PDA

View Full Version : Ali Samiyen Spor Komplex'i Kombine Bilet

uaemrah
02.Temmuz.2007, 21:59
2 yıl sonra yeni stad hazır oluyor ama birşey değişmiyor! kombine bilet satimi...buda beni deli ediyor...eski alisamiyen ile aynı oranda kombine bilet satilıyor...sırf bu durum'u düzeltebilirim belki diye kayıtlı oyun editörü ile minumum seyirciyi 33.000 yaptım ortalama seyirciyi ise 47.000 yaptım zaten stad 52 bin... ama kombine biletlerde hiç bir artış olmadı...tabi bunların yanında başarıda var...stad olana kadar 2 yıl şampiyon oldum...ilk yılımda uefa'da yarı final'e kaldım...şamp.liginde çeyrek final'e kaldım...ama bu kombine değişmiyor SİNİR OLDUM!:mad:

sanalkaos
02.Temmuz.2007, 22:04
Değişmesi lazım. Değişmiyorsan taraftarda iş yok :D şaka bir yana. Büyük ihtimalle edtörde hata yapmışsın.

uaemrah
02.Temmuz.2007, 22:07
Değişmesi lazım. Değişmiyorsan taraftarda iş yok :D şaka bir yana. Büyük ihtimalle edtörde hata yapmışsın.

Güzel kardeşim editöre dokunmadım ilk önce...8.0.2 versiyonu ile aynen başladım...2 yıl sonra stad oldu ve sonra bilet oranlarına baktım inanılmaz düşük kapandı...4.sene için acaba ortalamalar düşük olduğu için olabilirmi diye kayıtlı oyun editörü ile ortalamaları yükselttim ama yine kombine bilet orani çok azdı...9.000 - 11.000 civarında kombine bilet sattik...bu çok saçma geldi bana!

sanalkaos
02.Temmuz.2007, 22:30
ya gelatasaray gerçektede en fazla 5.000 satıyo nerde FB gibi 30.000 binler boşver takma kafana.

mertayasava
02.Temmuz.2007, 23:00
Bende Napoli'yle oynuyorum.64000 kişilik stad var,şampiyon olmama rağmen 20000'den fazla kombine satılmıyor ama stad neredeyse her maç full çekiyor.Bunu fazla kafaya takmaman gerek bana göre.

klasgs
02.Temmuz.2007, 23:12
aynen benfıcada 65000 kısılık ama kombıne aynı satıyor 30000 cıwarında basarı olsada aynı ayrıca hep yıldız oyuncuda transfer edıyorum taraftarı cekmek ıcın ama yıne aynı buda oyunun sacmalıklardan bırısı...

yunusgs
03.Temmuz.2007, 04:28
Kombine aslında baya önemli sonuçta hemen para sağlıyor takıma yeni stada geçmedim GS ile ama ilk sezonumda 17000e oynuyorum her maçımı.

dj kolpa
03.Temmuz.2007, 22:29
bence başka takım çalıştır. stresede girmessin ne güzel.

thebizkit
04.Temmuz.2007, 19:08
Gs'de özellikle finans olayi çok kötü ve düzelmesi çok uzun yıllar alıyor. Ben bilerek stad'ı 2008 senesinin sonunda biticek şekilde ayarlıyorum. Çünkü gerçek hayatta görüyoruz ki finansal bir sıkıntı yok. Yönetim gidip istedigi oyuncuyu alabiliyor. Store'dan kazanılan paralar çok iyi ama oyunda 2 yil boyunca hep dibe vuran finans çok sıkıcı gerçekten. Ancak ilk sezon 15 bin kişiye oynarken 2. sezonda alınan 1-2 iyi oyuncuyla beraber ortalama yükseliyor. Daha sonra geçen yıllar içinde eger kulübü büyütüp Dünya Çapında 1-2 oyuncuyu renklerinize katabilirseniz o zaman full stadla oynar diye tahmin ediyorum. Ben ortalama 35 bin gördüm 4. yılımın sonunda. O senede 1 tane Dünya Çapında oyuncuyla anlaştım ve forma satışları patladı. Ancak bir sonraki seneyi göremedim oyunun save'inde problem çıktı diye.

Fm yapanlarin dikkat etmesi gereken birşeyde şu ki; dünyanın her yerinde yeni stad yapan takımların seyirci ortalamaların müthiş bir artış oluyor. Bu istatistiklerle ispatlanmış birşey. Bunu dikkat almalı kesinlikle Fm yöneticileri.