PDA

View Full Version : Turksportal 1. Lig Sonuçları [Şampiyon EreN]

Sekopej
30.Haziran.2007, 05:23
http://img141.imageshack.us/img141/3148/1liggq2.jpg (http://imageshack.us)

NOT: Yerel kupa maçlarında uzatmalar ya da penaltılara kalan maçların sonucunda tur atlandıysa galibiyet, elenildiyse mağlubiyet şeklinde tabloya işlenmiştir.

Avrupa kupaları final maçlarında uzatmalar ya da penaltılarla sona eren karşılaşmalar kupa alındıysa galibiyet, alınmadıysa mağlubiyet şeklinde tabloya işlenmiştir.

Bunların nedeni bu konuda net bir açıklamanın olmaması ve puan hesaplarken üyelerin bazılarının bu maçlara beraberlik, bazılarının da galibiyet yazmasıyla doğabilecek haksızlığı gidermekti.

Eğer hesaplamanın yanlış olduğunu düşünen varsa bana bildirebilir.

Şampiyon olan Eren'i tebrik ederim. Puan farkları çok değil, en az kayba uğrayan menajer ipi göğüsledi.

Kariyeri tamamlamayan 8 menajere de ayrıca teşekkür ederim. Yeni sezonda bu arkadaşlarımız yerine yenileri alınacaktır. Yeni lig statüsü liglerin başlamasına yakın duyurulacaktır. Katılan ve tamamlayan herkese teşekkür ederim.

KaF KeF
30.Haziran.2007, 05:26
4.likte iyidir..1. Olan Eren'i Tebrik Ederim..:)

EreN
30.Haziran.2007, 06:22
Birinci olmuşum ben hayrettin abi birinci olur diye düşünmüştüm. Puanlar arası fark gerçekten bir elin parmaklarını geçmiyor eğlenceli bir kariyerdi tabi bayern'i çok iyi tanımam en güzeliydi şansım yaver gitti diyebiliriz. Kariyer boyunca hep KASIRGA taktiğini kullandım-reklaam- hehe
Kariyeri tamamlayan arkadaşlara tebrikler.

GReeN BeReT
30.Haziran.2007, 06:54
Eren abimi tebrik ederim.Oynayanlar arasında sondan 1.olan kendimi ayrı tebrik ederim :D
Wiese'yi bir daha unutmam herhalde :D Güzel,zevkli,heyecanlı bir organizasyondu.Organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ederim.

RaSenGan
30.Haziran.2007, 07:03
Emre abi naptın ya hani TKEL'e gelicektin :D Eren abi başta olmak üzere herkese tebrikler.

BlackEagle19o3
30.Haziran.2007, 07:21
Mertcan tebrikler ilk 11'e girmişsin:D:zuhahaKullandığın süper taktiğin de payı var tabi:p

MeMo
30.Haziran.2007, 08:46
Eren abi tebrikler.Mertcan ilk 10'a girmemene şaşmamalı :zuhaha

PesimiSTyLa
30.Haziran.2007, 08:53
Tebrikler Eren. Mertcan sana da ayrı tebriklerimi sunuyorum :icon_cool:

yunusgs
30.Haziran.2007, 19:06
Tebrik ederim Eren abi.

EreN
30.Haziran.2007, 21:45
4.likte iyidir..1. Olan Eren'i Tebrik Ederim..:)

Eren abimi tebrik ederim.Oynayanlar arasında sondan 1.olan kendimi ayrı tebrik ederim :D
Wiese'yi bir daha unutmam herhalde :D Güzel,zevkli,heyecanlı bir organizasyondu.Organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ederim.

Emre abi naptın ya hani TKEL'e gelicektin :D Eren abi başta olmak üzere herkese tebrikler.

Eren abi tebrikler.Mertcan ilk 10'a girmemene şaşmamalı :zuhaha

Tebrikler Eren. Mertcan sana da ayrı tebriklerimi sunuyorum :icon_cool:

Tebrik ederim Eren abi.

sağolun arkadaşlar..

DisCo
30.Haziran.2007, 21:55
Tebrikler Eren. Umut abiyi geçmişim ya ohh gerisinin hiçbir önemi yok :n:

GeNç KaRTaL
30.Haziran.2007, 23:14
Vay be Eren abi az farkla lider olmuş.Zaten zirvede puanlar birbirlerine çok yakın.Tebrikler Eren abi.

El Barto
01.Temmuz.2007, 05:10
İtiraz ediyorum arkadaş bu ne böyle şike var şike. :D

Tebrikler arkadaşlar. Ayriyetten kariyerleri tamamlama nezaketi gösterdiğiniz için ayrıca teşekkürler. Maksat eğlenmek. :)

mc_eagle
01.Temmuz.2007, 05:12
tebrikler eren 2 puan farkla şampiyon olmuşsun

EreN
03.Temmuz.2007, 09:45
Teşekkürler tüm arkadaşlara

hp-fm-gs
03.Temmuz.2007, 10:25
tebrikler Eren.. ;;)

Trabzonspor
14.Temmuz.2007, 18:30
tebrıkelr eren ...biraz gec oldu ama :D

El Barto
14.Temmuz.2007, 18:35
Şimdi farkettimde sıralamadaki yerim çok tehlikeli. Özkan'la Burak'ın arasında :p: