PDA

View Full Version : tpd ye yıldız almak

mummy
28.Şubat.2006, 12:03
ya merak ettım arkadaslar ben bır turlu beceremedım turkıyeye ronaldınho messi nihat bekım karlos....... falan gibi yıldız ala bılen varmı (tabı ılk seneiçinde sadece) ben beceremedımde:D ne kadar verırsen ver sozlesme yapmıyolar senle...

ridvanu
28.Şubat.2006, 13:50
Ben 2. sene Baros ve ve Denilsonu beşiktaşa getirdim
ama ikisininde rep.i National.
Continantel ve World class getirmen imkansız diyebilirim
zaten ilk seneki bütçen yetmez

mummy
28.Şubat.2006, 13:53
butçe yetiyo ftbolcu satışından falan mesela messı gıbı 3 tane alabılıyon nıhatı alabılıyon ama kulup satsada sozleşme yapmıyolar acaba bır sırrı mı var bu işin onu merak ettım

ridvanu
28.Şubat.2006, 13:57
o zaman bütçe dışında yazdıklarımı oku
senin takımın tanınmış bi takım olmadıkça
continantel ve world class adamlar gelmez
para herşey diil kariyer yapmak istiyo adamlar

mummy
28.Şubat.2006, 14:00
burası saçma işte oyunun nasıl gercek hayatta anelka gelebılıyosa bende oyunda onun kalıtesınde adam alabılmelıyım bu da oyunun hatalarından bırı bence

zargı
28.Şubat.2006, 15:12
ben bişeye dikkat ettim mesala nihatı real sociedad ın basına gecip galatasaraya verdiinde onlar imza attırabiliyolar ama sen galtasarayın basındaysan imza attıramıyosun

Eray Dengiz
28.Şubat.2006, 15:14
Birde maaş olayı da etkili.. Şöyle düşünün, Barcelona Ronaldinho'ya veya bırakın Ronaldinho'yu Sociedad Nihat'a maaş olarak 200.000 YTL civarı veriyor.. Galatasaray teklif yapıyor herşey tamam maaş vermeye gelince Galatasaray 80.000 - 90.000 civarı veriyor.. Eee doğal olarka Nihat kabul etmiyor..

horus07
28.Şubat.2006, 15:44
burası saçma işte oyunun nasıl gercek hayatta anelka gelebılıyosa bende oyunda onun kalıtesınde adam alabılmelıyım bu da oyunun hatalarından bırı bence

Hata demek yanlış olur belki ama sana katılıyorum.Tanınmış bir oyuncuyu transfer etmek istediğinde hemen red cevabı geliyor.Burada ben olayı takımın tanınmışlığına ve aldığı başarılara bağlıyorum.

ridvanu
28.Şubat.2006, 15:47
yıldızın yaşı genç ise paraya bakmıyor
ama 30 lu yaşlarda ise
parayla kandırabiliyosun
mantıklı

ayrıca takıma yıldız getiricem diye dengeleri
altüst edersen yararından çok zararı olur kulübe benden söylemesi
atıyorum sergen 35bin alırken Ronaldinho ya 100bin verirsen
sence ne kadar verim alabilirsin sergenden? veya başka bir futbolcudan

imperius
01.Mart.2006, 01:51
ılk sene gelmesı cok zorr..takım ıtıbarının artmaı lazım bu da avrupada basarıya endekslı bı de namussuzlar cok ucret ıstıo..nıhat a yıllık 4 mıo verdım teklıfı kabul edılemez buldu namussuzz..allah gozunu doyursunn

Hububat_Fiyatları
01.Mart.2006, 02:43
ben continental grossoyu 2. sene beşiktaşa getirdim daha önceden de ilk sene continental tuncay ı getirmiştim ama worldwide getirmedim henüz fm 2006 da

eran
01.Mart.2006, 03:12
Gerçekten bu konu tartışılması gereken bir konu.Adam serbest kalıyor mesela.Sen yıllık 5milyon euro öneriyosun,Avrupa'dan ünlü bir kulüp 2 milyon euroya kapatıyor işi.Arada 3milyon euro var.5yıllık bir antlaşma düşünün.15milyon euro eder.Ben size derim ki bu adam gerçek hayatta aradaki 15milyon euro için değil imza atmak başka neler yapabilirdi siz tahmin edin.

caglar0016
01.Mart.2006, 08:58
bence imkansız değil.İlk sene kerlon tevez gibi oyuncular getirirsen takıma avrupada başarı sağlarsın ve avrupada başarı sağlayınca (1-2 sene boyunca) kimi istersen gelio ben kendimden biliyorum...

T_A_N_E_R
01.Mart.2006, 12:08
walla ilk senelere world class oyuncu alamazsin eger avrupada bi basari gosterirsen oyuncular gelir ben mesela uefa cup a yi alfim gs len ve sonraki sezon takimimma £30 milyon luk oyuncu aldim van persie roncatto..... messi ide geliordu ama yabanci konteyjanim doluydu :)

nart_susruko
01.Mart.2006, 12:21
başarı yoksa yıldız da yok...
ben şu ana kadar bunu gördüm...

FeYYaz1989
01.Mart.2006, 12:26
Şimdi saçma diyen arkadaşlar olmuş
Şu anda Ronaldinho,Beckham,Nihat,Roberto Carlos,Shevchenko Türkiye'ye gelirmi?
Sen bunlarla N.Anelka'yı kıyaslayabilirmisin?Mesela arkadaş M.Baros'u almış.N.Anelka ile aynı seviyede bunlar.Yani bir saçmalık hata falan yok aksine daha fazla gerçekçi.

Cnkby
01.Mart.2006, 20:44
kardeşlerim inanmayacaksınız ama ben ilk senemde leo messi yi getirdim beşiktaşa.sırrı verdiğiniz parada yatıyo.adama ne kadar cok para verirseniz o kadar iyi olur...

mummy
24.Mart.2006, 13:18
kardeşlerim inanmayacaksınız ama ben ilk senemde leo messi yi getirdim beşiktaşa.sırrı verdiğiniz parada yatıyo.adama ne kadar cok para verirseniz o kadar iyi olur...
leo messı kıtasal dunya capında sen zor getırırsın ama baskan transfer yaparsa belkı gelıler dıye dusunuyorum ben

mesut966
24.Mart.2006, 13:44
en fazla iaquinta gelir başarı yoksa yıldızda yok yani bu böle birde para...

by_forza
24.Mart.2006, 19:11
başarı yoksa yıldız da yok...
ben şu ana kadar bunu gördüm...

+1903 valla . (p) Bide ben 18 Yaşından Küçük Brezilyali adam alamiom . 18U falan filan dio (İlk Sene) Çözemedim.

nekop
24.Mart.2006, 20:51
Onun nedeni brezilyadan 18 yas altında oyuncu alınmaması 18 yasına girdigi gün alabiliyorsun ancak

LaKe
24.Mart.2006, 22:54
ronaldinho ve nihatı getirdim. aslında ben tr ye baya yıldız getirdim. çok ünlü yıldızlar. ama hepsini hatırlamıyorum.

kavara
24.Mart.2006, 22:57
ben rivaldo yu konya ya getirdim basarı budur :D

francesco10
25.Mart.2006, 02:49
ben continental grossoyu 2. sene beşiktaşa getirdim daha önceden de ilk sene continental tuncay ı getirmiştim ama worldwide getirmedim henüz fm 2006 da

grossoyu ilk sezon aldm , ama haftalık 85000 euro artı peşin 1 mil euro, çok sinirlendirmişti beni bastm parayı aldm :)

ayrıca diğer arkadaşların dediği gibi küçümseme olayı tanınmışlıktan gelio, 2-3 sene sonunda artk sen seçim yapmaya başlıosn acaba hangi yıldızı alsam die

nart_susruko
25.Mart.2006, 02:52
ronaldinho ve nihatı getirdim. aslında ben tr ye baya yıldız getirdim. çok ünlü yıldızlar. ama hepsini hatırlamıyorum.
nasıl oldu bu işler ya...bize de öğret bizde getirelim...
paraysa para...kupaysa kupa

LaKe
25.Mart.2006, 13:51
nasıl oldu bu işler ya...bize de öğret bizde getirelim...
paraysa para...kupaysa kupa

iliç ve heinz i 2 sezon oynat, iyi oyuncular oluyorlar, ben ikisini toplam 24 milyon dolara gönderdim. sonra mondi yi bi sezon oynat zaten yaşlı ancak 1 milyon dolar fln artar parası, onada alıcı çıkar 3,5 milyon dolar fln kazanırsın. ama en çok para topluycan oyuncu SONG. adam kilit bir isim 2-3 sezonda müthiş bi defans oluyor, 4.sezonda ise bitiyor. bu adamı 3.sezon da eğer akıllı olursan 11-12 milyon dolara bile yollarsın. vede onu alan takımın elinde patlar 11-12 milyon dolar zarar eder :D bide gs nin meşhur gençleri var. onlardan 5-6 milyon dolar kazanıyosun. benim dediklerimi yaparsan 2-3 sezon süper ligde yada avrupada çokbüyük işler yapamazsın. yani şampiyonluk BELKİ denebilir. ama ondan sonra paralar birikince genç yıldızlardan başlayarak şampiyonluktan şampiyonluğa koşarsın takımın gücü artar, itibarı artar. en zengin kuluplerden biri olursun. vede ronaldinho, nihat gibi oyuncuları rahat rahat alırsın...

semih5
25.Mart.2006, 17:21
ilk sene hile yapmadan adam gelmez

barman
26.Mart.2006, 23:22
ben fmde 3 sene fln oynadım gsyle.tslyi hep aldım türkiye kupasınıda .ikinci senemde clye girdim ve yarı finalde elendim.takımda alessandr fln wardı kısıtlıydı para azıcık wardı ama gelmiolardı.3.senemde ise finalde valenciayı eledim.şampiyon oldum.super cupayıda aldım bende takımımda world class olduk ronaldinho tıpış tıpış geldi bana bu sefer alexi aldım.joaquini aldım.ronaldinho terry nesta leo francoyu aldım forvete ise tevezi aldım.adriano istemedi beni:(bide pirloyu aldım..alessandroyu sattım.bide ümit davalayı aldım bu kadar hepsi.olay bundan ibaret.ünlü olana kadar ünlü eleman bulmazsın

RAMBO
26.Mart.2006, 23:52
yoo ben emre yi aldım 150,000 ytl alıyodu benden 110,000 ytl istedi

mummy
27.Mart.2006, 14:59
iliç ve heinz i 2 sezon oynat, iyi oyuncular oluyorlar, ben ikisini toplam 24 milyon dolara gönderdim. sonra mondi yi bi sezon oynat zaten yaşlı ancak 1 milyon dolar fln artar parası, onada alıcı çıkar 3,5 milyon dolar fln kazanırsın. ama en çok para topluycan oyuncu SONG. adam kilit bir isim 2-3 sezonda müthiş bi defans oluyor, 4.sezonda ise bitiyor. bu adamı 3.sezon da eğer akıllı olursan 11-12 milyon dolara bile yollarsın. vede onu alan takımın elinde patlar 11-12 milyon dolar zarar eder :D bide gs nin meşhur gençleri var. onlardan 5-6 milyon dolar kazanıyosun. benim dediklerimi yaparsan 2-3 sezon süper ligde yada avrupada çokbüyük işler yapamazsın. yani şampiyonluk BELKİ denebilir. ama ondan sonra paralar birikince genç yıldızlardan başlayarak şampiyonluktan şampiyonluğa koşarsın takımın gücü artar, itibarı artar. en zengin kuluplerden biri olursun. vede ronaldinho, nihat gibi oyuncuları rahat rahat alırsın...
song konusunda sana katılmıyorum en başta dediğim gibi sene 2013 song hala benım yardımcıdan tebrık alıyo notlara eklenıyo senenın ve her haftanın 11 ınde muhakkak var...
satsan sankı onun kalıtesınden daha buyuk bır yıldızmı alıcan yooo
yanı para için en ıyı oyuncu satılmaz .. iddaa edıyorum fm 2006 nın en ıyı defansı SONG

LaKe
27.Mart.2006, 15:53
song konusunda sana katılmıyorum en başta dediğim gibi sene 2013 song hala benım yardımcıdan tebrık alıyo notlara eklenıyo senenın ve her haftanın 11 ınde muhakkak var...
satsan sankı onun kalıtesınden daha buyuk bır yıldızmı alıcan yooo
yanı para için en ıyı oyuncu satılmaz .. iddaa edıyorum fm 2006 nın en ıyı defansı SONG

bende hep öyle oluyor. SATTIKTAN sonra takımda batırıyor, sora emekli oluyor. onun yerinede süper yıldızlar alıyorum

mummy
27.Mart.2006, 16:49
bende hep öyle oluyor. SATTIKTAN sonra takımda batırıyor, sora emekli oluyor. onun yerinede süper yıldızlar alıyorum
valla bu oyun istikrar oyunu ne kadar oynatırsan o kadar oynar gıttığı takımda kesın yedek kalıyodur oyuzden emeklı oluyo veya kotu oynuyo bende su an yalan olmasın ya 36 ya 37 yasında ve mukemmel otesı oynuyo
takımın bel kemiği satmak veya kesmek hata olurkı galatasaray su an avrupanın en iyi takımı :D

Eray Dengiz
27.Mart.2006, 16:58
Olay maaşa bakıyor aslında. Şuanda takımda bulunan Vanden Borre'nin kontratı bitiyor. Ben bu futbolcuyu transfer ederken 150.000 YTL civarı veriyordum. Şimdi ise 30.000 YTL anca verebiliyorum. Doğal olarak kontratı kabul etmiyor. Bu yüzden ne kadar çok para o kadar çok maaş demektir. Kulupler verdiğiniz paraya, futbolcular ise maaşa bakar.

salih_202
02.Nisan.2006, 09:41
çok zorrrrrr