PDA

View Full Version : Oyuncum gitmek istiyor

amasyali
08.Haziran.2007, 03:41
Arkadaşlar, Kayserispor'u yönetiyorum ve takıma, defans olarak Jorge Guagua'yı aldım . Ama Aydin Toscalı, as oyuncum olup her maç oynadığı halde Guagua transferinden mutsuz ve as kadroya girememekten hala korkuyor . 10 maçtır oynatıyorum hala Aydın Toscalı'yı kazanamadım ne yapabilirim ??? Kontratı da bitmek üzere ...

legolas165
08.Haziran.2007, 04:00
satılık listesinde falan olmasın?

amasyali
08.Haziran.2007, 04:11
Hayır satılık değil hatta anahtar oyuncu

goosfraba
08.Haziran.2007, 04:26
Player İnteraction'u kullanıp oyuncunu översen düzelir sanırım.

mustafayasar
08.Haziran.2007, 07:23
kuluplere önermiş olabilirsin

Exellence1905
08.Haziran.2007, 08:03
oyuncu etkileşiminden futbolcuya olumlu şeyler söyle düzelir..

matrockmamy
08.Haziran.2007, 16:00
biras açarmısınız beyler. pek ii bilmiorum :(
başlıını söyleyin "learn from player" gibi..

MaTRaKaN
08.Haziran.2007, 20:43
Son maçtaki performansını övebilirsin

yunusgs
09.Haziran.2007, 02:15
Aynı mevkiye 1 adam aldığın için kendisini tehlikede görüyor.Performansını öv kaliteli bir oyuncu olduğunu söyle.

Raten
09.Haziran.2007, 04:23
Oyuncu etkileşiminden öv bir de bir maçtan sonra performansını öv bir daha arıza çıkarmaz :)

cemir05
30.Temmuz.2007, 03:42
bendede olsu aynısı. carlos vela gibi süper bir adamı göndermek zorunda kaldım. mecburen yani. adam genç olduğu için başka bir futbolcuya eğitmesi için verdim. o da üzüldü. amma da üzülürmüş yani. hala düzeltemeidm adamı. sonunda totthanam'a gönerdim...

SiR ToMaSRoSiCkY1
30.Temmuz.2007, 03:44
Gitmek istemiyorsa göndericeksin.Sözleşme öenererek oyuncunun moralini düzeltebilir onu kararından caydırabilirsiniz.

cemir05
31.Temmuz.2007, 04:39
Gitmek istemiyorsa göndericeksin.Sözleşme öenererek oyuncunun moralini düzeltebilir onu kararından caydırabilirsiniz.
birader gitmek istemiyorsa niye göndersin adam oyuncuyu. ayrıca gitmek isteyen adam sözleşme imzalamak istemez...(::)

cess41
31.Temmuz.2007, 18:08
İlk başta medyaya demeç veriyo medyaya;''şu adam geldi transferde,takımdaki yerim tehlikeye girdi'' diye.Orada onun yerinin garanti olduğunu söyleseydin,problem çıkmazdı.Onu atlatıysan futbolcuya iyi oyuncu olduğunu söyle,son formundan memnun olduğunu söyle,düzelecektir.

SiR ToMaSRoSiCkY1
31.Temmuz.2007, 19:05
birader gitmek istemiyorsa niye göndersin adam oyuncuyu. ayrıca gitmek isteyen adam sözleşme imzalamak istemez...(::)

Sen uğraş.Arkadaşım ben bütün gün Fm oynıyarak inceliklerini biliyorum.Bir çok araştırma yaptım.Güven.Oyuncunuda övebilirsin.

spider3784
31.Temmuz.2007, 22:50
Eğer kadrodaki yeri tehlikiye girdiği için mutusuzsa, onun yerini tehlikeye atan oyuncuyu aldığında Aydın Toscalı tarafından sana bir mesaj gelir."Ona çok sinirlendiğini ve hemen transfer listesine koyacağını" söyle, "Yerinin garanti altında olacağını" söyle gibisinden.Oyuncunun kişisel özelliklerine göre ve tabi şansına göre bunlardan birini seçtiğinde "...apologises from his manager", menajerinden özür diliyor şeklinde bir mesaj gelir bil ki bu mesaj geldiğinde oyuncu tekrar mutlu olur.

Selman Ozturk
01.Ağustos.2007, 01:36
Oyuncun sana bu tepkiyi verdiginde ona ilk 1 planlarinda oldugunu belirtmen durumu duzeltirdi. Ancak hala duzelmediyse sorun etme sezon sonuna kadar duzenli oynadigi taktirde mutlaka duzelecektir...

MURATTAYMAZ
03.Ağustos.2007, 07:05
arkadaslar tecrübelerime dayanarak söylüyorum üzülen veya gitmek isteyen oyuncuyu yollıcaksın.yollamassan hayır getirmiyor.degeri flnda düşüyo

Hugo
03.Ağustos.2007, 18:38
Yolla kurtul. Hem kadroya bakarken üzgün ikonunu görmek beni sinir eder hem d eoyuncudan verim alamayacağımı düşünürüm. Gitmek isteyen oyuncu 10 maç 11 de ise oynamama sıkıntısı yok demek ki. Başka heyecanlar peşinde olduğundan gitmek istiyor olabilir. İlgilenen kulüpler büyük olabilir.