PDA

View Full Version : skin sorunu

kazma
30.Haziran.2007, 00:39
arkadaşlar benim oyundaki normal(oyunu ilk aldığımdaki) skinim kayboldu acaba içinizden biri bu zahmet olmazsa bu skini bana upload edebilirmi (konuyu yanlış yere açmış olabilirim eğer öyleyse pardon)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
arkadaşlar 13 görüntüleme 0 cevap var bi upload ne kadar zamanınızı alırki?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya arkadaşlar bi yardım etmediniz varya bi default skini upload edemediniz daha fazla suredede edilmeyecekse konuyu silin

Jushua
09.Temmuz.2007, 09:41
upload etmek isterdim ama bende silmişim default skini başka bir skin kullanıyorum şuan

emrecix
10.Temmuz.2007, 15:57
Krdeşim eğer geri istiyorsan ilk skin'i skin dosyasındaki tema(SKIN) dosyalarını silmen gerekiyor ben denemişim oldu seninde denemende fayda olabilir. SAYGILARIMLA
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Upload a gerek yok kardeşim sadece skin dosyasının içindekileri sileceksin o kadar kendiliğinden düzeliyor zaten

baturalp
12.Temmuz.2007, 06:34
Krdeşim eğer geri istiyorsan ilk skin'i skin dosyasındaki tema(SKIN) dosyalarını silmen gerekiyor ben denemişim oldu seninde denemende fayda olabilir. SAYGILARIMLA
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
Upload a gerek yok kardeşim sadece skin dosyasının içindekileri sileceksin o kadar kendiliğinden düzeliyor zaten

evet doğru söylüyor

erkandagli
25.Temmuz.2007, 17:01
kardeş benim de başıma geldi, ama skin dosyasında tekbir skin bırakıp diğerlerini başka bi yere taşıdım. oyunu açınca ayarlar bölümünden orjinal fm 2008 yazan bölüm göründü

El Barto
25.Temmuz.2007, 17:09
http://forum.turksportal.net/vb/forumdisplay.php?f=197

Bu tür sorunlar için ilgili alanı kullanınız. Oyunu silip tekrar kursaydın.

nimloth666
14.Ekim.2007, 06:18
Millet ben normalde kendi skinini kullanıyodum sonra assesino geçiyim dedim ama alışamadım, ama şimdi skin değiştirmiyo, değiştirirken kilitleniyo, napabilirim, fm orijinal ve üzerine 8.0.2 yaması yaptım lütfen bi yardım...

yugi
15.Ekim.2007, 02:50
Millet ben normalde kendi skinini kullanıyodum sonra assesino geçiyim dedim ama alışamadım, ama şimdi skin değiştirmiyo, değiştirirken kilitleniyo, napabilirim, fm orijinal ve üzerine 8.0.2 yaması yaptım lütfen bi yardım...

Tema dosyları tam olmayabilir.--> Tekrar indir.

Bazı temalar sol panel ve sağ panel versiyonları vardır.Tam dosyalar sol panelde veya sağ panelde olabilir.--> Tema değiştirirken önce tam dosyaların bulunduğu temayı seç.

nimloth666
17.Ekim.2007, 09:29
yok yha benm fm iice saçmaladı durduk yerde yazılar flan uçtu, renkler acayp çkmaya başladm şmdi pcyi de yenden kurdum tamm normal artık:D ama saolasın yardm ettmeye çalştın eyw;)...