PDA

View Full Version : Offer to Clubs

GoLoo
30.Haziran.2007, 01:17
Bu seçenek bende çalışmıyor. Nedeni hakkında fikri olan varmı?

bySilver
30.Haziran.2007, 01:40
Transfer donemının acık oLması gerekir..

GoLoo
30.Haziran.2007, 01:41
açıkkende olmuyo

bySilver
30.Haziran.2007, 02:38
ÜLkenin çok uzagında ki bir piLot kuLüp seçmissindir ondan doLayı oLabiLir

GoLoo
30.Haziran.2007, 02:44
Ya ben bi oyuncuyu satmak için diğer klüplere önericem,bunun pilot takımla ne alakası olabilirki?

bySilver
30.Haziran.2007, 02:46
Pardon yanLış anLadım o zaman oyuncuna taLip yoktur o zaman :)

KuLübün İhtiyacı Yok ve Transfer Listesinde secenekLerini işaretLersen 1 2 taLip buLabiLirsin kanımça

BlackEagle19o3
30.Haziran.2007, 02:48
Taliple falan alakası yok, talip olmasa bile çıkması lazım.İlginç gerçekten...

GoLoo
30.Haziran.2007, 03:01
Taliple falan alakası yok, talip olmasa bile çıkması lazım.İlginç gerçekten...

sen olayı anladın

UlquioRRa
30.Haziran.2007, 05:35
Oyunu sil tekrar yükle düzelebilir.

pck0
30.Haziran.2007, 05:54
bunu bende farkettim .önceki versiyonlarda istediğimiz kulüplere teklif edebiliyorduk ama bu versiyonda yok böle bişey.sanırım bahsettiğin böyle bişey.yoksa öyle bir seçenek mi yok?

GoLoo
30.Haziran.2007, 08:06
bunu bende farkettim .önceki versiyonlarda istediğimiz kulüplere teklif edebiliyorduk ama bu versiyonda yok böle bişey.sanırım bahsettiğin böyle bişey.yoksa öyle bir seçenek mi yok?

evet oyunu yüklemekle falan alkalı deil. eskiden bu seçenekte olduğun lig,alt lig,futbolcuyla ilgilenen klüpler ve diğer klüblere oyuncuyu önerebiliyoduk fakat artık yok galiba.

Oghuse
30.Haziran.2007, 08:10
Tuş olarak tamamen mi kapalı yoksa bu bahsettiği seçenekleri mi ekleyemisun?Eğer alt lig falan ekleyemiyosun tüm klüpleri yardımcı seçiyor zaten..

GoLoo
30.Haziran.2007, 09:02
valla şuraya resim eklemeyi bilsem göstercemde:)
sadece human clubs çıkıyo,onuda seçince hiç bişey olmuyo

GReeN BeReT
30.Haziran.2007, 09:11
Resim çekmek için oyunda iken alacağın ekran görüntüsünün üzerinde dur.Klavyede sağ taraflarda(genelde F12 nin yanında) Print Screen yazar.Ona tıkla.Sonra painti aç.Ctrl+v kombinasyonunu yap.Ekran görüntüsü gözükecektir.JPEG formatında resmi kaydet.
Ondan sonra www.imageshack.us (http://www.imageshack.us) sitesine gir.Gözat a tıkla.Resmi kaydettiğin yeri bul.Resmi işaretle tamam de.Sonra "host it"e tıkla.Resim kaydolacaktır.Hotlink For Forums için olan linki buraya yapıştır.Böylece resim ekleyebilirsin :)

GoLoo
30.Haziran.2007, 09:16
http://img371.imageshack.us/img371/580/clipboard01gg8.th.jpg (http://img371.imageshack.us/my.php?image=clipboard01gg8.jpg)

GReeN BeReT
30.Haziran.2007, 09:21
Senin tam olarak bahsettiğin şu mu ?
Mesela ben oyuncuyu Galatasaray'a önermek istiyorum ama öneremiyorum.Yani bir takım seviyesinde önerme yapamıyorum.

GoLoo
30.Haziran.2007, 09:30
Senin tam olarak bahsettiğin şu mu ?
Mesela ben oyuncuyu Galatasaray'a önermek istiyorum ama öneremiyorum.Yani bir takım seviyesinde önerme yapamıyorum.

Ya hem o var hemde bak orda sadece "human clubs" yazıyo. Eskiden cm'lerde falan "asistant advice", interested clubs,.... bissürü şey yazardı. İstediğinede önere bilirdin.

GReeN BeReT
30.Haziran.2007, 09:32
Fm serilerinde şahsen benim de göremediğim ve çok aradığım bir özellik.Eğer o durumlardan bahsediyorsan onlar kalktı diye biliyorum.

GoLoo
30.Haziran.2007, 09:46
Peki o zaman bu "offer to clubs" ne işe yarıyo?

juanov
30.Haziran.2007, 11:40
offer to clubs seçeneğiyle ilgilenen bütün takımlara önermiş oluyorsun oyuncunu

GoLoo
30.Haziran.2007, 23:57
e o da olmuyo

GReeN BeReT
01.Temmuz.2007, 00:01
Olmayan nedir yahu.Offer To Clubs seçeneği ile oyuncuyu öneriyorsun.Bazı takımlar teklif sunuyorlar.Ama ilgilenen takımların teklif sunmadıkları görülmedik şey değil.Mesela şöyle bir şey olabilir.Herhangi bir takım senin oyuncunu bir mevki için alternatif olarak tutuyordur.Asıl istediği oyuncuyu alır senin oyuncuna önermene rağmen teklif sunmaz.Maalesef her oyuncuyu elden çıkarmak istediğimizde satamıyoruz. :) Oyuncunu satılık listesine koyarak ve satmak istediğin değer hakkında bilgi vererek onu elden çıkarma şansını artırabilirsin.

Selman Ozturk
01.Temmuz.2007, 00:42
Arkadasim sen eski serilerdeki Oyuncu Onerme secenegini ariyorsun (Alt Ligler-Buyuk Takimlar vs.) . Ancak o sistem yeni nesil Football Manager'da yok. All Human Clubs dedigin zaman tum kuluplere onermis oluyorsun. Eger bir kulup ilgilenirse teklifi yapacaktir. Ama oyuncunun degerinden asiri fiyat istersen yahut oyuncun kulupten cok fazla maas aliyorsa pek ilgilenen olmayacaktir. Kisacasi bu bahsettigin sey bir problem degil, ozelliktir.

GReeN BeReT
01.Temmuz.2007, 00:51
Arkadasim sen eski serilerdeki Oyuncu Onerme secenegini ariyorsun (Alt Ligler-Buyuk Takimlar vs.) . Ancak o sistem yeni nesil Football Manager'da yok. All Human Clubs dedigin zaman tum kuluplere onermis oluyorsun. Eger bir kulup ilgilenirse teklifi yapacaktir. Ama oyuncunun degerinden asiri fiyat istersen yahut oyuncun kulupten cok fazla maas aliyorsa pek ilgilenen olmayacaktir. Kisacasi bu bahsettigin sey bir problem degil, ozelliktir.

Hay gözünü seveyim Selman abi.Benim 2 mesajdır yazmaya uğraştığım buydu :D

El Barto
01.Temmuz.2007, 05:22
Sorunun cevabı epey bir açık ve net olmuş. :)