PDA

View Full Version : XML Hatası

zantac
02.Temmuz.2007, 17:01
Slm ben oyundayken tatile çık diyorum o anda xml hatası veriyor oyun bir yardım ederseniz ve birde oyun sonunda sonuca bakacam o anda gene xml hatası veriyor bir yardım ederseniz sevinirim xml hatasını nasıl çözerim

XML Parsing error! (Hata)
bu hatayı veriyor

DisCo
02.Temmuz.2007, 18:00
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=57368

buradaki konuyu bir incelerseniz sanırım çözümü anlamış olursunuz.

zantac
02.Temmuz.2007, 18:15
XML Parsing error! (Hata)sını durduk yere verdi ben dosya yama filan yüklemeden 2 profil oluşturdum ondan sonra verdi ben oyunu sildim baştan yükledim gene aynı hata bir yardım edersen

DisCo
02.Temmuz.2007, 18:19
Oluşturduğunuz profillerle alakalı olduğu kesin. Onları silerseniz sorun kalmayacaktır.

zantac
02.Temmuz.2007, 18:24
Kardaş oyunu sildim baştan kurdum ama oyuna girdigimde yeni profil oluştur diyorum eski profiller karşıma çıkıyor onları nasıl silerim

DisCo
02.Temmuz.2007, 18:33
Oyunu sildikten sonra başlat ardından ara tıklayın ve Football Manager'ı aratın. Mutlaka yeni dosyalar bulacaktır. O dosyalarıda silin. Tamamen temizlerseniz sorun olmaz.

zantac
02.Temmuz.2007, 19:00
kardaş vista kullanıyorum olmuyor dedigini yaptım 3kere kurdum oyunu aynı hata usandım artık oyunu kurup geri silmekten her şeyi denedim olmuyor xml hatası

SiR ToMaSRoSiCkY1
02.Temmuz.2007, 20:18
Arkadaşım o sorunun çözümü çok basit.Kısacası bilgisayarına format atıcaksın bu sorunu çözmek istiyorsan eğer.Çünkü aynısı banada olmuştu.Formattan sonra her şey düzeliyor.Oyunu oynarken elektrik gitmesi gibi olaylarla karşılaştınmı?