PDA

View Full Version : Servet “Türkü baba” gibi

klasgs
05.Temmuz.2007, 00:45
Servet “Türkü baba” gibi
Çocukluğundan bu yana türkülerle yatıp kalktığını söyleyen milli futbolcu bağlama çalmayı Sivas’ta öğrenmiş
SAKATLIĞA olan direnciyle kalpleri feth eden Servet Çetin’in iyi bir türkücü olduğu ortaya çıktı. Servet Çetin, “Çocukluğumdan beri türkülerle yatar, türkülerle kalkarım. Bağlama çalmayı öğrenme aşamasındayım. Sivas aşıklar şehri olduğu için çalmayı en iyi orada öğrenirim deyip ders almaya başlamıştım. TakIm biraz kötü gidince bıraktım. Sonra Galatasaray’da sezonun son dönemlerine doğru derslere tekrar başladım. Azimliyim, öğreneceğim. Bilmediğim türkü yok gibidir. Repertuarım türkücüleri kıskandıracak kadar geniş yani” diye konuştu. Servet Çetin, sakatlığı sebebiyle Florya’da tedavi görüyor.file:///C:/DOCUME%7E1/NEWUSE%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-12.jpg

KaPaLı
05.Temmuz.2007, 00:57
Servet Fenerbahçedeyken rprtajı vardı izlemiştim 2 tane Laptop'um var 2side sadece Türküyle dolu 1. yetmedi 2. aldım demişti :) Ne kadar hastası olduğunu anlayın artık :)

Nocna Mora
05.Temmuz.2007, 01:06
Tam türkücü tipide var aslında Servet'te :D:D

deniz.91
05.Temmuz.2007, 05:04
lig Tvde bi röportajında söylemişti türkü seside yanık:D

Fernando Gago
05.Temmuz.2007, 05:09
Türkülerle dolu mp3ünü Milan maçı öncesi kaybettiği için maç gününde 2 saat uyku ile durduğunu söylemişti :)

Revolution
05.Temmuz.2007, 05:18
Hele rapçi kıyafetleriyle türkü sölemişti gs tv'de baya gülmüştüm..Ama çok karizma adam harbiden.. :D

klasgs
05.Temmuz.2007, 07:55
Türkülerle dolu mp3ünü Milan maçı öncesi kaybettiği için maç gününde 2 saat uyku ile durduğunu söylemişti :)
super ya yorumlar yeni ogrenıyorum bunları cok gusel :)

ForsakeN
05.Temmuz.2007, 07:58

Şu tüm maç Sheva'yı aradığı maçsa doğrudur bu :D

Nocna Mora
05.Temmuz.2007, 14:16
Servet'in kim bilir daha nasıl özellikleri var :D:D:D

sergioagüero
05.Temmuz.2007, 23:44
Gerçekten çok karakterli bir futbolcu..

We love you Servet..

Wir lieben dich..

sitte
05.Temmuz.2007, 23:48
GALATASARAY'ın sitesindeoyunccu tanıtımlarına baktığımızda SERVET ÇETİN'İN labakının TÜRKÜ BABA olduğu yazıyor...
http://img76.imageshack.us/img76/5637/adszrs9.jpg

Bir ayrıntı benim pcnn açılış sayfası olan GALATASARAY resmi sitesinin açılış saydası:D
http://img95.imageshack.us/img95/937/kewellwp3.jpg

barahir
05.Temmuz.2007, 23:53
Servet Maçlarda bile türkü söylermiş.. Bazen korner kullanılırken rüştü uyarırmış olum yeter kafam şişti falan die:) Önder de takılırmış maç sırasında hep servete..:D