PDA

View Full Version : Herkes "Benzema" Diyor

Universal
08.Haziran.2007, 01:22
http://www.sporx.com/images/1/187/3323_B_benzema001b.jpg

Fransa'da EURO 2008'de parlaması beklenen golcü oyuncu Karim Benzema'ya turnuva öncesinde takım arkadaşlarından destek yağıyor. Fransızların bir başka forvet oyuncusu Sidney Govou yaptığı açıklamada Benzema için "Bir efsane olmak için onda her şey mevcut" dedi.

Benzema'nın harika bir oyuncu olduğunu söyleyen Govou Lyon'dan takım arkadaşını "Teknik ve taktik açıdan kaliteli olmasının yanında müthiş zeki bir oyuncu" şeklinde özetliyor.

Olympique Lyon'da birlikte forma giyen ikilinin futbol hayatı dışında da sıkı dost olduğu biliniyor. Pazartesi günü C Grubu'nun açılış maçında Romanya ile karşılaşacak Fransa'da teknik direktör Raymond Domenech Thierry Henry ile birlikte Karim Benzema'yı ileri uçta görevlendirmesi bekleniyor.

Lyon doğumlu Benzema aynı futbol efsanesi Fransız oyuncu Zinedine Zidane gibi Cezayir asıllı ve futbol otoriteleri yeni bir Cezayir asıllı oyuncunun Fransa formasında kutsallaşmaya başlayacağı yönünde yorumlar yapıyor.

Kaynak: Sporx

Fernando Gago
08.Haziran.2007, 01:48
Kolombiya maçını izledim son vuruşlarda biraz daha iyi olsa kusursuz sayılabilecek bir forvet olacak bakalım Turnuvada ne yapar

Lionel Andres Messi
08.Haziran.2007, 01:51
bütün hazırlık maçlarını izledim fransanın biraz bencil olduğu çok bariz, ama bende çok umutluyum benzemadan, agüerodan sonra en iyi genç forvet.
ayrıca kusursuz bir fiziği var.

Aykan19o3
09.Haziran.2007, 04:07
Bakalım turnuvada neler yapacak. Çok merak ediyorum performansını

anil luque
09.Haziran.2007, 18:25
bence gol kralı olabılır yeterkı rıbery repertuarından birkaç çeşit sunsun

RoNNiE91
09.Haziran.2007, 18:27
Ben "Bafetimi Gomis" diyorum.