PDA

View Full Version : maç bitmesine rağmen maçtan çıkamıyorum!!???

emagicj
21.Haziran.2007, 23:58
ben leverkusen takımıyla oynuyorum bi maçta maç bttikten sonra devam et yazmıyo hala oyna/durdur yazıyo yani maç bitmesine karşın hala devam ediyomuş gibi görünüyü ama oyuncular sahada yok 90 dakika da bitmiş am devam edemiyorum oyuna ve bikaç kere denedim hep bu maçta oluyo ne yapabilirim ya da sorun ne olabilir????

El Barto
22.Haziran.2007, 00:00
Kullandığın skinden kaynaklanıyor olabilir. Skini değiştirip dener misin?

emagicj
22.Haziran.2007, 00:11
işe yaramadı :S

El Barto
22.Haziran.2007, 00:14
Birde oyunu kaldırıp tekrar kurmayı dene. Belki bir işe yarar.

tuweyk
22.Haziran.2007, 01:09
aynı sorun bende de var.ben de bi de spiker aptal oldu.o bişeyler diyo ama maçla alaksı yok.mesela defansta top servette ümit karan shot goal for galatasaray diyo.kayseriyle maç vardı.3-4 gol varken skor 7-1 kayseri oldu.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bu sorun bende 8.02den sonra oldu ayrıca

emagicj
22.Haziran.2007, 03:23
evet aynen öyle benimki de spiker maçla alakası olmayan şeyler söylüyo kendiliğinden gol falan oluyo :S:S:S

burakreis
22.Haziran.2007, 05:52
aynı sorunu ben de yaşadım nedir çözümü

KaF KeF
22.Haziran.2007, 06:04
Tek bir kariyerde mi oluyur?Yada Spiker turkce ise orjinal spikeri yukleyin

DisCo
22.Haziran.2007, 20:07
Genelde skin kaynaklı oluşan bir problem olarak göze çarpıyor. Çözümü konusunda kesin olarak bunu bunu yapın diyemeyeceğim. Ancak kayıtlı oyununuzda bir bozulma olduğu aşikardır. Farklı bir skin kullanıyorsanız bunu değiştirdikten sonra açacağınız yeni kariyerlerinizde bu problemle karşılaşmayacağınızı düşünüyorum.

tuweyk
29.Haziran.2007, 21:44
ben orjinal sikin kullanıyorum.spiker de türkçe.her maçta olmuyo böyle bazı maçlarda oluyo ama gerçekten büyük bi sıkıntı her maç öncesi kayıt yapıyorum bozulan maçı tekrar oynuyorum.genelde de çok gollü maçlarda oluyo.yeni kariyere başlasam buna da yazık olucak.çok iyi gençler aldım stadı geliştirdim.3-5 sene sonra 18 yaşında bu gençlerle galatasaray barcelona gibi bişey olur diye bekliyodum yazık oldu :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
bir de şuna dikkat ettim latest scoresda maçı 2-0 olarak gösteriyo ama maç 4-0 bitti.

zemlinskis
29.Haziran.2007, 23:38
evet skinden kaynaklanıyor olabilir

juanov
30.Haziran.2007, 11:35
benim de böyle bir sorunum vardı kendiliğinden geçti maç bitince geçemiyorsan da ertesi güne tatile gidebilirsin bu büyük bir sorun değil bence performansı da etkilemiyor.ben ilk skin değiştirdiğimde düzelmişti bu sorun sonra tekrar ortaya çıktığında ne kadar skin değiştirirsem değiştiriyim düzelmedi sonra kendi kendi düzeldi

Jesus_FB
30.Haziran.2007, 12:16
Bende Dortmund ile oynuyorum bende de aynı sorun oluyor çok sinir bozucu bir şey maç bitince devam etmese 1 günlüğüne tatile gidip o maçı kurtarabiliyorum sende bunu yap

tuweyk
30.Haziran.2007, 22:15
saolun arkadaşlar deniycem bunu.bu arada benim o oyun 8.0 olarak açılıp 8.02 olarak devam eden oyundu.acaba data dan mı dedim 8.02den yeni bir oyun başlattım.gene aynı sorun oldu.

juanov
01.Temmuz.2007, 04:08
datadan olduğunu sanmıyorum skinden kaynaklanan bir problem ama çok kesin bir çözümü yok biraz şansa kalmış bişey tek yapabilceğin şey skin değiştirmek

tuweyk
02.Temmuz.2007, 20:28
skin değiştirdim aynı sorun devam ediyor :(
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
tatile gitmesine gidiyorum ama maç çok garip skorlarla bitiyor.mesela 6-4.biter mi bittiği de olur ama çok saçma skorlar çıkıyo.adam sakatlanıyo taktik menüsüne gidiyo ama sakat adamı göstermediği için hiçbirşey yapamıyorum.baya baya maç tamamen şansa göre bi skorla sonuçlanıyo.yeniliyo olduğum durumlarda taktiksel değişiklik yapıp aldığım maçlar vardı.şimdi yapamıyorum.bu sorun 8.02den kaynaklanıyo olabilir :(

uygurmanager
02.Temmuz.2007, 22:59
Ayni sorun bendede oluştu...maçı anlatan spikerle görüntü rasında hiç alaka yok kalecim degaj yaparken bi bakiyorum karşı takımın gol halesine bir gol eklenmiş bi bakıyorum ben atmışım ama haberim bile yok maç bittikten sorna maçtan çıkamadım aynı şekilde bende tatile gittim..ama sorun devamlı oalrak devam ediyor..sorun skin kaynaklı diyorsunuz ama ben water skin 2oo8 i indirdim forumdan yani ondan oldugunu sanmıyorum data da bi sorun olabilir dicem ama editorle de oynamadım gerçekten çok sinir bozucu :S:SS:S: