PDA

View Full Version : Kontrolden çıkamama sorunu

ogcj_me
29.Haziran.2007, 04:40
Arkadaşlar öncelikle selamlar
Başlık ilk bakışta komik görünebilir :)
Konuya gelirsek :
Ben arkadaşımla online kariyer yapıypordum.Geçenlerde bize geldi.Tek bilgisayardan oynamak için onun takımının kontrolünüde sağlamak için ''not connected'' a basarak benim bilgisayardan onun takımına kontrole başladık.Bir süre oynadıktan sonra kaydettik.O dakikadan sonra ben Chelsea(Arkadaşın takımı) kontrolünden çıkamadım ve o bu yüzden Chelsea ye giriş yapamadı.Aklıma tek emekliye ayrılmak yöntemi geldi ama kariyerimiz baya ilerlediğinden kötü bir düşünce olduğunu düşünüyorum.
Chelsea nin kontrolünden nasıl çıkabilirim yada sorunsuz devam etmemiz için aklınıza gelen çözüm ve fikirleri yazarsanız sevinirim

DisCo
29.Haziran.2007, 05:24
Takımdan istifa edin. Ardından arkadaşınız takımın kontrolünü alsın.

ogcj_me
29.Haziran.2007, 05:53
Sevgili disco o zamanda arkadaşın kontrolünden çıkamıyorum

DisCo
29.Haziran.2007, 06:00
Oyunun kayıt dosyası kimde

ogcj_me
29.Haziran.2007, 06:19
.........Bende.........

DisCo
29.Haziran.2007, 06:27
Sende ise emekliye ayır oda yeni kullanıcı ile bağlansın.

ogcj_me
29.Haziran.2007, 06:35
bunu yaparsak kariyer geçmişi gidecek ama

DisCo
29.Haziran.2007, 06:41
Başka bir çözümü yok. Sen sonuçta o takımı bırakmak zorundasın ki birisi yerine gelebilsin hangi yolu denersen dene eskisi gibi olamaz.

ufukgorkem
29.Haziran.2007, 21:13
arkadaşlar gerçekten bunun bi yolu yokmu aynı sorun bende de var tam konu açmak üzereydim tekrar hamachi üzerinden oynamaya kalktık ama giremiyor arkadaş.:confused:

Redrum
29.Haziran.2007, 21:37
Evet beyler bu sorun bende de vardı. Bir aynı bilgisayardan, bi farklı bilgisayardan oynayamıyosun. Bu saçma bişe ya:@

ogcj_me
30.Haziran.2007, 09:34
son çare emekliye ayırdım arkadaşı
3-5 defa ayın menejeri olmuştu boşa gitti maalesef :)

hydrpsatlbgr
02.Temmuz.2007, 22:06
kardes sen arkadasını takımındayken tatıle gıt 1 gunlk bunu yaparkende altta baglantıyı kopar secenegını ısaretle aynı sey bendede oldu bu sekılde cozmustm