PDA

View Full Version : Turksportal Elit Lig Sonuçları [Şampiyon yunusgs]

Sekopej
29.Haziran.2007, 21:13
Elit Lig için belirlediğimiz 10 arkadaşımızdan sadece 4 tanesi kariyeri tamamladı. Hepsine teşekkür ederim.

http://img141.imageshack.us/img141/7972/elitjpegdh5.jpg (http://imageshack.us)

Şampiyon 170,5 puan toplayan Yunus oldu. Tebrik ederim Yunus.

Kariyeri tamamlamayan 6 arkadaş yeni sezonda aramızda olamayacaklar. Geçerli mazereti bildirmeleri gerekiyordu kariyeri tamamlamayanların ama pek bildiren olmadı. Egemen kariyeri tamamlayıp siteye eklemeyi unuttuğunu bildirdiği için isterse önümüzdeki sezon 1 alt ligden devam edebilir.

KaF KeF
29.Haziran.2007, 21:16
Tebrikler Yunus..:)

DisCo
29.Haziran.2007, 21:21
Tebrikler...

BeeTLeJuiCe
29.Haziran.2007, 21:24
Tebrikler Yunus. ;)

uAsamet91
29.Haziran.2007, 21:25
Tebrikle yunus...

puskas
29.Haziran.2007, 23:08
Tebrik ederim yunuscum

PesimiSTyLa
29.Haziran.2007, 23:10
Tebrikler fark atmışsın.

BaFraLı
29.Haziran.2007, 23:10
Tebrik ederim Yunus..

GeNç KaRTaL
30.Haziran.2007, 00:05
Tebrikler Yunus açık ara şampiyon olmuşsun.

CeSC FaBReGaS
30.Haziran.2007, 00:07
Tebrikler Yunus.

RaSenGan
30.Haziran.2007, 00:13
Tebrikler Yunus (: Ben Özkan abiye ve Şemsi'ye anlatmıştım sorunumu..Burda da yazıyım..

Ben kariyerde 27 maç yapıp sonlara yaklaşmıştım.O maçların ssleri bilgisayarımda mevcut.O maçlardan sonra ssleri alıp oyunu kaydettim.Perşembe günü bilgisayarı formatlamadan önce o kayıtlı oyunu D'ye attım sonra bilgisayarı formatladım.Sonra FM'yi falan kurdum.Kayıtlı oyunu da attım yerine.Sonra oyunu açtım ve baktığımda sadece 11 maç oynanmış gözüküyordu.Neden olduğunu anlamadım.Zaten sıkılıyordum takımdan hızlı hızlı oynamak istiyodum maçları.16 maçı kim 2 defa oynamak isterki ? Ve ligte açık ara liderken.

EreN
30.Haziran.2007, 01:27
Tebrikler yunus.

eGowiCh
30.Haziran.2007, 01:57
Tebrikler Yunus (: Ben Özkan abiye ve Şemsi'ye anlatmıştım sorunumu..Burda da yazıyım..

Ben kariyerde 27 maç yapıp sonlara yaklaşmıştım.O maçların ssleri bilgisayarımda mevcut.O maçlardan sonra ssleri alıp oyunu kaydettim.Perşembe günü bilgisayarı formatlamadan önce o kayıtlı oyunu D'ye attım sonra bilgisayarı formatladım.Sonra FM'yi falan kurdum.Kayıtlı oyunu da attım yerine.Sonra oyunu açtım ve baktığımda sadece 11 maç oynanmış gözüküyordu.Neden olduğunu anlamadım.Zaten sıkılıyordum takımdan hızlı hızlı oynamak istiyodum maçları.16 maçı kim 2 defa oynamak isterki ? Ve ligte açık ara liderken.

Benim de mazeretim var bu konuda senin gibi :)

Ben 20 Haziran günü kariyeri tamamladım, sezonu bitirdim. 34 maçın sonunda ligde 4. oldum Orduspor'un ardından, play-off'larda da önce Orduspor'u yarı finalde, finalde ise Karşıyaka'yı yenerek SüperLig'e yükseldim. Avrupa kupalarında da başarısız olup ilk turda elendiğim gibi, Türkiye Kupası'nda da Hatay'a elendim.

Ben hesapladım puanlarımı, 80 puan toplamışım, şu anki tabloya göre 4. sırada oluyorum sanırım. Serkan abiye durumu izah ettim ama kabul etmedi, kararına saygı duyuyorum, dilerse kendisine dosyayı yollayabileceğimi, oradan dosyanın değiştirilme tarihinden kariyerin 20 Haziran'da bittiğini görebileceğini söyledim.

Neyse sağlık olsun, Yunus'u tebrik ederim, güzel bir şampiyonluk kazanmış.

Diğer arkadaşları da tebrik ediyorum.

yunusgs
30.Haziran.2007, 02:59
Tebrikler Yunus..:)

Tebrikler Yunus. ;)

Tebrikle yunus...

Tebrik ederim yunuscum

Tebrikler fark atmışsın.

Tebrik ederim Yunus..

Tebrikler Yunus açık ara şampiyon olmuşsun.

Tebrikler Yunus.

Tebrikler yunus.

Herkese çok teşekkür ediyorum.Uefada gruplara kalmam büyük avantaj teşkil etti.Uefada rakiplerde kolay olunca başarılar geldi.Son derece zevk aldım oynarken bize bu imkanı sağlayan herkese çok teşekkür ederim.

El Barto
30.Haziran.2007, 03:16
Bekleyin Geliyorum ;;)

Tebrikler Yunus.

ultraslanerdem
30.Haziran.2007, 03:21
Tebrik ederim Yunus.

yunusgs
30.Haziran.2007, 03:49
Bekleyin Geliyorum ;;)

Tebrikler Yunus.

Tebrik ederim Yunus.

Teşekkür ederim.

Sekopej
30.Haziran.2007, 04:30

Bunu kariyerine de yazman gerekirdi Aygün. 2 farklı kayıt yapıp yanlış kayıtlı oyunun yedeğini almış olabilirsin. Yoksa oyunu kaydedip sonradan açınca oynanmış maçların oynanmadığı gibi bir sorun hiç olmamıştı.

Bu organizasyonda bulunmak konusunda çok istekli olsaydın mutlaka devam eder tamamlardın, üzgünüm.

Benim de mazeretim var bu konuda senin gibi :)

Ben 20 Haziran günü kariyeri tamamladım, sezonu bitirdim. 34 maçın sonunda ligde 4. oldum Orduspor'un ardından, play-off'larda da önce Orduspor'u yarı finalde, finalde ise Karşıyaka'yı yenerek SüperLig'e yükseldim. Avrupa kupalarında da başarısız olup ilk turda elendiğim gibi, Türkiye Kupası'nda da Hatay'a elendim.

Ben hesapladım puanlarımı, 80 puan toplamışım, şu anki tabloya göre 4. sırada oluyorum sanırım. Serkan abiye durumu izah ettim ama kabul etmedi, kararına saygı duyuyorum, dilerse kendisine dosyayı yollayabileceğimi, oradan dosyanın değiştirilme tarihinden kariyerin 20 Haziran'da bittiğini görebileceğini söyledim.

Özel mesajla da anlattım sana. Dün bitmesi gerektiği yazıldı forumda. Son gün olduğunu dün sabah duyurulara da yazdım. 30 kişiye ayrı ayrı mesaj atamam, kusura bakmayın. Eğer gerçekten bu organizasyona ilgiliyseniz buraya girer, konulara bakar, duyuruları, kuralları okurdunuz. 9 gündür bitirdiysen ve giripte konuna hiç ekleme yapmadıysan benim yapabilecek bir şeyim yok Egemen maalesef. Yapabileceğim tek şeyi de söyledim sana.

LaigLeNoiR
30.Haziran.2007, 05:17
Tebrikler Yunus.

UEFA'da ve KUPA'da elemelerden kılpayı elenmeseydim :) Şansın yoktu Yunus :p

RaSenGan
30.Haziran.2007, 07:11
Bunu kariyerine de yazman gerekirdi Aygün. 2 farklı kayıt yapıp yanlış kayıtlı oyunun yedeğini almış olabilirsin. Yoksa oyunu kaydedip sonradan açınca oynanmış maçların oynanmadığı gibi bir sorun hiç olmamıştı.

Bu organizasyonda bulunmak konusunda çok istekli olsaydın mutlaka devam eder tamamlardın, üzgünüm.

Abi oyundaki tüm kayıtlı oyunları D'ye attım.Eğer öyle olsa o da olurdu.Ve oyunu çıkmadan kaydettiğime eminim.3-5 maçta bir kaydediyordum zaten.Neyse sağlık olsun.

yunusgs
30.Haziran.2007, 19:07
Tebrikler Yunus.

UEFA'da ve KUPA'da elemelerden kılpayı elenmeseydim :) Şansın yoktu Yunus :p

Teşekkür ederim abi.Haklısın abi sana zor rakipler geldi bana kolay. :D

Sonycugo
28.Temmuz.2007, 06:16
Tebrikler... Bnde Bir Gsli Olar**