PDA

View Full Version : Yeteri kadar şans vermiyormuşum

lampard0644
15.Haziran.2007, 03:09
arkadaşlar villarreal takımını yönetiyorum
şimdi futbolcularun yanında ufak kaygı var baktım takıma yeteri kadar şans vermediğinizi düşünüyor dedi
şimdi ben mesela atıyorum bazen ilk on birimi değiştiririm her macda 2-3 oyuncuyu ilk onbire cıkarmam ertesi mac cıkarırım yada yedekten oyuna sokarım yani benim takımımda herkes oynar yedeğide ası da

şimdi bu oyuncuların yeteri kadar sans verilmiyorun demesinin sebebi

1-ikinci yarının 60-ile 65 dakika arası 3 oyuncu değiştiririm her zaman acaba bundanmı
2-yoksa ilk onbire soktuğum oyuncuları herzaman oynatmam mı
yani bunun değişik bir anlamı varsa söylermisiniz moralleri bozuk oluyo mac kaybediyorum

şimdiden cevaplar için tşk ederim

Oghuse
15.Haziran.2007, 03:18
Sanırım onun sebebi maç öncesi yorumları ve maç içi konuşmlardan kaynaklanıyor..

yunusgs
15.Haziran.2007, 07:26
Birde şu var oyuncularına onu maçtan önce o maçta dinlendireceğini söylersen üzülmezler.

Mirza
15.Haziran.2007, 19:48
Bir çok oyuncuyla ilgilendiğini belirtirsen, bir çok oyuncuyu satılık listesine koyarsan ve bir çok oyuncuya transfer teklifi yaparsan oyuncular yeteri kadar şans vermediğinizi düşünür. Ben de böyle oluyor.

sitte
15.Haziran.2007, 20:13
Galiba çok maç oynamak istiyor:D

gungorbdk
15.Haziran.2007, 20:14
Birde şu var oyuncularına onu maçtan önce o maçta dinlendireceğini söylersen üzülmezler.

Ben bu işi çok yapıyorum ama ona nasıl onu dinlendireceğimi söyleyeceğimi bilmiyorum. Yardım eder misiniz? :)

mustafayasar
15.Haziran.2007, 23:27
mesela takım galip geldiği zaman onlara kızarsan(örneğin: hayal kırıklığına uğradım, kızgınım, kazanmanıza rağmen kötüydünüz) gibi şeyler söylediğin zaman çıkıyo bu ufak kaygılar

Mirza
16.Haziran.2007, 19:02
Ben bu işi çok yapıyorum ama ona nasıl onu dinlendireceğimi söyleyeceğimi bilmiyorum. Yardım eder misiniz? :)

Fare ile oyuncu üstüne gelip sağ tıklayacaksın oyuncu etkileşimi diyeceksin. Orada seçenekler var.

ms1907
16.Haziran.2007, 20:26
yenilgilerden sonra falan takıma kızarsan oluyo diye biliyorum...

blackbriar22
26.Haziran.2007, 20:32
yaptıgın dogru aslında tüm oyunculara şan vermek.fakat arkadaşlarımızın bazılarınında dedigi gibi bunun sebebi oyuncu etkileşimi,maç konuşmaları vs..olabilir..

Vgbnd
09.Temmuz.2007, 08:44
bu durumdan bende rahatsızım ya 3-0 yendiğim bi maçtan sonra güzel sonuç diye team talk yapmıştm sonra demişlerdi sanırım team talklarla ve basına verilen demeçlerle alakalı

King_91
09.Temmuz.2007, 08:48
o dediğin "hep böyle oynamanızı istiyorum" dediğinde oluyor sende öyle demişsin

SAİT71
09.Temmuz.2007, 23:34

Oyuncunun üstüne gelip sağ tuş yapıp yada profilin altındaki Player Interaction (Oyuncu Etkileşimi) kısmına gel. Rest Player'in altındaki seçeneklerden birisini seçersen oyuncu sana oynatmadığın için darılmaz :D

http://i38.tinypic.com/16jk2vk.png

babba
10.Temmuz.2007, 20:14
ben takımın ana kdrosunda toplam 23 oyuncu bulunduruyorum hiç bir oyuncuyu ilk 11 de devamlı oynatmıyorum kaleci hariç oyuncuları secerken kondisyonu en yüksek olanları ilk 11 ekoyuyorum yedekleride aynı şekilde sıralıyorum bu şekilde hiç birinde ufak kaygı olmuyor ayrıca bi oyuncunun kdro durumunu anahtardan yedeğe düşürürsen bu tip şeyler çıkıyo