PDA

View Full Version : Ay-Yıldızlılar turnuvayı üçüncü olarak bitirdi

TR.CaPTaiN
28.Haziran.2007, 01:43
http://img107.imageshack.us/img107/8330/333zn3.jpg (http://imageshack.us)

2002 Dünya Kupası'nda bronz madalya alan A Milli Futbol Takımı, 6 yıl aradan sonra bu kez Avrupa üçüncüsü oldu. Futbol Federasyonu Milli Takımlar sorumlusu Levent Kızıl, UEFA'nın, turnuvada yarı finalde elenen iki takıma da üçüncülük payesi verdiğini söyledi. Levent Kızıl, '' Bize bronz madalyamızı verdiler. Üçüncü olarak turnuvayı kapattık.'' dedi. 1960 yılından bu yana UEFA tarafından 4 yılda bir düzenlenen bir futbol organizasyonu olan Avrupa Futbol Şampiyonası'nda İtalya 80'den sonra üçüncülük maçı oynanmadı.

Zaman

Universal
28.Haziran.2007, 01:51
Rusya'da turnuvada üçüncü oldu. UEFA bu turnuvada yarı finalde elenenlere jest yaptı. İki ülkeyede bronz madalya verdi. Keşke üçüncülük maçı oynansaydı.

Redrum
28.Haziran.2007, 01:52
3.lük yada 4.lük, maç olmadan neye göre belirleniyor?
Bu arada maç yapılmasını isterdim. Bizim Arda falan son kez sahne alsaydı belki değer yapardı.

KaF KeF
28.Haziran.2007, 02:03
Rusya İspanya'dan 3 gol yiyince biz 3-2 yenildik ama gol attık..Galiba ona göre ..

El Barto
28.Haziran.2007, 02:05
Hayır Ruslar 4. olmadılar onlarda 3. oldular. Aslında neden 3.lük maçı oynanmıyor bu turnuvada oda ayrı.

GeNç KaRTaL
28.Haziran.2007, 02:28
Hoş bir jest olmuş yada hep böyle yapılıyor bilmiyorum ama 3.maçı yapılması lazım bencede.Renk katmış olur en azından..

Universal
28.Haziran.2007, 02:31
Zaten üçüncü olduğumuz maçtan önce belliydi. UEFA açıklama yapmıştı yarı finalde elenenler üçüncü olacağını.

Sheriff
28.Haziran.2007, 02:58
Futbol Federasyonu Milli Takımlar sorumlusu Levent Kızıl, UEFA'nın, turnuvada yarı finalde elenen iki takıma da üçüncülük payesi verdiğini söyledi.

Her iki takımada verilmiş bronz madalya.. Bize bir kıyak yok..

Ouzy
28.Haziran.2007, 03:03
Böyle bir uygulama yanlış bence. İki tane üçüncü mü olur? Ya üçüncülük maçı oynat ya da madalya falan verme. Şahsen ben milli takımımızı son 4'e kalmış olarak görüyorum. Üçüncü olduk deyince, hani olmadık ya sanki kendi kendimizi tatmin ediyoruz gibi oluyor.:)

Universal
28.Haziran.2007, 04:31
Böyle bir uygulama yanlış bence. İki tane üçüncü mü olur? Ya üçüncülük maçı oynat ya da madalya falan verme. Şahsen ben milli takımımızı son 4'e kalmış olarak görüyorum. Üçüncü olduk deyince, hani olmadık ya sanki kendi kendimizi tatmin ediyoruz gibi oluyor.:)

Rahat rahat söyleyemiyorsun. İçinde bir kuşku var katılıyorum. En azından Almanya kazanırsa, şampiyona elendik diye kendimizi üçüncü ilan edebiliriz. :)

Ouzy
28.Haziran.2007, 05:26
Rahat rahat söyleyemiyorsun. İçinde bir kuşku var katılıyorum. En azından Almanya kazanırsa, şampiyona elendik diye kendimizi üçüncü ilan edebiliriz. :)
"Şampiyonu ezdik" falan gibi ifadelerde tatminin alası oluyor bana göre.:) Neyse Avrupa Şampiyonası'nda yarı finale kaldık sonuçta. EURO 2008 kitabıma da Türkiye'yi dördüncü olarak yazdım zaten.:) Değişen birşey olmayacak ama sonuçta yarı finale kadar çıkabildik.

Universal
28.Haziran.2007, 19:33
"Şampiyonu ezdik" falan gibi ifadelerde tatminin alası oluyor bana göre.:) Neyse Avrupa Şampiyonası'nda yarı finale kaldık sonuçta. EURO 2008 kitabıma da Türkiye'yi dördüncü olarak yazdım zaten.:) Değişen birşey olmayacak ama sonuçta yarı finale kadar çıkabildik.

Kısaca arkamızda 50 ülke bıraktık. Bizim arkamızda, Fransa, İtalya, Hollanda, turnuvaya katılamayan İngiltere gibi ülkelerde var.

ultraslanerdem
28.Haziran.2007, 19:36
Turnuvada iki inançlı takım vardı ikiside 3. oldu. Gerçekten iki takımda yüreği ile oynadı ve çok güzel yerlere geldiler...