PDA

View Full Version : Teknik sorun

KevinNG
26.Haziran.2007, 04:14
ii günler beyler ben şimdi FM2008 i yüklüyorum new game secip sonra ligleride sectikden sonra gerekli yüklemeleri yapıyor ama manager shortlist dosyasını yüklerken makina kitleniyor şimdi den yardım larınız için thx:P

blackbriar22
26.Haziran.2007, 19:19
verdigin bilgilere dayanarak tek söyleyebilecegim oyunu silip tekrar kurman.

KevinNG
26.Haziran.2007, 21:18
3 4 defa denedim ama olmuyor kafayı yemek üzereyim ne den böyle bir şey yapıyor anlamıyorum :(((((

bySilver
27.Haziran.2007, 01:45
BiLgisayarının özeLLikLeri yetmiyor oLabiLir küçük veritabanında oynamayı dene

Oghuse
27.Haziran.2007, 01:55
Kitleniyor derken oyunmu yanıt vermiyor yoksa bilgisayarda hiç birşey mi yapamıyorsun?

KevinNG
27.Haziran.2007, 04:52
ilk yüklediğim de oynuyordum ama sonra iş yüzün den silmek zorunda kaldım sorun oldugu zaman da ise bilgisayar tamamen kitleniyor hiç bir şeye yanıt vermiyor mecburen res atmak zorunda kalıyorum :(((

efeksk
27.Haziran.2007, 05:46
malum yaz geldi..kasanın içini temizlemeni öneririm.ayrıca kasanın kapaklarını da açabilirisn daha rahat hava alması için.oyunu açtığın zaman, çalışan diğer programalrı kapatmayı dene.en olmadı f-disc yaparak tekrar kur.yine sorun varsa, ya hardware sorunudur ya da oyun setup'ında sorun vardır.

KevinNG
28.Haziran.2007, 04:34
Beyler ne yaptıysam olmadı PC ye format bile attım ama gene aynı değisen bir şey yok ben su neden olmadığını düşünüyorum ben bu oyunu bir arkadaşdan almıştım ama CD KOPYA idi !!!!!!!!!!!! ama ilk bilgisayara yüklediğimde calısmısdı şimdi ise böyle bir sorun veriyor...
saygılarımlar:(((((

DisCo
28.Haziran.2007, 04:47
Korsan hakkında bilgi paylaşımı yasaktır.