PDA

View Full Version : Aldığım Oyuncu Bozuk Çıktı

gungorbdk
28.Haziran.2007, 04:41
Merhaba arkadaşlar, ben Genie Scout'tan bulduğum bir sol bek oyuncuyu 2013'te transfer ettim, yaşı 15 olduğu için oyuncu 2015'te geldi. Ancak geldikten sonra ona 2013'te yapmış olduğum teklif görünmez oldu. Üstüne birde, teklif yapmama rağmen kontrat dışı görünmeye devam etti. :(

Ben nasıl çözeceğimi düşünürken, oyuncunun transfer durumuna tıkladım ve bahsettiğim hata ile karşılaştım. Bunun dışında başka hiçbir hata almıyorum.

Aşağıda hata ile ilgili bir görüntü var. Şu an için, bu oyuncuyu başka bir kulube yollamayı, ardından tekrar almayı düşünüyorum ama henüz yapmadım. Sizlere danışmak istedim. Umarım sorunu aşarız. Teşekkürler.

Görüntü;
http://img356.imageshack.us/img356/8697/hataje9.th.jpg (http://img356.imageshack.us/img356/8697/hataje9.jpg)

bySilver
28.Haziran.2007, 04:48
Crash dumps hatası geLmiş oyun gitti :)

gungorbdk
28.Haziran.2007, 04:49
Crash dumps hatası geLmiş oyun gitti :)

Ama sadece oyuncuda geliyor bu hata, oyuncuya dokunmazsam hiçbir problem yok. Hatta oyuncuyu maçlarda oynatıyorum. Tek sorun kontrat dışı görünmesi.. :(

sivaslim2191
28.Haziran.2007, 05:49
bendede olmustu..........

Xipe Totec
28.Haziran.2007, 05:51
oyundan çıkıp tekrar girince bu sorun gelmiyor bende de aynı durum oluyor bazen.. sözleşme bölümüne girince veriyordu hatayı çıkıp tekrar girince sorun gidiyordu..

gungorbdk
28.Haziran.2007, 05:58
Bende tekrar girdiğimde düzelme olmadı. Ben düzeltmeye çalışayım, ama lütfen yardım edin. Siz olmadan çözemem. :) Teşekkürler.

kazmavs
28.Haziran.2007, 06:08
Bende tekrar girdiğimde düzelme olmadı. Ben düzeltmeye çalışayım, ama lütfen yardım edin. Siz olmadan çözemem. :) Teşekkürler.

belgelerim/sportsintractive/fm2008'in icindeki crash dumps'ı silip dene bi bakalım:icon_biggrin:

daredewil35
28.Haziran.2007, 06:13
aynı sorun bendede olmuştu pc ye reset fln attım düzeldi

Ouzy
28.Haziran.2007, 06:51
Garantisi yok muydu oyuncunun?:) Başlık çok hoşuma gitti ya.:)

O oyuncuyu mecburen paf takıma falan göndereceksin ve yokmuş gibi davranacaksın.:)

gungorbdk
28.Haziran.2007, 08:50
belgelerim/sportsintractive/fm2008'in icindeki crash dumps'ı silip dene bi bakalım:icon_biggrin:

:( Olmadı, ama ben sağlam olsun diye save dosyasının adını da değiştirdim, geri alıp tekrar deneyim.

Garantisi yok muydu oyuncunun?:) Başlık çok hoşuma gitti ya.:)

Ehhehe, bende çok güldüm yazdıktan sonra, aslında başka birşey düşünüyordum. :)

O oyuncuyu mecburen paf takıma falan göndereceksin ve yokmuş gibi davranacaksın.:)

Bu çok kötü. :(

El Barto
28.Haziran.2007, 15:35
Kayıtlı oyunun hasar görmüş bir çaresi yok sanırım. Eğer oyuncunun özelliklerine bakmadığında sorun yoksa devam et ancak kuvvetle muhtemel bir yerde patlayacak oyun. Sen yeni bir kariyere başla. :)

sanalkaos
28.Haziran.2007, 23:53
Hatanın sebebini açıkçası bimiyorum ancak ben senden yardım istiyorum;

Arkadaşım senin oyuncu profilinde oyuncunun yetenekleri düşmüş olarak gösteriyor ya da çıkmış olarak hani antreman bilgisi galiba onu nasıö yapcaz?

gungorbdk
29.Haziran.2007, 03:40
Kayıtlı oyunun hasar görmüş bir çaresi yok sanırım. Eğer oyuncunun özelliklerine bakmadığında sorun yoksa devam et ancak kuvvetle muhtemel bir yerde patlayacak oyun. Sen yeni bir kariyere başla. :)

Peki, sanırım çözemeyeceğim. :(

Hatanın sebebini açıkçası bimiyorum ancak ben senden yardım istiyorum;

Arkadaşım senin oyuncu profilinde oyuncunun yetenekleri düşmüş olarak gösteriyor ya da çıkmış olarak hani antreman bilgisi galiba onu nasıö yapcaz?

Bu bölüm (http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=398)de arkadaşlarımız antreman dosyalarını paylaşmışlar. Sende, tanıtıma, yorumlara bakarak bilgisayarına birini indir. Kurulumu uzun biraz ve benim zamanım yok. Eminim ki forumda bunu paylaşan olmuştur. Bulabilirsin.

sanalkaos
29.Haziran.2007, 18:46
Sağol gungorbdk

emrevolkan
30.Haziran.2007, 07:44
Teşekkürler.