PDA

View Full Version : Çalışma İzni Alınmıyor

Altaylee1914
30.Haziran.2007, 00:25
Arkadaşlar ben Blackburn de oynuyorum Agouda,Anselmo Ramon ve Marvin Angulo yu aldım WP meselesinden Cercle Brugge e yolladım Angulo milli takım ile 3 maça çıktı takımda as öıkıodu hakeza agouda da öyle sezon bittiğinde yeni kontrat imzalatarak Wp kaldırmak istedimm fakat kalkmadı oynatılmıyor sizin başınıza böyle bir olay geldi mi

neyzenbarkan
30.Haziran.2007, 00:33
geldi evet arsenaldayim ve kimi alsam calisma izni vermiyorlar...cok ilginc.bu 8.2 de bi enteresanlik var

pck0
30.Haziran.2007, 01:46
sadece 8.2 de deil dier versiyonlardada ingilterede bu olay vardı bildiğim.itiraz edin bi ihtimal gelebiliyor...

barahir
30.Haziran.2007, 01:49
2-3 maç oynayıp as olması gerekmiyo.. en az 2 yıl belçikada oynayıp belçika vatandaşlığına geçmesi gerekiyo oyuncunun.. Ancak bu şekilde çözebilirsiniz..

goosfraba
30.Haziran.2007, 09:57
Güney Amerika'dan veya herhangi bir AB ülkesi olmayan ülkelerden oyuncu alacak olursanız mutlaka herhangi bir AB ülkesinin vatandaşı olmasına dikkat edin.

carizzmafb
30.Haziran.2007, 21:37
Güney Amerika'dan veya herhangi bir AB ülkesi olmayan ülkelerden oyuncu alacak olursanız mutlaka herhangi bir AB ülkesinin vatandaşı olmasına dikkat edin.

ama bı cogu ole dııl ve cok yeteneklı :S

El Barto
01.Temmuz.2007, 05:18
Premier Ligde bir oyuncunun oynayabilmesi için ükesinin Milli Takımının son oynadığı maçların 3'te 2'sinde oynamış olmaları gerekiyor.

neyzenbarkan
01.Temmuz.2007, 05:27
valla ben eu vatandasi olmayan ulkesinin milli takiminda hic forma giymemisin oyuncununda geldigini gordum yillardir forma giymis adamin gelemediginede sahit oldum.milli takimla alakasi yok bence.

El Barto
01.Temmuz.2007, 05:28
Oyunda var mı bu kural bilmiyorum- kuvvetle muhtemel vardır - ancak normalde böyle.

neyzenbarkan
01.Temmuz.2007, 05:42
oyunda yok

cemir05
01.Temmuz.2007, 06:11
arkadaşlar çalışma izni sorunu çıkınca size soruluyorya ne yapılsın gibisinden. orada itiraz et'i seçin. adamınız kesin gelecektir.:Dben buldum bunu çok işe yarıyore. her adamı alıyorsunuz bu yöntemle. WP sorunu ortadan kalkıyore.

CreaterS
02.Temmuz.2007, 17:35
arkadaşlar çalışma izni sorunu çıkınca size soruluyorya ne yapılsın gibisinden. orada itiraz et'i seçin. adamınız kesin gelecektir.:Dben buldum bunu çok işe yarıyore. her adamı alıyorsunuz bu yöntemle. WP sorunu ortadan kalkıyore.

yanılıyorsun arkadaşım, ben ilk zamanlar evertonu aldım, o zmnlar serdar kurtuluş 19 yaşındaydı onu almıştım calisma izninden dolayı gelmedi, itiraz ettim yine gelmedi :(

Raten
02.Temmuz.2007, 18:42
Ama itiraz etmek %80 işe yarıyor..Veya bu konuda ben fazla şanslıyım..

merkel
03.Temmuz.2007, 05:41
abi oyunda ingiltere federasyonu AB dışı oyunculara izin vermio bu böle saçma ama yapçak bişi yok bazı oyunculaın çift vatandaşlığı var onlar alınabiliyo mesela adam brezilyalı ama belçika vatandaşlığıda var alınabilir