PDA

View Full Version : Beyaz Ekran Hatası

cagri99
03.Temmuz.2007, 08:37
arkadaşlar ben oyunu yükledim oyunu açtım önce karşıma siyah ekran çktı sonra ekran beyaz oldu:s sonra mouse u gezdirirken bi yere tkladım new game e girmişim ama ekran beyaz hala daha fazlasınıda yapamadımm ... hıı oyunu yüklerken de hani o mavi şeyler varya ne kadar geçtiğini gösterio sürekli artıyor onlar görünmüo:S neden kaynaklanır acep bu ???? lütfen yardım edim

KaF KeF
03.Temmuz.2007, 08:42
Oyunu Silip Tekrar Kurmayı Dene ..

Raten
03.Temmuz.2007, 09:52
Bence de silip tekrardan yüklemelisin bazı dosyalar eksik sanırım ;;)

hp-fm-gs
03.Temmuz.2007, 10:05
o mavi kutucukların görünmemesi normal, hepimizde öyle sanırım. olmazsa yeni cd'den yüklemeyi dene..

cagri99
03.Temmuz.2007, 17:35
2 kere denedim bi daha deniyim teşekkürler herkese bi sorun olursa tekrar yazarım :)
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
ya ben sistem özelliklerimide verim belki ondan çalışmıyordur..
geforce FX 5200 ekran kartı 512mb ram pentium 4 .....
bide benimses kartım yok o yüzdende kaynaklanıyor olabilr mi?
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
evet yükledimm suan açtım siyah ekran çıktı bu sefer beyaz ekran yok bu bahsedilen siyah ekran problemi forumlarda vardı heralde onları okuyim bi saoln

kumralyakisikli
03.Temmuz.2007, 18:13
sisteminden kaynaklanan bişey yok oyunu program ekle kaldırdan kaldır sonra nereye yüklediysen oradan klasörünü sil daha sonra kayıt defteri ve aplication data içlerinide temizle ki yeni yükleyeceğin oyun daha sağlıklı olsun

Vieri
03.Temmuz.2007, 18:19
Application Data klasöründeki Sports Interactive klasörünü uçur..

Oyunu kaldır tekrar yükle.

802 yaması ile yama

cagri99
03.Temmuz.2007, 18:28
kayıt defteri nerde?:icon_redface:
.
.
.
Birleştirilen Mesaj:
program ekle/kaldır dan silemedim oyunu:S java yla ilgili bişe yaptı bnde önce klasörü sonra program ekle kaldrdan sildm sonrda aplication data dan da sildim oyunu ... yine siyah ekran ...:S off çıldıracam yaaaaa:'(:'(:'( javayla ilgili bi problemmi gerçektenn?

KaF KeF
03.Temmuz.2007, 20:02
Program Files'ten Klasörü sil..Sonra Program ekle/kaldır'dan kaldır ..

cagri99
03.Temmuz.2007, 20:43
yaptım sildim gine olmadı:S sizde java nın hangi sürümü yüklü:S

DisCo
03.Temmuz.2007, 22:01
Oyunu kurduğunuz yerden normal silme işlemi ile silin. Ardından Başlat/Çalıştır'ı sırasıyla tıklayın ve regedit yazın. hkey_local_maniche kısmına tıklayın ve devamında Software'yi tıklıyorsunuz. Açılan menüde Sports Interactive bulun ve sağ tık yapıp silin. Daha sonra Başlat/Ara seçeneği ile Football Manager kelimesini aratın. Çıkan tüm dosyaları gidip sağ tık yaparak silin. Ardından oyunu tekrar yükleyin.

isimsiz
04.Temmuz.2007, 09:58
aynı sorun bendede vardı sil yeniden yükle silerken appicaliton datadanda tamamen slmeyi unutma birde belgelerimdeki dosyayıda silmen gerekir

cagri99
04.Temmuz.2007, 22:21
internetten indirdim oyunu açıldı oyun:S çok ilginç:S 7arkadaş aynı cd den yüklediler yüklendi 8.bendm bnde çalşmadı :D neyse hallettm artık oynayabiliyorum.. ancak smdide maç içinde acces out of bounds mu ne yazıo:S çıkıo oyundan