PDA

View Full Version : Size göre FM'in en iyi özelliği veya oyuna daha neler eklenebilir dediğiniz....

Black Pearl
28.Şubat.2006, 23:06
Ben yaklaşık bi 10 yıldır oynadığım CM-FM oyununun bi fanatiği olarak oyunda en beğendiğim özelliklerden birtanesi istatistiklerin ağırlıklı olması...........FM'de neler daha çok geliştirilebilir derseniz bence maç daha iyi olursa (Farsöl daha belirgin)süper olur...............Sizce ?

ridvanu
28.Şubat.2006, 23:09
ilerde futbolcularla ikili iletişim daha sıkı fıkı olursa iyi olur
ayrıyeten prim verilmeside çok önemli bi faktör olur

caglar0016
28.Şubat.2006, 23:58
bu konunun oyuncu platfomuna açılması doorumu??

Black Pearl
01.Mart.2006, 20:31
bu konunun oyuncu platfomuna açılması doorumu??

Bi sorun var arkadaş.... buna sen karar veremessin beğenmediysen yazmassın bu kadar basit kıskırtma insanı...........

Selman Ozturk
01.Mart.2006, 20:51
Kardeş kışkırtma falan yok ortada...Konuyu yanlış yere açmışsın arkadaş da haklı olarak seni uyarmış...Konuyu "FM 2006 Genel Konular"a taşıyorum...

koray_capello
01.Mart.2006, 21:34
ya çok önemli birşey değil ama geçen bi maçta aklıma geldi yedek oyuncuları ısınmaya göndermeliyiz.bence bu özellik eklenmeli.hem oyunun gerçekçiliği artar.oyuncular oyuna girerken bazen ısınmasını tamaladı oyuna giriyor filan diyor da tabi yok öle bişey.adam yedek klubesinde oturuyor ne ısınması bea...

TüMeR_yAğıZ
01.Mart.2006, 21:41
ya çok önemli birşey değil ama geçen bi maçta aklıma geldi yedek oyuncuları ısınmaya göndermeliyiz.bence bu özellik eklenmeli.hem oyunun gerçekçiliği artar.oyuncular oyuna girerken bazen ısınmasını tamaladı oyuna giriyor filan diyor da tabi yok öle bişey.adam yedek klubesinde oturuyor ne ısınması bea...
evet.hatta gollerde sevinmeleri lazım.birde sonraki rakibin son bir kaç maçını bant gibi arka arkaya görme imkanı verse bizi uğraştırmasa keyifli olur :)

senderson
01.Mart.2006, 22:43
başka ülkelerde spor okulları kurabilmeli
özel hayata inilmeli
rüşvet gibi olaylar eklenmeli

drciwan
01.Mart.2006, 23:59
futbolcuların veya staffların ailesel sorunları falan çıksa...
bir kaza olsa ve bir takımın oyuncuları ölse...

ceyhun127
02.Mart.2006, 11:19
Başkan seçimi olsa bi de arkadasların dediklerine katılıyorum rüşvet hariç :D

senderson
02.Mart.2006, 11:38
niye mesela bir klüp diğer kulübün rakibine para verip daha iyi oynamasını sağlasa sonra bu ortaya çıksa fln

Torer
02.Mart.2006, 15:01
forma ücretleri stadyum resimleri ve her oyuncunun tekniği mesela raul mesela 20 sergen 23 ronaldinho 25 falan olsun

nekop
02.Mart.2006, 23:51
abi su kornerler düzeltilsin yeter bence 2005te her korner gol oluyordu ama 2006da hic gol atılmıyor yokmu bunun bi ortası

Kerim Kerimov
03.Mart.2006, 00:39
Transferlerde oyuncu önermeler daha gerçekçi olmalı bence. Mesela £20M'lık oyuncu öneriyorsak gerçek değeri kadar olmasa bile en azından £15M'luk bir etki etmeli kontrat görüşmelerine.

Bende bazen çok acayip fikirler oluyor, böyle hakkaten ihtiyaç duyulabilecek ama şu anda hatırlamıyorum. Hatırladıkça yazarım.

BekirCevik
28.Mart.2006, 20:08
Premier Manager 97-98 vardi önceden.adamlari transfer ederken villa veya araba teklif ederdik ek olarak sonraki hiçbir managerlik oyununda göremedim cm şimdiki adiyla fm gibi efsaneleşmiş bir oyunda bu seçenegi görmek isterdim açıkçasi..

LaKe
28.Mart.2006, 20:21
ya ben maç atmosferi istiyorum, havaya soksun fln beni böyle. şu an aklıma bu geldi :D ama daha bi sürü var fikir...

vita es morte
28.Mart.2006, 20:27
abi bu konuda baştan beri yazılan her şeyi destekliorm kelimesi kelimesine

NiC 3 9
28.Mart.2006, 23:07
bilet fiyat ayarları.stadyum projesi.ve takımla daha iyi konuşma ve övme seçenekleri

SezaiAbi
28.Mart.2006, 23:23
bilet fiyatlerı
oyuncu ozel hayatları(evlilik vs)
daha fazla kontrat seçenekleri

__Trex__
28.Mart.2006, 23:27
neden sponsorları biz ayarlamıyoruz maç biletlerini shoplar falan neden kuramıyoruz finansta pek etkimiz yok 2007 böle olur işallah

marakesh
28.Mart.2006, 23:30
sponsor olayı guzel olurdu,forma reklamı falan.bilet fiyatlarıda guzel olur ama.o zamanda biraz yonetici gibi olmazmıyız ne de olsa biz teknik direktoruz.bide devre arası mac sonu konusmalarına mac oncesi konusmada eklense guzel olur.mac oncesi gaz versek.son olarakta futbolcuların ozel hayat olayı olabilir

TüMeR_yAğıZ
29.Mart.2006, 01:41
özel hayat olmasın bence o zaman işin cılkı çıkıyor yok şu şunla evlendi şu geceleri şurada geziyor,taktikmi kuracağız futbolcuların geceleri peşindemi gezeceğiz :D

gfb.1907
06.Ağustos.2006, 18:08
mac görüntüleri 3 boyutlu olursa ve oyun biraz daha geniş kapsamlı olursa cok sevinirim ve diğer arkadasların fikirleride cok kaliteli düsünceler böyle bir fm dünyanın en cok oynanan oyunu olur..

sanalkardes
06.Ağustos.2006, 20:31
Evet kardeş bu süper olurdu.Çok iyi düşünmüşsün

hp-fm-gs
07.Ağustos.2006, 03:43
özel hayat olmasın bence o zaman işin cılkı çıkıyor yok şu şunla evlendi şu geceleri şurada geziyor,taktikmi kuracağız futbolcuların geceleri peşindemi gezeceğiz :D
Abi katılıyorum ya.Özel hayatan bize ne ya.O zman fm'nin diğerlernden ne farkı kalırdı??*

DaRKNeSS
07.Ağustos.2006, 10:49
Bi arkadaşta söylemiş galiba maçlar 3boyutlu olsa(fifa gibi) daha güzel olur hem daha heycanlı olur hemde 2boyutluda göremediğimiz şeyleri görebiliriz. Mesela 2boyutluda sizin kaleye dogru bir korner kullanılıyor 4tane adamın iconları üst üste (2adam sizin 2adam rakibin diyelim). Golü yediniz ama hangi adamınızın nasıl bir hata yaptığını bilemiyorsunuz. Bazen altta da yazmıyor. Gibi... 3boyutlu olsa çok güzel olurdu...

garandiru
07.Ağustos.2006, 13:47
oynamayan oyuncuların özellikleri çok çabuk düşüyo antramanı iyi olamsına rağmen

fatihbaz
08.Ağustos.2006, 01:47
premier league manager 2000 de idi sanırım,oyunculara kontratta ev,araba filan veriyorduk benim sevdigim bi özelliktiaynı oyunda bide stadla ilgili hoşuma giden bişey vardı.stadı kendimiz bölüm bölüm yaptırıyorduk,sponsorları biz seçiyorduk.fm de de butür şeyler olsa ben çok sevinirim vallaa :)

deli_kadir
08.Ağustos.2006, 11:45
aslında transfer yaparken yonetıme lıste versek ıstedıgımız oyuncuları onlar transferı gerceklestırse sızce guzel olmazmı? daha gercekcı olurdu

Oghuse
08.Ağustos.2006, 12:56
bence oyuncular antrenmaı kaçırsa(antrenmana gelmedi değil) bazı disiplinsizlikler yapsa daha ii olurdu birde şu kamp olayı olsa avrupa ülkelrine tur diye bişe var ama kampta çok maç yapılıyor hatta oraya gelen başka takımlarla bile

ALİ_can
08.Ağustos.2006, 15:02
gerçekteki gibi oyuncunun bonservisini verip alsak adamın bonservisi 1 mn euro adamı 20 mn euro ya alamıon

master_ozzy
08.Ağustos.2006, 15:14
bence kesinlikle hakem ve federasyon mhk hakkında yorumlar koyulmalı cm de vardı ama fm icin kaldırmıslar bu ozelligi cok sacma

FuLL_MaNiAc
08.Ağustos.2006, 21:44
medyaya daha fazla onem verilmeli yalandan yere transfer haberleri olmalı mesela fotomaçın febeye yaptığı asılsız zlatn haberi gibi... klup yonetımındeki mesajlarındahada geliştirilmesi bence cok fazla gercekci olmayan seyler var bunların düzltilmesi lazım şu bonservis olayıda güsel

candeger
09.Ağustos.2006, 00:29
arkadaşlar fm yi yapanlar yavaş yavaş bu oyunun özelliklerini meydana çıkarıyor mesela 3D diyorsunuz 3 D olamaz neden öle olursa bu sefer maç içi pozisyonları hep aynı olacak hep aynı köşeye şular çekilcek oyuncular hep aynı çalımı atıcak kaleciler hep aynı şekilde topları çıkarcak sizce ?

ALİ_can
09.Ağustos.2006, 12:23
bi ark. açıkladı 2008 de dvd ye geçilcek die eğer doğruysa fm 500 mb ama dvd 4500 mb 4000 mb ye fm nin 8 katı oyun yapılır ve bu oyuna müthiş bi 3D konur ben zaten seneye fm yi bırakçam ( TABİ KARNEYİ İİ GETİRİRSEM) ps3 alcam onda lma manager war 3D ps2 için ps3 e yapılanı inanılmaz gerçekçi olacak