PDA

View Full Version : ''Tüm Türklerden Özür diliyorum''

Onurap
26.Haziran.2007, 01:21
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/48283_1_080625171808.jpg

Türkiye'de çok sayıda takım çalıştıran Alman teknik direktör Werner Lorant, Türk milli takımının Avrupa Şampiyonası'nda erken eleneceği yönünde daha önce yaptığı açıklamalarından dolayı Türklerden özür diledi.

Lorant, ''Sportbild'' adlı spor dergisine yaptığı açıklamada, Türk milli takımını küçümsediğini, Türklerin üç karşılaşmayı kendi lehine çevireceklerini kimsenin tahmin etmediğini belirterek, ''Açıklamalarımdan dolayı tüm Türklerden özür diliyorum. Her zaman ders almaya hazır bir insanım'' dedi.

Türk milli takımının yarı finale çıkmasının kendisi için de en güzel sürpriz olduğunu ifade eden Lorant, Türkiye'deki herkesin bununla gurur duyması gerektiğini kaydetti.

Teknik direktör Fatih Terim'in, tahmininden daha zeki olduğunu kaydeden tecrübeli teknik direktör, Terim'in, oyuncularına doğru tutumu öğretmeyi başardığını, yurt dışında oynayan oyuncuların daha iyi olduğunun da görüldüğünü ifade etti.

Türk milli takımını artık kimsenin küçümsemeyeceğini kaydeden Alman teknik adam, galibiyeti her iki takıma da layık gördüğünü, iyi bir oyun sonucunda Almanya'nın galip gelmesini umduğunu belirtti.

barahir
26.Haziran.2007, 01:34
Bin Düşün bir söyle demişler.. Aklına her geleni söylerse daha çook özür diler..

El Barto
26.Haziran.2007, 01:39
Türkiye'den gidenlerinde Türkiye hakkında atıp tutmalarınada gıcık oluyorum. İnsan ekmek yediği kaba pislemez ancak işte karaktersiz insanların yapacağı başka birşey yok.

Aslanlarımız lafı ağzına tıkamıştır, tükürdüğünü yalatmıştır Lorant'ın. Hepsini birkez daha canı yürekten kutluyorum.;)

anil luque
26.Haziran.2007, 02:15
Türkiye'den gidenlerinde Türkiye hakkında atıp tutmalarınada gıcık oluyorum. İnsan ekmek yediği kaba pislemez ancak işte karaktersiz insanların yapacağı başka birşey yok.

Aslanlarımız lafı ağzına tıkamıştır, tükürdüğünü yalatmıştır Lorant'ın. Hepsini birkez daha canı yürekten kutluyorum.;)
dogru soze ne hacet..

deniz.91
26.Haziran.2007, 20:51
Lorantın yormuna ihtiyacımız yoktu zaten

King_91
26.Haziran.2007, 20:58
Türkiye'de Lorant'ı kaç kişi kaale aldı acaba.özr dilemesen de olur çünlü özür dilemeni de kaale almıcak kimse

Xipe Totec
27.Haziran.2007, 00:07
zaten kaale alınmadığı için bi çırpınış içerisinde..millet benim ismimi haber yapsada bir iş bulsam çabasında.. bu vakitten sonra ülkemizdeki herhangi bi takıma TD yapılırsa yöneticilerinin aklından şüphe ederim..

Nedvedmania
27.Haziran.2007, 00:39
Önceki lafları gibi bu özürünüde önemsemiyorum.