PDA

View Full Version : sizce ülke uyumu önemlimidir?

Omer90
14.Haziran.2007, 15:49
arkadaşlar öncelikle belirteyim bu benim ilk konum inşallah sizlerin zayesinde güzel bir konu olur.

sizce ülke uyumu önemlimidir?

mesala benim real madrid kariyrimde ortadaki 3'lü mc sırasıyla
arjen roben van der vaart wesley sneijder
bunların önünde de van nistelrooy var hepsi hollandalı ve gerçekten 4'ü oynadığı zaman çok iyi performans sağlıyorlar.
acaba fm'de böyle birşey varmı yoksa banamı denk geldi?

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.bol fm'li günler.

yunusgs
14.Haziran.2007, 17:05
Tabiki önemlidir.Hepsi aynı dili konuşuyorlar aynı stile yakın bir futbol oynuyorlar ve aynı ülkenin vatandaşılar.Örneğin Mısırlı bir oyuncu ile Kanadalı bir oyuncunun anlaşması zordur.

Varonil
14.Haziran.2007, 17:17
Oyuncuların aynı dili konuşması açısından önemlidir diye düşünüyorum ;;)

GodfatheR
14.Haziran.2007, 17:20
Özellikle ligede uyumu çok önemli ben Elano'yu aldım.İlk 5 maç çok kötü oynadı sonra sezonda 28 gol 29 asist yaptı.

dj kolpa
14.Haziran.2007, 20:04
şuanda fenerin izlediği yol gibi

spider3784
15.Haziran.2007, 00:58
Gerçekte olabilir ama FM de olacağını açıkcası ben zannetmiyorum

ThersoN
12.Ağustos.2007, 00:31
olabilir ama pek etkilemez, nasıl olsa tüm oyuncular bilmeyenler bile gittikleri ülkenin dilini ögreniyorlar hiç olmadı diyelim ingilizce biliyorlar, pek fazla etkilemez sanıyorum ama ancak şöyle bir şey olabilir, oyuncular milli takımda da oynar bu yararlı olur, ''bilmem kim ile iyi anlaştıgını düşünüyor'' gibi gelişmeler yararlı olabilir

kaiserkaan
12.Ağustos.2007, 05:22
cok etkiledigini dusunmuyorum . Mesela fransa liginde oynarken dica ve ignasievich i almistim ilk hafta haric takimdaki fransizlardan cok daha iyi oynuyorlardi ve uyumsuzluk gozlenmiyordu . bunun gibi bir cok ornegimde var o nedenle zannetmiyorum o kadar ayrintiya indigini

Trabzonspor
12.Ağustos.2007, 05:50
bu bende oluyor

takım aynen sle orta saha

van persıe-vaart-sneijder
onlerındede palacıo-aguero

acayıp uyumlu oluyolar

Universal
12.Ağustos.2007, 18:18
Tabii ki önemli, Afrikalı bir kaleci aldım uyum sorunu yaşadığını belirtti. İzin verdim ülkesine gitti. Sonra tekrar takıma dahil oldu sorunu devam edince sattım. Eğer çok sevdiğin bir oyuncu uyum sorunu çekerse mutlaka aynı ülkeden başka oyuncu alırsan bu sorun ortadan kalkabilir.

davidvilla
12.Ağustos.2007, 18:35
Ayrı kıtalardan alınca böyle bir sorun oluşuyor.Kotu performans sergiliyor oyuncu ve hep morali dusuk oluyor.

jay-jay
12.Ağustos.2007, 20:05
bencede önemli transfer yaparken aynı ülkeden oyuncular olmasına dikkat ederim..

isimsiz
12.Ağustos.2007, 23:28
bu sayede anlamıs oldum arshavin in neden alex ten kötü oynadıgını:)