olan özelliklerini yükseltmeyi hedefliyor.. Örnek vermek gerekirse; Forvet oyuncunuzun top kapma markaj, orta yapma, serbest vuruş, uzun taç, pozisyon alma gibi özelliklerini gibi özelliklerini sürekli düşürüp Hız, hızlanma, sıçrama, bitiricilik, uzun şut, top sürme, topsuz alan, soğuk kanlılık gibi özelliklerini yükseltir.. Yani oyuncunuzun bazı özellikleri sürekli düşecek, bazı özellikleri sürekli yükselecek :)

Linkler:

http://files.filefront.com/sherifftsh/;10523080;/fileinfo.html

http://rapidshare.com/files/120572450/sheriff.tsh.html

El Barto
07.Haziran.2007, 04:36
Burak antrenman işini iyi biliyor denemek kendi çıkarımıza. :)

Teşekkürler.

shamur1
07.Haziran.2007, 04:45
Yani oyuncunuzun bazı özellikleri sürekli düşecek, bazı özellikleri sürekli yükselecek :)

Ortasını bulabilsek daha iyi olmazmıydı :) Bakalım bu sistem antreman sorunuma çağre bulacakmı .. deniyecem.

Sheriff
07.Haziran.2007, 05:03
Ortasını bulabilsek daha iyi olmazmıydı :) Bakalım bu sistem antreman sorunuma çağre bulacakmı .. deniyecem.
Bence bu şekilde daha uygun.. Yani sonuçta bir forvette top kapma ne işe yararki :)

Rapid linkide ekledim.. Bazı arkadaşlar diğer linkten indirirken sorun yaşamış..

Her026
07.Haziran.2007, 05:06
Evet katılıyorumda mesela top kapma işe yarayabilir hücumda kapılan toplar sayesinde.Ama markaj bir işe yaramıyor bu yüzden idmanlar daha ayrıntılı olsa çok güzel olacak.

Sheriff
07.Haziran.2007, 05:09
Evet katılıyorumda mesela top kapma işe yarayabilir hücumda kapılan toplar sayesinde.Ama markaj bir işe yaramıyor bu yüzden idmanlar daha ayrıntılı olsa çok güzel olacak.
Ufak tefek işe yarayabilecek özelliklerde arada kaynıyor malesef :)

shamur1
07.Haziran.2007, 05:09
Yok ben onu şakasına demiştim.. Elbette ki bu yöntem daha yararlıdır. Hatta ben bu tarz bir antreman programı kullanmıştım faydasınıda görmüştüm.

Neyse sabah indiririm şu an saat geç olduğu için kedilerle falan uğraşamam hiç :)

Sheriff
07.Haziran.2007, 05:11
Yok ben onu şakasına demiştim.. Elbette ki bu yöntem daha yararlıdır. Hatta ben bu tarz bir antreman programı kullanmıştım faydasınıda görmüştüm.

Neyse sabah indiririm şu an saat geç olduğu için kedilerle falan uğraşamam hiç :)
Dene bakalım, umarım faydalı olur..
Denedikten sonra yorum yazarsanız eğer varsa eksiklerimizi görüp, programı dahada geliştiririz..

KaPaLı
07.Haziran.2007, 05:12
Deneyelim bakallım 8.0.2 için ben ne zamandır Emurafu'nun eklediğini kullanıyodum ama fazla etkisi yok onun

gencerker
07.Haziran.2007, 05:13
Antrenman sistemimde hepsini tek geçerim :p

Jushua
07.Haziran.2007, 08:03
Denemekte fayda var.Teşekkürler.

Sheriff
07.Haziran.2007, 08:21
Rica ederim arkadaşlar, deneyin pişman olmazsınız.. Yorumlarınızıda unutmayınki eksikleri hep beraber görüp biraz daha geliştirmeye bakalım..

lastchaos
08.Haziran.2007, 10:24
Emeği Geçen Burak'a Teşekkürler..

Bu antreman programını kullanıma başladıktan 1 ay sonra faydasını gördüm.

http://img371.imageshack.us/img371/8017/geliimtf4.jpg

http://img409.imageshack.us/img409/4228/geliimsb3.jpg

Diğer arkadaşlar da denesinler burak'ın dediği gibi pişman olmazsınız..;;)

Sheriff
08.Haziran.2007, 10:37
Rica ederim Erkut.. İşe yaradığına sevindim.. İleride bir sıkıntı çıkarsa yine burdan belirtirsen sevinirim..

PYRAMIDE
08.Haziran.2007, 17:18
merak ettim deneyelim bakalım
emegine saglık...

Defuser
08.Haziran.2007, 18:33
Forvetlerde "set pieces"ı biraz yüksek tutmak daha iyi olmaz mıydı ? Sadece duran top antremanı değil bence, frikik ve korner organizasyonlarını da beraberinde getiriyor diye düşünüyorum.

Oyuncularım zaten penaltı özürlü :D O tipte bir ayar yapmaya çalışacağım. Sonuçlarını paylaşırım. :)

ForeverFener
08.Haziran.2007, 20:28
Kardeş antreman çok sakatlık sorunu çıkartıyor gibi geldi bana.Baya oyuncum sakatlandı çünkü :(

Sheriff
08.Haziran.2007, 23:37
Forvetlerde "set pieces"ı biraz yüksek tutmak daha iyi olmaz mıydı ? Sadece duran top antremanı değil bence, frikik ve korner organizasyonlarını da beraberinde getiriyor diye düşünüyorum.

Oyuncularım zaten penaltı özürlü :D O tipte bir ayar yapmaya çalışacağım. Sonuçlarını paylaşırım. :)
Frikikci adamların varsa forvette tabi onları için ayrıca düzenlemen gerekir.. Ben oyuncuların oynadığı mevkileri için ihtiyaçlarına göre hazırladım.. Penaltı çok önemli değil bence..

Kardeş antreman çok sakatlık sorunu çıkartıyor gibi geldi bana.Baya oyuncum sakatlandı çünkü :(

Ben pek sıkıntı yaşamıyorum sakatlıklar konusunda.. Eğer öyle sorunun oluyorsa fizik antrenmanlarını biraz düşür.. Özellikle aerobik..

MaTRaKaN
09.Haziran.2007, 03:30
Sen yaptıysan iyidir hemen indiriyorum :D

Sheriff
09.Haziran.2007, 03:44
Sen yaptıysan iyidir hemen indiriyorum :D
Estafurullah kardeşim iltifat ediyorsun.. Yapmaya çalıştım birşeyler :)

MaTRaKaN
09.Haziran.2007, 04:51
Şu anda Kullanıuorum sonuçları yazarım.
Bişey sormak istiyorum MRL Antremanı AMR/L İçinde geçerli mi?

Sheriff
09.Haziran.2007, 06:03
Şu anda Kullanıuorum sonuçları yazarım.
Bişey sormak istiyorum MRL Antremanı AMR/L İçinde geçerli mi?
Evet geçerlidir ;;)

GReeN BeReT
09.Haziran.2007, 06:05
Gerçekten iyi bir antrenman programı.1 ay içinde verim almaya başlıyorum bile.İncelemelerimde kolaylık sağlayacağa benziyor :D Teşekkürler şef ;)

Sheriff
09.Haziran.2007, 06:11
Saolun saolun beni sizler yarattınız (/h) :p

PYRAMIDE
10.Haziran.2007, 03:01
antrenman programı iyi sonucla vermeye basladı ama bi kusuru var. Cok fazla sakatlık oluyor ve sakatlanan futbolcular uzun süre oynayamıyor aerobik antrenmanını düsürmekte fayda var onun dısında gayet iyi bir antrenman

ugurcan1262
11.Haziran.2007, 23:32
Saolun saolun beni sizler yarattınız (/h) :p

:D:D......................

yorumsuz1i
12.Haziran.2007, 21:41
Neden kimse ss leri ile ispat yoluna gitmiyor.

MaTRaKaN
13.Haziran.2007, 01:16
6 aydır deniyorum. Wing Back'lerde acaip gelişmeler oluyor.Öteki mevkilerde fazla bi değişiklik göremiyorum...

Her026
13.Haziran.2007, 01:40
Bendede dr ve dller gerçekten iyi gelişme gösterdi.

Sheriff
13.Haziran.2007, 01:49
Neden kimse ss leri ile ispat yoluna gitmiyor.
Kim ispatlasın neden ispatlasın.. Kimseyi inandırmak gibi bir sıkıntımız yokki :D Adamın bilgisine, yeteneğine güveniyosan bu adam yapar diyorsan indirip deneyeceksin..

Sheriff
13.Haziran.2007, 01:52
Burak antrenman işini iyi biliyor denemek kendi çıkarımıza. :)

Teşekkürler.
Sağolasın, bir miktar bilgim var o konuda bilgim doğrultusunda denedim birşeyler bende tuttu işte :D
İnşallah sizler içinde faydalı bir çalışma olmuştur..

Her026
20.Haziran.2007, 20:46
Antrenmanda gözlemlediklerim şöyle:
İlk aylarda defans oyuncularında baya iyi gelişme oluyor.Bende Hakan Balta coşmuştu nerdeyse profildeki her özellik artıyordu.
Forvet oyuncularında konsantrasyon düşüyor.
Kalecilerdede rastlıyorum mental özelliklerin değiştiğine ama bazen arttığıda oluyor.
amc'lerdede pek gelişim gösterdiğini görmedim ilk 6 ay.Ama düşüşte olmuyor.
Bu yüzden tekrar teşekkür ederim.

bySilver
20.Haziran.2007, 21:28
Denemeye değer bir baş yapıt :p

Sheriff
21.Haziran.2007, 09:01
Antrenmanda gözlemlediklerim şöyle:
İlk aylarda defans oyuncularında baya iyi gelişme oluyor.Bende Hakan Balta coşmuştu nerdeyse profildeki her özellik artıyordu.
Forvet oyuncularında konsantrasyon düşüyor.
Kalecilerdede rastlıyorum mental özelliklerin değiştiğine ama bazen arttığıda oluyor.
amc'lerdede pek gelişim gösterdiğini görmedim ilk 6 ay.Ama düşüşte olmuyor.
Bu yüzden tekrar teşekkür ederim.
Tabi gelişme işi büyük oranda oyuncunun yaşına ve CA-PA arasındaki farkada bakar..

amasyali
21.Haziran.2007, 13:27
Denedim gerçekten çok iyi bir antrenman programı gençler için antrenman da bekleriz :)

ogcj_me
21.Haziran.2007, 22:25
Bu antrenman programı, oyuncularınızın mevkisi için gerekli olmayan özelliklerinden alıp, gerekli olan özelliklerini yükseltmeyi hedefliyor.. Örnek vermek gerekirse; Forvet oyuncunuzun top kapma markaj, orta yapma, serbest vuruş, uzun taç, pozisyon almagibi özelliklerini gibi özelliklerini sürekli düşürüp Hız, hızlanma, sıçrama, bitiricilik, uzun şut, top sürme, topsuz alan, soğuk kanlılık gibi özelliklerini yükseltir.. Yani oyuncunuzun bazı özellikleri sürekli düşecek, bazı özellikleri sürekli yükselecek :)

Linkler:

http://files.filefront.com/sherifftsh/;10523080;/fileinfo.html

http://rapidshare.com/files/120572450/sheriff.tsh.html
Pozisyon alma forvetler için önemli bir özellik değil mi ?*

GReeN BeReT
21.Haziran.2007, 22:28
Pozisyon alma savunma oyuncuları için önemlidir.Forvet oyuncuları için önemli olan topsuz alandır.

ogcj_me
21.Haziran.2007, 22:39
Pozisyon alma savunma oyuncuları için önemlidir.Forvet oyuncuları için önemli olan topsuz alandır.
Ben pozisyon almanın forvet için önemsiz olduğu oyuna saçma derim
Ayrıca topsuz alanı nerden karıştırdın onun forvetler için önemli olduğun biliyordum zaten

GReeN BeReT
21.Haziran.2007, 22:42
Savunmada pozisyon alma pozisyon alma diye geçiyor.Hücumda pozisyon alma ise topsuz alan diye geçiyor.

Sheriff
21.Haziran.2007, 23:14
Ben pozisyon almanın forvet için önemsiz olduğu oyuna saçma derim
Ayrıca topsuz alanı nerden karıştırdın onun forvetler için önemli olduğun biliyordum zaten

Top ayağında olan rakip oyuncuyla bire bir kalındığında top ayağında değilken doğru yerde durmak tır pozisyon alma.. Bu özelliğin forvet oyuncusuna katkısı çok çok çok azdır, hatta yoktur diyebiliriz..

ogzhnsglk
21.Haziran.2007, 23:54
bu programı nereye atıcaz datada

Sheriff
22.Haziran.2007, 04:52
Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2008\schedules
Buraya atılacak..

ogzhnsglk
22.Haziran.2007, 07:36
schedules dosyası bende yok

Oghuse
22.Haziran.2007, 08:02
schedules dosyası bende yok

Kendin oluştur..Yeni klasör yap adını Schedules yap..