PDA

View Full Version : FM 06'daki en büyük eksiklik sizce ne?

imperius
26.Şubat.2006, 03:38
arkadaslar bu konu daha once acıldımı bılmıorum ama bı fıkrınızı sorım dedım..bence en buyuk eksıklık bazı maclara prım konulması uygulamasının olmamasıdır..sızce?

drciwan
26.Şubat.2006, 06:46
hakemler hakkında yorum yapılamaması (ya da ben yapamıyorum)...

karan9
26.Şubat.2006, 10:06
imperus gibi 1-prim eksikligi
2-odullu turnuva yani sampiyon olunca
3-surekli yama cikmasi. sanki her seferinde hata duzeltilince insan bundan once oynadigi oyunlardan suphe ediyor

dinaMYt
26.Şubat.2006, 13:03
hakemlerle diyalog olmaması,taraftar ve medyanın etkisiz olması....birde takımı kampa alıp bir gün öncesinden deplasmana götüreceğimiz oyunculara karar verme gibi detaylar da eklenmeli bence.

Berkaiser
26.Şubat.2006, 13:22
Bence de kamp olayı eklenebilirdi.

hezzo
26.Şubat.2006, 13:29
yonetim olayındada bayagı bi eksiklikler var bence, yonetime sadece 5 yoldan ulsabiliyosun ya transfer butcesi ya maaş ya antrenman alanlaro ya stad yada takımın yeniden olusturulması bence cok daha fazla sey olması gerek....bide gercekte transferleri genelde yonetim yapar oyunda hic oyle bisey yok

ridvanu
26.Şubat.2006, 13:31
bence transfer yaparken
önce oyuncuyla prensipte anlaşılmalı
daha sonra kulüple pazarlığa girilmeli
kulübe veriyoruz milyon dolarları sora oyuncu gelmiyo
gerçektede önce futbolcuyla prensipte anlaşılmıyomu zaten

imperius
26.Şubat.2006, 14:02
yonetim olayındada bayagı bi eksiklikler var bence, yonetime sadece 5 yoldan ulsabiliyosun ya transfer butcesi ya maaş ya antrenman alanlaro ya stad yada takımın yeniden olusturulması bence cok daha fazla sey olması gerek....bide gercekte transferleri genelde yonetim yapar oyunda hic oyle bisey yok
bence super bı tespıt yapmısın,,yonetım cok zayıf kalıo sadece bı kac konuda aktıf..

hezzo
26.Şubat.2006, 16:02
bence transfer yaparken
önce oyuncuyla prensipte anlaşılmalı
daha sonra kulüple pazarlığa girilmeli
kulübe veriyoruz milyon dolarları sora oyuncu gelmiyo
gerçektede önce futbolcuyla prensipte anlaşılmıyomu zaten
cok dogru...

zargı
26.Şubat.2006, 16:54
hakemler hakkında konusamama olsa süper olurdu

Navras
26.Şubat.2006, 18:46
basın çok etkisiz ve menajerin özel hayatı yok

EreN
26.Şubat.2006, 19:15
Bence Seyirciler çok etkisiz ve prim olayı olmalı
Ayrıca yönetim ile dialog daha fazla olabilir

ibo
26.Şubat.2006, 19:51
1-yönetim aktif değil.
2-Manager olarak aldığımız para hiç bir işe yaramıyor.
3-cm 01/02 deki hakemi federasyona şikayet etme özelliği geri gelsin.

hakansimser
26.Şubat.2006, 21:04
Hizlioglu bence orda aldıgın para işe yarasa zaten cok sacma olurdu tcm gibi bişey olurdu yok ev al yok araba al yok evlen ...
Bence mac arasında başkan Soyunma odasına gırıp cuvalla para koyması gıbı bı secenek olsa Devre arası konusmalarda:)

hezzo
26.Şubat.2006, 21:58
Hizlioglu bence orda aldıgın para işe yarasa zaten cok sacma olurdu tcm gibi bişey olurdu yok ev al yok araba al yok evlen ...
Bence mac arasında başkan Soyunma odasına gırıp cuvalla para koyması gıbı bı secenek olsa Devre arası konusmalarda:)

ya tamamen katılıyorum......

eran
26.Şubat.2006, 22:45
Yönetim sanki yok gibi oyunda.Menajerle yönetim arasında büyük kopukluk var.

TüMeR_yAğıZ
26.Şubat.2006, 22:56
hakemlere yüklenmeden oyunun tadı omuyor ya :D
maçtan sonra hakeme veryansın etme,şikayet etme seçenekleri olsa daha iyi olurdu.

francesco10
27.Şubat.2006, 00:31
hakem olayı çok büyük eksiklik, bide yönetim katılıo ya bazen , misal aziz yıldırım,abramoviç amca , bide haklısınız yönetimle daha fazla diyaloğa girme imkanı olmalı

KeeN
27.Şubat.2006, 02:45
FM yavaş yavaş sihirini kaybediyor ama bence devre arasında soyunma odası 3D olmalı. Futbolcuların hareketleri canlı canlı gözükmeli ve ona göre yorum yapmalı.

gncilker
27.Şubat.2006, 04:46
bence maçlardan sonra basın toplantısı olmalı...
mesela belirli 7-8 tane seçenek olsa ve bunlardan uygun olan 3 veya 4 tanesini seçerek basın toplantısı yapmak daha güzel olabilirdi mesela maçlar öncesinde yapılabildiği gibi mesela bir t.direktörün maçtan önce size yeniceğini sölemesinden sonra siz onu yendiğinizde onu iğneliyerek daha çok keyif alabilirsiniz...:D :D

ve bu seçeneklerden sonra basında bize 2-3 tane sorular sorsun...
bence oyun daha gerçekçi olur.

eran
27.Şubat.2006, 07:03
Bir de daha önce koçlardan futbolcularla ilgili rapor alabiliyorduk.Şimdi o seçenek kalkmış.Sadece doktorlardan sakatlık raporu alınabiliyor...

hakansimser
27.Şubat.2006, 18:36
Bir de daha önce koçlardan futbolcularla ilgili rapor alabiliyorduk.Şimdi o seçenek kalkmış.Sadece doktorlardan sakatlık raporu alınabiliyor...
Aynı şeye bende dıkkat ettım ama koclardan takım raporu şeklinde alabılıyoruz kardeş..Bi üstteki arkadaşın söyledigide aslında var oyunda yanı maclardan sonrada gecmıs macın yorumu yapılıyor sonra bazende arkasına gazetecıler soru soruyorlar ...

imperius
27.Şubat.2006, 23:36
menajer ucretı ne ıse yarıo ya bence cok gereksızzzz

YEZiT
27.Şubat.2006, 23:56
Ben Kadromdaki bir oyuncuyu Klublere oneriyorum satmak için ama FM2oo5deki gibi Klub secemiyorum Liste cıkmıyor. Neden acaba ????

shahinler
28.Şubat.2006, 09:35
walla sizde de oluyomu bilmiyorum ama bence oyun ingiliz takımlarını kayırıyo.milli takım olsun kulüp takımı olsun.daha önceki oyunlarda bu kadar değildi.biraz fazla abartmışlar.ingiltere dışındaki liglere geçtiğinde avrupa kupalarında en az bi tane takım final oynuyo her sene.

askmeloveman
28.Şubat.2006, 21:11
bence bi turk teknik adamin baska bir turk teknik adamla daha farkli soylesi yapma olayi olsa daha guzel olurdu mesela fatih terime vatandasim cok iyi isler cikariyor gibi bir yorum mesaji olsa cok iyi olurdu :)

eytanfb
28.Şubat.2006, 22:47
menajerin özel hayatı yok
bnm total club manageri bi ara tercih etmemin tek nedeni personal life özelliğiydi. her şeyi alabiliyodun. çok da zevkli oluyodu. böylece hedeflerin arasına para kazanmayıda ekleyebiliyodun. ben herşeyi almıştım o oyunda bir tek uzay mekiği alamamıştım. tamam bu kadar abartı olmayabilir ama bence bir personal life hazırlanabilir....

mutlee
28.Şubat.2006, 23:10
istastiklerde top calma, top kaptirma, topla oynama suresi gibi seyleri goremememiz.

drciwan
28.Şubat.2006, 23:36
bnm total club manageri bi ara tercih etmemin tek nedeni personal life özelliğiydi. her şeyi alabiliyodun. çok da zevkli oluyodu. böylece hedeflerin arasına para kazanmayıda ekleyebiliyodun. ben herşeyi almıştım o oyunda bir tek uzay mekiği alamamıştım. tamam bu kadar abartı olmayabilir ama bence bir personal life hazırlanabilir....

gelecekle ilgili planlar kısmı hep boş kalıyor. bu konuda sana katılıyorum.

hezzo
28.Şubat.2006, 23:59
FM yavaş yavaş sihirini kaybediyor ama bence devre arasında soyunma odası 3D olmalı. Futbolcuların hareketleri canlı canlı gözükmeli ve ona göre yorum yapmalı.
ya ozaman bence daha cok sihri kacar tcm ye benzemeye baslar

kaiserkaan
01.Mart.2006, 00:32
hakemlerle dialog olmaması ayrıca ne biliyim nadirde olsa önemli maclarda tribünde olay cıkması gibi gercek hayattakine benzer seylerde olsa iyi olurdu bir de en önemlisi bence takımlara göre tezahürat sesleri yukleseler harika olacak

Aslan41
01.Mart.2006, 01:51
benim için en büyük eksiği
maçların top şeklindeki saçma sapan şekillerdeki topları izliyor olmamızdır.
onun yerine fifa veya konamı futbol külüpleri ile anlaşılsada bizde gerçek bi maç izlesek yedek kulübeden..

devriyel
07.Kasım.2006, 17:09
şike yapabilmeli federasyon eğer şike yuapıldığını tespit ederse takımdan 15-20 puan silse küme düşürse hakemlere rüşvet verilse:D ne güzel olur dimi

devriyel
07.Kasım.2006, 17:14
şike yapabilmeli federasyon eğer şike yuapıldığını tespit ederse takımdan 15-20 puan silse küme düşürse hakemlere rüşvet verilse:D ne güzel olur dimi sakın hemen cimboma laf atmayın laf nereye gidiyo belli:D:D

futbolog37
07.Kasım.2006, 17:20
bence yönetim değişikliği olmalı.ne bileyim yönetim olağan üstü kongreye gidip başkan değişmeli...yönetim biraz daha fazla karışmalı işimize.

GsDoruk
07.Kasım.2006, 18:53
katılıyorum

GsDoruk
07.Kasım.2006, 18:55
katılıyorum devriyele
aslan oyun zaten çok yer kaplıyo öyle olsaydı 5 katını kaplardı ve bizde olsaydık keşke gol yediğimizde böyle külübede hızlı hızlı gezinsek filan

jay-jay
07.Kasım.2006, 18:58
yönetim menajer ve oyuncu arasındaki ilişkilerde büyük kopukluk var bu giderilmeli bence

kale398
08.Kasım.2006, 13:49
bencede transferi yönetim yapmalı.biz sadece listeyi vermeliyiz.gerçektede öyle diilmi zaten hangi teknik direktör futbolcuyla pazarlığa girerki.

mtlo
11.Kasım.2006, 13:40
her istediğin oyuncuyu şak diye satamıyosun. ben fb'aldım appiah'tan tutun da öndere kadar hiç birini hemen satamadım.en az iki sezon oynayacakta ondan sona satılacak.. 2 sene şampiyon olduk kupayı aldık şampiyonlr liginde bir sene final bir sene yarı final oynadık yine satamadım. istifa ettim gs'ye geçtim orda da kimseyi satamayınca oyunu bıraktım 2007' ye bakacam.
bir de satmak istediğin oyuncuyu 4-5 kulüple anlaşıyosun oyuncu kabul etmiyo....ççoook saçma. ya da beceriksizim

GLoBaL_DeeJaY
12.Kasım.2006, 01:14
imperus gibi 1-prim eksikligi
2-odullu turnuva yani sampiyon olunca
3-surekli yama cikmasi. sanki her seferinde hata duzeltilince insan bundan once oynadigi oyunlardan suphe ediyor

evet bende şüphe duyuyorum acaba hilemi yapıyorum diye:o

GLoBaL_DeeJaY
12.Kasım.2006, 01:16
futbolcunun cezası geliyo cezaya itiraz ediyorum itiraz hiç kabul edilmiyor

yunusgs
14.Kasım.2006, 12:14
yönetimde daha çok diyalog olmalı serbest konuşulabilinmeli