PDA

View Full Version : Yabancı Sınırlaması Sorunu Olmayan Ligler!

klasgs
24.Haziran.2007, 10:54
Arkadaslar bu konuda da onerınız varsa alabilirmiyim ? Sunu soylıyım ben ajaxı calıstırıyorum bu konuda herhangıbır sorun yasamıyorum ama sıkıldım ajaxtan baska lıgde baska kulup calıstırmak ıstıyorum ama bu konuda onerınız olan lıg hangısı acaba ? gercekten cok onemlı benım oldugu kadar baskalarıda ıcın onemlı oldugunu dusunuyorum. Ben cok oyuncu alan ve satan bırıyım yardımlarınızı beklıyorum. (ingilterede calısma ıznı sorunu var) :tur:

amasyali
24.Haziran.2007, 14:20
Kardeş tüm liglerde yabancılara karşı bir kısıtlama oluyor ama en rahat yabancı alınabilen lig yine İngiltere ligi ;)

ToRoSKaPLaNı
24.Haziran.2007, 15:22
hollanda ligindede yabancı sınırlaması yok

Addolorato
24.Haziran.2007, 17:37
Almanya ligindede sınırlama yoktur

yunusgs
24.Haziran.2007, 19:18
Fransada da yok zannedersem.

spider3784
24.Haziran.2007, 20:24
Fransa'da vardı ama nasıl bir sınırlamaydı hatırlmıyorum.

dberksu
24.Haziran.2007, 20:36
ispanya'da sanırsam non-europe:3 kişi şeklinde bir sınırlama vardı.

klasgs
24.Haziran.2007, 22:37
Kardeş tüm liglerde yabancılara karşı bir kısıtlama oluyor ama en rahat yabancı alınabilen lig yine İngiltere ligi ;)

ingiltere liginde belirtigim gibi çalışma izni sorunu var benım transfer edecegim oyuncular hepsi genç olması hicbirine calısma ıznı cıkmıyor ingiltereyi sildim kafamdan
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

hollanda ligindede yabancı sınırlaması yok sen okumadan cvp yazdın galıba zaten hollanda lıgını calıstırıyorum yazdım oraya baska lıg varmı dıyorum
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Fransada da yok zannedersem. fransa ve almanya dıyorsunuz bır denıyım. italyayı actım orda da avrupa bırlıgı dısında sadece bır sezona ait 1 oyuncu olabılıyorsun sacmalık yani :icon_biggrin:

juanov
24.Haziran.2007, 22:47
benim bildiğim belçikada da yok yabancı sınırlaması

klasgs
24.Haziran.2007, 23:08
Fransada da yok zannedersem.
simdi baktım fransada 4 ab dısında oyuncu oynayamaz sınırlaması var :icon_biggrin: diger liglere bakıyorum
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

benim bildiğim belçikada da yok yabancı sınırlaması
sagol belcıkada yok sadece 6 tane oyuncu kendı yetıstırdıgın oyuncu olması gerekıyor ama sadece bu kadro numaraları secerken gereklı olan bır durum yanı ılk 11de olması gereken bır durum degıl yani. tek sorun pek kımsenın bu lıge ılgısı olmaması yanı oyunculer pek gelmeyı ıstemıyor bu lıge...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Almanya ligindede sınırlama yoktur
almanyada sadece kalecı alman olması gerekıyor galıba sınırlama dedıgın gıbı yok sanırım cok sagol

1myLikeToo
25.Haziran.2007, 00:33
bnm bildiim ingiltere almanya hollandada yok ingilterede nottm forest i çalıştırıodm her uyrukdan adam wardı :D

yunusgs
25.Haziran.2007, 02:04
Türkiye'de cazip aslında 8 tane yabancı.

dj kolpa
25.Haziran.2007, 06:48
Türkiye'de cazip aslında 8 tane yabancı.

aslında haklısın .
bildiğim sewdiğim bi lig ama ben her gördüğümü aldığım için bana yetmio:D

Addolorato
25.Haziran.2007, 06:56
Almanyada normalde kaleci alman olması gerekiyo ama onu oyuna yansıtmamışlar yani kaleci alman olmasada olur:D

klasgs
25.Haziran.2007, 10:25
aslında haklısın .
bildiğim sewdiğim bi lig ama ben her gördüğümü aldığım için bana yetmio:D
aynen katılıyorum zaten hıc bır turkte kadromda yer almıyor :icon_lol: bak onerebılecegım hollanda ajaxtan sonra yeni buldum sınırlama yok portekız ligi!!
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Almanyada normalde kaleci alman olması gerekiyo ama onu oyuna yansıtmamışlar yani kaleci alman olmasada olur:D dogru normalde cunku oyleydı bu da managerın gozunden kacanlar :icon_lol:

King_91
25.Haziran.2007, 21:42
ya sitede sanki böyle bir rehber vardı da bulamadım

furkanaksin
25.Haziran.2007, 22:24
Al arkadaşım bu doyada yazıyordur. Ben upload ettim.

http://rapidshare.com/files/124916303/s__305_n__305_rlamalar.txt.html

King_91
25.Haziran.2007, 22:28
Al arkadaşım bu doyada yazıyordur. Ben upload ettim.

http://rapidshare.com/files/124916303/s__305_n__305_rlamalar.txt.html

ben de arkadaslara yardım için arıyodum zaten :D nese saol yine de

klasgs
26.Haziran.2007, 00:09
saolun bu super oldu cok faydası dokuncaktır
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaslar cok fazla yanlıs var kım hazırlamıssa ıyı hazırlamamıs örnegin; almanyada yok kısıtlama ama var ve 5 oyuncu ab dısı olabılır demıs ayrıca portekızde yok 4 ab dısı oyuncu kadrada yer alabılır demıs ispanyada benım bıldıgım var yıne yok demis en onemlısı italyada yok demiş yine var yani cok yanlıs bilgiler mevcut

karlkani23
26.Haziran.2007, 01:08
Sırbistan liginde yabancı sınırlaması yok. Ama yıldızlar da gelmek istemiyor. Brezilya ve Afrika'dan çok yetenekli ve ucuz yıldızlar alınabiliyor. Bir de mesela Red Star'ın altyapısı müthiş. Buradan Sırp Ligi için yıldız olabilecek çok sayıda oyuncu çıkıyor.

juanov
26.Haziran.2007, 02:20
http://www.turksportal.net/makale/fm/464/

şurdan da bakabilirsiniz biraz eski bir kaynak ama bence yeterli

yunusgs
26.Haziran.2007, 02:33
Bu rehber çok yararlı bir rehber yazanın eline emeğine sağlık.

klasgs
26.Haziran.2007, 09:13
arkadaslar cok fazla yanlıs var kım hazırlamıssa ıyı hazırlamamıs örnegin; almanyada yok kısıtlama ama var ve 5 oyuncu ab dısı olabılır demıs ayrıca portekızde yok 4 ab dısı oyuncu kadrada yer alabılır demıs ispanyada benım bıldıgım var yıne yok demis en onemlısı italyada yok demiş yine var yani cok yanlıs bilgiler mevcut yanılmayınn!!!

Professeur
26.Haziran.2007, 09:16
arkadaslar cok fazla yanlıs var kım hazırlamıssa ıyı hazırlamamıs örnegin; almanyada yok kısıtlama ama var ve 5 oyuncu ab dısı olabılır demıs ayrıca portekızde yok 4 ab dısı oyuncu kadrada yer alabılır demıs ispanyada benım bıldıgım var yıne yok demis en onemlısı italyada yok demiş yine var yani cok yanlıs bilgiler mevcut yanılmayınn!!!
Abi yazının yazılış tarihinden olabilir.Kontrol ederseniz yazının yazılış tarihi:29.07.2006

klasgs
26.Haziran.2007, 09:35
Abi yazının yazılış tarihinden olabilir.Kontrol ederseniz yazının yazılış tarihi:29.07.2006 o tarihse o zaman bu bılgı bıze pek yararlı olmayacak...

zorra
29.Haziran.2007, 06:12
ispanya liginde istedigin kadar yabancı alabılırsın 3 dıyor ama butun yabancıları aldıktan sonra secıp kadroyu yolla demeden butun numaralı verıp yukardan oklardan geri yaparsan onlar otomatık olarak numaralanıyor buda bir bug abuse :)

klasgs
29.Haziran.2007, 06:20
tam anlamadım ama nasıl tamam belkı ıstedıgın kadar alabılırsın ama kadroda 3 tane sadece oynatabılırsın yanlısmı bılıyorum _??

Cengo
29.Haziran.2007, 10:23
Almanya Ligi'nde hiç bir statü yoktu artık..

krapinovic
29.Haziran.2007, 11:28
Alman liginde değil ama kupada sınırlama var...
Kupa maçlarında yanlış hatırlamıyorsam 3 AB dışı oyuncudan fazlası oynatılamıyor...

sanalkaos
29.Haziran.2007, 19:02

Biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar diye bir laf vardır.

1. İngiltere Ligi potansiyeli yüksek olmayan oyunculara çalışma izni vermiyor.
2. Hollanda Liginde ve bir çok ligde yabancı sınırlaması yok.

deniz.91
29.Haziran.2007, 19:21
Ukrayna ve Rusya ligindede bir sinirlama yok

karlkani23
29.Haziran.2007, 23:29

Bu liglerde maç kadrosunda yabancı sınırlaması getiriliyor. En fazla 8 yabancı maç kadrosunda olur diye hatırlıyorum.

klasgs
30.Haziran.2007, 21:40
Biliyorsan konuş ibret alsınlar, bilmiyorsan sus adam sansınlar diye bir laf vardır.

1. İngiltere Ligi potansiyeli yüksek olmayan oyunculara çalışma izni vermiyor.
2. Hollanda Liginde ve bir çok ligde yabancı sınırlaması yok. katılıyorum kardes :icon_lol:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Bu liglerde maç kadrosunda yabancı sınırlaması getiriliyor. En fazla 8 yabancı maç kadrosunda olur diye hatırlıyorum. aynen oyle en azından rusya lıgını bılıyorum cskada oynadıgım ıcın belkı ıstedıgın kadar alabılırsın ama kadroda 8 yabancı oyuncu oynayabılır. diger kalan rus olması sart...

poggerpohl
30.Haziran.2007, 23:54
aynen oyle en azından rusya lıgını bılıyorum cskada oynadıgım ıcın belkı ıstedıgın kadar alabılırsın ama kadroda 8 yabancı oyuncu oynayabılır. diger kalan rus olması sart...

3 tane de rus oynat nolcak =)

571317
02.Temmuz.2007, 18:29
fransada afrikalılar serbest ayrıca Türkiyede belli bir zaman sonra 10a çıkıyor yabancı sınırı.en rahatı almanya ne permit ne sınır :D

babba
03.Temmuz.2007, 07:07
almanyada sınır yok ama ilk onbirde 3 ab dışı oynatabiliyosun hollanda ve ingilterede yok ama hollanda ligi cok sıkıcı ben bir sezonu zor bitirip kendimi ingiltereye attım en iyisi ingiltere

klasgs
03.Temmuz.2007, 12:18
ingiltere en kotusu cunku genc oyuncu getıremıyorsun calısma ıznı werılıyor benım aldıgım oyuncuların hıcbırını ıngılterede karıyer actım alamadım

Sir FRD
03.Temmuz.2007, 22:38
ingiltereye alcağın adamın milli maçların yüzde 70 indeydi sanırım oynaması gerekiyor.Fransa İspanya ve İtalya İsviçre'de ab dışından oyuncu sınırlaması var.Portekiz Almanya Hollanda Belçika'da yok

dirtyy06
11.Temmuz.2007, 21:07
kardeş portekiz ligi ni bi dene fm (2007 de yabancı sorunu yoktu ben sportıng i çalıştırıyordum portekiz li bi tane oyuncum vardı ötekileri brazilya,mexica,kolombiya dan çok oyuncu vardı)

cagri86
11.Temmuz.2007, 21:59
portekizde bildiğiim kadarıyla vardı çünkü brezilyalılr yabancı sayılmıyordu..Ben de sürekli brezilyalı alıyordum...fm 2007 de oynamıştım portoyla..2008 de de aynı kural mı geçerli bilmiyorum

ilkay93
12.Temmuz.2007, 01:35
İsrail ligindede yok bildiğim kadarıyla (Hatalıysam düzeltin )

juanov
12.Temmuz.2007, 01:42
fransada afrikalılar serbest ayrıca Türkiyede belli bir zaman sonra 10a çıkıyor yabancı sınırı.en rahatı almanya ne permit ne sınır :D

ben hiç böyle birşey görmedim 2013 teyim sınırlama hala 7 (versiyon 8.0.0)

ugurkavas
12.Temmuz.2007, 05:52
almanyada var yahu ama sadece kupa maclarındaydı herakde

klasgs
17.Temmuz.2007, 01:59
portekizde bildiğiim kadarıyla vardı çünkü brezilyalılr yabancı sayılmıyordu..Ben de sürekli brezilyalı alıyordum...fm 2007 de oynamıştım portoyla..2008 de de aynı kural mı geçerli bilmiyorum portekiz liginde yok sınırlama dilediginiz gibi porta, s.lizbon veya benim gibi benficayı çalıştırabilirsiniz bol fmli günler:icon_lol:

I3esiktas
17.Temmuz.2007, 04:03
Ya ben Rusya liginde 3 sezon oynadımda 6 rus oyuncu 11de oynatman Lazım cok kotu bısey 4. sezonda baska kulube gittim Rusya Liginden takım secmeyin derim.

Knightmare
18.Temmuz.2007, 02:09
Almanya ligi'nde sınır şöyle var. Bundesliga'da yok sorun ancak Liga-Pokal'de var yani almanya kupasında yabancı sınırı var. Yaw alın istediğiniz kadar oyuncu, kayıtların yapılacağı son gün tatile çıkın hepsi kaydolsun :D ne uraşıyorsunuz bu kadar :D:D

Jushua
19.Temmuz.2007, 04:31
Amerika liginde yabancı kısıtlaması varmı ?

ugrdrmz
21.Temmuz.2007, 09:41
ingiltere liginde bütün genclere weriolar izin ama oynatamiosun belli bi süre.mesela afrkali bi adam aldin 17 yasinda onun yaninda "izn" ibaresi cikar.o futbolcuyu gönderirseniz kiraliga ilerleyen 2 sene de tekrar sözlesme teklif ederseniz izin cikio eger futbolcuda gelişme weya potansiyel warsa.ama ilk aldiginda oynatamiosun.2 sene kiraliktan sonra anca oynatabilirsiniz.sözlesmeye izin werirlerse izinsiz birisi ici artik onu rahatlikla oynatabilirsinz.saygilar.

SiR ToMaSRoSiCkY1
21.Temmuz.2007, 19:35
Almanya
Hollanda
İngiltere
İrlanda
İskoçya
Portekiz....

kral_67
21.Temmuz.2007, 22:01
Hollanda da sınır yok
Almanyada 3 AB dışı oyuncu ilk 11 oynayabilir
İngiltere de work permit olayı var ab dışından oyuncu almak için oyuncunun son 2 yıldaki milli maçlardan çoğunda oynaması şart...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

Amerika liginde yabancı kısıtlaması varmı ?

yabancı sınırlaması yok ancak amerikada transfer görüşmelerini kendin yapmıyorsun lig yönetimi yapıyor nba gibi salary cap diye bi durum var birde draft olayıda var tabi...:)

SiR ToMaSRoSiCkY1
21.Temmuz.2007, 23:27
Hollanda da sınır yok
Almanyada 3 AB dışı oyuncu ilk 11 oynayabilir
İngiltere de work permit olayı var ab dışından oyuncu almak için oyuncunun son 2 yıldaki milli maçlardan çoğunda oynaması şart...
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

yabancı sınırlaması yok ancak amerikada transfer görüşmelerini kendin yapmıyorsun lig yönetimi yapıyor nba gibi salary cap diye bi durum var birde draft olayıda var tabi...:)

1-Almanya'da oyuncu sınırlaması yok.Sanırsam DFB Pokal'de var ama ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum.
2-İngiltere'deki Work Permit olayında ise itiraz ederseniz çoğu futbolcuyu izin çıkıyor alıp oynatabilirsiniz.

ThersoN
22.Temmuz.2007, 05:40
portekize istedigin kadar brezilyalı getirebiliyorsun sanırım, 3 büyükler dışında tüm takımlarda brazilyalı oyuncusu, portekizlilerden daha fazla

klasgs
29.Temmuz.2007, 04:33
portekize istedigin kadar brezilyalı getirebiliyorsun sanırım, 3 büyükler dışında tüm takımlarda brazilyalı oyuncusu, portekizlilerden daha fazla
haklısın :)

thebayezid
29.Temmuz.2007, 23:59
brezilya yabancıda bayagı sıkıntılı orda bi takım yonetebilirsin

meric
31.Temmuz.2007, 19:05
vay bee neyse saolun

kakakahaha
28.Eylül.2007, 20:00
ark. bana hiç bir ligde sınır yok hile,program vb. kullanmıyorum :D türkiye liginde istediğim kadar yabancı alıyorum xD sadece 7 sine numara veriyorum. daha sonra avrupa listesine veriyorum bu numarasız oyuncuları oynatıyorum.ve kendiliğinden numara alıyolar :D böylece ligdede hepsi numaralı oluyo ama sadece 6 sı oynuyo :D

yardımım olduysa ne mutlu bana :D

tosyalinl
10.Aralık.2007, 20:36

Rusya 1. liginde 3 yabanci, süper ligde ise 5 yabanci sinirlamasi var. Kupada yok. Kupada kadroda kendi yetistirdigin bir futbolcu olmali, lig maclarinda ise alt yapidan 2. Rus liginde bayagidir oynadigim için biliyorum. Birde rus vatandasligi almalari 7 yil sürüyor, o zamana kadar futbolcular kocuyor :D.

volkanizma_86
10.Aralık.2007, 21:18
abi kimse sölememiş galiba PORTEKİZ liginde bi sınırlkama görmedim daha...

chawush
25.Aralık.2007, 05:22
ben hiç böyle birşey görmedim 2013 teyim sınırlama hala 7 (versiyon 8.0.0)
Kaç yılında kalkıyor bu sınırlama?? oyunum orjınal versiyon 8.0.2