PDA

View Full Version : Yenerken, son dakikalarda yenilmek!

Eray Dengiz
25.Şubat.2006, 15:43
Merhaba,

Yazmayacağım yazmayacağım dedim ama dayanamadım. Hangi takım olursa olsun genelde aynı olay oluyor. Yalnız yeni başladığım "Uşakspor" takımında üst üste 10.defa olunca sinirden klavye kırmak yerine buraya yazmayı tercih ettim :D

Şampiyonluk yarışında daha ilk haftalarda tam tamına 10 maçta bu olay başıma geldi. Örn: en son oynadığım Antalyaspor maçında 80.dakika'ya 2-0 önde giriyorum 90.dakika 2-3 maç bitiyor. veya ondan önce ki Kocaelispor deplasman maçında 0-3 yenerken 70.dakikada birden maç dönüyor ve 4-3 oluyor. Taktik ve antreman hatası yok! Oyuncularımda ve sanırsam bende bir sorun yok. Oyun değiştirirken defansa çekilmekten çok orta sahaya adam çoğaltıyorum top çıkartalım diye.. Ama sonuç yine aynı! 10 maç üst üste bu olay yaşandı ve artık sabrım taştı :)

Şuna inanıyorum ki takım çok iyi.. Ben bile buna bir açıklık getiremedim..
Sonuç olarak 10 maçta 23 puan kaybettim ve şampiyonluk yarışından epeyce uzaklaştım :(
Evet arkadaşlar, sizce neden böyle oluyor?

Nedvedmania
25.Şubat.2006, 16:16
ewet son dakkalarda gol yiyip yenilmek çoook iğrenç bi durum ama sen gol atıp yenersen süüper bi durum

azalkmar
25.Şubat.2006, 16:49
oyunun gerçekçiliği herhalde...

Eray Dengiz
25.Şubat.2006, 17:04
oyunun gerçekçiliği herhalde...

Tabi oyunun gerçekliği ama bu 2-3 kere olsa anlayacağım ama 10 kere hemde üst üste böyle olunca..

Vieri
25.Şubat.2006, 17:15
bunların screenshotları ve oynadığın versiyonuda belirtirsen bir hata raporu gönderebiliriz

Eray Dengiz
25.Şubat.2006, 17:27
Versiyon olarak 6.0.3 kullanıyorum..

Genelde Son dakikalarda Galibiyete yaklaşırken hep gol yiyorum ya yeniliyorum yada berabere bitiyor. 70den sonra atak yemeye başlıyorum 2-0 gibi skorlarda önde olmama rağmen bu tür yenilgiler başlıyor.. Bir kaç tane ss yolluyorum.. Bu belki oyundan kaynaklanan bir sorun olmayabilir ama elbet başka bir sorunu vardır..

http://img122.imageshack.us/img122/8316/11kk1.th.jpg (http://img122.imageshack.us/my.php?image=11kk1.jpg)
http://img117.imageshack.us/img117/237/24vn.th.jpg (http://img117.imageshack.us/my.php?image=24vn.jpg)
http://img117.imageshack.us/img117/8436/34rl.th.jpg (http://img117.imageshack.us/my.php?image=34rl.jpg)

semih5
25.Şubat.2006, 17:31
cok ilginc ya bende antalya ile oynadim ama benim basima bu kadari gelmemisti

Eray Dengiz
25.Şubat.2006, 17:35
Bunların yanında şu görüntüyü unutmuşum;

http://img123.imageshack.us/img123/3934/40wa.th.jpg (http://img123.imageshack.us/my.php?image=40wa.jpg)

Bu maçla birlikte zaten sinirimden yerimde duramadım .. :D

Vieri
25.Şubat.2006, 17:59
benim başıma gelse bu 2 maçta istifayı çekerdim :).. 1 ayda oynazdım oyunu :D.. harbiden ilginçmiş bu durum ve kafa karıştırıcı bir olay. bunları gönderelim bakalım.

Eray Dengiz
25.Şubat.2006, 18:02
benim başıma gelse bu 2 maçta istifayı çekerdim :).. 1 ayda oynazdım oyunu :D.. harbiden ilginçmiş bu durum ve kafa karıştırıcı bir olay. bunları gönderelim bakalım.

Normalde dayanamam ama takım gerçekten çok iyi yani insanın içinde bir güven olurda terkedemezsin ya o haldeydim ama şuan 4. ile aramda 12 puan var ve 12 maç var devamlı yeniliyorum en iyi taktikleri denememe rağmen.. ve nedense hep 1-0 1-2 yeniliyorum :D
Galiba en sonunda istifa edeceğim sıkmaya başladı.. :(

zargı
25.Şubat.2006, 19:46
kardeş ben o son dakikada gol yemenin müdavimiyim.

kaiserkaan
25.Şubat.2006, 20:40
ya o son dakikalar hakikaten delirtiyo adamı tamam heyecan yapıyo oyunu heyecanlı hale getiriyo ama bu kadarda olmaski her sey son dakikada değişiyo ..

ridvanu
25.Şubat.2006, 22:30
banada bazen oluyo (allahtan)
uyuz oluyorum
deliriyorum ya
gerçekten çok sinir bozucu
kaç kere nişanlımla kavga ettim
sinirimi ondan çıkarıyorum :D

megahers
25.Şubat.2006, 22:58
evet deddiğin sinir bozucu bi olay

nekop
25.Şubat.2006, 23:00
abi bana pek fazla olmuyo hatta hice yakın oluyor bence bu bi özellik vardı adını unuttum baskılı anda panik yapmamasını saglıyor o özellikten olabilir

Berkaiser
25.Şubat.2006, 23:02
Çok berbat bir durum bence de.

Nedvedmania
25.Şubat.2006, 23:05
banada bazen oluyo (allahtan)
uyuz oluyorum
deliriyorum ya
gerçekten çok sinir bozucu
kaç kere nişanlımla kavga ettim
sinirimi ondan çıkarıyorum :D

abi ne günahı var nişanlının yapma yazıktır sen evlenirsen üstünede fm de sonuncu felan olursan boşanırsın heralde:1)

Eray Dengiz
25.Şubat.2006, 23:13
Cifaa haklı Nişanlın yerine Klavye, Mouse veya Monitör ile kavga edebilirsin..
Bu durumla sık sık karşılaşan biri olarak böyle bir maçta gol yedikten sonra,

Monitöre gel git uyguluyorum sallıyorum fln (tabi sinirden)
Mouse vuruyorum mousepad'e :D
ayrıyetten klavyenin tüm tuşlarına basıyorum..

Denenmiştir tüm sinirleri alıyor :D;)

hezzo
26.Şubat.2006, 00:20
pazarspor la 2. sezonda 2. lige cıkma heyecanım 118. dk da kusagımda kaldı...dusunun ne acı cektigimi pazarspor u veya o reputation daki takımları secenler bilirler...bide usakspor eledi beni ermoon:)

Eray Dengiz
26.Şubat.2006, 00:34
pazarspor la 2. sezonda 2. lige cıkma heyecanım 118. dk da kusagımda kaldı...dusunun ne acı cektigimi pazarspor u veya o reputation daki takımları secenler bilirler...bide usakspor eledi beni ermoon:)

bilmezmiyim ya tam yeniyosun bi bakıyosun maç bitmiş yenilmişin acı bir durum

tontonzolamoukoko
26.Şubat.2006, 01:24
bana bütün kariyerlerimde yamalardan sonra bile aynı şey olduğu için, çıldırıp oyunu silip cd yi parçacıklarına ayırdım, en iyisi 03 04 oynamak ben öyle yapıcam bundan sonra, özellikle galatasaray ya da onun gibi takımlarla başarılı olmak imkansız kılınmış bu oyunda.

imperius
26.Şubat.2006, 01:27
Normalde dayanamam ama takım gerçekten çok iyi yani insanın içinde bir güven olurda terkedemezsin ya o haldeydim ama şuan 4. ile aramda 12 puan var ve 12 maç var devamlı yeniliyorum en iyi taktikleri denememe rağmen.. ve nedense hep 1-0 1-2 yeniliyorum :D
Galiba en sonunda istifa edeceğim sıkmaya başladı.. :(
oyuncular pek sevmıo galıba senı :)

TüMeR_yAğıZ
26.Şubat.2006, 01:48
ya ilk beş dakikada atıyorlar ya son beş dakikada ortası yok valla resmen.4-0 dan son 14 dk da 4-4 berabere yaptı adamlar.bir anda kaleme yüklendiler yirmiden fazla şut çektiler.apıştım kaldım ve sinirden bir hafta oynamadım.

Eray Dengiz
26.Şubat.2006, 02:19
ya ilk beş dakikada atıyorlar ya son beş dakikada ortası yok valla resmen.4-0 dan son 14 dk da 4-4 berabere yaptı adamlar.bir anda kaleme yüklendiler yirmiden fazla şut çektiler.apıştım kaldım ve sinirden bir hafta oynamadım.

Haklısın.. Yeni bir yama ile düzeltilmesi gereken büyük bir hata! Son dakikalarda 1-2 kere anlarımda her zaman olunca insanın bir sabrı vardır bir yere kadar yani..

kaiserkaan
27.Şubat.2006, 01:08
ya devre arası konusmalarda galipken ne diyosun?Bendede cok oluyo bu durum gercide sonuc ne olursa olsun devre arası pleased demeyince azaldı biraz daha ama yinede yapımcılar biraz abartmıs gibime geldi

eran
27.Şubat.2006, 07:13
Son Dakikada gol veya gollere yeyip yenilmek: Okyanusu yüzerek geçtikten sonra kıyıya 3-5metre kala boğulmak gibi bişey.Çok sinir bozucu,vücudu karıncalandıran,dişleri sıktıran bişey ayrıca bu.Hele bir de şampiyonlar ligi finalinde falan oluyorsa 100metreden betona kafa üstü düşmek gibi birşey oluyor.Aman uzak dursun...

YEZiT
28.Şubat.2006, 00:00
Bende hep uzatmalara doğru atıyorum gollerimi :D

aberkay37
28.Şubat.2006, 00:46
benim de bazen başıma geliyor çok sinirleniyorum ben gol yeyince babam da ordan kalk artık bilgisayardan ders çalış diyor
ama ben en çok fm 6 yı bir kere açamamıştım o zaman sinirlenmiştim monitor gidiyordu aşağı filen atıyordum.

drciwan
28.Şubat.2006, 04:38
hep son dakikalarda yenilmekten bahsetmişsiniz de son dakikalarda yendiğiniz hiç olmadı mı? onun tadı daha bi başka oluyor, hele bir de küçük takımsanız...

nart_susruko
28.Şubat.2006, 19:55
10 haftada 23 puan he...iyi dayanmışsın valla o kadar...ben 3 maçtan sonra deliriyorum...
drciwan dediğin gibi son dakikalarda maç kazanmanın zevkide bi başka oluyor...
birde yeni oyuna soktuğun adamın takımı kurtarmasıda müthiş bişey ya...

askmeloveman
28.Şubat.2006, 21:26
valla bu oyunda hersey olabiliyo...

kaiserkaan
02.Mart.2006, 02:08
neyse arkadaslar gördüğüm bu durum 6.3 patch iyle fazla sıyla düzeltilmiş gol mol yemiyorsunuz ama biraz fazla düzeltilmiş gibi :)

Eray Dengiz
26.Mart.2006, 12:51
Niye hep beni buluyo :) Uşakspor ile yiyodum neyse dedim onun siniri ile oynamadım uzun süre şimdi Galatasaray ile Şampiyonlar Ligindeyim ve ilk 2 maçımı son dakiklar golü ile yenildim. Ayrıca 6.0.3 acayip kaleciye dönüyor ve 3'te 1 gol oluyor. 80 dk.ya kadar 0-1 giriyorum yani yeniyorum maçı ama maç sonucu 2-1 :(
İyice soğmaya başlıyorum. Aynı kuraları banada uygula tamam diyim ama hep karşı taraf :)

vita es morte
26.Mart.2006, 17:11
Cifaa haklı Nişanlın yerine Klavye, Mouse veya Monitör ile kavga edebilirsin..
Bu durumla sık sık karşılaşan biri olarak böyle bir maçta gol yedikten sonra,

Monitöre gel git uyguluyorum sallıyorum fln (tabi sinirden)
Mouse vuruyorum mousepad'e :D
ayrıyetten klavyenin tüm tuşlarına basıyorum..

Denenmiştir tüm sinirleri alıyor :D;)hocam iisimi sen bu videoya bi bak http://www.break.com/index/patiencechild.html (kesinlikle reklam değildr)

lazyboy7
26.Mart.2006, 20:25
kesin fm oynuyo :D:D:D

vita es morte
26.Mart.2006, 20:32
kesin fm oynuyo :D:D:Dbaktn mı lazy

lazyboy7
26.Mart.2006, 20:36
hee welet cizmiş :D:D:D
chelsea ile sariyer e fln yenılıo galıba :D:D

tombul taho
26.Mart.2006, 20:46
aman allahım!!! bu da ne??? yuhhh!! %100 fm oynuyor yaw ama bu kdr kaptırmaz insan kendini ehuehueheuh ben böyle diilim olamam da.. ehuehueh çocuk sıyırmış! almanca bilen arkadaşlar warsa ve ne dediğini çevirebiliyolasa bi zahmet ne dediğini annasak süper olacak :D

bence hakeme fln küfrediyor orda :D

Eray Dengiz
26.Mart.2006, 21:12
hocam iisimi sen bu videoya bi bak http://www.break.com/index/patiencechild.html (kesinlikle reklam değildr)

Bu videoyu daha önce arkadaşım göstermişti. Ama sanırsam FM için değil bu Ogame tarzı oyunlar içindi. Eğer FM'yse gerçekten durumu vahim :D

Nedvedmania
26.Mart.2006, 21:36
video süper

BekirCevik
27.Mart.2006, 11:48
ahhh ahhh pentium denen tanım yeni çıkmıştı. duke nukemin platform oyunu vardi o zaman.küçücük bir adamdik ordan burdan canavar gelirdi ateş eder havalara sıçrardik bölüm geçince..çocuklugumu hatirlattı bu video:p

Eray Dengiz
01.Nisan.2006, 01:51
FM'nin yeni çıkacak versiyonunda veya oyunun lütfen bu son dakika olayını düzeltsinler. Merak ediyorum sadece bana mı oluyor diye. Çünkü 70' sonra bir fark varsa iki takım arasında diğer takım 20' inanılmaz bir hızla oynuyor ve %99 golü buluyor. Hayır tamam olsun ama bu gidişle şampiyonluklar kaçıyor..

LaKe
01.Nisan.2006, 11:55
benim son dakikalarda fazla maç kaybettiğim olmadı. ama çoğu fm oynayan arkadaşımda bundan şikayetçi...

NiC 3 9
01.Nisan.2006, 19:37
bana cm0102 olmuştu.chelsea ile oynerken.1 sıfır yeniktim.90 ve 90 hessebaink attı ve 2-1 yendimmm

BurakMania
01.Nisan.2006, 20:05
senelerden kac sene once hatirlamiyorum sampiyonlar ligi finalinde bayrin in manchaster karsisinda son dakikalara 1-0 onde girip maçi 2-1 en onemlisi kupayı kaybetmesine ne diyeceksiniz bu gercek hayatta olmus biz daha fm de kaybedince sinirleniyoruz