PDA

View Full Version : Turksportal Kariyer Elit Ligi ve 1. Ligi Puan Durumu (Geçen Sezon)

Mirza
13.Haziran.2007, 01:14
Türksportal Kariyer Elit Lig'i Puan Durumu

http://img129.imageshack.us/img129/9504/tkelsu1.png

LaigLenoir adlı menejerimizi başarısından dolayı tebrik ediyorum.

Türksportal Kariyer 1. Lig'i Puan Durumu

http://img515.imageshack.us/img515/7548/tklxo8.png

Yunusgs adlı menejerimizi başarısından dolayı tebrik ediyor ve Elit Lig'de başarılar diliyorum.
Yunusgs, Inorax ve Cekochan adlı menejerlerimiz Elit Lig'de mücadele etmeye hak kazanmışlardır. Tebrik ederim.
1. Lig'de Lig'i problemsiz tamamlayan menejerler yeniden 1.Lig'de mücadele edeceklerdir. Elig Lig'e çıkan menejerlerin yerine başka menejerlerimiz eklenecektir.

Puan Durumlarını hazırladığı için Inorax kullanıcı adlı grafikerimiz Emre Sipahiye teşekkürler.

Dipnot : Lütfen ekleme talebinde bulunmayınız, mücadele edecek menejerleri bizler seçeceğiz.

Oghuse
13.Haziran.2007, 01:19
Zirvedekilere tebrikler...
8.Olmuşuz.. :D

inorax
13.Haziran.2007, 01:24
Yerel kupadaki şok nedeniyle 1.liği kaçırdım.Sağlık olsun iyi yerdeyiz. :)

tombul taho
13.Haziran.2007, 01:34
yakın bir zamanda çok daha enteresan ve çok aha heyecanlı kariyer ligleriyle sizlerle olacağız arkadaşlar. son kariyer ligini bitirmiş ayrıca bitirirken de başarıya ulaşmış tüm arkadaşlara teşekkürler...

yakın bir zamanda kuralları, takımı, ve hangi üyelerimizin oynayıp oynamayacağını yine forumumuzun bu bölümünden takip edebileceksiniz.

ayrıca turksportal kariyer ligine yeni düzenlemeler yeni kurallar geliyor. bunların hepsi çok yakında sizlerle olacak ;)

LaigLeNoiR
13.Haziran.2007, 01:37
Galiba biz lige devam edeceğiz :)

Varonil
13.Haziran.2007, 01:40
3.olup,TKL'yi iyi yerde bitirmişim.Yeniden böylesine güzel bir organizasyonda yer almak şahsım adına çok gurur ve mutluluk verici.

Ayrıca Elit ligde ilk 3'e giren ve TKL 1.Ligde ilk 2'de olan arkadaşlarımı,abilerimi tebrik ederim :)

RaSenGan
13.Haziran.2007, 02:05
Elit Lig 3.olmak büyük bir başarı.Her ne kadar 5 kişi olsada :p..Bir dahaki sefer hedef liderlik.

tombul taho
13.Haziran.2007, 02:08
Elit Lig 3.olmak büyük bir başarı.Her ne kadar 5 kişi olsada :p..Bir dahaki sefer hedef liderlik.
bir dahaki sefere liderlik olması çok zor çünkü şuanda önümde karalanmış olan kağıtta yeni yapılacak olan tkl'nin yeni puan sistemi duruyor ve kıyasladığım zaman yenisinin gerçekten daha zor olduğunu görüyorum. :0:

RaSenGan
13.Haziran.2007, 02:15
bir dahaki sefere liderlik olması çok zor çünkü şuanda önümde karalanmış olan kağıtta yeni yapılacak olan tkl'nin yeni puan sistemi duruyor ve kıyasladığım zaman yenisinin gerçekten daha zor olduğunu görüyorum. :0:

İlk 3 için yine oynarız abi o zaman.:) Murat abi,İlhan abi,Serkan abi varken liderlik hayal zaten.(:

Ahmet_77
13.Haziran.2007, 03:29
Bütün kupalarda finalde kaybettim,Şampiyonluğu son hafta bıraktım ,6.olmuşum.Oda iyidir :)

yunusgs
13.Haziran.2007, 05:42
Elit lig zor olacak ama Elit lige çıktığım için mutluyum.Benle beraber çıkan Emre ve Mert'i kutlarım.

LaigLeNoiR
13.Haziran.2007, 06:00
En son İngiltere 2.ligindne Nottingham'ı yönetmiştik dahada zor dediklerine göre ne yapacaz acaba :D

RaSenGan
13.Haziran.2007, 06:01
En son İngiltere 2.ligindne Nottingham'ı yönetmiştik dahada zor dediklerine göre ne yapacaz acaba :D

ŞL ve UEFA'dan puan alacağımıza göre takım Avrupa'da oynuyor :)

tombul taho
13.Haziran.2007, 06:03
Aygün şimdi siler "Libertadores" yazarım görürsün... :n: :zuhaha

RaSenGan
13.Haziran.2007, 06:04
:zuhaha Tamam abi sustum :D

ilkistan
13.Haziran.2007, 22:27
Önemli olan katılmak aslında herkesi tebrik ediyorum...

GeNç KaRTaL
14.Haziran.2007, 21:01
Sondan 1.ci olmuşum.Hiç iyi geçmemişti benim adıma o sezon.O kadar transfer yapmıştım.Her şey iyi başlamıştı ama kontrolü kaybedince bir daha belimizi doğrultamadık.:D Dereceye giren arkadaşlara tebrikler..