PDA

View Full Version : Takım Komutlarımı? Oyuncu Komutlarımı?

fmhastasi
02.Temmuz.2007, 01:05
Hangisi etkili oluyor?

spider3784
02.Temmuz.2007, 01:50
Ne zaman başarılı bir takım kursam, o takımda takım komutlarına daha çok önem veririm.

ToRoSKaPLaNı
02.Temmuz.2007, 02:00
eğer her oyuncuya farklı farklı komutlar verirsen sahada işler karışıyor genel olarak takım komutları daha etkili

cemir05
02.Temmuz.2007, 02:41
bencede takım komutları daha etkili.okey

King_91
02.Temmuz.2007, 02:54
bence oyuncu komutları daha etkili.çünkü sen oyuncularının özelliklerini bilirsin ona göre kişisel olarak ayarlarsın.mesela ben mentality(anlayış) atak oynarım ama bu demek demek değildir ki orta sahadaki adamlar komple atağa çıkçak :D bence ne kadar özelleştirirsen o kadar etkili olur.

Xipe Totec
02.Temmuz.2007, 03:06
mentaliteye göre oyuncu komutlarına da dokunmakta herzaman fayda var.. takım komutlarında mentalite atakken defans oyuncusunun da atak olmasının bi mantığı yok, ona göre ayarlanabilir..

cagri10
02.Temmuz.2007, 08:04
oyun komutları çünkkü oyuncu l-komutlarıyla daha çok atak veya daha defans yapabilirsiniz ... veya daha çok pass s hem de oyuncuya göre yapmalıyı bazı şeyleri çok hızlıysa bundan yaralanmalıyıs

foreverboy
29.Temmuz.2007, 21:30
Merhaba arkadaşlar fm'nin çok büyük bir tutkunuyum.Şu anda Milan ile oynuyorum.Taktiğim 4-2-1-2-1 gibi çift ön liberolu düzen.Takımın anlayışı ve ön liberoların anlayışıda ofansif,ancak takımım bir kontra atak takımı gibi oynuyor.Topa sahip olma yüzdem her maç yüzde 40 civarı.Bazen ilk yarılarda yüzde 30 bile oluyor.Nasıl bir ayarlama yapmalıyımki top daha fazla benim ayağımda kalsın.Bütün maç diğer takımların hücumlarını izlemek beni deli ediyor.

Not:Ama maçları sonunda hep ben kazanıyorum.

çaalar
29.Temmuz.2007, 22:06
takımın kısa pas yapması sorunu çözebilir ayrıca önemli olan takıma uygun bi sistem oturtmaktır sadece hucum açmak takımın iyi hucum yapacağını göstermez oyuncuların sisteme oturmuyodur büyük ihtimal

yorumsuz1i
29.Temmuz.2007, 23:40
Pasların ne kadar kısa , sahan ve sahayı kullanma boyutun ne kadar dar olursa topa o kadar hakim olursun.