PDA

View Full Version : Lig Editleme??

GGoKKHHaNN
16.Haziran.2007, 20:18
arkadalar ben kayıtlı oyun üzerinde lig puanını yükseltmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ltfn yardım!!!:uzgun:

bySilver
16.Haziran.2007, 21:02
KayıtLı oyun üzerinde bunu yapman imkansız .

Selman Ozturk
16.Haziran.2007, 22:54
arkadalar ben kayıtlı oyun üzerinde lig puanını yükseltmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ltfn yardım!!!:uzgun:

Bu bir bakima hile yapman ve oyundan ilerleyen yillarda zevk almaman anlamina geliyor. Ancak yine de cevabini verelim: Bahsettigin hususu FM Modifier adli programla yapabilirsin. Oyunun Ayarlar kismindan Gorunum/Ses sekmesini tikladigin zaman karsina gelen pencerede Benzersiz ID'leri goster secenegini aktif etmelisin.Ardindan hangi ulkenin liginde oynuyorsan o ulkenin ID numarasini programa yazarak o ulkenin lig puanini artirabilirsin.

GGoKKHHaNN
17.Haziran.2007, 21:10
ben çözdüm bu işi arkadaşlar.fm modifier de türkiyeyi açtı orda lig puanını yükseltebiliyoruz yinede sağolun....

DisCo
17.Haziran.2007, 21:31
Ancak yine de cevabini verelim: Bahsettigin hususu FM Modifier adli programla yapabilirsin. Oyunun Ayarlar kismindan Gorunum/Ses sekmesini tikladigin zaman karsina gelen pencerede Benzersiz ID'leri goster secenegini aktif etmelisin.Ardindan hangi ulkenin liginde oynuyorsan o ulkenin ID numarasini programa yazarak o ulkenin lig puanini artirabilirsin.

Zaten yukarda gerekli anlatım yapılmıştı. Konu çözüldüğüne göre kilitliyorum.