PDA

View Full Version : Editör Sorunu

hydrpsatlbgr
02.Temmuz.2007, 18:13
merhaba sımdıden tesekkurler ılgılenen arkadaslara!

edıtorden yenı data olustrdum,oyuna gırıp datayı sectım ve oyunu kurdum.Daha sonra oyunda bır oyuncunun profılıne tıkladım finishing vs. gıbı yazılar beyaz olarak cıkmaya basladı ve sonra bu olay dıer kayıtlı oyunlarımada yansıdı nasıl duzeltebılırm yardımcı olursanız sevınırım

DisCo
02.Temmuz.2007, 18:16
Lütfen yardım, Acill gibi başlıklar açmayınız. Başlık düzeltilmiştir.

Editörle ilgisi var mı bilmiyorum ancak bu süreçte yeni skin yüklediniz mi?

sanalkaos
02.Temmuz.2007, 21:56
Eğer sorunda tam olarak oyuncunun güçleri editörde ayarladığım gibi değil diyorsan cevap şu:

Semih Şentürk ün tüm özelliklerini 20 yaparsan 14 e geri düşer. Çümki potansiyeli 130-140 arası eğer bir oyncunun özelliğini yükselteceksen Potansiyel ve Şimdiki Yeteğini Yükselt.

hydrpsatlbgr
02.Temmuz.2007, 22:00
yok kardes guclerle oynamadım oyunu actıgım da finishing vs. yazılar beyaz cıkmaya basladı nasıl yapabılırm dıe merak ettım ama sanırım skınle hal olucak bır sorun tesekkurler

sanalkaos
02.Temmuz.2007, 22:33
Ya SS koyarsan daha iyi anlaşılarcak :s

hydrpsatlbgr
03.Temmuz.2007, 00:06
hemen koyuyorm

zemlinskis
03.Temmuz.2007, 00:08
ss koy cevaplayalım...

hydrpsatlbgr
03.Temmuz.2007, 00:17
olay bu http://img372.imageshack.us/img372/2153/adsz3qe4.png

sanalkaos
03.Temmuz.2007, 03:32
Ya tamam işte SKİN orjinal skin değil ondan kaynaklanıyor...

Kardeş Allahını seviyorsan şu özelliklerin yanındaki antreman bilgilerini nasıl yaptığını söyle ne olur. Hani hepsi eksi ya onu

Selman Ozturk
04.Temmuz.2007, 01:29
Ya tamam işte SKİN orjinal skin değil ondan kaynaklanıyor...

Kardeş Allahını seviyorsan şu özelliklerin yanındaki antreman bilgilerini nasıl yaptığını söyle ne olur. Hani hepsi eksi ya onu

Sorununun yeri burasi degil ancak bir defaya mahsus olmak uzere cevap vereyim.

Ozelliklerin sag ust kosesinde Views (Gorunumler) yazan kisim var. Oraya tiklayip "Antrenman Ozelliklerini Goster" secenegini aktif hale getir.

Konuyu acan arkadasim senin sorunun sanirim skinden kaynaklaniyor. Skindeki renk konfigurasyonu herhangi bir sebepten bozulmus olabilir. Messenger araciligi ile herhangi bir arkadasimizdan orjinal skin dosyasini alirsan sorunun muhtemelen cozulecektir. Yine cozulmez ise Burak (DisCo) arkadasimiza bununla ilgili bir klasor vermistim (settings). Onunla irtibata gecerek klasorun kopyasini rica edebilirsin...

hydrpsatlbgr
04.Temmuz.2007, 22:32
tmm tesekkurler

hydrpsatlbgr
07.Temmuz.2007, 22:47
dediğinizi yaptım oldu ancak oyunu kaydedıp cıkıp sonra bı daha gırınce yıne aynı sey olyo oyuna her basladıgımda applıcatıon data da fm08 klasorunu ucurmam gerekıo :D baska nsıl bır cozumu olabılır orjınal skınle oynamak ıcın???????