PDA

View Full Version : istikrarı sağlayamıyorum

ToRoSKaPLaNı
30.Haziran.2007, 08:16
arkadaşlar şuan k.erciyessporla oynuyorum ve şöyle bir sorunum var oyunda daha hiç seri yapamadım yani bir maç kazanıyorum bir maç kaybediyorum bir maç çok güzel oynuyorum bir maç berbat oynuyorum bir hafta güçlü bir takımı yeniyorum diğer hafta küme düşmemeye oynayan takımdan fark yiyorum yokmu bunun bir çaresi niçin böyle oluyor :(:confused::uzgun:

juanov
30.Haziran.2007, 10:15
daha iyi bir taktikle oynamaya bak 8.0.2 versiyonuyla oynuyorsan siteden birçok taktik indirebilirsin başka bir versiyonsa bence indirme çünkü bir taktik değişik versiyonda iyi sonuç vermiyor kanısındayım bence kendi taktiğini yap öyle yapıyorsan da siteden tiyolar almaya bak

ToRoSKaPLaNı
30.Haziran.2007, 14:20
3-6-1 taktiğini uyguluyordum ama değiştirim bakalım ama birde şu var bir maç nasıl en güçlü rakibi ezip geçip diğer maç en zayıf rakipte hezimete uğruyoruz

RaSenGan
30.Haziran.2007, 16:58
4-4-2 oyna.Takım en iyi o taktikte oynuyor.Erciyes'e taktik oturtmak bayağı zor..

anathema
30.Haziran.2007, 19:37
iyi bir taktiğin yanında iyi bir scout bul ve gelecek maçın takımını araştırsın.onun raporuna göre taktiğinde ufak değişiklikler yaparak daha başarılı olabilirsin.

fyagiz
30.Haziran.2007, 23:29
Feyenoord takımını yönetiyorum.Lig de istikrar bir türlü yaklayamadım.Taktiğim 4-3-1-2 oynuyorum.Bir maç güzel bir şekilde yeniyorsam diğer maç kaybediyorum.Yenilme serisi bile yok.Bir maç kazanıp bir maç kaybediyorum.Eğer istek olursa kadro ve taktiğin resmini ekleyebilirim.Daha sezon başındayız.Kabataslak taktikteki oyuncuları yazayım;

------------Toto Tamuz---------Bogdan Stancu-------------
------------------------j De Guzman------------------------
---------van Bronckhorst---------Nuri Sahin----------Nick Hofs-
------T de Cler-------K Hoffland---------R Vlar--------T Lucius-
--------------------------Walter Assmann--------------------

Guzman yerine Walter Jimenez giriyor bazı maçlarda veya cezalı sakat maçlarda.Bogdan Stancu yerine Roy Makaay oynuyor ancak şuan sakat.Stancu'nun performansı hoşuma gittiğinden Makaay'ı oynatmayı şuan için düşünmüyorum.Assmann'ın son maçta yaptığı hata ile 2-0 kaybettik.Assmann'ın yerine de Henk Timmer'e şans vereceğim gelecek maçta.Kabataslak yaptıklarım bunlar Bronckhost yerine de Vincken'i kullanıyorum Bronckhorst sakat veya cezalı olduğu zaman.Sizce bu takıma ne lağzım?Zaman mı yoksa benim taktiğimde bir sorun mu var?Yoksa oyuncu seçimlerim mi yanlış?Buda kadrom;

Wallter Assmann(GK)
Theo Lucios
Tim de Cler
Ron Vlaar
Kevin Hofland
Nick Hofs
van Bronckhorst
Nuri Şahin
de Guzman
Bogdan Stancu
Toto Tamuz
Henk Timmer(GK)
Walter Jimenéz
Luigi Bruins
Michael Mols
André Bahia
Deny Landzaat
Damian Escudero
Lee Chun-Soo
Darley[(Genç)(GK)]
Danny Buijs
Roy Makaay(Sakat)
Serginho Greene(Sakat)
Tim Vincken
Andwélé Slory(Sakat)

Okadar uğraştım bir çare bulamadım.Oyuncuları değiştirdim.4-4-2 denedim.4-3-1-2 de en iyi sonucu aldım dizilimimi ona göre yaptım.Sizce ne yapmalıyım istikrarı sağlamak için?Şimdiden teşekkür ederim.

ToRoSKaPLaNı
01.Temmuz.2007, 00:43
3-4 konu altta benimde aynı şekilde konum var :D

fyagiz
01.Temmuz.2007, 01:45
Onuda gördümde pek birşey çıkaramadım.Bıktım bir maç kazanıp bir maç kazanmamaktan.Şuan ligde 7. sıradayım.Biras toparladım sanki.4-3-2-1 oynuyorum.Ama yinede 2 maçın birini mutlaka kaybediyorum.

ToRoSKaPLaNı
01.Temmuz.2007, 02:12
sorma kardeş neyse buradada belki başka fikri olan çıkar onunkileride deneriz :)

Defuser
01.Temmuz.2007, 02:15
çok transfer yapmışsın sanki, alışma sürecinden dolayı olabilir.

fyagiz
01.Temmuz.2007, 02:24
Ben önceden çalıştırdığım takımlara daha fazla transfer yapıyordum.Bağzı takımları baştan yapıyordum resmen ama bukadar olmuyordu.Aldığım oyuncular:

Bogdan Stancu(ST)
Walten Assman(GK)
Toto Tamuz(ST)
Walter Jiménez(AMC)
Damian Escudaro(AML)

5 transfer yaptım gerekli gördüğüm noktalara okadar.

Ekleme:Ama yok ne olursa olsun Avrupa kupalarına gitmem lağzım.Gideceğim de inşallah.

glsavvick
01.Temmuz.2007, 16:44
kulüpteki futbolcularım morallerine bi bak özellikle düzenli yararlanmak istediğin...bide bu adamlar baya genç ondan olabilir tam bilmiyorum oyuncu yaşlarını ama aralara tecrübeli adamlar koymalısın bence..

El Barto
01.Temmuz.2007, 17:12
Aynı içerikli konular birleştirilmiştir.