PDA

View Full Version : tam ekrandan nasıl çıkıcam???

isimsiz
04.Temmuz.2007, 10:19
öncelikle iyi oyunlar herkese ben bi türlü yapamadım tıklıyorum ayarlardan seçeneği yinede tam ekrandan çıkamıyorum nasıl ya***am bunu normal masa üstünde oynamak istiyorum

bySilver
04.Temmuz.2007, 15:02
Türksportal Masaüstünün ayarLarından Pencere Modunda Oyna seçenegindeki tik koy :)

El Barto
04.Temmuz.2007, 18:06
Oyunu Pencere Modunda Oynayabilmek İçin İse

Destktopun daki fm.exe nin ayarlarina gir...
Eger standard install yaptiysan "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\fm.exe" goreceksin..

tek yapman gereken arksina -small_screen -windowed

Yani : "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\fm.exe" -small_screen -windowed

DIKKAT : son " ve - arasinda space var!

okeyledikten sonra oyunu aciyoruz ve ayarlara giriyoruz oradan full screen optsionunu kapatiyoruz yani uncheck yapiyoruz.

isimsiz
04.Temmuz.2007, 21:25
Oyunu Pencere Modunda Oynayabilmek İçin İse

Destktopun daki fm.exe nin ayarlarina gir...
Eger standard install yaptiysan "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\fm.exe" goreceksin..

tek yapman gereken arksina -small_screen -windowed

Yani : "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2008\fm.exe" -small_screen -windowed

DIKKAT : son " ve - arasinda space var!

okeyledikten sonra oyunu aciyoruz ve ayarlara giriyoruz oradan full screen optsionunu kapatiyoruz yani uncheck yapiyoruz.

teşekkür ederim oldu oyunun zevki tam ekranda çıkıyormuş asıl hep bunu istiyordum fakat pencere moduna geçince oyunun zevkinin nasıl çıktıgını daha iyi alıyorum fakat böyle daha iyi hem msnde hemde turksportalda incelemeler yapabiliyorum oyunumuda oynarken:) teşekkür ederim

Memedov
04.Temmuz.2007, 21:36
Bir konu daha mutlu sona ulaştıgına göre kapanmıştır.