PDA

View Full Version : Fm 2008 Oyunda kinaye yapmaca

Redrum
24.Haziran.2007, 03:32
Arkadaşlar yenildiğim bir maçta oyuncularıma desem ki: "hep böyle oynamanızı istiyorum." Adamların işin içindeki manayı anlarlar mı, yoksa len bu tozutmuş mu derler:)

GeNç KaRTaL
24.Haziran.2007, 03:39
Bence senin takım konuşmalarında yeterince etkili olamadığını gibi bir şeyler düşünürler.Ya da böyle bir şey..

Bu kinayeyi anlayacak kadar zapay zekanın geliştiğini sanmıyorum.:D

Dur bakalım birileri elbet yapmıştır.Ne olduğunu öğreniriz.:)

King_91
24.Haziran.2007, 03:47
sanırım 2006'da sonunda ünlem olan kinayeli bir laf vardı ama 2008de öyle bir konuşmayı anlayan bir yapay zeka oldugunu sanmıyorum :D

DisCo
24.Haziran.2007, 03:52
Gurur duyuyorum asıl anlamıyla ise hayal kırıklığına uğruyorum seçeneği vardı. Bu tarz birşeyi anlayabildikleri için oyuna bırakıldığını düşünüyorum. Ancak iyi anlamda olan hep böyle oynayın lafını iğneleyici olarak kullanırsan bunu anlayamazlar.

Redrum
24.Haziran.2007, 03:59
yalnız şöyle bir şey de var, hep böyle oynayın deyince (denediğim kadarıyla) hep aldığım cevap karşı tarafın mutsuz olmasıydı..

GeNç KaRTaL
24.Haziran.2007, 04:02
yalnız şöyle bir şey de var, hep böyle oynayın deyince (denediğim kadarıyla) hep aldığım cevap karşı tarafın mutsuz olmasıydı..

Evet kendilerini baskı altında hissediyorlarmış.Ben ilk bu konuşmaların oyuna eklendiği zaman yapmıştım.Bir daha hiç yapmadım sonucunu görünce.:D

Redrum
24.Haziran.2007, 04:16
Ben de korkuyorum açıkçası şimdi yapmaya:D Büyük planlarım var takımımla daha ilk günden küstürmeyelim:D Daha bugün merak ettim gittim aldım fm 2008 cdciden onun için bu cahillik arkadaşlar:)

yunusgs
24.Haziran.2007, 05:01
Bence yanlış anlarlar ve üzerlerinde baskı hissederler.

gencerker
26.Haziran.2007, 20:28
Fm 2008'in verdiği tüyolardan birini okumuştum
Hep aynı yorumu kullanırsanız bir süre sonra etkisiz kalır diyordu

onore
30.Haziran.2007, 08:35
fm 2008 de kinaaye vardır arkadaşım dandik bi oyuncuyla ilgilendiğimi söyledim defans oyuncum micah richards ın yorumu şöyleydi; menajerinin mizahi yönünden dolayı memnun :D

goosfraba
30.Haziran.2007, 09:51
İlginçmiş onore :) bunun ile ilgili forumda bir konu vardı yanlış hatırlamıyorsam. Evet o takım konuşmasını yaparsan oyuncular kendilerini baskı altında tutarlar -ki nitekim bu konuşmanın karşılığını alamazsın ki sende de öyle olmuş. Mesela ben kilit maçlarda (derbiler, şl veya uefa maçları gibi) taraftar için diyorum semeresini de görüyorum.