PDA

View Full Version : 2. Lig takımları

Coupet
02.Temmuz.2007, 21:59
Fm 2008'de daha önce hiç 2. Lig'den başlamamıştım ve geçen gün 2. Lig'den başlamaya karar verdim. database i büyük seçtim ve oyunu açtım. sıra takım seçmeye geldi ama baktığım zaman her takımda açık 5-6 oyuncu vardı en fazla. açık olan oyuncular da genelde 16-17 yaşındaydı. ben mi oyunu açarken bir yerde hata yaptım yoksa gerçekten oyuna böyle mi kondu.

uaemrah
02.Temmuz.2007, 22:02
hangi lig'i seçtiğinide belirtirsen daha verimli birşeyler yazabiliriz..ama genel anlamda bir yorum yapmam gerekirse ; sorun sende değil...2.ligl ve daha altındaki liglerde tüm oyuncuların açık olmayabiliyor...

Coupet
02.Temmuz.2007, 22:05
Türkiye 2. Lig'i seçtim. daha alt liglerdeki takımların tüm oyuncuları açık olmayabilir de oynanabilir bir ligde neden bukadar az oyuncu var.

sanalkaos
02.Temmuz.2007, 22:05
Sorun sende. Çünki ben Küçük veri tabanında oynarken bile 3. Lig takımlarına yani seçilemeyen takımlara baktığımda onlarda bile oyuncuların hepsi açık. demekki sorun sende.

Coupet
02.Temmuz.2007, 22:07
peki ne yapmam gerek acaba. lig açık takım seçebiliyorum, database de büyük. siteden veritabanı v1 i yükledim ama o 2. Lig takımlarına dokunmuyor diye biliyorum. versiyonum da 8.0.2 acaba hata nereden kaynaklanıyor olabilir.

aslında bu konuyu açmayacaktım ama araştırma alanında 2. Lig takımlarının da incelendiğini gördüm ve acaba hata bende mi diye açtım bu konuyu.

sanalkaos
02.Temmuz.2007, 22:29
Oyunu sil-kur. Ondan sonra 8.0.2 yi yükle ve başla yama yükleme.

Coupet
02.Temmuz.2007, 22:29
sitedeki veritabanı olmadan girdim oyuna ve yine aynı en fazla 9 oyuncu var takımlarda. yani hiçbir takımın tamamı yok. tamam oyunu silip kurup tekrar deneyeceğim yazarım deneyince.

KaF KeF
02.Temmuz.2007, 22:47
Bak oyunu kurarken Veri Tabanı boyutunun hemen altında Tüm Oyuncuları Burdan Al seçeneği var.Orayı Türkiye'ye getir ve Öyle Kur..Bu şekilde oyuncular çıkıyor..

Coupet
02.Temmuz.2007, 22:50
Bak oyunu kurarken Veri Tabanı boyutunun hemen altında Tüm Oyuncuları Burdan Al seçeneği var.Orayı Türkiye'ye getir ve Öyle Kur..Bu şekilde oyuncular çıkıyor..

o ligi oynanabilir yapınca oradaki tüm futbolcuları zaten almıyor mu? oyun kurulsun bir de öyle deneyeyim.

mertayasava
02.Temmuz.2007, 22:57
http://rapidshare.com/files/126547776/Retain_Turkish_Players.rar.html

C:\Sports İnteractive\data\updates\update-802\db\802\edt

Kendi bilgisayarında benzer yere at,sorun halledilmiş olur.

Coupet
02.Temmuz.2007, 22:59
Karizma_Aykut çok teşekkürler dediğin gibi yaptım oldu. ama bence bir lig açınca o ligdeki tüm adamların yüklenmesi lazım. ben 2 tane lig açıp Brezilya'daki tüm adamları yükleyecektim ama öyle yapınca takımlar 6şar 7şer adam oluyor. böyle idare edeceğiz artık.
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:

http://rapidshare.com/files/126547776/Retain_Turkish_Players.rar.html

C:\Sports İnteractive\data\updates\update-802\db\802\edt

Kendi bilgisayarında benzer yere at,sorun halledilmiş olur.

sana da çok teşekkürler. seninkini denemedim ama benimle aynı sorunu yaşayanlar senin yönteminden de yararlanabilir.

mertayasava
02.Temmuz.2007, 23:04
Rica ederim.Bende aynı sorunu yaşamıştım ve bu şekilde halletmiştim.

yunusgs
03.Temmuz.2007, 04:29
Aynısı bana da oldu İnegölspor ile başladım 10 tane mi adam vardı sonra transferlerle kadroyu 30a çıkarttım.

Oghuse
03.Temmuz.2007, 04:33
Arkadaşlar huge database seçerseniz problem ortadan kalkıyor..Bir de oyuna başlarken kurduğunuz oyunun içine Türkiye oyuncularını atacak şekilde seçerseniz olabilir..(Not:2.yöntemi denemedim ama 1.çalışıyor)