PDA

View Full Version : Hamit:"Halil'in eksikliğini hissediyorum"

deniz.91
12.Haziran.2007, 20:31
"Halil'in eksikliğini hissediyorum"

Hamit Altıntop, "Halil'in takımda olmamasına çok üzülüyorum. Bana artı değer katıyordu" dedi. Hamit Altıntop, İsviçre spor kanalına yaptığı açıklamada, ikiz kardeşi Halil Altıntop'un milli takımda yer almamasına çok üzüldüğünü belirterek, şunları söyledi:

"Onun olmaması benim için bir eksiklik. Moral olarak bana artı değer kazandırıyordu. Ne de olsa kardeşim. Onun takımda olmasını çok isterdim. Onun eksikliğini çok hissettim ve hissediyorum. Moral olarak birbirimizi çok destekliyoruz. Ama şu anda yok. Milli takımın başarısı için elimden geleni yapmaya çalışıyorum."

Kaynak:Ligtv.com.tr

GeNç KaRTaL
12.Haziran.2007, 21:37
Hamit gibi bir oyuncudan yararlanamıyoruz.Şu anda lejyonerlerimizden en büyük kulüpte oynayan Hamit.Bayern'dede bu sezon iyiydi.Ama bu turnuvada ondan aldığımız verim "0"..

Cyzio
12.Haziran.2007, 21:46
Halil'i çıkarırken neler olacağını, kardeşinin nasıl etkileneceğini düşünemeyen bir teknik direktör var.Hamit'in böyle olacağını daha önceden bilmesi gerekirdi.Terim'de nedense bir gurbetçi nefreti var..

Fernando Gago
12.Haziran.2007, 21:58
Kim olsa Hamit gibi hisseder ama sağ bekteki performans düşüklüğününü tek sebebi bu olmasa gerek

ThersoN
13.Haziran.2007, 06:24
herkes böyle bir eksikliği hisseder, fakat teknik direktörün bunu düşünmesi konusuna katılmıyor, bu sene iyi performans çıkaran hamit, bayern'de halil ile beraber oynamadı, hamit bence daha çok bu nedene sığınıyormuş gibi bir durum oluştu gözümde

Oghuse
13.Haziran.2007, 06:29
Elbetteki hissedebilir ama bana bahene gibi geldi..Bayern'de nasıl oynuyorda eksikliğini hissetmiyorsa Milli Takım'da oynar..

anil luque
13.Haziran.2007, 06:32
bence de.. bayern'de halil yok ama hamit babalar gibi top oynuyor elbet psikolojik bir baskı vardır ama bahane olmamalı

krALEX1907
13.Haziran.2007, 07:14
Hamitin Milli takımdaki performans düşüşlerinden bir taneside gerçek mevkisinide oynamamasından dolayı. Hamitin gerçek yeri ortasaha ki biz adamı getirdik sağ bek yaptık. Dikkat edersenizde portekiz maçı olsun isviçre maçı olsun o bölgeden çok açıklar verdik çünkü Hamitin defansif yönü okadar kuvvetli değil.

King_91
14.Haziran.2007, 02:42
Ben bile hissediyorum eksikliğini :D adamı hem sağ bekte oynatıyolar bi de kardeşi takımdan çıktı sonra hamit oynamyo diyoz bi de.adam yine iyi oynuyo

yunusgs
14.Haziran.2007, 02:56
İnsan gerçekten etkilenir nede olsa kardeşi ve Hamit'in performansını kötü etkilediği kesin.

Varonil
14.Haziran.2007, 18:47
Hamit ile Halil tek yumurta ikizleri sanırsam.Tek yumurta ikizlerinde kardeşler,birbirlerinden ayrı oldukları zaman kötü etkileniyorlar,fakat performansına bahane olmamalı diye düşünüyorum,-ki olmuyordur da bence ;;)