PDA

View Full Version : Her kariyerinizde aldığınız personeller

babba
04.Temmuz.2007, 08:08
başlık juanov dan biraz alıntı oldu ama olsun;) ben personellere oyuncular kadar önem
veriyorum mesala antremanların yedi yıldızlı olması veya bi gözlemcinin gönderdiğim yerden
enfazla sonuçla ve çabuçak gelmesi benim içiin çok önemli özelikle scout programı
kullanmıyosanız
mesala ben gittiğim her takıma bunları götürüyorum
baş antrenör marcel desailly (oyuna gözlemci başlıyo milanda)
fitness koçu stefano marrone (bi dönem beşiktaşıda çalıştırmış)
doktor gianni nanni bolognadan
doktor lieven maeschalk milandan (oyunun başında almayın tam gelişmemiş oluyor)
gözlemci antonio galan madridten harika bi adam
gözlemci jack karadas madridten
gözlemci frank passi

sizinde favori personelleriniz vardır mutlaka tavsiyelerinizi bekliyorum

thebizkit
04.Temmuz.2007, 08:20
joao alves (benfica) süper bir genç antrenörüdür. zaten oyundaki profiline baktıgınızda göreceksiniz. potansiyeli 140 civarı birşey ama özellikleri tam bir genç antrenöründe olması gereken şeyler ve yüksek potansiyelli oyuncu potansiyel ve yetenek yargılama özelliklerinin yüksek olması beni en çok çeken özellik.
gianni nanni benimde favori doktorumdur =)
Fabio Mahseredjian (fluminense ve brazilya milli takımı) harika bir Fitness koçtur kendisi.Profilini açtıgınız zaman ağzınızda açık kalacaktir. fitness koç dışında her türlü antrenörlügü yapabilecek bir profil var kendisinde .)

ilk aklıma gelenler bunlar, daha dogrusu direk gittigim takımlarda almaya çalıştıgım antrenörler =)

nerazzuri
04.Temmuz.2007, 09:00
ne yalan söyliyeyim hiç bir oyunumda personel almam. s:

babba
04.Temmuz.2007, 09:02
mahseredjian gercekten harika ama joao alvesin öle değil onun özellikleri tam bir gözlemci özellikleri (kararlılık 18 ca yargılama 18 pa yargılama 19 taktik bilgisi 19 ) bözlemci olsaydı muhteşem olurdu mahseridjanı alıcam saol

thebizkit
04.Temmuz.2007, 19:04
potansiyel ve yetenek yargılaması üst düzey olan genç antrenörler sezon başlarken takıma çok yüksek potansiyelli oyuncular getirebiliyor. bence bu bakımdan gayet iyi alves =)

Oghuse
04.Temmuz.2007, 19:12
Rosario di Vincenzo, Torbjörn Nilsson, Paulo Paixao, Claudio Gaudino, Vito Scala, Gianni Nanni, Massimo Neri, Angelo Antenucci.. Bu kadar yeter.. :D

ms1907
04.Temmuz.2007, 19:17
gianni nanni (doktor) ayres albuquerque(scout) jens todt(scout) jean philippe durand(scout) bunlar geldi aklıma...

KaF KeF
04.Temmuz.2007, 19:32
G. Nanni ...

14perseus04
04.Temmuz.2007, 23:33
koc olayına acyıp onem verırım antramanların verımlı gecmesı adına hep ıı bı teknık heyet kuramak ısterım ama bular asla aynı adamlar olmaz.hep az maas ısteyenler,kı hatta bu heyetle yıllar sonra ayrıldıımda gıttım yenı takıma bıle almam bu kez yenı koclar bulmalıyım cunku,guney amerıkanın bagrından :-)

ama soz konusu saglıksa is rıske gelmez nannı tek adresımdır

Corpus
04.Temmuz.2007, 23:40
bi tek gianni nanni alırım başka bilmem pek

canas906
05.Temmuz.2007, 00:42
Arkadaşlar bu arada fm socutdan koç nasıl aranıyor yaw onu bilmiyorum açıkalayan biri olursa sevinirim

Fietra 10
05.Temmuz.2007, 00:47
Krzysztof Dowhan-Kaleci koçu

kaçırmam:)

Raten
05.Temmuz.2007, 01:10
Gianni Nanni'yi alırım ama genelde de ilan panosundan ilan verip alırım gözlemci,koç vs..

dj kolpa
05.Temmuz.2007, 01:35
Krzysztof Dowhan-Kaleci koçu

kaçırmam:)

her takıma gelir çok i adam

gsliberkay
05.Temmuz.2007, 04:17
benim gs deki personellerim şunlardı..hakan şükür(antrenör), arif erdem(antrenör), hasan şaş(gözlemci), okan buruk(antrenör), ergün pembe(1.takım antrenörü) yıl 2012 flndı sanırım kariyeri bıraktım ama şimdi.

yunusgs
05.Temmuz.2007, 04:28
Gianni Nanni eğer kulübüme gelmeyi kabul ediyorsa hemen alırım çünkü tek kelime ile mükemmel bir doktor.

cagri10
05.Temmuz.2007, 22:00
kesinlikle öneririm salvatora asmini harika bir gözlemci potasnsiyel yargılamasıda çok yüksek değerleri iyi biliyor sampdoriada ve ulusal ama az paraya gelio :d harika
Gianni Nanni doktorumda bu

babba
06.Temmuz.2007, 00:40
ast manager : marcell desally
antrenör : 1.........? 2 .........? 3............? 4........? 5..........?
kaleci koçu : kristof dowhan
fitness koç : 1 fabio mahseridjian 2 stefano marrone
gnç koçu : 1 joao alves 2..........?
doktor : 1 gianni nanni 2 lieven maescalk 3 .........?
gözlemci : 1 antonio galan 2 jack karadas 3 frank passi 4 salvatore asmini ?
5...........? 6..........? 7.........? 8...........?

hala kadro dolmadı bu arada bende italya ingiltere fransa ispanya hollanda almanya arjantin ve brezilya 1. ligleri acık

canas906
08.Temmuz.2007, 01:14
Arkadaşlar genie scouttan nasıl personel bulunuyor anlatırmısınz

SAİT71
08.Temmuz.2007, 01:43
gianni nanni'yi ikna edebilirsem alırım.
Birde kaleci koçu varya dünya çapında kristof dowhan onu alırım. Koçlarıda kafama göre seçerim..

Cyzio
08.Temmuz.2007, 02:28
Nanni'yi her kariyerimde almaya çalışırım.Bunun dışında Lasmar, Pereira, P**uito, Gaudino, Paixao favorilerimdir..

Arkadaşlar genie scouttan nasıl personel bulunuyor anlatırmısınz

Search -> Staff search'ten arayabilirsin..;)

Comrade Alberto
09.Temmuz.2007, 07:44
scout olarak albuquerque ve hasan sengün'ü alıyorum. hasan sengün genelde belli olmuyor ama bazı oyunlarda 19 p.a. 18 c.a. oluyor özellikleri. tam almalık. bir de tottenham'In bir tane youth coach'u var. adını hatırlayamadım. onu da asistan olarak alıyorum.

King_91
09.Temmuz.2007, 07:47
hep aldıgım yok ama gianni nanni genelde aldıgım doktordur.değişik değişik alıyom zaten isimlerini akılda tutmak zor oluyor.

Vgbnd
09.Temmuz.2007, 08:31
massimo neri.. baş antrenör olarak alırım

musti83
10.Temmuz.2007, 19:01
G Nanni (doktor)- Dowhan (kaleci koçu)
Özellikleri : Dünya Klası
Alırım Bu Kadar Gerside İşte

juanov
12.Temmuz.2007, 01:36
hep küçük takım seçtiğim için world class personel seçme şansım olmuyor ama büyük takım seçersem gianni nanni yi alırım

a.arıcı-11
13.Temmuz.2007, 17:15
doktor olarak hep Rodrigo Lasmar'ı alırım.
Gözlemci olarak Desailly ve Bojan Krkiç idealdir.