PDA

View Full Version : Futbolcuların gücü düştü

gmurat
18.Haziran.2007, 07:40
Merhaba
sıkı diyemesemde boş zaman buldukca biraz fm oynarım. FM 08 kariyerim vardı 2014 lere gelmiştim iyiydi hostu.Bitirmek zorunda kaldım neyse kaptalım o mevzuyu :)
Şimdi efendim daha onceden actıgımda hatırlıyorumda tr deki oyuncuların gücleri ehh işte idare ederdi. O zamandan aklımda kalan birkaç oyuncunun biticiliği,özellikleri vs yeni açtığım kariyerle tamamen farklı gibi. Aynı oyun değil pc nin üzerinden format geçti. Dün tsl servis paketini indirdim kurdum açtım oyunu. Sonradan vazgeçtim sildim. Yeni bi kariyer açtım farkettimde oyuncu özellikleri eski hatırladıgıma nazaran baya bi düşmüştü. Örn. Barış özbek, mehmet topal, anil karaer gs den ornek verdim. Gerçi bu futbolcuların güçleri iyi değildi ama baya bi düşmüş. Bunun sebebi bu servis paketimi ? Hemde tiago lima, milan peric adında her oyun actıgımda banko aldıgım isimler vardı. Bu seferde o oyuncularda cıkmadı. Bu neden olabilir ?

Nocna Mora
18.Haziran.2007, 08:12
Servis paketi yüzünden olabilir.

ms1907
18.Haziran.2007, 18:13
bazı oyuncuların özellikleri oyundan oyuna değişiyor ama tabi çok aşırı derecede değil...

karlkani23
18.Haziran.2007, 18:23
Bu FM 2007'de çok başıma geliyordu. Mesela Tevfik Köse'nin frikik özelliği yeni oyun açtığımda 5 başka bir yeni oyun açtığımda 20 çıkıyordu. Hadi biraz fark olmasını anlarım ama 5 nerde 20 nerde?

fmhastasi
19.Haziran.2007, 05:46
Aynen banada oluyor.Bir oyunumda Baki Mercimek çok iyiydi milli takıma kadar çağırdım.Yeni açtığım oyunlarda Baki'ye baktığımda o zaman ki gibi iyi olmayabiliyordu.

amasyali
19.Haziran.2007, 13:58
Arkadaşım, 2014 yılına kadar oyuncular antrenmanlar yaptığı için oyuncunun özelliği durmadan artar . Çünkü o zamana kadar her sezon oyuncu gelişir . En büyük örnek Henri Saivet . Ben oyunumu ilk açtığımda en yüksek özelliği 12 idi 1010 a geldim en düşük özelliği 12 oldu :)

Yeni oyun açınca oyuncunun özelliği değişebiliyor . bu onun ca ve pa'sı ile ilgili olduğunu sanıyorum ama emin değilim umarım ardımcı olmuşumdur :)

1965
19.Haziran.2007, 16:18
Bence de üstteki abimizin bahsettiği gibi bir durum var ortada.

sergioagüero
20.Haziran.2007, 19:49
Antrenman programın ne kadar iyise ve oyuncunun potansiyeli ne kadar yüksekse, oyuncu o oranda gelişir...